Jak przytyć?

Callypso

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
198
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Poznań
Ja się podpisuję pod Asiekwil.
Chudzi tak samo jak nie tyją, tak samo nie chudną. Przynajmniej ja.
Zawsze duzo jeździłam na rowerze. Mam dzięki temu rozbudowane uda i trochę łydki. Kiedyś na wiosnę dorobiłam się nawet zakwasów na rękach...
Najlepiej dobierze Ci ćwiczenia trener, ale z mojej wiedzy wynika, że trzeba ćwiczyć powoli. W sensie nie na ilośc powtórzeń tylko na jakość. Chodzi chyba o to,że ćwicząc szybko wykorzystuje się siłę rozpędu/podrzutu i sam mięsięń ma wtedy mniej do roboty. Podejrzewam, że lepiej też zrezygnować z ćwiczeń ogólnorozwojowych typy bieżnia. Tam się tylko zmęczysz, a na wymierne efekty trzeba by dlugo czekać.
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
aha, dzieki dziewczyny :)
ja nie mam wyboru, bo na silownie chodze na w-fie
wiec wfistak dobiera ciwczenia, do mojej masy ciala :)
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Ja jeszcze dodam że jeżeli chodzimy na siłownie czy do klubu fitness to musimy zabierać ze soba jakieś płyny. Osoby które chcą przytyć powinny w trakcie ćwiczeń bić gęste soki, a te osoby które chca zrzucić parę kilo powinny pić wodę :D
 

Zancik

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
heh, jakos tak to dziwnie jest, ze gdy ktos jest chudy, to czesto sa docinki w stylu: 'ale jestes chuda' albo cos xD
ale do grubego nie mowi sie tego, ciekawe czemu prawda?
tez mnie to zawsze wqrzało, bo to wcale nie jest miłe.....
ja tez nie moge przytyc, troche pomogł mi lekarz,
w kazdym bardz razie pogodziłam sie z tym :)
 

intriguing

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Bartoszyce
też jestem bardzo szczupła i irytują mnie docinki w stylu:'nic nie jesz' 'ale ty jestes chuda! patyk!' 'ty wogle nie masz tyłka''nie dotykam cie bo sie jeszcze polamiesz ':eek:


to wszystko jest cholernie przykre. już nie raz płakałam że chciałabym mieć jakieś krągłości a nie wystające biodra. Ostatnio wkurzyłam się na mojego wuefiste (nie wiem jak to się pisze :p) bo z wielkimi oczami stweirdzil ze ja jakas niedozywiona jestem...i powiedzial ze zaraz mi przyniesie jakies bulki do zjedzenia. Wyszedł i wrócił po 10 minutach z torbą pelną bułek i mi ją wręczył. Oczyiwście cała klasa się śmiała, a ja żeby łatwiej przełknąć tą gorycz i nie wybuchnąć płaczem też się śmiałam, ale jak wróciłam do domu zaczęło się wielkie pozbywanie się wody przez oczy :(
Myślę, że takie docinanie przez innych (chodzi mi tu głównie o dziewczyny) jest formą zazdrości o takie ciało.


uważam że najlepszym sposobem jest zaakceptowanie samej siebie i pokochanie własnego ciała. tego płaskiego brzuszka i długich smukłych nóg.


pozdrawiam wszystkich wypowiadających się w tym temacie. :))


P.S: założyłam nowy temat o moim problemie z wagą, ponieważ nie wiedziałam o istnieniu tego :) z góry przepraszam, że pytalam o to samo ;) ;*
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
też jestem bardzo szczupła i irytują mnie docinki w stylu:'nic nie jesz' 'ale ty jestes chuda! patyk!' 'ty wogle nie masz tyłka''nie dotykam cie bo sie jeszcze polamiesz ':eek:
to wszystko jest cholernie przykre. już nie raz płakałam że chciałabym mieć jakieś krągłości a nie wystające biodra. Ostatnio wkurzyłam się na mojego wuefiste (nie wiem jak to się pisze :p) bo z wielkimi oczami stweirdzil ze ja jakas niedozywiona jestem...i powiedzial ze zaraz mi przyniesie jakies bulki do zjedzenia. Wyszedł i wrócił po 10 minutach z torbą pelną bułek i mi ją wręczył. Oczyiwście cała klasa się śmiała, a ja żeby łatwiej przełknąć tą gorycz i nie wybuchnąć płaczem też się śmiałam, ale jak wróciłam do domu zaczęło się wielkie pozbywanie się wody przez oczy :(
Myślę, że takie docinanie przez innych (chodzi mi tu głównie o dziewczyny) jest formą zazdrości o takie ciało.
uważam że najlepszym sposobem jest zaakceptowanie samej siebie i pokochanie własnego ciała. tego płaskiego brzuszka i długich smukłych nóg.
pozdrawiam wszystkich wypowiadających się w tym temacie. :))
P.S: założyłam nowy temat o moim problemie z wagą, ponieważ nie wiedziałam o istnieniu tego :) z góry przepraszam, że pytalam o to samo ;) ;*
Włefista zachował się okropnie ja to bym mu coś powiedziała ale ze złości nawrzeszczała. Wiem jak przykro musiałaś się czuć i przykro mi, ale powiem szczerze że podziwiam Cię bo akceptujesz samą siebie i tak trzymać :*.
A tak wogóle to każda kobieta kiedyś przytyje w przyszłości jeszcze będziesz marzyła żeby mieć taką sylwetka jak masz teraz :D
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
O właśnie, Tigruniu :] Dlatego na Twoim miejscu wrzuciłabym na looz i nie przejmowałabym się tak tym tyciem ;)
 

Fliegu

Reita x* x*
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 329
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś napewno
ja zawsze jak jestem w gronie kolezanek i mówią o tym ile to mają nadwagi ile t by chciały zzucić zaginam je tekstem a jaka ja dopiero jestem gruuba.. 168 wzrostu i 46 kilo no dramat a jem co 5 minut wszyscy w skzole mnie znaja bo co chwile przez korytaz z bułka przechodzę albo drozdzowką xD ja juz niew eim no chciałabym przytyc ale nie ma siły na to (zaawansowany zanik mięsni w dziecinstwie a jak wiadomo jest nieuleczalny) wiec sie ciesze tym co mam.. najgorsze jest tylko zubraniami bo moja rozmiarowka jest w sklepie dzieciecym xD jak milo ze ktos wymyślił pasek xD
 

godiveau

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2007
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
94
Miasto
grudziądz
ja zawsze jak jestem w gronie kolezanek i mówią o tym ile to mają nadwagi ile t by chciały zzucić zaginam je tekstem a jaka ja dopiero jestem gruuba.. 168 wzrostu i 46 kilo no dramat a jem co 5 minut wszyscy w skzole mnie znaja bo co chwile przez korytaz z bułka przechodzę albo drozdzowką xD ja juz niew eim no chciałabym przytyc ale nie ma siły na to (zaawansowany zanik mięsni w dziecinstwie a jak wiadomo jest nieuleczalny) wiec sie ciesze tym co mam.. najgorsze jest tylko zubraniami bo moja rozmiarowka jest w sklepie dzieciecym xD jak milo ze ktos wymyślił pasek xD

A powiedz mi czy jest coś czego ty nie miałaś? Współczuję Ci ;)
Co to przytycia- dużo białka i duuużo cwiczyć i się ruszać. Nabiera się wtedy mięsni i wytrzymałości. To tak do ogółu.
 

Fliegu

Reita x* x*
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 329
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś napewno
A powiedz mi czy jest coś czego ty nie miałaś? Współczuję Ci ;)
Co to przytycia- dużo białka i duuużo cwiczyć i się ruszać. Nabiera się wtedy mięsni i wytrzymałości. To tak do ogółu.
nie weim xD byłam tez niewidoma do 6 roku zycia xD teraz mam okulary xD i widze ale nie pokaze na fotce bo wygladam w nich starsznie xD
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Naprawdę byłaś niewidoma? Przepraszam za wścibskość, ale... jakie to uczucie? Jeśli nie chcesz odpowiadać, nie odpowiadaj, z góry przepraszam :*
 

Kasia_na

tajemnica
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
1 609
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z Dalekiego Wschodu
Najlepiej jest jeść nie ograniczać się tylko do warzyw itp.% posiłków powinno się zjeść tj śniadanie obiad kolacja podwieczorek drugie śniadanie.
 

herbalife

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
a ja na skuteczne odchudzanie polecam HERBALIFE moze cena suplementu niska nie jest ale daje efekty i to bardzo szybko i koktajle ktore sie pije naprawde zaspokajaja głod. wiem doskonale bo moja mama dzieki tym produktom zrzucila 20 kg w 3 miesiace bez wyrzeczen i co najwzniejsze efektu jojo :) wiec jesli ktos bylby chetny to kontakt ze mna tel:501430505 badz evelyn.r@op.pl :)
 

mynia4

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2007
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Widzę, że nie jesteś sama. Mnie też braknie kilka kilogramów. Coś koło 2,3. No, ale nie ma co się przejmować, to wszystko przez dojrzewanie. Potem Ci pójdzie w boczki, batoniki, cukierki i czekoladki....zobaczysz ;) Mnie pomaga czekolada (1 tabliczka na dzień na poprawę koncentracji, humoru i wagi) i chleb....podobno od chleba można przybrać na wadze i to prawda, ale zależy dla kogo ;) No i oczywiście urozmaicić jedzenie. :) Napewno pomoże :) Potem będziesz się zastanawiać jak schudnąć :p Głowa do góry! Pozdrawiam :)
 

demacon

Live to win ffs!!
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
793
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Thunder Bluff
zawodnicy sumo jedzą zupę rybną:) 987 kcal na 100g :D bardziej kaloryczny jest tylko gaz ziemny :D:D
 

brown

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
Miasto
Poland
ja tylko siedze przy kompuerze, nie ruszm się, chyba że do kuchni ;] Jem nan stop i nic z tego.. taka przemiana materii... trzeba z tym żyć
 

Duda

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2005
Posty
653
Punkty reakcji
3
zawodnicy sumo jedzą zupę rybną:) 987 kcal na 100g :D bardziej kaloryczny jest tylko gaz ziemny :D:D
heheheh :D
tylko tu nie chodzi o to żeby nabrać tłuszczu tylko mięśni.
Polecam duuuużo białka
-ryż
-jaja
-mleko
-ryby
-kasza
no i ćwiczenia na siłowni do tego.
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
a czy ktos z Was pil odzywki zeby przytyc? bo ja jestem na tym etapie ;/ mam 160 cm i 45 kg brakuje mi do szczescia z 5 kg jestem szczupla i tez mi docinaja , kiedys sie tym przejmowalam ale odkad mam mojego faceta zmienilo sie moje nastawienie do mojej wagi -jestem jaka jestem :) ale jakby sie dalo przytyc to fajnie;)
 

edric

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2007
Posty
20
Punkty reakcji
0
Regularne posiłki i ćwiczenia. Przytyjesz ekspresowo. Wiem po sobie, rzuciłem tez palenie. Nabrałem masy ale nie brzucha :). Teraz 4 razy w tygodniu chodzę na siłownię i regularnie rosnę ;)
 
Do góry