Jak przytyć?

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
O, świetny pomysł! Dziewczyny, nie tyjcie na własną rękę, to jeszcze sobie zaszkodzicie! Udajcie się do dietetyka :) Tam się chyba tyje 0,5kg na tydzień, ale lepsze to niż nic, co? :)
 

lady_mimoza

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2007
Posty
147
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
mam niedowage ale chudo nie wygladam, odzywiam sie tylko słodyczami i fast foodami i przy wzroscie 173cm waze 49kg w porywach 50 ;/
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
lady_mimoza, ale to strasznie niezdrowo! Wolę sobie nie wyobrażać, jak wygląda Twój układ pokarmowy i krwionośny :( Postaraj się jeść bardziej zdrowo, za parę lat będziesz żałowała tego, co wkładałaś do ust za młodu. Zaufaj mi :)
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
przytylam 3 Kg :D tylko nie wiem jak:p bylam nad morzem nic nie robilam i jadlam posilki o stalych porach (4-5 posilkow) przyjechalam do domku i znow co dwie godzinki jadlam (malo a czesciej):p no i poszlo mi w brzuszek:p
 
M

Mia

Guest
ja mam za sobą pół roczny pobyt w szpitalu gdzie mnie próbowano utuczyć. choć wpychano we mnie tony żarcia to i tak mnie z duża niedowagą musieli wypuścić bo sie umowa z nfz skończyła:p. w domku sama doszłam do wagi. ale nie o tym chciałam. mi sie nie udało przytyć a lska z którą tam byłam wyszła po tygodniu- udało jej sie zrobić 7kg! Wszystko zależy od organizmu ale tez determinacji.do dziewczyn, które mają problem z niedowaga: może Wy po prostu młodziutkie jeszcze jestescie? ile macie lat? po 20-22 roku zycia to sie powinno zmienić. i pamiętajcie: nic na siłe! jeśli jestescie szczupłe, widocznie tak ma być. jeśli macie tu i ówdzie troche za dużo- cóz taka Wasza natura. nie czyni to z Was ani lepszych ani gorszych ludzi.Bogu dzięki ze każdy jest inny. bo jaki nudny byłby ten świat...
 

Bizantka

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
niestety zawsze :( nigdy mi to specjalnie nie przeszkadzalo ale ostatnio troche wadzi
zawsze bylam chuda chociaz wydawalo mi sie ze jestem gruba, proponujecie diety wysokokaloryczne ale to raczej w moim przypadku nieskutkuje ,
moge jesc 3 obiady 2 daniowe dziennie i nic (juz tak robilam) rownie dobrze moge przez 2-3 dni nic nie jesc i czuje sie swietnie
zaczynam sie zastanawiac nad dieta wysokobialkowa, sterydami i silownia ciekawe co by z tego wyszlo...
w mojej rodzinie wszyscy sa raczej szczupli ale ja jakos szczegolnie...

Cześć,
jeśli chcesz ladnie i proporcjonalnie przybrać na wadze,odpowiednio do tego wzmacniając swój organizm,proponuję kurację z Herbalife: proste i bardzo skuteczne.
Sluże radą i pozdrawiam
 

Bornel

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poznań
Kupta sobie gainera :D:D
Mass xxl :] 4800g za 129 zł :]
Jesc 4 razy dziennie w porcjach od 50 do 75g :D:D
Rozrabiac z mlekiem :)
Efekt murowany xD

Kupta sobie gainera :D:D
Mass xxl :] 4800g za 129 zł :]
Jesc 4 razy dziennie w porcjach od 50 do 75g :D:D
Rozrabiac z mlekiem :)
Efekt murowany xD
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Kupta sobie gainera :D:D
Mass xxl :] 4800g za 129 zł :]
Jesc 4 razy dziennie w porcjach od 50 do 75g :D:D
Rozrabiac z mlekiem :)
Efekt murowany xD

Kupta sobie gainera :D:D
Mass xxl :] 4800g za 129 zł :]
Jesc 4 razy dziennie w porcjach od 50 do 75g :D:D
Rozrabiac z mlekiem :)
Efekt murowany xD
pilam to ale nie Gainera i szczerze nic mi to nie dalo oprocz tego ze po miesiacu brania na sama mysl nie dobrze mi sie robilo;/
 

Matti474

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2007
Posty
22
Punkty reakcji
0
Spróbuj moze DN=diety niskowęglowodanowej.Grubii chudną a chudzi tyja do należnej wagi podobno.Spróbj.



pzdr
Marcin
 

Matti474

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2007
Posty
22
Punkty reakcji
0
To bardzo niezdrowe nwyjście szkodzace zdrowiu... I choć tak robi pół swiata (epidemia otyłości) to spróbuj lepiej inaczej :) bo pół swiata schodzi ze świata na raka i choroby serca które z łątwością można wykurowac...
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Co do optymalnej to można dużo schudnąć, ale potem zamiast organizmu ma się ruinę...
Po piciu humany tyje się jakieś 2kg na miesiąc. Trzeba codziennie to jeść czy pić, nie potrafię dokładnie określić :p Kumpela mi kiedyś dała spróbować i nawet dobre, ale wygląda nieciekawie.
 

Matti474

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2007
Posty
22
Punkty reakcji
0
Optymalna to najgorsza DN wdg mnie a rodzai sa dziesiątki.Znam z 10 a optymlalna to jedyna z nich która tak nisko ogranicza białko i węglowodany. Problem z nią to rozjechane rady doktora i waha sie to miedzy 10-150g W na dobe.Tych do 70 nie polecam 70-100 to minimum wegli ale to oczywiście zlaeży od osoby... Mozna i wiecej.

Spróbuj Lutza toi jest dietka. A nawet walnijcie sobie 30-50g W bonusowo i sądze ze będziecie zadowoleni.
 

kasiak11l

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2007
Posty
283
Punkty reakcji
0
Miasto
Z Nienacka
Według mnie nie jesteś mega chuda,jam mam około 15 i wydaje mi się,że jestem w sam raz...Napewno nie jesteś mega chuda.A przytyć to wiadomo same kaloryczne jadzenko ^^
 
M

Mia

Guest
w Twoim nicku 11l to wiek?
jesli tak to w tym wieku 15 jest ok jestes jeszcze dzieckiem. co innego nastolatka. nie powinna już miec figury dziecka.
wiesz, w okresie dojrzewania pojawiaja sie biodra, piersi, pupa, to wszystko waży.
nie chcę cie urazic ale jak bedziesz starsza to zrozumiesz ;)
bmi nie obejmuje dzieci. dla dzieci liczy sie inna skala- taka metryczna, nie wiem jak ona sie nazywa, ale gdyby kwalifikowac dziecko pod bmi to musiało by byc otyłe by miescic sie w normie.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Bosh, przeczytałam z 5 postów kasiak11l i już mam jej dosyć.
Dziewczyno - weź się zastanów! Ty masz 11 lat, ona nieco więcej. BMI nie jest przeznaczone dla dzieci. Ona jest mega chuda, dziecinko :]
 

PaoLa92

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Hmm mam ten sam problem:/ wszędzie piszą "jak schudnąć", "jak sie ubierać by wyglądać szczuplej" a przepraszam bardzo, jak poszerzyć sobie biodra i powiększyć biust??? :D zazdroszcze grybszym koleżankom, bo one przynajmniej nie wyglądają jak kościotrupy ehhh.... jak będe duża zostane wieszakiem w orsayu :D
 
Do góry