Jak kupujecie? (18 -) :P

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
no jednak nawet te dowody tymczasowe nie zawsze pomagają, ostatnio coraz częściej datę urodzenia sprawdzają :/
 

czkafka

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2007
Posty
71
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
się biorą dzieci ?
hmm. patrząc na mnie w realu ktos,kogo dopiero poznalam daje mi zwykle 16-19 lat .
Z niczym niższym sie od dawna nie spotkalam.
Sprzedawcy tez są chyba ślepi...na luzie mi wszystko sprzedają.
No a tak to można jeszcze inaczej - jakiegoś żula sie prosi, ladnie trzaaa się usmiechnąć i pójdzie.
Luz-blues.

A dragi np. w okolicach mojego miasta to akurat są latwiej dostepne niz slodycze ,wiec.....
 

hesia

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Łdz
poczytałam wasze wypowiedzi i zaczęłam wspominać jak my ze znajomymi radziliśmy sobie z kupowaniem papierosów czy alkoholu :lol: ! Np. ja miałam podrobioną legitymacje, na której przerobiłam rok urodzenia z 1985 na 1983 (nie wygladało to najlepiej :lol: , ale nie było problemów z kupnem:), czasami było standardowe czajenie się pod sklepem, wmawianie ekspedientce, że ma się 18 lat tylko akurat zapomniało się dowodu :p , albo podkradanie alko z domowego barku...
Pamiętam jaka dumna byłam jak pierwszy raz z dowodem poszłam kupic alkohol czy papierosy i byłam bardzo zawiedziona ze nie poprosili mnie o dowód;P!!! Pozdrawiam:) :]
 

Attachments

  • h.bmp
    225,1 KB · Wyświetleń: 98

ania503

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
114
Punkty reakcji
0
Ja nie przepadam za alkoholem.
ale jak już sie chcę napić piwa to mam od tego Damiana lub moją ciociusię :D:D
Którzy mi zawsze kupią.
 

Quavix

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Mosina
Ja mam dowód tymczasowy :)) za 30 zł w urzedzie mozna zamówic :D a najlepsze ze nie ma napisane ze jest tymczasowy :D
 

Wisniowa

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2007
Posty
36
Punkty reakcji
0
Ja kupuje fajki w kioskach, nigdy nie chce od mnie w nich nikt dowodu.

A jeżeli chodzi o piwo, wchodzę do sklepu, ekspedientka prosi o dowód, a ja zaczynam szukać go w torebce. Zazwyczaj gdy sprzedawczyni widzi z jakim trudem przewalam rzeczy mówi bym już nie szukała. sprawdza sie w 90 %.
Czasami mowie, ze nie mam aktualnie przy sobie itp.

A gdy nic nie pomaga zawsze znajdzie sie ktoś w pobliżu, kto kupi.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
hm odgrzebię nieco temat :Dmam inną możliwość kupienia % i fajek (których i tak nie palę ) w mojej miejscowości jest 3 kolesi którzy sprzedają towar z ukrainy :) jeden mieszka w promieniu 1km odemnie a pozostali to juz po 5km :)hm odgrzebię nieco temat :Dmam inną możliwość kupienia % i fajek (których i tak nie palę ) w mojej miejscowości jest 3 kolesi którzy sprzedają towar z ukrainy :) jeden mieszka w promieniu 1km odemnie a pozostali to juz po 5km :)kuzyn ma 23 lata. W 2 lata temu pytali go o dowód jak chciał kupić fajki. W tamtym roku zaraz po ślubie też poprosili w sklepie o dowód :D ale wtedy to już chyba pokazał obrączkę :D
 

kacz.

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
984
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
crakov
zaprzyjazniony sklep albo własnie jakiś taki zabiedzony. w mojej małej miescinie jest tylko 1-2 takie, ale np jak jade do wiekszego miasta to się próbuje, gdzie kupią.
 

Falmari

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
192
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Ostrów Wielkopolski
Dzieńdobry
Witam wczym moge pomóc?
Poproszę 3 żywcze w butelce ale z lodówki.
A 18 pan ma?
Nie
No to niestety..
Mam 19nascie
O.O zazwyczaj ja zgasi i sprzeda ;)
 

Thoru

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2008
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Lubin
sie żuli prosi pod osiedlowymi sklepikami xD oni zawsze kupią :p a jak nie to trza mieć starszego kolege i po sprawie.
 

espilo

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
179
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Podchodzimy do sprzedawcy i prosimy o bilet studencki:D
no i...o piwo oczywiście(nie powinno być problemu:))
Nie wiem czy ktoś to juz napisal.
 

wiadoma

ciotka dobra rada
Dołączył
17 Lipiec 2007
Posty
662
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
WROCŁAW
łoooooooo. Ja to mam dopiero. Już dawno pełnoletność osiągnęłam, a cały czas mnie o dowód proszą. Że niby na 16 lat wyglądam. Także wiecie... nijak człowiek wiecznie niezadowolony... :p
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
łoooooooo. Ja to mam dopiero. Już dawno pełnoletność osiągnęłam, a cały czas mnie o dowód proszą. Że niby na 16 lat wyglądam. Także wiecie... nijak człowiek wiecznie niezadowolony... :p

to ci mówie kuzyn ma identycznie. ma 23 lata i na tyle wygląda. i już go kilka razy zapytali o dowód. teraz pokazuje obrączkę:D
 

effela

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Mi zawsze znajomi kupują, albo jakiś koleś spod sklepu:p
 
Do góry