Jak hackowac tibie

Status
Zamknięty.

stevenloop

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
ja mam takiego kejlogera co nim kosze hasla do gier brata i kolegow (ale nie tibii) no i kosze
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
ja mam takiego kejlogera co nim kosze hasla do gier brata i kolegow (ale nie tibii) no i kosze
Mając dostęp fizyczny to żaden wyczyn postawić keylogga.
 

stevenloop

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
jaki dostep fizyczny ja mam super kejloggera nie znasz sie ja kosze hasla i tyle nie komentuj juz nie rozmawiam z Tobą
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Chodzi mi to iż posiadasz dostęp do komputera (jeżeli nie rozumiesz pojęcia dostęp fizyczny - podchodzisz i klikasz w klawiaturę tego komputera, w którym zainstalowałeś keylogga).
 

hakker

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
34
Punkty reakcji
0
Witam, chcialem podzielic sie na moim forum wiedza o hackingu tibi jak i o samej grze

Wielu z was pewnie zastanawialo sie jak to sie dzieje, ze hackerowi udaje sie dostac do waszych kont. Oturz nierobia tego sami, kazdy, nawet najlepszy hacker nieda sobie sam rady z systemami ochraniajacymi konta w internecie, a jezeli juz to trwalo by to zdecydowanie za dlugo.
Dlatego istnieje cos takiego jak "Keylogger"
Keylogger jest to rodzaj Virusa ktory odczytuje dane zakodowane w systemie (Np gdy gdzie na jakiejs stronie internetowej chcemy sie zalogowac nasze haslo jest ukryte pod gwiazdkami).
Istnieja teraz bardzo dostepne keyloggery z opcja , z ktorych programow maja wykradac chasla, oraz na jaki adres wysylac ( najwygodniejsza opcja jest wysylanie pass na e-mail lub gg)
Ofiara ktora zainstaluje takowy na swoim komputerze moze byc pewna ze jesli nieposiada anty virusa to szybko moze sie pozehnac z kontem.
Wada keyloggrow jest to, ze sa bardzo wykrywalne przez antyvirusy kwasny.gif

Drogim sposobem sa tkz. Strony z keyloggerem
polega to na tym ze ktos robi strone ludzaca przypominajaca oryginalna wersje tej to strony, i po zalogowaniu sie na nia przez kogos grozi tym ze pass niedojda tam gdzie trzeba... czyli na e-mail zalozyciela tejze to strony.

Trzecim Sposobem jest Kon Trojanski.

Kon trojanski zwany potocznie trojanem, jest jednym z najgorszych virusow, poniewaz sa trudno wykrywalne, i w rekach "dobrego hackera" Potrafi zniszczyc caly sstem operacyjny kwasny.gif niepolecam zabawy trojanem, kiedys sam sie im bawilem i z:cenzura:alem twardy dysk crybaby.gif

To Tyle na temat hakowania, Teraz pomoge wam hakowac ta smieszna gre "tibia" Razz

A wiec tak, zeby schakowa tibie trza miec program do odszyfrowywania chasel, w tym celu mozna udac sie na strone "owntibia co " lub na "lordoftibia pl" lecz niestety sa one platne 40 - 60 zl z gory i trza placic do nich abonament kwasny.gif
Dlatego pomyslalem ze uzywajac mojej wiedzy na temat Hackingu spruboje zrobic cos swojego, 3 tygodnie zmudnej pracy i udalo mi sie zrobic "Tibia anty hack 2.1" Moj drogi ulepszone keyloger dlatego 2.1 splash.gif
Zeby go urzywac trza sciagnac go ze strony




I otworzyc winrarem. po wszystkim powinno nam wyskoczyc okienko "Generator" I powinnismy tam wpisac e - mail na jaki aja przychodzic passy, rodzaj pliku (exe, jpg itpp) oraz zmienic ikonke ;]
Po wszystkim dajemy na przycisk genneruj i po wszystkim ;]

teraz wystarczy podeslac komus wygenerowany program, np przez gg i heyach xD

Jezeli chcesz sie czegos wiecej dowiedziec "745338" :}

P.s Przepraszam za bledy ortograficzne, ale pisalem to dosc szybko i moglem narobic pare bledow

Ta tibia to bzdura !!! Ściągnąłem to no i włamał sie do mnie gościu musiałem formatować dysk :(((
 

Ormi

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
131
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Mnie tylko zastanawia jedna rzecz. Od kiedy Keylogger wykrada hasła zapisane np. w przeglądarce? Jak sama nazwa wskazuje "keylogger" "loguje keye", czyli klawisze, które wciśnie user. W związku z tym keylogger, może np. wykryć kiedy user uruchomi tibię i wtedy zacząć zapisywać wciśnięte klawisze, co zaowocuje zdobyciem hasła. A program, który wydobywa hasła z przeglądarki, to już raczej nie keylogger :) Może się mylę, nigdy się nie interesowałem keyloggerami, ale chyba jest tak jak mówię :D
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Mnie tylko zastanawia jedna rzecz. Od kiedy Keylogger wykrada hasła zapisane np. w przeglądarce? Jak sama nazwa wskazuje "keylogger" "loguje keye", czyli klawisze, które wciśnie user. W związku z tym keylogger, może np. wykryć kiedy user uruchomi tibię i wtedy zacząć zapisywać wciśnięte klawisze, co zaowocuje zdobyciem hasła. A program, który wydobywa hasła z przeglądarki, to już raczej nie keylogger smile.gif Może się mylę, nigdy się nie interesowałem keyloggerami, ale chyba jest tak jak mówię biggrin.gif
Yup, dobrze mówisz.
 

hakker

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
34
Punkty reakcji
0
Hakker: boś naiwny jezyk.gif

:) wiem kurcze zapędziłem się w ogóle nie czytałem waszych postów i nie zauważyłem że gościu napisał tylko jeden post :) ale przynajmniej zdobywam doświadczenie :p
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
smile.gif wiem kurcze zapędziłem się w ogóle nie czytałem waszych postów i nie zauważyłem że gościu napisał tylko jeden post smile.gif ale przynajmniej zdobywam doświadczenie jezyk.gif
hakker: Exp +1 dla Ciebie :p
 

micrologik

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Przedstawiam Tibiabot pod wersje 8.40
TEN BOT POTRAFI WIELE NP:

-expi
-skiluje
-zbierają lota
-ćwiczy magiczny lvl
-robii runki
-łowii ryby

# Atak combo, kilka graczy uzywajacych bota strzela SD albo HMM naraz w cel ustalony.
# Fast Hand.
# Automatyczny szybki fishing.
# Automatyczne używanie UH..
# Automatyczny system wylogowywania, gdy gracz lub GM wejdzie na ekran, coś powie lub przy innych opcjach.
# Automatyczne picie manafluid'ow.
# Automatyczne odpowiadanie w trakcie uzywania cavebota.
# Specjalne hotkeye blisko strzalek! Delete/End/Page Down
# Dowolny poziom swiatla.
# System pokazywania lvl'a profesji gildi oraz innych statystyk postaci na ekranie.
# Pelne swiatlo pod hotkeyem.
# Macro nagrywacz dla wlasnych potrzeb.
# Cavebot, chodzacy po roznych pietrach, robiacy lootbagi i zbierajacy dowolne przedmioty.
# Mozliwosc ustawienia dzwieku w pewnych akcjach.
# Redukowanie uzywania procesora do minimum.
# Relogin po restarcie serwera.
# Robienie run i trenienie mlvl'a na afku bez ryzyka smierci.
# RENTGEN W OCZACH! MOZLIWOSC PODGLADANIA NIZSZYCH I WYZSZYCH POZIOMOW ZA POMOCA KLAWISZY +/-
# Pokazywanie ilosci expa potrzebnej do zdobycia wyzszego poziomu, oraz statystyki wbijanego expa/h.
# Jeden przycisk moze robic wiele czynnosc.
# Autowysylanie wiadomosci na trade co 2 minuty.
# Wiele skor do wyboru.

i dużo innych funkcji, ja w miesiąc nabilem 80lvl knightem, bota puszczałem na noc zby expił lub skilował, a w dzień ładowała mi sie stamina, gdy bot działał ja robiłem inne różne rzeczy nie siedząc przed kompem. jest mozliwosć że gdy będziesz miał mniej niz np.20hp postać ci sie sama wyloguje.

POZDRAWIAM
MIŁEGO SCIĄGANIA. //A GDZIE LINK? :D
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Nie wiem,ale wale raport.
Lepiej nie ściągaj.
 

L0cz3k

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Miasto
Świętokrzyskie flow xD
Tibian to ta śmieszna gra co sie lata takim pikselem po mapie bitowej i sie bije inne piksele?!
po cholere to hakowac? :p
nie lepiej hackowac 'sapera'? xD
ten sam poziom moim zdaniem :D
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
@up
Idiotyczna wypowiedz nie wnosząca nic do tematu. Jeszcze raz i będzie %.
 

L0cz3k

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Miasto
Świętokrzyskie flow xD
dobra sory, tibia rzeczywiście ma coś w sobie bo by nie przyciągnęła tylu ludzi inaczej.
Ale nie widze sensu w umieszczaniu hackow, botów ito do gier typu tibia, CS, Metin2, Flyff itd.
jak ktoś umie grać to sobie poradzi bez tych 'dodatków', a tak to wchodzi dziecko co np. nigdy z CS'em nie miało nic w spólnego, włączy aima czy WH i psuje całą zabawę.
tak samo tibia - włączy koleś bota i sobie wyjdzie na cały dzień wraca wieczorem i bez żadnego pierdnięcia jest sporo do przodu...i gdzie w tym sens?
Także to tibii niec nie mam ale bociarzom i hackom mowie NIE.
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
@up A ja mówię lamerom NIE!
chcesz bana za bezsensowne posty? % idzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry