Jak Pic i Być Trzeźwym

DzejkoB

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Siema.

Napiszcie o swoich sposobach jak wypić dużo i nie na****ć się za bardzo.
 

myszczu007

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
525
Punkty reakcji
0
Nie pół litra na raz tylko rozłożyć w czasie.
Może zamiast jednego kieliszka 50ml to 2x 25ml.
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
32
Miasto
Kaer Morhen
Coś tłustego zjedz przed piciem.

Tak swoją drogą, nie rozumiem czegoś takiego. Przecież po to się pije alkohol, żeby się tam trochę/bardzo w głowie zakręciło, nie? Więc po co pić i się nie 'naje***'? :mruga:
 

DzejkoB

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Pytam z ciekawości, bo kumpel mi powiedział, żę szłyszał, że jak sie wypije olej przed imprezą to można pić i pić...

Jestem ciekaw waszych pomysłów.
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
32
Miasto
Kaer Morhen
No to kumpel dobrze Ci powiedział. Bo wtedy alkohol zamiast dostawać się do krwi, to rozpuszcza ten tłuszcz zalegający w żołądku. Na chemii w gimnazjum nawet o tym było :p
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Smacznego co do picia oleju - nie liczyłbym za bardzo na pozytywne efekty.

Jeżeli potrzebujesz pić i się nie nawalić to znaczy, że chcesz dużo pić dla popisu na imprezie? Jeśli tak mam złoty sposób - kulka w łeb. Będą wlewać w Ciebie litry i będziesz trzeźwy jak trup.

Po co w ogóle dużo pić? Ja jeszcze nigdy się nie sprułem - wódki nie piję, piwo uwielbiam ale żadne jego ilości mnie nie upiją. Rada moja taka - przegryzaj i szczaj często, ewentualnie wymuszaj wymioty.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
ewentualnie wymuszaj wymioty.
Nie polecam. Po tym przechodzi całkowicie ochota na picie.

A ten temat jest totalnie bez sensu. Po to się pije, żeby być nietrzeźwym. Jak nie chcesz się naje*ać to pij mało, będzie oszczędniej. Albo nie pij w ogóle. Bo innego sensu w piciu alkoholu jak upicie się nie widzę. Picie aby być trzeźwym to jak seks dla dziewictwa.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Smacznego co do picia oleju - nie liczyłbym za bardzo na pozytywne efekty.

Jeżeli potrzebujesz pić i się nie nawalić to znaczy, że chcesz dużo pić dla popisu na imprezie? Jeśli tak mam złoty sposób - kulka w łeb. Będą wlewać w Ciebie litry i będziesz trzeźwy jak trup.

Po co w ogóle dużo pić? Ja jeszcze nigdy się nie sprułem - wódki nie piję, piwo uwielbiam ale żadne jego ilości mnie nie upiją. Rada moja taka - przegryzaj i szczaj często, ewentualnie wymuszaj wymioty.

to ciekawe ile pijesz tego piwa i w jakich odstępach jedno od drugiego <_<
Pewnie 2 w odstępach po 1-2h...
Piwem też się można naje.ać pod warunkiem że wlejesz w siebie ich trochę...
jacobbs- ciiii pośmiejemy się :D
Jak dla mnie picie tak żeby być trzeźwym to tylko na pokaz, dla szpanu...
Jeżeli boisz się że rodzice złapią cię nawalonego a w towarzystwie chcesz pić to np. piwo jedno pij przez całą imprezę (jeżeli potrafisz tak :p ), albo wódkę pij od czasu do czasu. A jeżeli musisz to wkręc znajomym że bierzesz antybiotyk itp.
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
A po co Ci dużo wypić i być trzeźwym?To nie pij wcale, trzeźwy wtedy na pewno pozostaniesz, a i kasy więcej w kieszeni bo nie przepijesz.No chyba, że jakiś wino, koniak itp dla smaku,ale to raczej nie duże ilości się pije i powoli, po łyczku.
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
jak dla mnie alkohol jest po to zeby miec faze, lekka lub troche wieksza ( zgon :D ). po prostu wypij tyle, zeby wejsc w stan takiego upojenia jakie chcesz :p
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
przyznam że wczoraj jak wchodziłem do tego tematu to myślałem, że autorowi będzie chodziło o picie alkoholu i sposób na alkomat :D a tutaj takie głupie pytanie :D
 

Longas

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2008
Posty
23
Punkty reakcji
0
Ale nie czaje...po co pic i byc trzezwym? Jak sie chce byc trzezwym to moze lepiej wcale nie pic?
 

dLn

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
213
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Szczecin
Pij sobie na początku imprezy i później dochodź do siebie. Albo rzygaj. Albo pij powoli. Albo pij mniej. Albo jak to moje koleżanki ostatnio stwierdziły "wytrzeźwiejemy jak pobiegamy dookoła fontanny" i biegały sobie w nocy :)
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
jest taki jeden sposób, jak trochę wypijesz to weź ogórka, surowego ziemniaka i trochę kefirku i ....

:D
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
to przede wszystkim najlepsza odpowiedź na głupie pytania :D
 
Do góry