Jak jesteś odbierany/a przez płeć przeciwną ?

RWTF

30 kg nadcipia
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
973
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Malbork '75
Witam.

Od dłóższego czasu zastanawia mnie na co ludzie zwracają bądź na co nie potrafią zwrócić uwagi.
Chodzi mi tu o wygląd zewnętrzny , cechy charakteru , wady i zalety oraz stosunek płci przeciwnej do Was (chodzi tu o to czy jesteśmy zauważalni bądź nie zauważalni przez płeć przeciwną przy takim czy innym wyglądzie ).
Piszcie jak wyglądacie , jakie są Wasze wady , zalety , co chcieli byście w sobie zmienić by sie przypodobać i jak odbierani jesteście przez płeć przeciwną.

Życze miłego postowania na ten temat :)
 

nobodysaga

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2006
Posty
457
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
nieważne
Piszczcie jak wyglądacie...
Zacznę od wieku :D mam 15 lat, 165cm wzrostu. Jestem raczej szczupła, mam ciemno - brązowe włosy sięgające do ramion, zwykle rozpuszczone albo związane w kucyk. Oczy, oczy, oczy... podobno duże i ładne - zielono - szaro - żółte :D Ubiór? Zwykle dżinsy + jakaś koszulka na ramiączkach np. O! Makijaż. Zero. Nie maluję się. Nigdy.


Jakie są Wasze wady , zalety , co chcieli byście w sobie zmienić by sie przypodobać i jak odbierani jesteście przez płeć przeciwną.
Wady? Oj... no nie wiem. Chyba małe poczucie humoru, zbyt częsty wisielczy nastrój :p Zalety? Podobno nie umiem być niemiła, więc jestem miła, pomocna... Oj i takie tam :p Co bym chciała w sobie zmienić? Częściej się uśmiechać :) A jak jestem odbierana przez płeć przeciwną? Hmm... Normalnie. Raczej jako kumpela do pogadania, niż dziewczyna na randkę... Chyba tak.
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
dobra wygląd zewnętrzny:
lat 17 (no rocznikowo 18 xP) 167 cm wzrostu raczej hmmm szczupła? no dobra nie gruba xP oczy wg najbliższego przyjaciela zmienne... raz piwne, raz brązowe raz zielone... w dowodzie zaznaczę piwne
Włosy długie... aktualnie zapuszczam grzywkę :)
Ubiór różnie... ale nigdy niczego różowego na siebie nie założę xP najczęściej czarno :) ale ostatnio noszę jasne jeansy i topiki
Makijaż... No tusz do rzęs i czasem błyszczyk


Zady i Walety (no znaczy zalety i wady):
Wady: zbyt często się irytuję rzeczami na które nie mam wpływu... Wkurza mnie ludzkie ograniczenie które próbuję zwalczać xP uzależnienie od emotek... chorobliwa punktualność której wymagam także od innych
Zalety: Poczucie humoru, uśmiech, często służę pomocą... Dla przyjaciół jestem w stanie się poświęcić... Jestem bardzo tolerancyjna, nie stwarzam problemów tam gdzie ich nie ma xP


Jak mnie odbiera płeć przeciwna? trudno powiedzieć...
Przyjaciel często traktuje mnie jak chłopaka... mówi do mnie "stary", gada o dziewczynach i ogólnie spoko loko xP ale uważa też że jestem ładna i zabawna i dziwi się że nie mam faceta xP

X. uważa że jestem ładna, byłabym cudowną matką i żoną (bleee) i ogólnie ideał (nie jest we mnie zakochany)

Pozostali traktują mnie bardziej jak kumpla z podwórka niż jak superlaskę... Można pogadać, pośmiać się nawet z "bab", nie robię zbyt wielu problemów nie muszę być traktowana jak księżniczka... Obcy dostrzegają we mnie coś więcej, raczej tą "kobietę" a nie kumpla xP...
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
Sztynka, 166 wzr. niebieskie oczy, figura? Zalezy. :p Podobno ładna. (Nie zgadzam się. :p)
Charakter? Trudno mowić o sobie.
Wolę napisać jak odbierają mnie inni.
Wybuchowa często, ale szybko mija złość, miła, przyjacielska, potrzebująca duuuużo przytulania tzn. czułości, podobno 'niesamowite poczucie humoru' mam i codbierana jestem jako dziewczyna z charakterem. :p
Wady? Wiem, że za szybko się wkurzam, i przez to często są jakieś nieporozumienia. Teraz liczę do 10ciu zanim coś powiem i złośc mija. :p

No to tak w skrócie.
 
S

Silvesters

Guest
195 wzrostu, szczuply, brunet, oczy piwne, wlosy krótkie - to chyba tyle na temat wygladu.

Mily, zaje*iscie duze poczucie humoru, uczynny, wiele osob twierdzi ze za bardzo pomagam innym, nie robie z byle czego problemow, potrafie sie dostosowac, chociaz czasem jestem zbyt nerwowy:p

Ludzie albo mnie kochaja albo nienawidza. No i i tak jestem sam:p
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Wiek: 17,5.
Wyglad: 167 cm wzrostu, szatynka, wlosy rozpuszczone, do ramion, oczy brazowe (jedna z nielicznych czesci ciala, do ktorych nic nie mam :) podobno mam ciekwe, rozmarzone spojrzenie :)), sylwetka raczej szczupla. Makijaz: podklad i tusz koniecznie, czasem czarna kredka do oczu i rozowa szminka. Zreszta zdjecie (choc sprzed dwoch lat jakichs...) zamieszczone jest w moim profilu.
Charakter: Oj, nie umiem sie opisywac :p. Niesmiala jestem- tal mowia wszyscy, ktorzy mnie slabo znaja. Jak ktos mnie pozna blizej, juz nigdy nei stwierdzi, ze jestem niesmiala :p. Zreszta, w ogole, mimo ze bardzo otwarta jestem, zupelnie inaczej odbieraja mnie ludzie, ktorzy mnie nie znaja, niz ci, ktorzy mnie znaja :p. Ogol mojej klasy w sumie stwierdzilby, ze jestem spokojna, cicha, grzeczna itd :p. A ci, ktorzy mnie dobrze znaja, ngidy by tak nie powiedzieli. A poza tym to jestem typowym umyslem scislym, racjonalnie myslaca i czasami sprawiac moge wrazenie (z moimi pogladami...) kompletnie wyzbytej z romantycznych namietnosci, ale to nieprawda :p. Bo jestem bardzo uczuciowa i dramatyzujaca (robie problemy z niczego i wszystkim sie strasznie przejmuje). I nie jestem dusza towarzystwa- wole towarzystwo chlopaka, ewentualnie kilku dobrych przyjaciol, a na imprezy nie lubie chodzic.
W zwiazku z powyzszym, odbierana jestem przez wiekszosc nieciekawie :p. Nigdy nie bylam specjalnie lubiana, po prostu z tego wzgledu, ze ludzie mnie niespecjalnie znaja. Nie potrafie sie otworzyc przy wiekszej grupie ludzi i dlatego taka grupa czesto mnie odbiera jako osobe spokojna i zamknieta w sobie. Dlatego tez dwoch chlopakow (czyli wszystkich, ktorych do tej pory mialam :p) poznalam przez Internet- inaczej bym nie potrafila nikogo soba zainteresowac :p.
A co do zmian- kiedys chcialam byc bardziej smiala, zeby umiec wpasowac sie w towarzystwo, ale juz przywyklam i potrafie dopatrzec sie takze korzystnych aspektow odnosnie tej 'niesmialosci' i jakos mi to przestalo w ogole przeszkadzac. Chcialabym, zeby mi urosl biust, zrobilo sie wieksze wciecie w talii i zwezily biodra :p :p. A poza tym jeszcze pare innych rzeczy w moim wygladzie. Oprocz tego (a raczej przede wszystkim) chcialabym dostac sie na wymarzone studia, ale to chyba nie w tym temacie :p. Co do charakteru to czy ja wiem? Chyba sobie odpowiadam pod kazdym wzgledem :p.
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Wygląd: 175 cm, troszkę za gruba :p, ciemne, dłuuugie włosy najczęściej rozpuszczone, niebieskie oczy, nie maluję się. Chyba, że na imprezę ;)
Charakter: strasznie niecierpliwa, potrafiąca wykłócać się o swoje zdanie do końca (niestety czasem źle się kończy...:/), uparta, pomocna, chyba sympatyczna (nie mnie to oceniać :p). Właściwie już trochę mnie znacie ;)
Wady: upór, niecierpliwość, czasem wredota i pewnie jeszcze wiele innych.
Zalety: podobno mam jakąś pozytywną energię, że wszyscy najczęściej są weseli w moim towarzystwie. Chyba, że ja sama jestem smutna. I podobno mam ładny uśmiech... :rumieniec: :D
Stosunek płci przeciwnej: Hmm... raczej jak dobrą kumpelę, chociaż jako dziewczynę też ;)
Chciałabym zmienić: schudnąć <_<, być mniej uparta i w ogóle pozbyć się kilku wad... <_<
 

Moniczka ^^

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2007
Posty
384
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
podkarpacie ;)
Wygląd:
Niska (162cm) , szczupła (niektórzy twierdzą, że aż za bardzo) 17-letnia blondynka o niebiesko-zielonych oczach :]
Ubiór? Hmm...to zależy od okazji, ale na ogół ubieram się na sportowo - dżinsy+ jakiś top.
Makijaż... tusz, błyszczyk, podkład.

Zalety: :D
Podobno jestem dobrą słuchaczką, jestem otwarta, tolerancyjna, akceptuję w pełni innych ludzi i ich poglądy, gdy tylko jestem w stanie staram się pomagać innym.

Wady: kompletny brak skromności :p , wybuchowość, zbyt szybko wpadam w złość, szybciej coś powiem, zanim pomyślę.

No i cholernie szczera jestem, nie wiem czy to wada i zaleta, ale czasami mam przez to problemy :p

Jak mnie odbiera płeć przeciwna? Głównie jako kandydatkę na przyszłą dziewczynę :( Mam dużo kolegów, ale niestety zanim nimi zostali chcieli ze mną być. A chciałabym być po prostu od początku do końca ich kumpelą.
Zanim ktoś mnie pozna twierdzi, że jestem baaaardzo nieśmiałą dziewczynką :p Ale wkrótce ujawnia się mój diabelski charakterek :D Na ogół ludzie mnie albo kochają albo nienawidzą, innej opcji jak dotąd nie było :p

A zmieniać w sobie nie chciałabym niczego (chociaż idealna nigdy nie będę ), bo jestem niepowtarzalną częścią tego świata i akceptuję siebie w 100% :D
 

rgn

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2007
Posty
516
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
się biorą dzieci?
Wygląd: 184 cm wzrostu, masywny, wlosy - najczesciej prawie brak :p , szare oczy, kilkudniuwy zarost ( nigdy nie lubilem sie golic :p ) - kiedys dostalem "komplement" ze wygladam jak pitbull <_<

Charakter: nie mnie to oceniac w sumie...ale zdaje sie ze jestem sympatyczny, cierpliwy ( az za bardzo ), tolerancyjny, duze poczucie humoru,... lepiej opisalby mnie ktos kto mnie zna

Stostunek plci przeciwnej: w moim towarzystwie przez dziewczyny postrzegany jestem bardziej jako dobry kumpel, ktos z kim zawsze i o wszystkim mozna pogadac, niz jako material na chlopaka

Co chce zmienic: chce wygladac jak brad pitt :lol2: zart... mi moj wyglad nie preszkadza i nie sadze zebym chcial cos zmieniac, zaakceptowalem sie takiego jakim jestem :p

tak ogolnie to piszac to czuje sie jakbym znow mial 12-13 lat i siedzial na jakims czacie :p
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
hmm... właściwie to jak wyglądam i jaka jestem nie ma nic do tego jak postrzega mnie płeć przeciwna :] Wiem tylko, ze bez problemu dogaduje się z chłopakami w moim wieku. Znam się na komputerach, filmach, ucze się jezdzić na deskorolce... jedyną osobą w klasie (!) jakiej mogę zaufać jest własnie mój przyjaciel.
 

Szarex

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2007
Posty
566
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
powiat tarnowski
Wiek (stan na dziś): 24 lata, 10 m-cy, 0 dni
Wzrost: 165-170 (dokładnie nie wiem)
Waga: kilka kilo za dużo (ale mam zamiar zrzucić w wakacje)
Zalety: tyle tego, że wprost nie wiem od czego zacząć, więc może lepiej sami oceńcie :D
Wady: niecierpliwość, lenistwo, czasem wredny jestem i się wnerwiam
Czy panie zwracają na mnie uwagę? mam wrażenie czasem że jestem jakiś niewidzialny czy coś, nie wiem czemu
 

*Ktosik:D

rozhuśtywacz brzóz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
NeverLand
Niski (173cm), waga średnia :], włosy rozjaśnione lekko od słońca.. raczej długie...(ogólnie kicha)

W sumie poczucia humoru mi nie brak ;), jestem bezkonfliktowy , ale małomówny, i ciężko mi jest się asymilować z grupą, przez co nigdy nie byłem zbytnio lubiany. Siostrzenica ostatnio z kalendarza (jakiś dalekowschodni :D) wyczytała mi, że z zywiołów jestem "wodą" - więc zmienny jak woda..i faktycznie skrajności są mi bliskie..ciągle czegoś szukam, a w sumie nie znajduje nic, spokojny..a czasami choleryk, po prostu ekscentryk..i przez to zapewne trudniej mnie zrozumieć (bo sam siebie nie rozumiem :niepewny:, więc trzeba mieć do mnie czasami cierpliwość :D). Ale każdego dnia ucze się jak "olewać" wszystko i stanowić prawdziwego siebie (gdziekolwiek to Ja jest..bo jeszcze nie wiem) :)
Ogólnie..publicznie też jestem odbierany raczej negatywnie (przez osoby mnie nie znające).. no cóż..pech :phi:

Co bym chciał zmienić..oj..byłoby tego..ale na pewno nie chciałbym upodabniać się do "standardu" tylko po to by czuć się bardziej akceptowanym :]
 

Mati832

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Łódź
wzrost: troche ponad 180 cm (182?moze 183) waze ok 70 kilo, szatyn, wlosy sredniej dlugosci, grzywka zaczesana na moje prawo :)...
Wady: za duzo mysle o tym co inni chcieli by uslyszec, ze duzo sam chce wiedziec (ciekawski jestem strasznie) nie wiem trudno wymienic ale sporo ich jest
Zalety: Poczucie humoru, dystans do wszystkiego... tez pewnie sporo, nie umiem wymienic
Jak mnie dziewoje odbieraja?
Chyba jest ok, moja przyjaciolka z klasy powiedziala mi ostatnio "Mateusz Ty jestes najbardziej młotowaty ze wszystkich młotów" -> dla mnie to byl komplement :p
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
Fajny temat, chociaz jestem skromny i nie lubie pisac o sobie.




Wygląd:
Przystojny niebieskooki bladyn :), Wlosy krotkie, zazwyczaj irokez, albo cos z guma. Preferuje koszule wszystkiego rodzaju :). a jak ktos chce wiecej to http://www.fotka.pl/profil/YoManHyh

Zalety:
Same :). Powymieniam te wazniejsze. Inteligentny, oczytany, niepoprawny optymista, daje wiec niz sam bieze, kocha zycie, oraz innych. :) Stara sie uszczesliwic kobiety. Zaraz innym swoim dobrym humorem. Wygadany, bezkonfliktowy. pozniej jeszcze dopisze :)

Wady: hmm moze skormnosc :D, czasami wraca moja dawna niesmialosc, ktorej probuje sie pozbyc. Czasami szybciej mowie/robie niz mysle i wychodza z tego glupie sytuacje (Przepraszam za to)



Jak mnie odbiera płeć przeciwna? OOOooo bardzo pozytwynie, kobiety glownie sie ciesza jak podchodze. Zawsze usmiech itd. Czasami komplementy zbieram. Jednak zazwyczaj nie zngazuje sie w nic i traktuja mnie jak przyjeciela :)


Nic nie chce zmiemnic. Nobody is perfect. My name is nobody :)
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
A wiec tak :
Wyglad :
- niska
- gruba
- piwne oczy
- dlugie proste wlosy
- ubieram sie skromnie tzn. nigdy nie zaloze miniowki, krotkiej obcislej bluzeczki i szpilek!!! Nosze jeansy normalne koszulki

Charakter:
Wady: Zalety (jest ich sladowa ilosc ale wypisze)
- nieufna - wesola
- niezdecydowana - towarzyska
- zmienna - hojna
- lekkomyslna - szczera (czasami az do bolu :p )
- gadatliwa - energiczna
- wielka skala uczuc - od strasznego gniewu do delikatnej milosci - zyczliwa
- porywcza - mam poczucie humoru
- niska samoocena - latwo przebaczam
- leniwa
- chaotyczna
- egocentryczna (tylko czasami :p )



Zalety (jest ich sladowa ilosc ale wypisze)
- wesola
- towarzyska
- hojna
- szczera (czasami az do bolu :p )
- energiczna
- zyczliwa
- mam poczucie humoru
- latwo przebaczam
- leniwa

Jak mnie odbiera plec przeciwna ?
To juz nie mnie to pytanie trzeba zadac
Ich trzeba spytc :p
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
Narcyza jeszcze: Jak mnie odbiera płeć przeciwna? i czy chcesz cos zmienic :)
 

perfect

Złodziej Zapalniczek
Dołączył
30 Marzec 2007
Posty
1 023
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Z wszond!
Heh: Na początek wygląd: Niski (1.60), 14 lat, oczy duże niebieskie i dłuższe rzęsy niż mają niektóre dziewczyny po użyciu tuszu :)P), włosy brązowe, strasznie gęste, fryzura: troszkę dłuższe. Ubiór: jeansy lub sztruksy, czarny t-shirt, glany lub buty zamszowe.

Wady: cholernie uparty, czasami zbyt szczery, prawie brak pokory (To ja typ niepokorny), cyniczny, wredny, materialista, skryty i nieufny.

Zalety: Inteligentny, oczytany, poczucie humoru, podobno wrażliwy,

Jak jestem postrzegany: zdecydowanie negatywnie, ale i tak idę przed siebie nie patrząc na innych. Raczej jako "dziwak".

Ecce Perfect ;)
 

babajaga89

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
1 218
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Domek na kurzej łapce :p
Jak będziecie czytali mój opis to włączcie ten link. Miodzioooo:) http://pl.youtube.com/watch?v=K1zBNMjgGwE
No to teraz ja :crazy:
Wygląd: wzrost w sam raz(nie za wysoka, nie za niska), uważam sie za osobę grubszą, choć mówią, ze przesadzam, zadarty nosek, trochę piegów(które ukrywają sie zawsze pod warstwa makijażu[podkład,puder,tusz,kredka,czasem cienie]), długie, rude włosy(każdy zachwyca sie moim kolorem, ale wątpię czy to szczere jest do końca[rudy to nie jest do końca mój naturalny, naturalnie mam takie troszkę rudawe, a tak po malowaniu i od słońca jestem rudzielcem]. No tyle.
Charakter: nie napisze, ze ciężko mi siebie oceniać, bo dokładnie wiem jaka jestem. Czasem jestem słodka, miła, grzeczna i uprzejma(to raczej w stosunku to mojego chłopaka), czasem wredna, arogancka, chamska, agresywna (to do tych, którzy mnie denerwują), czasem jestem normalna(nic dodać, nic ująć:] ). Aaa i złośnica jestem straszna. Jędza. Baba Jaga :p
Jak mnie postrzegają faceci?? Hmm albo mnie lubią i sie zakochują, albo nie lubią :p Wiem co we mnie lubią chłopcy, lubią ze jestem naturalna, prosta dziewczyna(ze wsi:D), a nie jakaś P**da-lala wymalowana z cycami na wierzchu. Po prostu mogę porozmawiać o wszystkim, zawsze mam coś do powiedzenia, niezależnie czy znam temat czy nie. Faceci widza we mnie energię, młodość, siłę i to sie im podoba. I to jest ok.
Ubiór?? Zwyczajnie, aż za zwyczajnie. Jak zawsze bluza, dżinsy, jakiś T-shirt. Jak zawsze moje ubrania są obiektem zazdrości i żądzy moich koleżanek, dlatego napadają na moja szafę, czego nie wręcz nienawidzę. Nie lubię chodzić taka 'odpicowana', ale czasem, czasem.. jak mnie do tego zmusza sytuacja.
I chyba tyle. Nie napisałam wszystkiego, bo zapomniałam o połowie moich zaje*istych cech:p
 
Do góry