Jak hackowac tibie

Status
Zamknięty.

tibianin

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, chcialem podzielic sie na moim forum wiedza o hackingu tibi jak i o samej grze

Wielu z was pewnie zastanawialo sie jak to sie dzieje, ze hackerowi udaje sie dostac do waszych kont. Oturz nierobia tego sami, kazdy, nawet najlepszy hacker nieda sobie sam rady z systemami ochraniajacymi konta w internecie, a jezeli juz to trwalo by to zdecydowanie za dlugo.
Dlatego istnieje cos takiego jak "Keylogger"
Keylogger jest to rodzaj Virusa ktory odczytuje dane zakodowane w systemie (Np gdy gdzie na jakiejs stronie internetowej chcemy sie zalogowac nasze haslo jest ukryte pod gwiazdkami).
Istnieja teraz bardzo dostepne keyloggery z opcja , z ktorych programow maja wykradac chasla, oraz na jaki adres wysylac ( najwygodniejsza opcja jest wysylanie pass na e-mail lub gg)
Ofiara ktora zainstaluje takowy na swoim komputerze moze byc pewna ze jesli nieposiada anty virusa to szybko moze sie pozehnac z kontem.
Wada keyloggrow jest to, ze sa bardzo wykrywalne przez antyvirusy :/

Drogim sposobem sa tkz. Strony z keyloggerem
polega to na tym ze ktos robi strone ludzaca przypominajaca oryginalna wersje tej to strony, i po zalogowaniu sie na nia przez kogos grozi tym ze pass niedojda tam gdzie trzeba... czyli na e-mail zalozyciela tejze to strony.

Trzecim Sposobem jest Kon Trojanski.

Kon trojanski zwany potocznie trojanem, jest jednym z najgorszych virusow, poniewaz sa trudno wykrywalne, i w rekach "dobrego hackera" Potrafi zniszczyc caly sstem operacyjny :/ niepolecam zabawy trojanem, kiedys sam sie im bawilem i z:cenzura:alem twardy dysk ;(

To Tyle na temat hakowania, Teraz pomoge wam hakowac ta smieszna gre "tibia" Razz

A wiec tak, zeby schakowa tibie trza miec program do odszyfrowywania chasel, w tym celu mozna udac sie na strone "owntibia co " lub na "lordoftibia pl" lecz niestety sa one platne 40 - 60 zl z gory i trza placic do nich abonament :/
Dlatego pomyslalem ze uzywajac mojej wiedzy na temat Hackingu spruboje zrobic cos swojego, 3 tygodnie zmudnej pracy i udalo mi sie zrobic "Tibia anty hack 2.1" Moj drogi ulepszone keyloger dlatego 2.1 :]
Zeby go urzywac trza sciagnac go ze strony




I otworzyc winrarem. po wszystkim powinno nam wyskoczyc okienko "Generator" I powinnismy tam wpisac e - mail na jaki aja przychodzic passy, rodzaj pliku (exe, jpg itpp) oraz zmienic ikonke ;]
Po wszystkim dajemy na przycisk genneruj i po wszystkim ;]

teraz wystarczy podeslac komus wygenerowany program, np przez gg i heyach xD

Jezeli chcesz sie czegos wiecej dowiedziec "745338" :}

P.s Przepraszam za bledy ortograficzne, ale pisalem to dosc szybko i moglem narobic pare bledow
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
No rzeczywiście super poradnik, a na błędy mógłbyś uważać.
 

ThugLife

HipHop Maniak √ιק
Dołączył
2 Październik 2007
Posty
869
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
71
urzywaj Firefix'a - on potkreśli Twoje błendy
 

Jutolobu

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
1 260
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wałbrzych
wyzwal noob nooba od nooba -.- a czego sie spodziewales po keyloggerze? -.-
 

adi13007

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2007
Posty
51
Punkty reakcji
0
Cześć wszystkim mam problem z tibią a wogóle znalezienie hacków do tibi.Nie obchodzi mnie keylogger czy coś takiego chodzi mi o Ultimate Money 8.11 tak jak na tym filmiku http://pl.youtube.com/watch?v=aQDsNL_frD8&...feature=related znalazłem jeden ale coś nie chciało się włączyć :/. Chyba wiecie co szukam bo każdy chce sam tworzyć kase :p to prosze o linka do ściągnięcia nie biore przez GG, e-mail tylko przez ściągnięcie przez neta.

Za problemy w pisaniu przepraszam.
 

adi13007

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2007
Posty
51
Punkty reakcji
0
Umiem Umiem ale tyle razy dedowałem że nie mogłem wytrzymać no i raczej swojego konta 69 lev nie odzyskam :/
 

repylek

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
To jakiś łańcuszek albo co, to już drugie forum na którym spotkałem ten post i jest on słowo w słowo taki sam. Nie ściągać, w "keyloggerze" można dodać i Trojana i inne wirusy, albo exploita, czyli program umożliwiający włam na kompa. A skąd wiemy, czy po ściągnięciu keylogger nie zacznie szpiegować naszego komputera? Przecież zignorujemy alarm Antywirusa, myśląc, że ta wersja jest "czysta" i ją trzeba skonfigurować....
 

cr3ator

Wielebna Świnia
Dołączył
9 Listopad 2006
Posty
1 586
Punkty reakcji
5
Przestań grać. Proste. Jest przecież wiele innych fajniejszych gier tego typu jak np Archlord, WoW, Metin2 etc, które przewyższają tibie wielokrotnie.

Do czystej instalki trojana antywirus się nam nie przyczepi. Często jest tak, że ludzie podsyłają już zakażone instalki. Rozwiązaniem jest ściąganie ze strony producenta i dobry antywirus
smile.gif
 
P

Pałka

Guest
Tibianin proponuję Ci zhakować słownik ortograficzny. Kolejne neo dziecko, które zamiast się uczyć i wyrabiać dobrą opinie o młodzieży, siedzi godzinami przed jakąś pustą grą. <_<
 

nudziarz

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2008
Posty
46
Punkty reakcji
0
Witam, chcialem podzielic sie na moim forum wiedza o hackingu tibi jak i o samej grze

Dlatego istnieje cos takiego jak "Keylogger"
Keylogger jest to rodzaj Virusa ktory odczytuje dane zakodowane w systemie (Np gdy gdzie na jakiejs stronie internetowej chcemy sie zalogowac nasze haslo jest ukryte pod gwiazdkami).
Bzdura.
Keylogger jak sama nazwa wskazuje , jest programem przechwytujacym kazde uderzenie w klawisz.
Przejete w ten sposob informacje przesyla do swego tworcy, albo poprzez mail, albo poprzez innego klienta wymiany danych ( gg, skype etc).



Kon trojanski zwany potocznie trojanem, jest jednym z najgorszych virusow, poniewaz sa trudno wykrywalne, i w rekach "dobrego hackera" Potrafi zniszczyc caly sstem operacyjny :/ niepolecam zabawy trojanem, kiedys sam sie im bawilem i z:cenzura:alem twardy dysk ;(
Kolejna nieprawda. Trojan nie jwst wirusem!
Istotą wirusa jest jego zdolność infekcji plikow wykonywalnych poprzez przyklejenie do nich wlasnego kodu.
Uruchomienie zarazonego pliku uruchamia jednocześnie kod wirusa.
Trojan jest plikiem! .. z samego określenia wynika, ze plikiem udajacym calkiem niewinny i potrzebny plik zazwyczaj systemowy. Taki svchost.exe ( skadinąd niezbedny w systemie) doczekal sie podróbki svhost.exe.
Po dokonaniu odpowiednich modyfikacji rejestru, trojan jest uruchamiany ze startem systemu i robi swoja robotę.

I co najwazniejsze.. trojan sie nie namnaża w kompie.
AA.. jeszce jedna uwaga.... niszczycielska sila wirusów czy trojanow nie zalezy od ich typu!!!! to totalna bzdura.
Zalezy tylko od tego jaka silę niszczacą zaplanówał ich tworca.
Nawiasem mowiąc wiekszośc trojanow sluzy raczej wykradaniu informacji, lub umozliwianiu nieatoryzowanego dostepu do kompa , niz niszceniu dyskow





teraz wystarczy podeslac komus wygenerowany program, np przez gg i heyach xD
Nie wystarczy.
ten ktoś musi ow program uruchomić.. bo inaczej to tylko plik jakis tysiace w kompie.

Jak na hakerskie guru, Twoja wiedza o wirusach, jest żałosna
 

Damiannek

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam!
Przedstawiam nowy keylogger Wartibia do gry o nazwie "tibia".

Posiada on następujące funkcje :
-Kompilowany w delphi.
-FWB Omija systemowego Firewala w windowsie xp (Sp2).
-Wyciąga dane z pamięci gry (Tibii).
-Hasła wysyła na maila.
-Banalna konfiguracja, wystarczy wpisać Tylko maila.

Instrukcja:
Chyba zbędna ale napisze...

1.Odpalamy plik Wartibia
2.Wpisujemy naszego maila
3.Klikamy Generuj
4.Pojawi wam się plik o nazwie Serwer.exe ,którego należy nie otwierać tylko wysłać ofiarze.

Pokaże wam kilka fotek jak działa.


To jest Ikona generatora:






A to są funkcje generatora:







Link do pobrania:

http://www.speedyshare.com/904779924.html
 

Jutolobu

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
1 260
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wałbrzych
skoro to napisales to moze udostepnisz kod?..cobaczymy co jestwart tek "keylog" przed sciagnieciem go..
 

wini_007

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2008
Posty
274
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Astra 1F/1G/1H/1KR/1L (19,2°E)
Ludzie jak grać to grać fair. Takie jest moje hasło wyborcze xD Myślicie że jesteście najlepsi jak gracie na haxach. Lecz w rzeczywistości jesteście oszustami i kłamcami.
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Tak samo jak w CS jakieś WH czy coś tam podobnego, cheaterzy normalnie grać nie potrafią. Żałosne.
 

trent

Błąd w Matrixie
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
755
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Mezopotamia
KAżdy kto grał w sieciową i jest w miare normalny, nienawidzi ludzie którzy grają na kodach lub hakują... PSujecie gry idioci.
 
Status
Zamknięty.
Do góry