Jak Powiedziec Matce?

Status
Zamknięty.

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
co miesiąc modle się o okres.. ale to jedna sprawa..
mam 16 lat no ale cóż...
często o tym myślałam jakbym im to powiedziała,
i zawsze myśle tylko w ten sposób ze by sie nie dowiedzieli,
nawet by o tym nie pomysleli,
wyjechałabym daleko i zostawiłabym świat jaki był ale bezemnie,
ty masz o tyle szczęscie ze jestes pełnoletnia i na ciebie nie patrzyliby sie "inaczej"
rodzice nie bedą zadowoleni jak im powiesz, będą załamani ze nie pojdziesz na studia..
ze zawalisz sobie życie,
ale PAMIĘTAJ to jest Twoje życie!!
Kochaj to dziecko i przyszłęgo męża ktorego pozazdrościć.. bo nie wielu takich,
chociaż co do mojego mam pewność, i ufam mu bez granic, wazne że dasz nowe życie,
pomyśljak będziesz patrzeć jak rośnie.. jaki jest do Ciebie podobny.. do tatusia ;) a mama na pewno chce mieć wnuki ;)) Życzę szczęścia a ty mi życz żebym nie była w ciąży do 20 przynajmniej:p bo na razie mam 16 :/ hehe Pozdro

kolikol16 ja rowniez gratuluje zmiany nastawienia i wierz mi ze napewno wyjdzie Ci to kiedys na dobre :) Jestem tego pewna. Sama juz to napisalas jakie to moze byc wspaniale uczucie patrzec jak dziecko, jakas czastka Ciebie i Twojego ukochanego rosnie i sie rozwija. To musi byc naprawde piekne.
 

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
__PodHale!!__
nawet na sam seks trzeba byc odpowiedzialny i dorosłym a moim zdaniem jesli teraz boisz sie powiedziec to chyba podjelas nieodpowiedzialna decyzje.. seks to nie tylkoo przyjemnosc- seks jest dla inteligentnych ludzi-mimo ze 70% osob traktuje go jak zabawe. trzeba sie liczyc z konsekwencjami. wiesz masz 20 lat a masz problem jak 15ktore wpadna
 

adin

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
112
Punkty reakcji
0
musisz powiedzieć to w odpowiedniej dla mamy chwili! na spokojnie..masz oparcie w rodzinie i chłopaku to już dużo znaczy..
 

Koorkowa

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2006
Posty
11
Punkty reakcji
0
Cześć...
Ja też mam obecnie podobny "problem"
Tylko że my sie staraliśmy o dziecko...ale moja mama o tym nie wiedziała. Za to dobrze wie że od rokou nieoficjalnie, a od stycznia oficjalnie mieszkamy razem. Teraz jest dla mnie najlepszy moment na dziecko, bo urodzi sie w lutym a na w lipcu albo wrześniu bede bronic mgr:)
Studiuje 300 km od domu. Teraz na wakacje jade do rodziców za miesiąc na urlop przyjedzie mój chłopak ( teraz jeszcze chłopak:) ). Ja sie zastanawiam czy powiedziec mamie teraz jek przyjade czy jak on przyjedzie...
Po przeczytaniu tego co tutaj pisałyście jestem prawie zdecydowana że powiem mamie zaraz po przyjeździe bo wiem że to jet głupota żebym sie tego bala. Ona mnie kocha bardzo lubi dzieci i juz dawno mówiła żę jest gotowa żeby być babcią. W pierwszj chwili napewno ją to zaskoczy ale jestem pewna że potem bedzie starał się mi pomóc jak się tylko da.
 
Status
Zamknięty.
Do góry