Jak oceniać rząd PiS?

S

serwor

Guest
Kibic Polski napisał:
wystękasz o co ci chodzi? Chyba Pan k bywa bardziej zrozumiały . Jakim trzeba być debilem żeby kogoś krytykowaqć nie podając powodu? Pewnie z tych głupoków narodowych jesteś.
Grzeczniej prosze......nie jesteś wsród swojej rodziny. Napisaleś że pierwszy film nie był zrobiony podczas marszu w 2017 roku bo wtedy była mgła , że to fejk.
Prawdopodobnie chodziło ci o jakość filmu i że nie widać było mgły, tak zrozumiałem twoje wypociny.
Ja ci pokazałemże na innych filmach też nie widać mgły, przynajmniej jesli autor stoi blisko rozmówcy.
Aha to mój ostatni post dzisiaj do ciebie bo nie mam ochoty czytać twoich chamskich zaczepek.
Może jakiś lekarz? Podobno medycyna dzisiaj leczy rózne depresje, psychozy. Zdrowia życzę.
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 312
Punkty reakcji
199
serwor napisał:
Kibic żyjemy chyba w innym świecie i w innej Polsce .
Nie to ten wpis miałem na myśli pytając m.in na co dowodem wklejony film. Widzę jednak że należysz do tych dziadów co nie dość że o głupoty sie kłócą to jeszcze nie wiedzą czemu zaczęli
.
serwor napisał:
Napisaleś że pierwszy film nie był zrobiony podczas marszu w 2017 roku bo wtedy była mgła , że to fejk.
Proszę skopiować z mojego tekstu słowo MGŁA!


Kibic Polski napisał:
Tak przy okazji to informuję serwora że dzień 11.11.2017 był pochmurny ze słabymi opadami deszczu w Warszawie .
Ja w tym tekście słowa mgła nie dostrzegam czy serwor bedzie tak dobry i wyjaśni o jaka mgle chodzi?



Kibic Polski napisał:
Wydaje się że wskazany film tego nie oddaje zatem serwor go sam nakręcił czy też uwierzył jedynie zapewnieniom że to film z akurat tego marszu i ściągnął z sieci? Czy serwor z natury do wszystkiego zamieszczonego w sieci z taką łatwowiernością podchodzi?
Jaka jest definicja wyrażenia "wydaje się" według serwora? Jakie serwor ma jeszcze zalety prócz częstego kłócenia sie na forum?
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Bianka napisał:
utro wracam do domu z Warszawy. Potwierdzam, Marsz był świetny.

Bo nie było prowokacji ze strony nikogo. Nie było policjantów przebranych po cywilnemu w kominiarkach którzy zaczynali zadymy, tak jak to miało miejsce za PO. Było normalnie, spokojnie, z kulturą. Byli i nacjonaliści i lewica i każdy kto chciał i nic się nie działo. Morał z tego taki, że wszystko się da, o ile komuś nie zależy na tym, by dzielić, a nie łączyć :)
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
O ile wiem to już w latach 2016-2017 PO nie rządziła a prowokacje policji były?
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
O ile wiem to nie były prowokacje policji, tylko kilka odosobnionych przypadków? Nijak porównywalnych do tego co działo się we wcześniejszych latach ?
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 312
Punkty reakcji
199
Trzeba sie cieszyć że marsz nie skończył sie kolejną zadymą. Ale z drugiej strony taki marsz jest co roku. Czy na taka rocznicę nie powinno być coś więcej prócz tego marszu? Koncerty odczyty może jakieś rekonstrukcje historyczne. Przecież taka rocznica jest raz na 100 lat to powinna ta rocznica być niezapomniana z uwagi na imprezy a nie marsz który ma miejsce co roku. Tu moim zdaniem rządzący się nie popisali.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Ale rekonstrukcji historycznych, różnych eventów i imprez z tym związanych jest naprawdę sporo :) Zwłaszcza w lokalnych społecznościach co bardzo cieszy.
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 312
Punkty reakcji
199
Ale ja podałem to jako przykład. Może być np koncert jakiejś gwiazdy. Kilka lat temu grał Scorpions chyba też w związku z jakąś rocznicą.
To jest jedna rocznica na sto lat więc nie powinno być tak jak co roku marsz a potem długo długo nic.



Herbatniczek napisał:
O ile wiem to już w latach 2016-2017 PO nie rządziła a prowokacje policji były?
Lata lecą a Policja w Polsce wciąż "prowokuje". Na marszu ponoć było ok 250 tys osób. Ilu mogło być zabezpieczających wliczając w to wojsko ? 10 tysięcy? Czyli przelicznik jest 25 manifestantów na jednego porządkowego. Tylko w tym marszu była tak duża liczba osób w średnim czy w podeszłym wieku nierzadko z dziećmi w poprzednich tak nie było. Ale nawet teraz chciałbym ujrzeć tego jednego "prowokującego" policjanta. Przecież po przejściu tych 25 manifestantów po tym jednym "prowokującym" policjancie mokra plama by nie została . Tak jak wszędzie tak i w Policji trafiają się idioci ale nie róbmy z siebie pośmiewiska pisząc że jak jest awantura na manifestacji to dlatego bo "Policja prowokowała". A ktoś normalny to co ? Daje się sprowokować?

Ale można to jeszcze ująć na innej płaszczyźnie:
Pytanie: Dlaczego wśród kleru jest tylu pedofilów?
Odpowiedź: Bo dzieci ich "prowokują!"
Prawda że to lepsze od skeczów Neonówki ?
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Marsz uważam za udany. Najlepsze jest to, że widziałem w pewnym momencie z 10 flag ONR-u, a po powrocie do apartamentu jak odpaliłem TV, to te flagi pojawiały się co drugie ujęcie xD

Generalnie było dużo mniej patologii, niż 3 lata temu, kiedy byłem na marszu. Swołocz była, niestety oni lubią takie klimaty, ale nie była większością. Mam tylko jedną uwagę, mianowicie odpalającym petardy najchętniej powsadzałbym je w dupy.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 441
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Pomimo prób nachalnego wproszenia się rządu na nie swój marsz udał się doskonale.
Marsz Niepodległości przeszedł spokojnie i nie było żadnych prowokacji policyjnych a mogli
bez problemu przygotować prowokacje i wykreować zamieszki.
Pozwoli Staży marszu dbać o bezpieczeństwo i doskonale się wywiązała tego zadania .
Jedyna prowokacja miała miejsce na moście i straż marszu sama ją zatrzymała a przypadku
obecności policji bardzo spore ryzyko zamieszek i nie potrzebne zatrzymanie tłumu .
Nagle pojawiły się osoby wynaturzone które chciały wykreować zamieszki i patologii
bardzo szybko zabrali transparent i po zabraniu transparentu bardzo szybko znikają i
bardzo szybkie zatrzymanie patologii udowodniło że każdy marsz sam powinien się chronić i
nie potrzeba żadnej policji do pilnowania marszu i jedynie ich zadanie powinno polegać
na zatrzymaniu ruchu i pilnowanie zakazu ruchu pojazdów a na polecenie organizatora
wybranych miejscach mogą postawić zasłonę i barierki a później sami dbają o
własne bezpieczeństwo i sami zatrzymują patologie która próbuje się wbić i jeśli
nie potrafią zatrzymać patologii nie są zdolni do organizowania niczego a ich ludzie nie
mają duszy wojownika i mają mentalność zająca który musi się ukrywać za tarczą .
Niestety na zakończeniu nastąpiła patologia.
Bez żadnego prawnego powodu policja zaczepiała i próbowała przeszukać autobusy za race.
Nadal istnieje urojony i fikcyjny przepis pozwalający szykanować za race.
Ten fikcyjny zakaz stworzono by szykanować marsz niepodległości i prezent dla oligarchii
by likwidowała marsze i tak samo powinien zostać zlikwidowany przepis zakazujący słaniania twarzy który jest fikcyjny
i stosowany dowolnie przez Oligarchie w celu niszczenia manifestacji.
Te dwa zakazy powinny zostać zlikwidowane bo jest stosowany wobec wybranych osób i organizacji a prawo nie
powinno polegać na dowolności i fikcyjnych przepisach.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 441
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Kibic Polski napisał:
Czy taśmy Czarneckiego będą pierwszą aferą Pisu?
Nie będą .
Urzędnik który odpowiada za to stracił stanowisko i to wydarzenie można uznać za prowokacje Michnika i Oligarchy który próbował
przekupić urzędnika .
Oligarcha zamiast od razu zgłosić sprawę to czekał kilka miesięcy.
Czemu po kilku miesiącach ujawnił to nagranie.
Prowokacja się nie udała bo urzędnik odpowiedzialny za aferę stracił stanowisko.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
Haha twoja wypowiedz idealnie pasuje do tekstu Kargula z Kochaj albo rzuć czyli "oj Kazmirz wszystko się tobie pomachlaczyło "

Gdybyś wiedział więcej to byś się dowiedział ze to nie jakiś tam urzędnik ale bardzo wysoko postawiony urzędnik powołany przez PiS. Na takie stanowiska powoływani są tylko zaufani ludzie. Ciekawe kto go protegował? Kto go wprowadził na salony?

I to szef Knf zaprosił na rozmowę Czarnieckiego a nie odwrotnie . ciekawe dlaczego zaprosił bez świadków i do tego chwalił się za są urządzenia antypodsłuchowe?

Czyżby to nie pierwsza jego taka akcja skoro tak płynnie to załatwiał ?
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 312
Punkty reakcji
199
pan k napisał:
Oligarcha zamiast od razu zgłosić sprawę to czekał kilka miesięcy. Czemu po kilku miesiącach ujawnił to nagranie.
Może Czarnecki oczekiwał "niższych kosztów"? Kiedy ostatnio Panu k przytrafiło sie napisać coś z czego by sie tu nie śmieli?
 
S

serwor

Guest
glowonog napisał:
Generalnie było dużo mniej patologii, niż 3 lata temu, kiedy byłem na marszu. Swołocz była, niestety oni lubią takie klimaty, ale nie była większością. Mam tylko jedną uwagę, mianowicie odpalającym petardy najchętniej powsadzałbym je w d*py.
Też mam takie zdanie nie rozumie ludzi którym to się podoba.



pan k napisał:
Bez żadnego prawnego powodu policja zaczepiała i próbowała przeszukać autobusy za race. Nadal istnieje urojony i fikcyjny przepis pozwalający szykanować za race.
Ale Panie K do czego ci te race? Tam są tysiące ludzi, dzieci, ludzie starsi, myślisz że to dla nich dobre? Race to totalne dno.

Ale zupełnie nie rozumię co komu przeszkadzają sztandary ONR czy inne.
Wszystkie te organizacje są legalne i ich symbole też. Jak można zabraniać legalnych symboli?!



pan k napisał:
Nie będą . Urzędnik który odpowiada za to stracił stanowisko i to wydarzenie można uznać za prowokacje Michnika i Oligarchy który próbował przekupić urzędnika .
Panie K będą. To olbrzymia afera ponieważ nie wierzę że ten urzędnik działał sam bez umocowania wyżej.
To za duża suma pieniędzy. ciekawe kto za nim stoi.
. Te pieniądze być może potrzebne były na wybory itd.
Na miejscu opozycji i mediów z nimi związanych drążył bym to do upartego.
To może być początek końca PiSu. Pod warunkiem że opozycja będzie uparta i cierpliwa.
Wcale bym się nie zdziwił jakby nagle znów odnalazł się seryjny samobójca więzienny.
Bo ten urzędnik nie wygląda na twardziela i podejrzewam że jakby ktoś go przycisnął to będzie śpiewał o wszystkim co wie.

I gdzie słyszał pan próbę przekupienia?! Ja słyszałem odwrotnie, to pan prezes wymuszał pieniądze.
chciał na siłę aby Czarnecki zatrudnił prawnika która miał zarobić 40 milionów zł.
Typowe wymuszenie mafijne.
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 312
Punkty reakcji
199
Inna sprawa że ten półroczny okres rzeczywiście budzi wątpliwości i nasuwa podejrzenie że gdyby kwota była mniejsza to być może byłby "deal". Ale też można się zastanawiać dlaczego Czarnecki poszedł tam z urządzeniem nagrywającym(rzekomo z trzema nagrywającymi ale tylko jedno nagrało). Dlaczego miał wątpliwości wobec urzędnika "Dobrej Zmiany". Co Pan k na ten temat sądzi? Czy takie pytanie to też ...prowokacja?
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 441
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
serwor napisał:
Generalnie było dużo mniej patologii, niż 3 lata temu, kiedy byłem na marszu. Swołocz była, niestety oni lubią takie klimaty, ale nie była większością. Mam tylko jedną uwagę, mianowicie odpalającym petardy najchętniej powsadzałbym je w d*py.
Też mam takie zdanie nie rozumie ludzi którym to się podoba.



pan k napisał:
Bez żadnego prawnego powodu policja zaczepiała i próbowała przeszukać autobusy za race. Nadal istnieje urojony i fikcyjny przepis pozwalający szykanować za race.
Ale Panie K do czego ci te race? Tam są tysiące ludzi, dzieci, ludzie starsi, myślisz że to dla nich dobre? Race to totalne dno.

Ale zupełnie nie rozumię co komu przeszkadzają sztandary ONR czy inne.
Wszystkie te organizacje są legalne i ich symbole też. Jak można zabraniać legalnych symboli?!



pan k napisał:
Nie będą . Urzędnik który odpowiada za to stracił stanowisko i to wydarzenie można uznać za prowokacje Michnika i Oligarchy który próbował przekupić urzędnika .
Panie K będą. To olbrzymia afera ponieważ nie wierzę że ten urzędnik działał sam bez umocowania wyżej.
To za duża suma pieniędzy. ciekawe kto za nim stoi.
. Te pieniądze być może potrzebne były na wybory itd.
Na miejscu opozycji i mediów z nimi związanych drążył bym to do upartego.
To może być początek końca PiSu. Pod warunkiem że opozycja będzie uparta i cierpliwa.
Wcale bym się nie zdziwił jakby nagle znów odnalazł się seryjny samobójca więzienny.
Bo ten urzędnik nie wygląda na twardziela i podejrzewam że jakby ktoś go przycisnął to będzie śpiewał o wszystkim co wie.

I gdzie słyszał pan próbę przekupienia?! Ja słyszałem odwrotnie, to pan prezes wymuszał pieniądze.
chciał na siłę aby Czarnecki zatrudnił prawnika która miał zarobić 40 milionów zł.
Typowe wymuszenie mafijne.
Po ujawnieniu sprawy ten urzędnik stracił stanowisko a sprawę skierowano do sądu.
Wysłano służby do przeszukania siedziby tego urzędu.
Zlikwidowano patologie która była w tym urzędzie .
Można traktować jako działanie wykreowane przez Michnika i tego Oligarchę ,.
Gazeta Michnika umiera i pod zastaw głównej siedziby wzięli kredyt .
Ten aferzysta miał zadanie wykreować aferę i przekupił urzędnika który
miał zadanie mu pomóc wykreować aferę i razem z nim stworzyli nagrania sugerujące aferę.
To wydarzenie miało pozwolić zrobić sejmową komisję która większości przypadków jest igrzyskami dla opozycji i
wstępem do kariery i dostają specjalne wynagrodzenie .
Wcześniejszych aferach nie robiono niczego by zlikwidować patologie np
Afera taśmowa bo tym wydarzeniu osoby biorące w niej udział powinny stracić mandat poselski i dostać dożywotni zakaz
pracy administracji państwowej i represję spadły na gazetę Wprost i próba zabrania komputera i dokumentów.
Opinia Michnika pozwala stwierdzić że razem Oligarchą i urzędnikiem zaplanowali wykreowania afery bo jego gazeta umiera.
Michnik jest oszustem , aferzystą , donosicielem i jego gazeta kreuje swoją prowokacje jako aferę.
Gazeta Michnika jest znana kłamstw , jadu nienawiści i agresywnego antypolonizmu to uzasadnia prowokacje tej gazety .
Z Mlekiem matki wyssał jad Antypolonizmu i jego ród zajmował się morderstwami Polaków co jest typowe dla jego grupy etnicznej która znana jest
oszustw , czynów kryminalnych , przestępstw seksualnych i powodu tego wiele razy została wygnana wielu państw i wielu przypadkach
zakaz wstępu do wielu państw lub miast , powodu swoich zboczeń kara śmierci za utrzymywania kontaktów płciowych nie swoją grupą.
Powodu reputacji Michnika można to wydarzenie nazwać prowokacją która się nie udała bo czas nagrania i zgłoszenia sprawy nie są zbyt wiarygodne ,
Po ujawnieniu tego wydarzenia odwołano urzędnika a sprawę skierowano do sądu.
Dla likwidacji patologii wysłano CBA do zbadania sprawy.
Gazeta Michnika jest centrum propagandy totalnej opozycji i dla niej mieli wykreować aferę a obecne rządy nie
dają żadnych pieniędzy jego gazecie a wcześniej za rządów PO jego gazeta dostała nadmiar pieniędzy i bez tego by zbankrutowała ,
Satyryczne że Gazeta Michnika nagle wykrywa aferę a nie widzieli mafii mieszkaniowej i innych afer PO .
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 312
Punkty reakcji
199
Satyryczne że podejrzewanym jest Chrzanowski a Pan k o Michniku pisze.
Plotka głosi że do tej pory największy wpływ na obsadę instytucji finansowych w państwie miał sojusz Glapiński/Ziobro/SKOK-i. Premier nie był w stanie z nim wygrać i ta afera będzie mu na rękę Ale zastanówmy się: Chrzanowski nie został zatrzymany po przybyciu na lotnisko z Singapuru. Teoretycznie można to wytłumaczyć ale jak wytłumaczyć to że rzekomo Chrzanowski pojawił się w KNF po swoim przylocie na długo przed mającym dokonać przeszukania CBA. Czy mi się wydaje czy zwykle CBA w ważnych sprawach "swoją działalność o 6.00 rano zaczynało?" Przybyli wtedy bo już ..."posprzątane"? Panie k ...jakaś prowokacja?
 
Do góry