Jak najlepiej popełnic samobójstwo ?

Status
Zamknięty.

Keehl

positive thinking sucks
Dołączył
4 Grudzień 2009
Posty
982
Punkty reakcji
35
Miasto
Śląsk Cieszyński
Jeśli uważasz, ze post na forum moze zadecydować o czyjejs śmierci lub zyciu to w sumie nie mam wiecej pytań
Nie uważam i nie napisałem tego.
I że do podjęcia decyzji, choćby w minimalnym stopniu, mógł przyczynić się podobny post?
ale popatrz na to tak: jeśli ktos naprawdę chce się zabić to chyba lepiej aby zrobił to z jak najmniejszym bólem, nie sądzisz?
Nie. Sądzę, że lepiej żeby tego nie robił.
Ludzie rzucają się np. pod pociąg, który ciągnie ich czasami kilkaset metrów, ja wolałbym umrzeć inaczej jeśli już. Ja nikogo nie namawiam, a jedynie odpowiadam na zadane pytanie. Namowa miałaby miejsce gdyby gosc zapytał czy a nie jak się ma zabic.
Jakby Ci ktoś zadał pytanie o najmniej bolesny sposób zamordowania znienawidzonego sąsiada, też byś jedynie odpowiedział? Są pytania, na które się nie odpowiada, tylko odwodzi pytającego od jego zamiarów.

Zresztą, ja się tam nie pretenduję do miana wyroczni w sprawach etyki. Takie moje zdanie w tej sprawie, masz inne. Róbta co chceta, póki artykułu nie ma...
 

królewnaa

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2010
Posty
134
Punkty reakcji
0
Dokładnie - pisałam już wcześniej,że nie wydaje mi się,aby to była zwykła prowokacja,uważam ze chłopak który napisał o tym,ze chce umrzeć jest w głębokiej depresji ( zawsze tak jest,ze samobójcy są w dołku psychicznym )
i potrzebna jest mu pomoc - fajnie by było gdyby poszedł ze swoimi problemami do lekarza.
Zapewne dostał by antydepresanty - a po nich świat nie wydaje się już taki zły i ma się chęć do życia - myślę sobie !
pozd
 

Keehl

positive thinking sucks
Dołączył
4 Grudzień 2009
Posty
982
Punkty reakcji
35
Miasto
Śląsk Cieszyński
Pytanie na ile te antydepresanty są rozwiązaniem problemu, a na ile zmieceniem syfu pod dywan. Ale do specjalisty na pewno warto się zgłosić.
 

Misholec

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2010
Posty
114
Punkty reakcji
3
Mnie ciekawi, czy ten temat jest w ogóle potrzebny.

Jest taki bardzo lekki, wręcz przyjemny sposób. Częściej jednak jest wypadkiem, niż celowym zamiarem popełnienia samobójstwa.
 

Alex241

Fantasy.
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
585
Punkty reakcji
16
Miasto
Piła
Ale po co sobie skracać życie? Chyba jednak wiem dlaczego chcesz to zrobić, czytałam Twoje wcześniejsze posty, jeszcze razem rozmawialiśmy na gg. Mówiłeś, że masz wielkiego doła. Ale powiedz mi po co Ci to robić? Powinieneś cieszyć się każdą chwilą. Powiedziałeś komuś o tym z rodziny? Co oni na to?

Do wszystkich, którzy doradzają metody samobójstwa: nie lepiej byłoby tego chłopaka zatrzymać przed popełnieniem takiego czegoś?
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Nie, poniewaz jednego barana mniej nikomu nie zawadzi :D moze IQ Polskiego spoleczenstwa wzrosnie dzieki temu.

A tak na marginesie i powaznie, wiekszosc ma beke i pisze rozne metody samobojstwa, poniewaz nikt nie traktuje powaznie kogos, kto ma swoje jakies chore filmy o ktorych nie ma pojecia a jedynym celem tego filmu jest zwrocenie na siebie uwagi.
 

Alex241

Fantasy.
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
585
Punkty reakcji
16
Miasto
Piła
Nie rozumiem ludzi, którzy mu podają metody, lepiej go zatrzymać..
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
Nie rozumiem ludzi, którzy mu podają metody, lepiej go zatrzymać..


Naprawdę myślisz ,że on by poszedł i się zabił?
Metody podają bo o to prosił sam autor tematu i nikt nie chciał robić offtopu :lol:

Tak w ogóle to wypadałoby temat zamknąć bo on i tak się rozmyślił...
 

Kapciuszek

niepoprawna optymistka.
VIP
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
5 363
Punkty reakcji
79
Miasto
kraina baśni
dobra, koniec zabawy.

zamykam.

ps. autorze - gdybyś chciał pogadać - pisz na pw ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry