JaK Mu pOwIeDzIeĆ żE Go kOoOoChAm?? :(

Czarna-owieczkA

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2005
Posty
130
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Bdg.
no a ostatnio mowie do ciebie nio lukasz czemu mi mowisz ze msz dziewczyne a arturowi ze nie. a on bo mam dziewcznye ale z nia nie chodze ja w breche :D albo do mojej qmpeli co kupic dziewczynie na urodziny?> a ona do niego hahaha jkto by cie chcial czlowieku :D a ob a myslaem zadasz nie nabrac.. hehe
 

anka_kielce

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
a ja kocham kogoś i jak mu to powiedzieć?? nie spotykamy się często... jak dać mu znak?? prosze o pomoc
najlepiej była by jakaś treść sms zeby dyskretnie zasugerować ze mi sie podoba, jesli ma ktos dobre metody piszcie na gg 6226170
z gory wielkie dzinneki i pamietajcie że liczne na Waszą pomoc dziewczynki ;]
PZDR
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Kup coś u niego i przy okazji umów się na wspólne palenie. Powiedz, że nie masz z kim, twoi znajomi to sztywniacy itd., a on wygląda na fajnego gościa, z którym można miło spędzić czas.

I puknij się w głowę, bo to jeszcze nie miłość. Skończysz szkołę i zapomnisz o nim, bo w rzeczywistości nigdy do niego nie podejdziesz...
 
M

Mia

Guest
moze spróbuj tak: K*O*C*H*A*M C*I*E.
powtórzysz teraz ładnie?

jak nie wiesz jak to powiedziec znaczy że tego nie czujesz.
 

mariusz1989

My name is Trance
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
2 173
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Bydgoszcz - Jaworzno - Kraków
jeżeli mówi się je do osoby której coś czuje bądź z którą się jest słowo Kocham zawsze ma to samo znaczenie wyznanie miłości bo kochac to można przyjaciół i rodzine ale najtrudnije przychodzi powiedzieć to osobie z którą sie jest i do której ma się ogromne uczycie właśnie miłości wtedy nic innego jak Kocham Cię nie zastąpi wyznania tych uczyć
 
M

Mia

Guest
jeżeli mówi się je do osoby której coś czuje bądź z którą się jest słowo Kocham zawsze ma to samo znaczenie wyznanie miłości bo kochac to można przyjaciół i rodzine ale najtrudnije przychodzi powiedzieć to osobie z którą sie jest i do której ma się ogromne uczycie właśnie miłości wtedy nic innego jak Kocham Cię nie zastąpi wyznania tych uczyć

ja byłam z wieloma chłopakami. nie mówiłam tego, bo tego nie czułam. cos czułam ale wiem ze to nie była miłośc. było0 to silne i namietne, porządanie, przyjaźn przywiazanie...ale miłośc nie.
rozstanie4 o wiele bardziej boli gdy kiedys od osoby usłyszało sie kocham.
to co mija to nie miłosc.
 

mariusz1989

My name is Trance
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
2 173
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Bydgoszcz - Jaworzno - Kraków
Ale wszystko jest przemijalne nawet miłość a słowo kocham Cie nic nie kosztuje. Wydaje mi się ze napewno kogoś kochałaś tylko z tego idealistycznego poczucia nie wyrażałaś tego bojąc się ze ta osoba odejdzie ;)
 
M

Mia

Guest
Ale wszystko jest przemijalne nawet miłość a słowo kocham Cie nic nie kosztuje. Wydaje mi się ze napewno kogoś kochałaś tylko z tego idealistycznego poczucia nie wyrażałaś tego bojąc się ze ta osoba odejdzie ;)

dla mnie słowo kocham nie ma czasu przeszłego.
jesli mówie ze to miłosc a potem dodaje "była", wiem ze to co wydawało sie byc złotem jest tylko tombakiem. chwila szczęscia, ułuda. czyms czego pragnełam i czego idealny obraz sobie wytworzyłam.
nie uznaje słowa 'kochałam'. jesli kocham to na zawsze ;)

słowo kocham nic nie kosztuje- to fakt, ale ja nie mam w zwyczaju rzucac słów na wiatr,
 

mariusz1989

My name is Trance
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
2 173
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Bydgoszcz - Jaworzno - Kraków
To kiedy możesz stwierdzić że kogoś kochasz, i jak to ma się do twoich partnerów czy oni nie wydają się być twoimi marionetkami których w pewnym sensie z tego co mówisz nie kochasz ? Kochanie to jest uczycie którym darzy się bliską sobie osobę która takie samo uczycie odwzajemnia, uczycie zwane miłością. / Mia Ja idę do szkoły :p rozmowę dokończę po poworocie. Miłego dnia :)
 
M

Mia

Guest
wszyscy faceci z którymi sie spotykałam wiedzieli jaki ja do tego mam stosunek.
fakt, bywało tak ze mówili mi "kocham cie" ja albo głupiałąm albo wybuchałam śmiechem i przeważnie za jakis czas zwiazek sie konczył.
ja bede pewna ze kocham, dopiero gdy odchodząc z tego swiata bede wiedziała ze to właśnie z ta osobą chciałąm spedzic zycie.
 
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 545
Punkty reakcji
0
O tak tak tak jestem za, umówcie sie na wspólne jaranie i wtedy mu powiedz jak bardzo go cytuję `Ko0o0o0ChAsZ` <_<
No bo co, czego sie nie robi dla miłości w szczególności jak się tak bardzo Ko0o0oChA?
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
Podejdź do niego i kup działkę, nie miej przy tym pieniędzy. Chłopak będzie chciał zapłatę to oddasz mu w naturze.
Napewno się polubicie.
A wtedy będziesz mu mogła powiedzieć 'kocham cię ćpunie' x)
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
spoko....podejdz i spytaj czy Ci działke sprzeda. jak juz Ci ją da, powiedz że to był tylko pretekst i ze go kochasz...


no comment
 
Do góry