Jak jesteś odbierany/a przez płeć przeciwną ?

goszka

[.już - cóż.] kobieta niezależna
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
1 322
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Police/Tilburg
o mnie. takie ideał, że szukać ze świeczką, tylko taką, która gaśnie, by nie znaleźć.

wygląd: 169 cm wzrostu, czarne włosy za łopatki, zielono-piwne [bądź na odwrót] oczy. spore piersi, wycięcie w tali i okrągłe biodra. uważam, że mogłabym być szczuplejsza. ale to kwestia gustu.

zalety: gadatliwa, wesoła, inteligentna [nie mądra!], patrząca na świat z różnych perspektyw, pewna swego zdania, szczera.
wady: ironiczna, hetera a zarazem przemiła, spóźnialska, wymagająca wiele od innych i od siebie.

jak mnie widzi płeć przeciwna:
zapytajcie ich. nie którzy jako kumpele z którą można konie kraść inni ideał kobiecości. zależy.

co bym chciała w sobie zmienić:
trochę rzeczy, często to, że nie potrafię trzymać języka za zębami. a z wyglądu? czy to istotne.
 

nawiedzona

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
713
Punkty reakcji
1
Kolor moich włoswo to hm ciemny blond.Oczy mam..hm to zalezy od humoru. Raz niebieskie,raz zielone,raz szare. Jakieś 170cm wzrostu. Szczupła. A lat mam 14[dokładnie to 14 bedzie 15.09 ale cii xD].

zalety[ktore mi wymienia własnie Fanz xD]:
-sympatyczna
-pomocna
-bystra
-energincza
-mila
-inteligentna[tak mowi Kamil xD]
-wrazliwa
-zawzieta
-'odważna (chcesz mnie zniszczyć) xD' <--slowa Fanza xD
-godna zaufania
[to tyle z tego co mi własnie Fanz napisał xD]

wady:
-leniwa
-strasznie uparta
-hm czasemi za bardzo szczera..
-przebiegła[tak Fanz powiedział xD]
-roztrzepana[tak Kamil mowi xD]
-skąpa[psze to co mi Kamil mowi.. xD]
-egoistka
-samolubna
-krytykuje parktycznie wszystko
-maruda

jak mnie widzi płec przeciwna:
nie mam zielonego pojecia. ^^

co bym chciała w sobie zmienić:
praktycznie wszystko xD
 

Fanz

...
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
1 196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Starachowice
Pff. A 'gburowata' gdzie zgubiłaś? xD


Coś o sobie? Hmm... trochę trudno będzie.

Wygląd: można powiedzieć, że wysoki, chudy blondyn o zielonych oczach.
Często noszę bluzy z kapturem, T-Shirty z długim rękawem, jeansy lub sztruksy.

Wady: nieustępliwy, nieśmiały, niezdecydowany, pesymista, gwałtowny, czasami chamski, nudziarz, pamiętliwy, zamknięty w sobie i wiele innych.
Zalety: ambitny, lojalny, odpowiedzialny, tolerancyjny, pomocny, uczciwy, wytrwały, podobno dowcipny (ale tylko w gronie znajomych).

Jak widzi mnie płeć przeciwna? Nie wiem.

Co chciałbym w sobie zmienić? Wady ;)
 

kleofas

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
177
Punkty reakcji
0
Od dłóższego czasu zastanawia mnie na co ludzie zwracają bądź na co nie potrafią zwrócić uwagi.
Chodzi mi tu o wygląd zewnętrzny , cechy charakteru , wady i zalety oraz stosunek płci przeciwnej do Was (chodzi tu o to czy jesteśmy zauważalni bądź nie zauważalni przez płeć przeciwną przy takim czy innym wyglądzie ).
Piszcie jak wyglądacie , jakie są Wasze wady , zalety , co chcieli byście w sobie zmienić by sie przypodobać i jak odbierani jesteście przez płeć przeciwną.

Życze miłego postowania na ten temat :)

Wygląd...Więc mam około 178cm wzrostu (ostatnio znowu zacząłem rosnąć co było moim WIELKIM marzeniem :))))) ) 67kg Włosy Platynowy blond :D Oczy hmmm i tu jest problem bo jedno oko mam jasno brązowe a drugie ciemno zielone :lol: i UWIELBIAM białe ubranka :D Kiedyś uwarzałem się za wielkiego brzydala , naszczescie niedawno pewne grono wielbicielek postawiło mnie na nogi :)
Moje zalety hmmm... wydaje mi się że BARDZO szybko się uczę bynajmniej nie chodzi mi np matematykę :p np instrumenty muzyczne lub jakieś skomplikowane rzeczy :)
Wady.-Największą moją wadą jest (dla wiekszosci) dziwne poczucie humoru...to denerwuje wiele osób ale co na to poradze :lol:
A co bym w sobie zmienił? chyba powinnienem być ciut bardziej poważny ;] A przez płeć przeciwną jestem odbierany pozytywnie ale raczej tylko ze względu na wygląd :niepewny:
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
wygląd zewnętrzny
170cm, szczupła raczej, małe cycki :p, długie nogi... farbowane włosy na jasny rudy, zielone oczy...

cechy charakteru

1) wady
nerwowa; impulsywna; czasem nie umiem wyrazić wszystkiego, co czuję i co chciałabym powiedzieć...; potrafię sporo narzekać (zatruwać życie facetowi gadaniem jak mi źle i niedobrze); bywam egoistyczna; jak się uprę to koniec...

2)zalety
mam poczucie humoru; jestem rozrywkowa i raczej na luzie więc można ze mną poszaleć; jestem uczuciowa raczej i jeśli kocham to staram się to okazywać jeśli nie slowami to chociaż czynami, wyciągam pomocną dłoń do ludzi - chętnie służę radą i wsparciem.

stosunek płci przeciwnej do Was
Jestem zauważana, znam co najmniej 5 facetów z mojego otoczenia (oprócz mojego chłopaka), którzy uważają mnie za osobę atrakcyjną (wiem nie z domysłów, ale ich słów - są bezpośredni, mówią co myślą), co nie oznacza, że na mnie 'lecą' ;) Jeden kumpel mi ostatnio powiedział, że jestem fajna, bo można ze mną pogadać jak z facetem. :lol: To chyba najlepsza puenta ;] Z resztą w ogóle mam więcej kolegów niż koleżanek :)
 

anka1992

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2005
Posty
402
Punkty reakcji
0
Wiek
24
wygląd:
wzrost- 163cm
ciemne włosy (chociaż ostatnio w wielu odcieniach czerwieni :p)
piwne oczy
chuda jestem ale nie szkieletor
uważam się za dość urodziwą ;)

charakter:
zawsze każdemu chcę pomóc, empatyczna, wybuchowa (często), stanowcza, zdecydowana, lubię być w centrum zainteresowania, uwielbiam komplementy :p można ze mną pogadać na wiele tematów chociaż z chłopakami których nie znam zbyt dobrze mam z tym problem... wolę ich słuchać niż mówić :p ale z bliższymi znajomymi to buźka mi sie nie zamyka :p


jak mnie postrzega płeć przeciwna:
ogólnie im się podobam (a co sie będę bawić w skromność :p) chyba za to ze jestem naturalna... nie wymalowana w przymałych ciuszkach ale mimo to atrakcyjna...

co chciałabym zmienić:
chciałabym łatwiej znajdować tematy do rozmów
pozatym chciałabym umieć sie obrażać, bo nie umiem bardzo szybko mi to przechodzi :p
a i nie chcę się czerwienić z byle powodu :p
 

szczera_do_bolu

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2007
Posty
11
Punkty reakcji
0
165cm
54kg
82-60-92

buzia-ladna
wlosy-krecone,kolor nie ma znaczenia, bo zawsze mozna pofarbowac
oczy-duze, inne niz wszystkie - ciezko okreislic ich kolor

po wymiarach mozna wywnioskowac, ze KRAGLOOTTKA (pupcia)
ale to wlasnie podoba sie facetom

zalety:
naleze do szalonych osobek, jestem pogodna, wszedzie mnie pelno

wady:
pesymistka, troche zakompleksiona, niestala w uczuciach, nieufna

neutralne:
szczera ,abstynentka, ambitna(czasami kujonka), gadatliwa, realistka, wybredna





wrogow nie mam, mam za to wielu przyjaciol i amantow, podobam sie za wyglad i za charakter, ale problem jest we mnie, bo to ja jestem wybredna...life is life
 

Kina14

mała maruda. ;]
Dołączył
30 Wrzesień 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Miasto
Koszalin
Co bym chciała w sobie zmienić? Częściej się uśmiechać :) A jak jestem odbierana przez płeć przeciwną? Hmm... Normalnie. Raczej jako kumpela do pogadania, niż dziewczyna na randkę... Chyba tak.
Ojj ja mogę powiedzieć dokładnie to samo :D
A "Raczej jako kumpela do pogadania, niż dziewczyna na randkę." i to mi przeszkadza choć czasami... :p

W sumie po co się opisywać <wygląd zewnętrzny> skoro są fotki w Galerii? :p

zalety:
miła
pomocna
ciepła
litościwa
:p

wady:
gaduła :p
niecierpliwa
nerwowa
uparta
:D

Co chciałabym w sobie zmienić?
Ojj duużo tego jest :lol:
I z wyglądu i zachowania :p
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Hmmm, no to teraz ja :]
Wygląd: 167cm wzrostu, szczupła, długie gęste falowane włosy o kolorze złoty brąz, oczy brązowo-zielone. Z cech charakterystycznych mogę wymienić chyba jedynie wysportowaną sylwetkę.
Wady: nerwowa, spóźnialska, roztrzepana, szybko mi się nudzi :p
Zalety: umiem słuchać, przyjacielska, lojalna, wzbudzam zaufanie (dużo ludzi zdradza mi swoje sekrety mimo, że ja tego nie robię), pogodna, życzliwa.
Cechy charakteru: no to takie, jakie wymieniłam w wadach i zaletach. Poza tym znajomi mówią, że wszędzie mnie pełno i jestem bardzo charakterystyczna, tzn. rzucam się w oczy i zapadam głęboko w pamięć, ale nie wiem czy to wada czy zaleta, zależy dla kogo ;)
Jak mnie postrzegają faceci: różnie. Zależy od przypadku. Nie uważam się za megasuperextra sexbombę, ale za szarą myszkę też nie.
Ubiór: tak jak zwykła dziewczyna. Lubie eksperymentować: jednego dnia ubieram się bardzo słodko, drugiego cała na czarno, jeszcze innego w dres :p
Makijaż: w większości ograniczam się do błyszczyka i od czasu do czasu do bezbarwnej odżywki do rzęs. Od wielkiego dzwonu korektoruję niedoskonałości cery i baaaaaardzo rzadko tuszuję rzęsy, ale wtedy to najczęściej na fioletowo ;)
Co bym chciała w sobie zmienić? Traktować pewne rzeczy mniej serio, założyć w końcu różowe okulary! Mniej martwić się sprawami innych i zająć się sobą.

edit: Co bym chciała w sobie zmienić?
 

effciaa16

monotonia życia.
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
somewhere.
Witam.

Od dłóższego czasu zastanawia mnie na co ludzie zwracają bądź na co nie potrafią zwrócić uwagi.
Chodzi mi tu o wygląd zewnętrzny , cechy charakteru , wady i zalety oraz stosunek płci przeciwnej do Was (chodzi tu o to czy jesteśmy zauważalni bądź nie zauważalni przez płeć przeciwną przy takim czy innym wyglądzie ).
Piszcie jak wyglądacie , jakie są Wasze wady , zalety , co chcieli byście w sobie zmienić by sie przypodobać i jak odbierani jesteście przez płeć przeciwną.

Życze miłego postowania na ten temat :)
Wiek: 16 lat
Wygląd: bardzo niska <_< ;(, w ogóle brzydka, szkapa (z resztą jest foto) :phi: :bag:
Wady: nerwowa, impulsywna, szybko się irytuję
Zalety: uuu....koleżeńska, pomocna, przydatna, w ogóle to sama nie wiem :p
Czy jestem zauważalna?
ojj nie wiem, może trochę, ale czego tu można się spodziewać w tej wiosce. Zawsze przez kogoś kogo nie chcę <_<
:p :p :p
 

lady_mimoza

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2007
Posty
147
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
15 lat, 173cm wzrostu, szczupła, jakies 50kg, długie brazowe wlosy, oczy piwne, ponoć zgrabna, chociaż nikt oprocz starych dziadkow, żuli i roboli nie zwraca na mnie uwagi

charakter? paskudny, jestem leniwą, pyskatą egoistką, do tego za bardzo szczerą, z zalet (jezeli jakies posiadam) nie zdaje sobie sprawy. chciałabym zmienic otoczenie, sama mogłabym byc fajniejsza (nie umiem okreslic w jakim sensie)

a plec przeciwna chyba sie mnie boi
 

Charlotta

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2007
Posty
793
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Grudziądz
Jak jestem odbierana? Tragicznie!! Faceci lubią blondynki-szczególnie farbowane :lol: Po prostu lala musi się im podobać a ja nie chcę się podobać ;) A charakter? Dwie różne planety najczęściej. Facet musi być świrem żeby mnie polubić :D
 

amazonka89

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
nie moge napisac co o mnie mysla bo nie jestem w ich glowie ale chyba raczej dobrze :)
 

!MrU!

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2007
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraina Sennych Koszmarów.
wygląd: 167 cm wzrostu, 15 lat i 4 dni, waga w sam raz, włosy trochę za ramiona sięgają, kolor ciemny blond, oczy zielone, momentami niebieskie xD
ubiór: zawsze, ale to zawsze na sportowo... jeansy, top sweterek albo spódnica jeansowa i bluzeczka- w święta xD nigdy się nie maluje. zawsze robi to za mnie siostra xD (na specjalną okazję) tylko czasami błyszczyk
zalety:mam swoje zdanie i swoje zasady, co wiąże się z moimi dalszymi zaletami :p, wiecznie uśmiechnięta
wady: jak się wkurzę potrafię być nieźle chamska, nieufna, uparta, wredna, no co tu pisać- diabeł wcielony
ja kontra faceci :D- mam więcej kolegów niż koleżanek, chłopakowi bardziej ufam niż niejednej dziewczynie. Mam opinię szalonej idiotki z fajnymi pomysłami xD, na ogół lubią we mnie to, że mówię co myślę i mój uśmiech. jeden mi nawet powiedział, że jestem idealna- ale temu koledze się podobam. brat mówi, że niezłe ziółko ze mnie, więc sama nie wiem :p
 

MonisSia

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
319
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
mam ten wdzięk ? ;]
173 cm :D
50 kg :p
biust: 84 cm :]
talia: 69 cm ..
biodra 91 cm ^^
nr buta: 37-38

włosy ciemny brąz, długie, czekoladowe oczątka
staram się ubierać modnie, na czasie, w markowe ciuszki :)
maluję się hmm ale lekko :) podstawa to fluid/podkład, tusz, czasami czarna kredka, ah no i ozywiście błyszczyk
od święta także cienie :)
zalety: hmm poczucie humoru i wieeeeeelki optymizm :) koleżeńskość :p
wady: lenistwo, roztrzepanie :p, niecierpliwość, upór :D
jak mnie postrzegają faceci: hmm pewna siebie, słodka idiotka :p
 

Pro Traceur

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
555
Punkty reakcji
0
Wyglad
174cm
58-60kg
oczy piwne/zielone
kiedys byly piegi teraz nie ma juz :)
wlosy jasno brazowe jak to mowie, nie rude :p
w wieku 15 lat nie mialem ani jednego pryszcza ;o dopiero nadchodza trzeba sie bac

jestem odbierany jako zabawny, pomocny, mily i bardzo niesmialy chlopak
 
Do góry