Jak najlepiej popełnic samobójstwo ?

Status
Zamknięty.

Endriu.

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2010
Posty
108
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
Kluczbork
Piszę ten temat tutaj bo to się wiąże z moim życiem. No i mam zamiar skrócić sobie życie, lecz nie wiem w jaki sposób.
 

marta..

(...)
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
843
Punkty reakcji
71
Miasto
Home is where the heart is.
Sama bym się chętnie dowiedziała, ale nie masz się co łudzić, zaraz Ci ten temat zamkną… Zresztą tylko Ci się wydaje, że chcesz.
 

*czarna_owca*

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2008
Posty
163
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Przeczytałam parę razy ten temat i nie wierzę. Nie będę pytać dlaczego, bo czytałam Twoje wcześniejsze tematy. Miałeś bardzo ciężko, ale samobójstwo to nie rozwiązanie. Nie będę udzielać jakiś głupich rad, bo jestem młoda i w ogóle nie wiem czy jakiekolwiek rady by tutaj pomogły albo której z nich byś wysłuchał. A już napewno nikt Ci nie doradzi jak się zabić. Jesteś jeszcze młody nie wiesz jak Twoje życie się ułoży. Nie rób tego, bo to najgorsze co możesz zrobić, to nie żadne rozwiazanie.
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Samobójstwo nie jest wyjściem z sytuacji . Pomyślałeś choć przez chwile jak poczuje się Twoja rodzina ? Jeśli masz naprawde poważny problem to porozmawiaj z kimś do kogo masz zaufanie , żeby wsparł Cie porządnie na duchu . Nic tak nie poprawia dobrego samopoczucia jak jakieś motywujące słowa od drugiej osoby ..
 

jagodahh

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2010
Posty
102
Punkty reakcji
2
Miasto
lubuskie
najlepiej sznur... o_o Dzieciaku, ogarnij się. Pomyśl nad tym normalniej, co?
 

zbychu2

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
144
Punkty reakcji
5
Ale pytanie, przedmioty codziennego użytku słuzą do zabijania, praktycznie każde. Długopisem się możesz zabić, to będzie ciężka i bolesna śmierć ale jaka oryginalna :D Te nagłówki gazet "Ktośtam popełnił samobójstwo długopisem" HIT roku tego jeszcze nie było nigdy ;] Albo połknij prostą bombę saletrową z długim lontem, to będzie widowiskowe.

A tak w ogóle to jesteś tchórzem, gdyby to było jedyne wyjście z takich problemów prawdopodobnie ludzie sami by się zgładzili, i niestraszne byłyby nam jakies przepowiednie o 2012 ;p

Z każdej sytuacji jest jakieś wyjście i napewno nie jest to samocójstwo.
 

monikaaa2003

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
227
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Legnica
najlepiej sznur...
:/ Może boleć. Wg mnie lepsze 10 pięterko. Potem raz, plask i po bólu. I człek sobie nawet zobaczy jakie to uczucie fruwać. :]

Do autora tematu - zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji. Zawsze! Ale samobójstwo to najgorsza z możliwości, do niczego nie prowadząca. Owszem do jednego - do bezsensownej, nikomu nie potrzebnej śmierci. Głowa do góry. Życie jest piękne. Każda jego chwila. Każdy z nas ma mniejsze lub większe problemy. Ale trzeba wziąć się w garść i walczyć i nie dać się. ;)
 

P.M.

Neurotyczka
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
718
Punkty reakcji
30
A nie boisz sie tego, co Cię czeka, po tym samobójstwie? Sposobów jest tysiące, lecz Ty gdybyś chciał to zrobić naprawdę, to nie pytałbyś jak. Sposób jest nieważny, to, że będzie bolało jest nieważne (choć nawet kiedy cierpisz psychicznie, to fizycznego bólu nie odczujesz) liczy się, że będziesz martwy. Mi osobiście, też jest łatwo myśleć o tym, że 'Ooo, zabiję się i wtedy skończy się moja męka tutaj', lecz się tak naprawdę boję posunąć do tego, boję się o moich bliskich i o rodzinę, mimo iż odczuwam brak zainteresowania moją osobą, to i tak o nich myślę.
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Nie rób głupot! Uspokój się, porozmawiaj z osobami bliskim i przestań myśleć o samobójstwie- to naprawdę nie jest metoda!
 

Endriu.

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2010
Posty
108
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
Kluczbork
Może i jestem egoistą i w ogóle. Nie nie boję się tego co będzie po śmierci bo wiem że nic. Tak jakby wyłączyć telewizor. ;] Ale ludzie zrozumcie ja no już nie potrafię normalnie żyć.
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Może i jestem egoistą i w ogóle. Nie nie boję się tego co będzie po śmierci bo wiem że nic. Tak jakby wyłączyć telewizor. ;] Ale ludzie zrozumcie ja no już nie potrafię normalnie żyć.
Nie traktuj życia jak wyłącznika do światła. Ono jest jedno i nie wrócisz z powrotem do żywych, tak dobrze nie ma.
 

Endriu.

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2010
Posty
108
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
Kluczbork
Wiem o tym ;]. Nie traktuje tak życia. Ja życie traktuje jak gigantyczną górę, no i po prostu nie mam dalej siły się wspinać.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Endriu.
Mam zdjąć pacha?
Ogarnij się, proszę Cię.
Gdybyś chciał popełnić samobójstwo, już dawno przecież byś to zrobił, a nie pytał na forum ludzi o sposoby. Ty wiesz,że to głupota i ja też to wiem. Podświadomie pragniesz zainteresowania sobą i swoimi problemami. Chcesz rozmawiać, chcesz empatii, chcesz pomocy.
Nie chcesz się zabić. NIE CHCESZ. I zrozum to w końcu :przytul:
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
Rzuć się z 10 pietra z zapałką w ręku na kałużę benzyny. Jakie to by było efektowne.
Problem w tym ,że zapałka zapewne zgaśnie. :lol:

:lol:
 

P.M.

Neurotyczka
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
718
Punkty reakcji
30
Urządź swoje życie po swojemu, tak jak byś chciał, tak żebyś czuł się w nim dobrze, mimo wszystkiemu i wszystkim. Tak jak w piosence Kasi Kowalskiej - 'Co może przyjść - tego nigdy nie wiesz. Za całe zło przestań winić siebie. Wiarę masz, siłę masz, by zmienić to.' Wiem, że łatwo jest powiedzieć, ja sama jestem w podobnej sytuacji obecnie, lecz wiem, że trudno się za to zabrać, ale rezultaty mogą być bardzo pozytywne. Życzę Ci byś odnalazł sens życia.

Pozdrawiam
 

LookForHappy

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Największą głupotą jest się poddać w połowie, zawsze jest jakieś inne wyjście, tylko trzeba uwierzyć w siebie, życie zmienia się z sekundy na sekundę, dziś jest źle jutro może być o wiele lepiej, tylko zacznij coś robić, by twoje życie stało się lepsze.
 

P.M.

Neurotyczka
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
718
Punkty reakcji
30
Tyle, że nie jest tak lekko zacząć coś robić. Czasem ktoś musi pomóc, samemu z dnia na dzień się nie poprawi nastroju.
 

anusia273

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Chcesz odejsc tak po prostu? Eee to słabe. Zanim to zrobisz zrob cos szalonego. Porwij autokar z pasazerami (jak w pewnym filmie tylko nie pamietam tytułu) albo spotkaj sie z jakas gwiazdą.

A tak na powaznie to samobojstwo nie jest dobrym rozwiazaniem. Napewno jestes mlody i szkoda Twojego zycia. Pogadaj z kims o tym. Jak chcesz to mozesz i ze mna tylko napisz na PW, pozdrawiam.
 

Endriu.

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2010
Posty
108
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
Kluczbork
Dobra koniec tematu. Jezuss... ale wczoraj byłem głuuuupi... ;/ Wiecie miałem chwilę "zwątpienia" i zabrakło mi siły aby wspinać się na górę zwaną życiem ;]
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Zaraz ja popelnie samobojstwo jak zobacze kolejny post takiego barana!!! <_<

I co, nie zabiles sie jeszcze, zwrociles uwage pewnych osob, ktore sie troche politowaly nad Twoim JA i ci zaraz lepiej sie zrobilo :D Wiesz co rozni od osob, ktore chca sie zabic od ciebie??? Ty nie masz odwagi i potrafisz tylko gadac, samobojca milczy, a Jego milczenie jest bardziej wymowne od setki twoich bzdurnych slow, dzieciaku!
 
Status
Zamknięty.
Do góry