Jak przytyć?

Sky_Girl

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2006
Posty
37
Punkty reakcji
0
ty nie tyj w tkanke tłuszczową tylko mięsniową... czyli jedz jak najwiecej białka i cwicz odpowienie partie ciala ;)
 

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
Bardzo dziwny temat...1x się z takim spotykam.Poprostu dużo jeść a mało robić...
 

Sin

Zbanowany
Dołączył
21 Styczeń 2007
Posty
267
Punkty reakcji
0
Wiek
34
duzo jesc sratatata .... a jak ktos ma szybka przemiane materii ? :/ poza tym duzo cwicze nie na silce tylko w domu no i biegam :p waze 61 kg przy wzroscie 174cm czesto ludzie pytaja sie czy mam anoreksje :p ... najgorsze, ze szybka przemiana mterii ustepuje dopiero po 25 roku zycia :p:p:p
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Mam pocieszenie dla nastolatek: z reguły w okresie dojrzewania się tyje w różnych miejscach ciała. Jedne późnej, inne wcześniej, ale trochę Wam się zbierze ;)
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
ja przytlam , heh. :D
o clae 5 kg wiecej od poprzedniej wagi, czyli teraz przy 160 mam 42 kg
heh ale pocieszenie :D
tak szczerze, to moja waga az takich kompleksow mi nie sprawia :p
bo nie wygladam az na tak chuda, mowilo mi to kilka osob hm..chyba (hihra?)
chodze na silownie, cwicze na w-fie, regulanie uprawiam sport, wiec miesnie sie rozwijaja i nie mam np. takkich chudych nog etc.
ale przynajmniej z biodrowek mi sie boki nie wylewaja :p
 

zygielek

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z przed monitora
duzo jesc sratatata .... a jak ktos ma szybka przemiane materii ? :/ poza tym duzo cwicze nie na silce tylko w domu no i biegam :p waze 61 kg przy wzroscie 174cm czesto ludzie pytaja sie czy mam anoreksje :p ... najgorsze, ze szybka przemiana mterii ustepuje dopiero po 25 roku zycia :p:p:p

Huh no to Cię pociesze 55kg przy 181cm.... rodzice mnie uważają za ćpuna... a ja nigdy nic nie brałem... no może gande przez 2 miesiące w 2 gim... lat mam 17
 

beherit141

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2006
Posty
265
Punkty reakcji
0
heh ten temat byl zalozony prawie 2 lata temu..... ja tez nie moge przytyc.. slyszalem ze nie trzeba jest jak najwiecej przy posilkach tylko troche mnie a czesciej.. np. 6 posilkow dziennie PzDr :D
 

Callypso

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
198
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Poznań
Ja tez mam niedowagę. Ale w sumie tylko kobiety bywają w stosunu do mnie nietaktowne. Postarałam się więc zrobić atut ze swojej figury.

Tłuszcz (mięsa) + węglowodany (musztarda, majonez, masło) Najlepszy sposób na wage.


Co za herezje. Jak się nie orientujesz w temacie, to po co w ogóle głos zabierasz?
 

WartoZyc

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
76
Punkty reakcji
0
Miasto
Koło
Wreszcie ktoś mądry a nie tylko jak schudnac tez bym chciała przytyć dajcie cos mądrego aby wreszcie przytyć a ja wam dam diete na schudniecie :)
kocor.jpg
 

Callypso

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
198
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Poznań
duzo jesc sratatata .... a jak ktos ma szybka przemiane materii ? :/ poza tym duzo cwicze nie na silce tylko w domu no i biegam :p waze 61 kg przy wzroscie 174cm czesto ludzie pytaja sie czy mam anoreksje :p ... najgorsze, ze szybka przemiana mterii ustepuje dopiero po 25 roku zycia :p:p:p


Ja w tym roku skończę 30 i od 15 lat nie przybyło mi ani centymetra w pasie. Waga też ciągle ta sama. (174/47-48)
Tylko wkurzają mnei czasem docinki ze strony kobiet. NIe narzekam natomiast na brak zainteresowania ze strony facetów. Dla niektórych jestem ideałem zgrabnej sylwetki. A reszcie nie muszę się podobać.
Utuczyć się nawet nei próbuję. Cała sztuka wg mnie polega na tym, żeby przybrać równomiernie (ręce, nogi) a nie dorobić się wystającego brzucha na patyczastych nogach.
Zresztą nei można ulegac tak presji społeczeństwa. To że jesteśmy chudzi czyni nas wyjątkowymi, a nie gorszymi. I z reguły wcale nie oznacza wątłego zdrowia. Oczywiście za wyjątkiem anorektyków, ale nas przecież ten problem nie dotyka. (jak mniemam)
 

Rybcia

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
62
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Woda :)~
Poprostu Musisz jeśc bardziej kaloryczne rzeczy. Chyba że jestes tak zaprojektowana że nie wiadomo ile byś jadła a i tak nie przytyjesz :) Większośc dziewczyn napewno Ci zazdrości :)
Pozdrawiam
 

Callypso

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
198
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Poznań
Poprostu Musisz jeśc bardziej kaloryczne rzeczy. Chyba że jestes tak zaprojektowana że nie wiadomo ile byś jadła a i tak nie przytyjesz :) Większośc dziewczyn napewno Ci zazdrości :)
Pozdrawiam


Cały problem chudych polega własnie na tym, że niezależnie od tego ile będą jedli i jak bardzo kalorycznie i tak nie ma to wpływu na ich wagę. Może i można zastosować jakies super diety, ale na pewno trzeba być bardzo zdesperowanym, bo któz ma czas, żeby bez przerwy jeść? Można wytrzymać miesiąc czy więcej, ale co potem.
Ja zrobiłam użytek ze swojej budowy i bardzo się cieszę, że problem ten nie stał sie moim zyciowym kompleksem. Mimo, że oczywiście chciałabym ważyć parę kilogramów więcej.

Nie wiem jednak czy uwagi w stylu "ale ty jesteś chuda" są przejawem zazdrości. Wg mnie to zwyczajny brak kultury. Nikt nie mówi przecież "ale ty jestes gruby".
 

asiekwil

złośnica
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
5 437
Punkty reakcji
1
Miasto
z wariatkowa/pokój 8 obok Sary
Jeśli masz się dobra przemianę materii to nawet jedzenie wysokokalorycznych potraw nie pomoże.

Ja osobiście nigdy nie dokuczam mojej koleżance która jest bardzo szczupła (175/48 kg),w sumie to zazdroszczę jej tego że może jeść co chce bez żadnych ograniczeń.
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
heh, jakos tak to dziwnie jest, ze gdy ktos jest chudy, to czesto sa docinki w stylu: 'ale jestes chuda' albo cos xD
ale do grubego nie mowi sie tego, ciekawe czemu prawda?
:]
ja tam jestem zadowolona z siebie :p
chcialabym byc grubsza, ale dobrze jest jak jest ..powiedzmy ;]
a mam takie pytanko: czy chodzenie na silownie-jaki ono da efekt?
bo jedni mowia, ze wtedy nie wyglada sie tak chudo xD
a inni ze sie chudnie, jak to jest tak naprawde?;>
ja chodze czasami, i wydaje mi sie, ze jest dobrze..nie chudne :p
tylko wygladam lepiej, no nie wiem sama
wie ktos?
 
Do góry