Jak kupujecie? (18 -) :P

Westlite

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
414
Punkty reakcji
0
Nie no bo mówisz że może wyglądasz na 30stke :D zastanawiałem sie jaki jest prawdziwy wiek, jaka różnica :)
 

naiwny20

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2006
Posty
360
Punkty reakcji
1
O ile pamietam zadko sie mnie pytali a od 16-17 roku zycia wogole :) wiec ja ztym nie mialem problemy chodz pamietam jak mialem moze wtedy z 16 lat to poszedlem ze znajomym po fajki on mial wtedy 14 chyba i kupuje fajki i sie pyta mnie jakie kupic a na to ekspedientka cos w stylu co sie bedziesz gowniarza pytac :) pamietam to bo do tej pory mnie to wypomina, jeszcze do zeszlego roku mialem problem z wchodzeniem do knajp 21+ a radzilem sobie tak ze przychodzilem do takich knajp albo przed 18 jak malo jeszcze ludzi albo po 24 i tez bez problemu wchodzilem :) naszczescie juz nie mam takich problemow :)
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
wszędzie, zawsze, kiedy chce :D
wystarczy ładnie się uśmiechnąć i byż życzliwym :p skutkuje zawsze [przynajmniej w moim przypadku] :D
 

Werenall

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2007
Posty
201
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Opole
Ja mam 14 lat i wolę iść na pizze czy hamburgera. Palenie to kompletny idiotyzm, a pić mam zamiar dopiero po 18, ale tylko na okazje...
 

naiwny20

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2006
Posty
360
Punkty reakcji
1
Ja mam 14 lat i wolę iść na pizze czy hamburgera. Palenie to kompletny idiotyzm, a pić mam zamiar dopiero po 18, ale tylko na okazje...
Masz 100% racjie gdybym w Twoim wieku mial takie podejscie do papierosow to bym sie cieszyl bo teraz zaluje; gratuluje rozwagi!!
A jesli chodzi o hamburgery czy pizze to niezbyt zdrowe !!
A jesi chodzi o alk to moge sie zalozyc ze i przed 18 sie napijesz :)
 

orbit

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2006
Posty
90
Punkty reakcji
0
Palenie ssie,wiem,ale na hamburgera hahah,to mnie roz:cenzura:ales chlopcze.
 

GaLoWs

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Bochnia
Też uważam ze palenie to syf i dlatego sie nie zabieram za TO.
CO do picia jestem jednak innego zdania.
Ja zaczolem "imprezować" rok temu ( jak mialem 16 lat) i uwazam ze jak ktos cie zapraszna to mu sie nie odmawia :D
Picie to mniejszy syf niz palenie jesli umiesz sie pohamować
 

babajaga89

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
1 218
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Domek na kurzej łapce :p
Jezeli juz to gorszym "syfem" jest alkohol.. Wezmy po uwagę nawet uzaleznienie od tego: jezeli palisz to trujesz sam siebie i podtruwasz innych troche, a jak pijesz to krzywdzisz wokół siebie mnóstwo osób i sma sobie rozpier** zdrowie jeszcze bardziej nie fajkami.
 

Wi(L)u$

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z Warszawy :)
Ja prosze kogos znajomego by mi kupil :p i tak nie pije duzo :)

Mialam taka kolezanka, co jak chciala kupic sobie wodke to w zime (straszny mroz) stala pod sklepem 3 godziny, proszac ludzi by jej kupili.... to bylo baaaardzo dziwne... ale pozniej jakos sie ogarnela i skonczyla z alko (i dobrze!)
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
Oo taa... fajki to straszny syf... gdybym była mądrzejsza, pewnie nie spróbowałabym... teraz się męczę i każdy stres zabijam tym świństwem... :/ bleh.

co do tematu... zawsze można się umalować i ubrać niemodnie, wtedy tez sprzedadzą :D
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Ha ha a ja nie kupuje i nie zamierzam w najblizszym czasie ale wiem jak to robi kumpela w moim wieku... Mowi ze to dla taty albo jej ktos starszy kupuje
 

-=KTC=-Domell

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2007
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Przed 18 nie miałem problemu z kupowanie fajek ale teraz zaluje tego moze przez to nie zaczolbym palic a teraz trudno rzucic:(:(

Wiec moje zdanie nie probujcie kupowac(chyba ze nie dla siebie:):))
 

childcatcher_ka

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
ja to znam?
ze szlugami nie mam żadnego problemu - najczęsciej kupuje w kioskach
jeżeli chodzi o alkohol - sama nie kupuję ;]raczej proszę znajomych
 

Kasia_na

tajemnica
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
1 609
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z Dalekiego Wschodu
Są sklepy w których normalnie się sprzedaje alkohol papierosy.Nawe jeśli sprzedawczyni widzi że to dziecko kupuje.Wmówi że to dla rodziców starszych kolegów czy rodzeństwa i dają mu to czego chce.
Ostatnio jak byłam w sklepie to ten napis:"zakaz sprzedaży alkoholu nieletnim zabroniona" był schowany za herbatą...
 

Mamatwojejbabci

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2007
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
piekło!
trzeba być pewnym siebie. Jak ktoś podchodzi do kasy i ledwo z siebie wyduka"ppoopoproszę pppiiiwowowo..." to nikt mu nie sprzeda.
Mówisz głośno i wyraźnie czego chcesz- i masz:D
 

sebog

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2007
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
32
albo kumpel kupuje
albo samem trzeba
kiedyś jak kupowałem w żabce to kolesiówka tak sie fajnie popatrzyła i sprzedałą:D

u nas to nie problem jak zresztą wszędzie:D
 

chestnuty

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2007
Posty
9
Punkty reakcji
0
Miasto
Sochaczew
w pobliżu monopolowego zawsze jest jakiś żul hehe jedno piwko mu się da i kupi % , zawsze można też posłużyć sie starszym kumplem;)
 

Ćpun

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2007
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
KrK
lepiej nie trujcie się tym syfem. Szkoda waszego zdrowia jeszcze w tym wieku...
 
Do góry