Jak Pic i Być Trzeźwym

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
A o tej wadze to chyba nie dokształcona jestem kwasny.gif Bo naprawdę pierwsze słyszę, że ma wpływ na to w jakim stopniu alkohol na Nas zadziała mruga.gif
Przecież to na czystą logikę idzie wywnioskować nawet. Jak robią badania krwi naje*anemu kolesiowi w szpitalu, to w czym podają ilość alkoholu? W promilach. Czym jest promil? Jednostką stężenia. Kto w takim razie będzie miał więcej promili po wypiciu takiej samej ilości alkoholu? Ten "mniejszy". To tak jakbyś do dwóch wiader, 5-litrowego i 10-litrowego wlała taką samą ilość wody. W którym będzie więcej? Teoretycznie rzecz biorąc człowiek ważący 50 kilogramów będzie dwa razy bardziej spity niż człowiek ważący 100 kilogramów po wypiciu takiej samej ilości alkoholu. Oczywiście tylko teoretycznie, bo na różnych ludzi alkohol działa inaczej, dużo znaczenia ma też rodzaj alkoholu (ja na przykład mam dobrą głowę do wina, do piwa słabszą, a przy wódce całkowicie odpadam).
 

tryton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
143
Punkty reakcji
0
Pytam z ciekawości, bo kumpel mi powiedział, żę szłyszał, że jak sie wypije olej przed imprezą to można pić i pić...
Ale w pewnym momencie (jak już cały tłuszcz (olej) alko "przepali") - to padniesz jak powalony obuchem.
Postawiłbym raczej na dobry gatunek alkoholu i przede wszystkim na wyczucie kiedy przestać ;)
 
S

Spamerski

Guest
A ja mam pytanie, po co pić skoro nie chcesz się upić? Nie chcesz się upić, mieć kaca nie pij.
"Mocną głowę" się ma, albo nie ma - według mnie. Ja na szczęście mam :D
 

konstancja77

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2007
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
47
Miasto
wrocław
najpewniej
dzien lub nawet dwa przed imprezą wprowadzic do organizmu alkohol, np setke-cwiartke dziennie, rano przed impreza setke, i wieczorem na zabawie organizm jest juz przyzwyczajony do alkoholu, nie ma tego szoku naglego wprowadzenia duzej ilosci i nie glupieje
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Najlepiej się pije na różnych zabawach czy np. weselach. Pijesz określoną ilość, czujesz że zaczyna ci szumieć w głowie, idziesz na parkiet, wytańczysz, wypocisz, wracasz do stolika dalej pijesz i idziesz tańczyć.
Tą metodą można wypić i 0,5L jeżeli nie jest się w pełni wprawionym w picie wódki.
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
Jak Pic i Być Trzeźwym, Wasze Sposoby
zawsze myslałem,ze pije sie po to aby byc nietrzezwym,znam nawet przypadki które kombinowały jak się zezgonować<antybiotyki,woda utleniona itd...>

pytanie powinno brzmiecl:jak się nawalić i nie dać tego po sobie poznać,ale to wymaga lat treningu ;)
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
potwierdzam. najlepsza metoda jest tanczenie. siedzac i tylko pijac o wiele szybciej sie odpada
 

sąsiadkaaa

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2009
Posty
103
Punkty reakcji
0
Przed piciem trzeba zjeść coś porządnego ale bez pzresady bo wtedy można zwrócić i jak czujecie że was beirze to prosponuje jakiś ruch pobiegać;P albo iść na spacer taniec też jest dobry:D Jak wam się udaje wypić dużo i się nie upić to gratuluję. Ja jak zasiadam do stołu gdzie w szkle stoi wódeczka to mnie nic nie powstrzyma....
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
A i jeszcze coś, jeżeli nawet nie będziecie mieli zgona, chociaż wypijecie 1L wódki (dzięki temu, że tańczyliście itd.) to na drugi dzień prawdopodobnie i tak będziecie mieli kaca :D
 

basia141110

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2009
Posty
612
Punkty reakcji
0
Wiek
41
co za glupie pytanie!!!,facet zalozyles sie z kims,ze duzo wypijesz i sie nie upijesz?.
 

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
Najlepsze opcje według mnie jak wiem z autopsji to zajadać mięsem (grille etc. ) jak już ktoś wspomniał lub uderzanie na parkiet, ale ja wyznaję zasadę, że jak piję to po to, aby nie być trzeźwym.
 

Paula_3

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
38
Punkty reakcji
0
Pytam z ciekawości, bo kumpel mi powiedział, żę szłyszał, że jak sie wypije olej przed imprezą to można pić i pić...

Jestem ciekaw waszych pomysłów.

Z kumpelą na sylwka wypiłyśmy po łyżce oleju. Szczerze mówiąc szybciej padłyśmy niż reszta:p
 

osa1622

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2009
Posty
151
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Miasto
Ostrów Wlkp.
Gdybym mógł się na:cenzura:ać kieliszkiem wódki to codziennie byłbym na fazie :D po co pić jak się nie chcesz upić :p
 

RendeR

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2006
Posty
131
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraków
Znam osoby, które odpadają po dwóch kieliszkach i wcale nie dziwie się, że jest to dla nich frustrujące. Chyba każdy chciałby pić równo z innymi i w dodatku trzymać fason. Jednak normalne jest to, że jeden odpadnie wcześniej, a drugi później. Tak więc nie warto szukać na siłę sposobów tylko po to, by zaimponować innym czy wygrywać jakieś zakłady ;) Co do tematu, to jedzonko bogate w tłuszcz i można pić dłużej.
 

kupidynka

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2010
Posty
36
Punkty reakcji
0
Ja piję drinki zrobione na bazie wody gazowanej, najlepsza do tego jest wielka pieniawa, bo nie ma na drugi dzień kaca, nie wiem czy o to autorowi chodziło, ale tak to odebrałam. Inaczej po co w ogóle ruszać alkohol, skoro nie chce się mieć lekkiego stanu upojenia?:)
 
A

annabela

Guest
wow, serio jak się pije drinki na bazie gazowanej, rano jest spoko??? słyszałam ze najgorzej pić cole z wódką, bo coś tam przyspiesza wchłanianie alkoholu do krwi czy jakoś tak.
 
A

annabela

Guest
najlepiej smakuję, ale to zdradliwe bardzo, już nie raz się zrobiłam, że hohoho taką colą z wkładką :D
 
Do góry