Jak hackowac tibie

Status
Zamknięty.

mariusz0884

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Zajmuje się usuwaniem problemów komputerowych przez internet. Jeżeli chcesz żebym ci pomógł to pisz na gg: 1524197 (nie udzielam publicznej pomocy, bo nie lubie zgadywać co może ci pomóc, tak jak to wszyscy robią łudząc się że może się uda). Działam na zasadzie "zdalny pulpit". Oto strona z opiniami jakie mi wystawiały osoby którym pomogłem http://www.dui.cba.pl/opinie.JPG
 

Ormi

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
131
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Tja, a przy okazji podrzucisz jakiegoś trojana, nie? Ale to tylko szczegół...
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Jak widze ludzi którzy kupują kompy za 2 tysia a grają tylko w tibie to mi się słabo robi.. ściągacie jakieś poradniki czy jakieś programy do tej gry a potem się dziwicie czemu komp wam nie działa. Zagrajcie sobie jak już ktoś napisał w gry jak WoW, Lineage, Metin, Guild Wars. Jest pełno gier o niebo lepszych od tibii, grałem w te gierke trochę i 99,9% graczy to "noobki". Gracze tam tylko kradną, oszukują i na okrągło bluzgają na innych w każdym języku. A pozatym tylko stresu dużo i nic poza tym.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
@Nudziarz twój post jest jedyną sensowną wypowiedzią w tym temacie. Jak czytałem ten "pożal sie" poradnik to nie wiedziałem czy mam się śmiać czy płakać ? Ale tak to zazwyczaj jest gdy dzieci próbują bawić się w hakerów.
Żeby nie było że robię offtop to:
bierzemy jakiegoś keyloggera dodajemy autorun dajemy wszystko do samorozpakowującego się archiwum wysyłamy do ofiary i gotowe. Inny sposób namawiamy ofiarę na przetestowanie archiwum którego nie możemy rozpakować... główna zasada to dobry pomysł reszta to drugorzędne sprawy...
 

Jarek

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2005
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Z San Andreas
Hahah ten temat mnie rozwala hahah Tibia juz chyba nigdy nie umrze <lol2>

dobry z Ciebie archeolog.
 
Status
Zamknięty.
Do góry