Jak kupujecie? (18 -) :P

sloneczko_neo15

Wariatka z głową w chmurach ^^
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
595
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Opole
Ja nie palę,nie piję i nie mam zamiaru tego robić.A jak idę kupić piwo do sklepu to tylko dla taty jak mu się samemu iść nie chce :p Sprzedaja mi bez problemu bo mnie znają ;]
 

Kasia_na

tajemnica
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
1 609
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z Dalekiego Wschodu
Ale zawsze możesz też wykorzystać te "znajomości".Tak często młodzi robią by kupić alkohol czy papierosy.
Aczkolwiek nie namawiam.

p.s.naprawdę wszytsko jest marnością??
 
Z

zajcu

Guest
ja mam 21 lat i dalej wołają bo młodo wygladam.
a wczesniej to albo w zaprzyjaznionych, zapyzialych sklepikach, przez kumpki, podrobic legitymke licealną.
gdy spyta o dowod to powiedziec: mój czy syna?? jak ma poczucie humoru to sie zasmieje, machnie ręką i sprzeda:D czasem dzialalo, ale rzadko. powodzenia
 

Jutolobu

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
1 260
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wałbrzych
phi....ja mam 16 w czerwcu 17 lat i coz...nie mam dowodu tymczasowego i normalnie ide do sklepu i mowie: np prosze 6 zywcow w puszce i tyle :p :]
 

milusinka11

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2007
Posty
217
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
miasto z ludźmi.
heh...a tak apropo tematu tesco... kiedyś przedemną stał jakiś staruszek (widać było że od dobrych paru lat na emeryturze jeszcze laske miał) kupował wódke czy cos podobnego białego... a kasjerka poprosiła go o dowód osobisty... do teraz nie wiem czy ona taka tepa była...
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
jeśli chodzi o krate browca to raz z kumplem przed ogniskiem pojechaliśmy do sklepu oddalonego o 1km kupiliśmy skrzynkę bez problemu, spotkaliśmy kolegę w sklepie to załadowaliśmy do samochodu i wieczorkiem cała paczką piliśmy :D 0 problemów.
 

Devils

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2007
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łódzkie
No to tak wiekszosc mowi tak ze jezeli ktos nie pali nie pije to sa drentwi :/ no fajnie ale kazdy wie jaki jestem znam siebie i umiem powiedzieć nie nie powiem ze jestem taki swiety bo nie jestem jak amm ochote sie napije ale nigdy nie zapale bo mam o paleniu jedno zdanie najczesciej identyczne jak na opakowaniu"Palenie Zabija" a co do kupowania wchodze Dzien dobry poprosze ;) ehehe a niekiedy daje dowód tymczasowy:) dziekuje:)
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
no właśnie, zmuszanie kogoś do picia np. ja uważam za chamstwo, i jeśli ktoś sie nie napije to od lecą wyzwiska.
Jak my robimy ogniska to nikt nikogo nie zmusza do picia, jeden wcale nie pije to nikt mu nic nie mówi (chyba że prawi jakieś morały :D ) czasem ktoś nie chce akurat w ten dzień pić bo np. nie ma ochoty lub boi się przypału w domu...
Ja osobiście nie palę i kiedy ktoś mnie częstuje to stanowczo odmawiam. Kiedyś przez tydzień w kurtce nosiłem fajki- kumpel dał na przechowanie, ale mnie wcale nie ciągnęło.
W poprzednim poście zapomniałem wspomnieć że mieszkam na wsi i to chyba troszkę zmienia sprawę.
Kumpel raz sprawdzał gdzie sprzedadzą mu piwo. Udało mu się je kupić w 4 sklepach we wsi a tylko w 2 odmówili mu...
 

Basieńka_

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
191
Punkty reakcji
0
Miasto
...
heh my ze znajomymi kupujemy bez problemu. mamy zaprzyjaźnionego, takiego młodego sprzedawcę w erze alkoholi i tam wszystko się kupuje. on nie prosi dowód, my nie kablujemy i wszyscy są szczęśliwi ^^ a jeśli nie chce nam się tam iść po fajki to przed szkołą mamy kiosk i tak kupujemy ^^ też nie ma problemu.

heh tekst ,,mój czy syna" kolega zawsze używał i jak narazie ani razu nie było sytuacji żeby mu nie sprzedano.
 

upior_w_operze

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
912
Punkty reakcji
1
Hmm...

Jest kilka sklepów gdzie mnie znają i tam nie ma żadnego kłopotu z kupnem.
W pubie,właściciel to znajomy,więc też luz.

:)
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
heh ja tam nie mam problemow z kupowanie takich rzeczy...ale jak nie chce mi sprzedac to zawsze sie kumpel albo ktos inny :p
w sklepie normalnie mi sprzedaja...
co do fajek to L&M a do piwa to Warka czerwona albo Lech
 

Jutolobu

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
1 260
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wałbrzych
normalnie prosze to i to i tyle jak cie pytaja o dowodzik mowie z emam a jak chca zobaczyc to zaopmnialem albo nieraz jak babka jest nowa i przyglupia to odpowiadam: moj czy syna? xD nieraz dziala to rezygnuja i daja pamietam jak pomoglo gdy w supermarkecie kupowalem cala krate hehe polewa xD
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Dzięki temu, że jestem wysoki (197cm) nikt nie pyta się o dowód. Zawsze sprzedają.
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
alko to zawsze ktoś z paczki idzie kupić, czasem ja albo reszta znajomych. Bez widziwiania, ale to też zależy w jakim sklepie, u mnie na dzielnicy to mogę sama iść kupić, bo w 'Jeżyku' zawsze Ci sprzedadzą xD, a tak to lepiej niech idzie jakiś chłopak xP
a fajek nie palę, więc problem kupowania mam z głowy :p
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Od kiedy wprowadzili dowody osobiste nawet dla niepełnoletnich to zawsze nabieram sprzedawczynię, że jestem pełnoletni xD

Fajek nie palę, ale jakiegoś browarka, czy jabola od czasu do czasu można ywpić xP
 
Do góry