Jak oceniać rząd PiS?

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
Pan K ma bzika na ich punkcie, to się zdarza, tak obsesja a dopóki nie stara się każdego ŚJ "obić po mordzie" to można na to patrzeć przez palce
 

kszyrztofff

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2016
Posty
1 005
Punkty reakcji
20
Pewna fanka Falubazu zapytała mnie w niedzielę:" jak to jest że Platforma wybudowała gazoport w Świnoujściu po czym przyszedł PiS
i imieniem Lecha Kaczyńskiego go sobie nazwał jakby to było jego dzieło a nie "Polski w ruinie"?
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
a co w tym dziwnego, przypisywanie sobie zasług innych osób to normalka wśród naszych polityków
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
Herbatniczek napisał:
a co w tym dziwnego, przypisywanie sobie zasług innych osób to normalka wśród naszych polityków
Oczywiście, że normalka, ale też normalka, że super łatwo to zrobić.
Żeby nie było mówię wyłącznie na podstawie tego co usłyszałem w mediach ale gazoport był inwestycją zagrożoną, opłacony gaz miał nie przyjechać itd. Tym łatwiej PISowi sobie przypisać zasługi. Jakby PO zrobiło wszystko jak z bajki, to i zasług PISu by nie było. Włącznie z tym, że mogli tak poprowadzić inwestycję, żeby zrobić otwarcie dzień przed wyborami. Partia, która przyjdzie po PISie też wykorzysta najmniejsze nawet potknięcie PISu.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
widzisz to jest jeden z podstawowych zadań polityka - sukces w wyborach, drugie zadanie to wyzbycie się jakichkolwiek zahamowani, temu sukcesowi może towarzyszyć każde kłamstwo, oszustwo i bezczelne praktyki PR. Jak to się mówi - zwycięzców się nie sądzi
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
Chyba, że olimpijskich? :D

Przy okazji PAD podpisał ustawę o jakimś organie antydopingowym. Ciekawe czy to coś pomoże ale decyzja bardzo dobra, bo sport to już nie sport.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
biurokracja lekiem na całe zło ? śmiem wątpić czy to pomoże, będą po prostu bardziej kombinować, zresztą kto dziś Rosjan w tym przegoni u nich to wręcz państwowy przemysł
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
Biurokracja wszystkiemu towarzyszy, to oczywiste, ale raczej chodzi o to, żeby ktoś pilnował, sprawdzał, kontrolował itd. A może nawet bardziej chodzi o to, żeby sportowców zniechęcić przed niż łapać po.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
chyba że tak jak w Rosji państwo uzna że zwycięstwa sportowców w brudny sposób także spowodują że sportowcy będą narzędziem potęgi kraju, wtedy tak będą współpracować z biurokracją że wszystko będzie cacy
 

dominik5

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2015
Posty
63
Punkty reakcji
9
PiS cywilizacyjnie cofnął nas do epoki kamienia łupanego. Nie wiem czy istnieje taka skala która by to odzwierciedlała. Ocena zła, fatalna, poniżej dna. A byliśmy na tak dobrej drodze, dziś niestety jesteśmy jakimś Bantustanem Europy.
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
dominik5 napisał:
PiS cywilizacyjnie cofnął nas do epoki kamienia łupanego.
Jak by tak było to byłby jeden plus: nie napisałbyś tak głupiego posta.


dominik5 napisał:
A byliśmy na tak dobrej drodze, dziś niestety jesteśmy jakimś Bantustanem Europy.
Po awatarze różnych rzeczy można się domyślać, ale jeśli mnie pamięć nie myli to na PIS sporo gejów głosowało bo PO ich olała nie powiem czym i chamsko okradła. A tak to na szczęście ich roszczenia są cały czas olewane ale przynajmniej nie są tak chamsko okradani.
 

dominik5

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2015
Posty
63
Punkty reakcji
9
Cenzura w teatrach, telewizji, mediach. Co widać już w międzynarodowych rankingach. Kurski ostatnio skreślił z listy opolskiego festiwalu część artystów którzy protestowali przeciwko opresji jaką funduje nam Kaczyński. Czy to na marszach Kodu czy czarnych protestach jak Kayah. Z nimi solidaryzują się inni uczestnicy którzy zapowiadają bojkot imprezy. Ale to pikuś, pis nas wyrzuca po prostu z orbity europejskiej w obszarze rozwoju, wojska, szkolnictwa, sadownictwa i praworządności, ochrony środowiska, ochrony praw mniejszości i samorządów oraz otwarcie dąży do wyjścia naszego kraju z Unii Europejskiej. Do tego policja pod ich rządami propaguje faszyzm rozmontowując siłą legalny protest przeciwko łysolom z onr. I toruje im drogę przez miasto. Czy to jest normalne?

https://www.youtube.com/watch?v=yvi2uXTgSGM


Nie dla faszyzmu w Polsce! No pasarán! No pasarán! No pasarán!
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
dominik5 napisał:
Cenzura w teatrach, telewizji, mediach. Co widać już w międzynarodowych rankingach.
Ta. Dlatego też Wyborcza już nie może pisać dyrdymałów i TokFM zszedł do podziemia a Żakowski siedzi w więzieniu.



dominik5 napisał:
Do tego policja pod ich rządami propaguje faszyzm rozmontowując siłą legalny protest przeciwko łysolom z onr. I toruje im drogę przez miasto. Czy to jest normalne?
Co do legalności protestu to nie wiem, ale nie sądzę żeby był super legalny jeśli "torował" drogę legalnemu marszowi. Rozumiem, że kolega w imię światłej demokracji, wolności, równości i tolerancji, tych "łysoli" by rozgonił. Logika, że "mucha nie siada".



dominik5 napisał:
Ale to pikuś, pis nas wyrzuca po prostu z orbity europejskiej w obszarze rozwoju
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/mateusz-morawiecki-inwestycje-zagraniczne-w,214,0,2318806.html
Jakiś konkret z Twojej strony?
 

dominik5

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2015
Posty
63
Punkty reakcji
9
Kaagular napisał:
Rozumiem, że kolega w imię światłej demokracji, wolności, równości i tolerancji, tych "łysoli" by rozgonił. Logika, że "mucha nie siada".
Propagowanie zbrodniczych ideologii jest zabronione. Bym ich nie rozgonił, tylko ich wyłapał i do ciupy.


Kaagular napisał:
Jakiś konkret z Twojej strony?
Byłby konkret gdyby argument był również konkretny. Dla mnie Morawiecki w TVP nie jest konkretem. Propaganda w reżimowej do alternatywna rzeczywistość.


kszyrztofff napisał:
tylko innej orientacji
Bym przeoczył :) Istnieje jakiś problem z orientacjami nieheteronormatywnymi?
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
dominik5 napisał:
Propagowanie zbrodniczych ideologii jest zabronione. Bym ich nie rozgonił, tylko ich wyłapał i do ciupy.
To rzeczywiście wprowadziłbyś lepszy standard polityki....
Krytykujesz PiS za blokowanie Antify a sam robiłbyś jeszcze gorzej niż oni...



dominik5 napisał:
Cenzura w teatrach, telewizji, mediach
Im bardziej kipi nienawiścią TVN tym bardziej polaryzuje się Publiczna TVP w stronę Rządu.
To jest normalne - w końcu mamy 90% prywatnych mediów w rękach prywatnych lobbystów - obcokrajowców.
Wiadomo jest, że niezależna Polska im nie jest po drodze więc trwa zmasowany atak na PiS z każdej strony. Trudno mówić o "niezależności" mediów.



dominik5 napisał:
Ale to pikuś, pis nas wyrzuca po prostu z orbity europejskiej w obszarze rozwoju, wojska, szkolnictwa, sadownictwa i praworządności, ochrony środowiska, ochrony praw mniejszości i samorządów oraz otwarcie dąży do wyjścia naszego kraju z Unii Europejskiej.
Póki co Polska notuje rekordowo niskie bezrobocie - 7,7% nie było nigdy od czasów wolnej Polski.
Gospodarka Polski rośnie najszybciej w Europie.
Ja wiem, że trzeba walczyć o Sbeckie i Ubeckie emeryturki....wiem, że Sędziowie Trybunału mieli dożywotnią ciepłą posadkę, że gra "praworządnością" to jedyny argument w rękach opozycji...bo innych argumentów nie mają.
Ale to niestety nie wystarczy, żeby być alternatywą dla PiS.
Pan Petru zniszczył 17% poparcia, skończy jak Palikot bo to są tzw. "turbostrzały" nie wnoszące nic do polityki. Gwiazdy jednej kadencji i tyle.
Ta opozycja jest skończona i żeby nie było że ja popieram PiS....bo nie popieram.
Po prostu widzę na chłodno jak to wygląda.


dominik5 napisał:
Do tego policja pod ich rządami propaguje faszyzm rozmontowując siłą legalny protest przeciwko łysolom z onr. I toruje im drogę przez miasto. Czy to jest normalne?
Pokazujesz swoją nienawiść i nietolerancję, która dla Ciebie jest normalna i zadajesz znak zapytania czy normalne jest, że każdy ma prawo do prezentowania własnych poglądów.
To jest kpina po całości.
Skoro Ty możesz ONR nazywać "łysolami" to oni mają również prawo wyrażać własne poglądy.
Nigdzie na świecie nie robi się protestów - przeciwko marszom czy protestom i żadne miasto nie wyda zgody na takie marsze przeciwko marszom, ponieważ to rodzi krew na ulicy.
Dlatego policja zachowuje się jak należy bo broni stanowiska Państwa w tej sprawie. I tak...to jest normalne.
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
dominik5 napisał:
Cenzura w teatrach, telewizji, mediach.
Apropos cenzusry w mediach: http://wpolityce.pl/media/340388-jaroslaw-kurski-ujawnia-frans-timmermans-czlowiekiem-roku-gazety-wyborczej-wart-palac-paca-a-pac-palaca
Jakby byłą chociażby na minimalnym poziomie to takie jaja byłyby nie możliwe. Takiego gościa to jedynie taczką na gnój... a tu były premier będzie laudacje wygłaszał...



dominik5 napisał:
Propagowanie zbrodniczych ideologii jest zabronione. Bym ich nie rozgonił, tylko ich wyłapał i do ciupy.
Ale to jeszcze byś musiał najlepiej dwa więzienia zasponsorować: jedno dla prawaków, drugie dla lewaków. No bo w jednym by się wymordowali nawzajem. No bo rozumiem, że jesteś za równością.



dominik5 napisał:
Propaganda w reżimowej do alternatywna rzeczywistość.
A jest w stanie szanowny kolega wskazać jeden dzień w historii TVP, w którym nie było propagandy? Bo ja chyba nie (wiadomości są codziennie kilka razy).



dominik5 napisał:
Istnieje jakiś problem z orientacjami nieheteronormatywnymi?
Oczywiście. Taki sam jak z każdą inną grupą, która chce przywileje za bezdurno. Pełna równość w tym względzie.
 

kszyrztofff

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2016
Posty
1 005
Punkty reakcji
20
dominik5 napisał:
'kszyrztofff', dnia 18 Maj 2017 - 21:43, napisał: tylko innej orientacji Bym przeoczył :) Istnieje jakiś problem z orientacjami nieheteronormatywnymi?
Misiu Żałosny Jesteś! Trzeba wiedzieć z czego " słynie" tutaj Pan K... akurat o pedalstwo go nikt nie podejrzewa.
Swoją drogą chwilowo wysoki PKB chwilowo niskie bezrobocie chwilowo ratingi Polsce podwyższają mnie takie rządy odpowiadają choć na nich nie głosowałem. A co będzie pod butem Platformy? Wiek emerytalny do 70-tki podniosą?
 
Do góry