Jak Należy Postępować Z Facetami?

czarnaaa

nobody ;(
Dołączył
16 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
z koszmaru dnia i nocy....z bólu zadawanych przez
spinaczf16 napisał:
Ekhm.....Niektórzy faceci są normalnie że tak powiem i jeśli dziewczyna powie mu to co czuje to nie bedzie wykorzystywał przeciwko niej :p
[snapback]76617[/snapback]​
No niektórzy są normalni, ale teraz już bardzo rzadko mówię chłopakowi, że może być coś więcej niżtylko podobanie się.

krowusia napisał:
Zawsze sa wyjatki od reguly.........
[snapback]76885[/snapback]​
No niestety. Ja za pierwszym razem już się przejechałam :(
 

Falkhor

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2005
Posty
118
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
Łańcut
Pantoflarz, pantoflarz :) Czasem facet jest tak zauroczony, że po prostu nie umie odmówić. A Wy go tak szybko szufladkujecie :D Nie no, fakt - facet musi być facetem. A jeszcze lepiej - gdy jest facetem i dobrym człowiekiem. Takie połączenie myślę jest całkiem na miejscu :)

Drobne przekamarzanie się, bojowość i fukanie tez może być urocze :) :D Ale to wymaga wprawy i doświadczenia...

Pozdrawiam.
 

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
Jeśli chodzi o TEN konkretny przypadek pantofarstwa to on ma to w genach. Poznałam jego rodziców i wiem......... :D
 

Falkhor

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2005
Posty
118
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
Łańcut
Krowusia - A może trzeba go jakoś z tego wyzwolić, pokazać mu, że może nie być pantoflarzem i że może zostać facetem... FACETEM :)

Ale... cóz. Są przypadki, gdy to akurat kobieta musi być stroną decydującą.

Może on poza tym, ze jest pantoflarzem, MA jednak jakieś zalety? umie słuchać? Nie ma nałogów? pisze wiersze? Dzieli z Tobą jakąś pasję?

Różnie bywa...

Pozdrawiam.
 

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
Hmm....miał swoje zalety bo byłam z nim pewien okres czasu i nie było to 2-3 tygodnie :D tylko ok. pół roku.... Ja to zakończyłam i wogóle tego nie żałowałam.. Zaczynał się z tego robić coraz poważniejszt związek a ja wiem ze ON by się nie nadał dla mnie... Czasem tak bywa...może i on czuł że do siebie pasujemy ale "do tanga trzeba dwojga". Nadal z nim utrzymuje kontakt...jest spoko facetem
 

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
A wracając do tematu, to taka kobieta, żeby cały czas mogła taką być, musiała by mieć rozdwojenie jaźni ;)
 

opar

Zbanowany
Dołączył
12 Wrzesień 2005
Posty
278
Punkty reakcji
0
"[...]1.Bądź tajemnicza i trzymaj mężczynzę na dystans-w ten sposób działasz na jego wyobraźnię.
2.Zmieniaj swój wizerunek w kontaktach z jednym mężczyzną-bądź to małą dziewczynką, to znów drapieżną uwodzicielką w męskim stylu.
3.Obiecjuj wszytsko, ale dawaj jak najmniej.
4.Bądź mało konkretna i zwodnicza.
5.Staraj się być nieprzewidywalna.
6.Spróbuj ocenić nastrój mężczyzny w danej chwili i dostosowuj sie do niego.
7.Przechodź z jednej ostateczności w drugą;bądź wyniosła i elegenacka,to znów lubieżna i dwuznaczna;trzpiotowata i wstydliwa, to znów otawrta i wychodząca naprzeciw.
8.Niech mężczyźna wie, że masz wielu innych wielbicieli, zabiegających o Twoje względy.
9.Bądź tajemnicza, ale jednocześnie wysyłajsygnały, że stać Cię na szaleństwo.
10.Nigdy nie zdradzaj przed mężczyzną wszystkich swoich myśli i uczuć[..]"



Bądz taka ,a wyrwe Ci serce i zakopie w ogródku ;]
 

opar

Zbanowany
Dołączył
12 Wrzesień 2005
Posty
278
Punkty reakcji
0
dziewczyny za dużo gazet typu brawo czytają ;]

jak dla mnie to jest zbędne pierd&^*^ nie lepiej być poprostu sobą ?

powiedz ?
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
dziewczyny za dużo gazet typu brawo czytają ;]

jak dla mnie to jest zbędne pierd&^*^ nie lepiej być poprostu sobą ?

powiedz ?
no pewnie, ze lepiej byc sobą niż korzystać z tego typu rad (chociaż, z niektórych to mozna, ale napewno nie wszystkich :p )

a wiec popieramy dziewczyny, które sa sobą :D
 

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
opar prosze o ponowne i dokladne przeczytanie moje posta rozpoczynajacego temat a w szczegolnosci tekst NIE NAPISANY tłustym drukiem na samym koncu.Zeby bylo latwiej to go zacytuje!!
Wydaje mi się że to jest interesujące i każda z nas może choćby z jednego pukntu skorzystać, bo jeśli byśmy sobie wzięły wszystkie do serca do facet by zwiariował.
Moim zdaniem i tak najważniejsze by być sobą przy drugiej połówce..niczego nie ukrywać, ale czasami można zaszaleć.Ze mna facet nie ma łatwego życia..dlatego jestem sama:(
Zacytowalam ten tekst z książki aby urozmaicic zycie kobietom , a po drugie nie trzeba tego tak brac do siebie
dziewczyny za dużo gazet typu brawo czytają ;]

jak dla mnie to jest zbędne pierd&^*^ nie lepiej być poprostu sobą ?

powiedz ?
Nie mam 13lat i nie czytam tego typu gazet..... [bez obrazy dla 13-latek oczywiscie].Zreszta nigdy tego nie czytala ale czytala "Kaczora Donalda" i jestem z siebie dumna!!!!!
 

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
Bo one sa durne i to ciężko..to samo uwazam o Twiscie,Dziewczynie, Cosmopolitan, Elle....itp Kilka razy zdarzylo mi sie je przegladac.... Teraz juz wogole nie kupuje kolorowych czasopism.One wporwadzaja w jeszcze wieksze kompleksy i non stop pisza o sprawach lozkowych. Czasami przegladam "Tele Tydzień"...ale to w innym celu. :p Aby spr. co jest w tv.....
 

opar

Zbanowany
Dołączył
12 Wrzesień 2005
Posty
278
Punkty reakcji
0
to wy czytajcie dalej ,a ja tu już nic nie czytam . lol .

dziwni
 
Do góry