Jak Należy Postępować Z Facetami?

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
Jest to frgament książki "Sekretne listy Marilyn Monroe i Jaqueline Kennedy" Wendy Leigh. Jakby ktoś nie wiedział to ta książka jest fikcja literacka.Nigdy nie udowodniono aby M.M. i J.K. pisały do siebie listy...

"[...]1.Bądź tajemnicza i trzymaj mężczynzę na dystans-w ten sposób działasz na jego wyobraźnię.
2.Zmieniaj swój wizerunek w kontaktach z jednym mężczyzną-bądź to małą dziewczynką, to znów drapieżną uwodzicielką w męskim stylu.
3.Obiecjuj wszytsko, ale dawaj jak najmniej.
4.Bądź mało konkretna i zwodnicza.
5.Staraj się być nieprzewidywalna.
6.Spróbuj ocenić nastrój mężczyzny w danej chwili i dostosowuj sie do niego.
7.Przechodź z jednej ostateczności w drugą;bądź wyniosła i elegenacka,to znów lubieżna i dwuznaczna;trzpiotowata i wstydliwa, to znów otawrta i wychodząca naprzeciw.
8.Niech mężczyźna wie, że masz wielu innych wielbicieli, zabiegających o Twoje względy.
9.Bądź tajemnicza, ale jednocześnie wysyłajsygnały, że stać Cię na szaleństwo.
10.Nigdy nie zdradzaj przed mężczyzną wszystkich swoich myśli i uczuć[..]"

Wydaje mi się że to jest interesujące i każda z nas może choćby z jednego pukntu skorzystać, bo jeśli byśmy sobie wzięły wszystkie do serca do facet by zwiariował.
Moim zdaniem i tak najważniejsze by być sobą przy drugiej połówce..niczego nie ukrywać, ale czasami można zaszaleć.Ze mna facet nie ma łatwego życia..dlatego jestem sama:(
 

łezka

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2005
Posty
78
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
kalisz
hej ;) bardzo ciekawe, oczywiście można te rady stosować ale z przymrizeniem oka ;)

hmm...krowusiaa..witam w klubie...
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
na każdego faceta jest inny sposób ;)
nie twierdzę, że któryś z powyzszych by nie zadziałał, lecz mysle, że szybciej facet by oszalał niż zniósł taką babę ;)
 

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
Ale proszę państwa ja sobie zastrzegłam że nie trzeba korzystac w tych wszytskich punktow i zagadzam sie poprzednikami ze jesli by kobieta korzystala z tych wszystkich zasad to bieda mężczyźnie,bieda... :D
 

arbusek

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2005
Posty
176
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
wlkp
Wskazowki calkiem ciekawe, a jakby je odpowiednio wykorzystac to.... ^_^
 

butterfly5

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2005
Posty
302
Punkty reakcji
0
Mnie szczególnie podoba sie punkt 1, 9 i 10 - warto korzystać z nich :sexy:
 

spinaczf16

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
123
Punkty reakcji
0
Miasto
katowice
krowusia napisał:
czarnaaa zgadzam sie z Toba w zupelnosci.Facet nigdy nie moze wiedziec za duzo :/
[snapback]76543[/snapback]​

Ekhm.....Niektórzy faceci są normalnie że tak powiem i jeśli dziewczyna powie mu to co czuje to nie bedzie wykorzystywał przeciwko niej :p
 

butterfly5

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2005
Posty
302
Punkty reakcji
0
czarnaaa napisał:
Ja niestety kiedyś zrobiłam wielki błąd i wyjawiłam swoje wszystkie uczucia danemu chłopakowi. A on po prostu potem to wykorzystywał... Nigdy więcej nie popełnię tego samego błędu. Punkt 10 ma rację!
[snapback]76523[/snapback]​
też już raz przejechałam się i teraz bardziej uważam na to co mówię chłopakowi...

spinaczf16 napisał:
Ekhm.....Niektórzy faceci są normalnie że tak powiem i jeśli dziewczyna powie mu to co czuje to nie bedzie wykorzystywał przeciwko niej :p
[snapback]76617[/snapback]​
całkowita racja...
 

Falkhor

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2005
Posty
118
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
Łańcut
Witam.

Heh :) Ciekawe porady. Ale wg mnie - krótko komentując, jak to na Forum ;) - jest to zestaw kilku rad dla nieśmiałych kobiet, które szukają kilku sposobó na poderwanie faceta, na jakieś oddziałanie na niego, wysłanie paru sygnałów...

Ale szczerze - jeżeli któraś z Pań chciałaby te zasady stosować... CIĄGLE, to... Musiałaby dość często zmieniać facetów. Ale jeśli to lubi, to niech stosuje, tylko to wyraz egoizmu - nie dbanie o czyjeś uczucia. Np. "Obiecuj wszystko - dawaj jak najmniej". Dobre sobie.

Reasumując - poradnik na randkę. Jedną, góra dwie :)
 

zetka

złośnica...:)
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
681
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
spadłam z nieba... :)
te wskazówki chyba powstały tylko po to, żeby poprawić ludziom humor. kilka z nich co prawda stosuję, ale robię to mechanicznie i spontanicznie, nigdy bym takiego czegoś nie planowała. co do tych uczuć... pewnie zależy od faceta. raz mi się tylko zdarzyło, żeby żałowała wyznania moich uczuć mężczyźnie. tu chyba nie ma reguły...
 

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
No pewnie ze w miłości nie ma reguły ...robi się to co w danej chwili się czuję. Masz racje zetka on są raczej tak dla poprawienia samopoczucia że można kimś rządzić.....choć czasem można jak się człowiek postara.Miałam takiego jednego chłopaka który był starsznym pantoflarzem..... :D Ehhh..po pewnym czasie mialam juz tego dosyc!!
 
Do góry