ja ona i on

beatrycvze

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2007
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
34
a dla mnie to jest tak człowiek mierzy innych własna miarą więc jesteś taki sam jak ta twoja tygodniowa dziewczyna..............skoro tak uważasz to nie dziwie się że na takie trafiasz, bo nie zasługujesz na to żeby jakaś normalna powtarzam normalna na ciebie spojrzała, co do uczuć nie masz racji większość je ma!!!!!!!! Ty ............( tutaj powinien znajdować się szereg niecenzuralnych określeń)


szkoda że zapomniałeś stanąć w kolejce po rozum do głowy
 

ewelinka albe

(:Zwariowałam:)
Dołączył
8 Marzec 2006
Posty
1 035
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
..moje miasto, mój dom... ^.^wRk^.^
jestes wieksza szmata niez ta Twoja"dziewczyna"
rada na przyszlosc jak chcesz bbyc z deziewczyna i nie chcesz, zeby Cie zranila to najpierw ja poznaj a pozniej sie za nia bierz... bo po tygodniu to szczerze ale go.wno mozna wiedziec o czlowieku...

a teraz kochany kolego zwalisz sobie opinie tak, ze zadna panna o zdrowym rozsadku nie bedzie Cie chciala.. zadna, ktora bedzie o tym wiedziala.. wiec sadze, ze ciezko bedzie Ci kiedys znalezc panne...

jestes idiota... sory ale taka prawda

a i jeszcze chcialam podkreslic, ze skoro dla Ciebie calowanie sie jest oznaka, ze juz z kims jestes to jestes troche zacofany...
 

alafix

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2007
Posty
101
Punkty reakcji
0
hm.. juz mam dziewczyne. haha panownie, chcecie dziewczyne ktora sie nie puszcza? znajdziecie taka tylko w zakonie.. najbardziej mi sie chce smiac jak slysze taki dialog: "jakiego chcialabys miec partnera? oj chce zeby byl dla mnie mily, slodziutki itd" haha moze od razu obetnijcie ja*a takim frajerom! wbijcie sobie raz do glowy ze panny lubia nienormalnych psychopatow, idiotow, cwaniakow i debili.. juz widze ilosc przeczacych postow temu co napisalem ale taka jest prawda.. rozejrzyjcie sie do okola i zastanowcie sto razy. Hah wiekszosc ma uczucia? chyba do kasy... ale zostawiam to. jeszcze kazdy z was przekona sie na wlasnej skorze jakie na serio sa d*py ktore tak adorujecie, a potem napiszecie do mnie dwa slowa 'miales racje'. Nie mam pojecia o czym mowisz ewelinka... oficjalnie sobie powiedzielismy ze jestesmy razem.. pozdr.
 

beatrycvze

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2007
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
34
jestes idiota i widac to po twoich tematach na tym forum, szkoda cennego czasu zeby Ci tu prawic wyklady, ale nie kazda sie puszcza naprawde, mam nadzieje ze zycie ostro da ci w kosc i sie nie pozbierasz.
 

alafix

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2007
Posty
101
Punkty reakcji
0
masz racje, nie puszczaja sie tylko brzydkie panny bo nikt ich nie chce, proste. nie obrazaj mnie bo ani jednego slowo zlego o tobie nie powiedzialem. :)

pozdr.
 

beatrycvze

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2007
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
34
nie masz racji, i gwarantuje Ci to,po pierwsze kazda potwora ma swego amatora, po drugie to jest dla nie ktorych sprawa wiary i wcale nie sa w zakonie.. poza tym ani jendego zlego słowa?obrazasz wszystkie dziewczyny wiec mnie tez,
 

ewelinka albe

(:Zwariowałam:)
Dołączył
8 Marzec 2006
Posty
1 035
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
..moje miasto, mój dom... ^.^wRk^.^
wlasnie obrazasz ja i obrazasz mnie...
i wiele innych porzadnych dziewczyn...
ja sie nigdy nie puszczalam, bo nie jestem szmata...
mam chlopaka od 7 miesiecy i nigdy go nie zdradzilam...
a okazji do tego mialam duzo....
po prostu nie chce....
mam do niego szacunek i wiem jak by go to bolalo to raz, a dwa zaden inny mnie nie kreci...

mnie tez masz za szmate??
a moze masz za szmate jeszcze wszystkie TWoje siostry, ciotki, moze nawet i mame co??
w koncu tez jest Kobieta...
poprostu zal
 

west_de

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
centrum
wszystkie kobiety to wg. ciebie (specjalnie z małej litery) szmaty?? gratuluje punktu widzenia, jesteś małym człowieczkiem, bawisz się uczuciami innych, żeby połechtać swoje EGO, jestes zwykłym egoistą nie wartym odrobiny uczucia ze strony aktualnej dziewczyny, żal mi twoich partnerek - kobiety są największym skarbem na świecie, powinniśmy o nie dbać, a nie je poniżać - dla mnie jesteś GŁUPCEM
mam nadzieje, że kiedyś dorośniesz
pozdrawiam
 

distant-girl

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2007
Posty
276
Punkty reakcji
0
Miasto
Szczecin
tydzien temu poznalem fajna dziewczyne a juz po tygodniu sie okazalo, ze mnie zdradza. zawdzieczam ta informacje najlepszeszj przyjaciolce mojej bylej dziewczyny. nie do konca ona mnie zdradzala.. to raczej bylo tak ze ona juz miala chlopaka gdy mnie poznala tyle ze on wyjechal na tydzien na kolonie a teraz wrocil. jak wspomnialem wczesniej dowiedzialem sie o tym wszystkim od jej kolezanki ktora mnie bardzo polubila i nie chciala zebym byl tak traktowany(jak slodko). tak wiec gdy juz o tym wiedzialem pisalem do niej smsy w dosc wyrazny sposob dajac jej do zrozumienia ze wiem o jej 'kochanku'. szybko dostalem wiadomosc zwrotna o zaskoczonej tresci a zaraz po tym powiedziala ze z nim nie zerwie bo go kocha. ok. zaakceptrowalem to poniewaz gdy sie dowiedzialem o tym jaka jest moje uczucia tajemniczo znikly. ba wczoraj dostawalem smsy o tym ze bardzo jej na mnie zalezy, ze bardzo chce byc ze mna i nie wie jak mogla popelnic taki blad. odpisalem jej chyba jednego smsa niemowiacego w sumie nic konkretnego. mysle nad tym zeby znizyc sie do jej poziomu. wroce do niej i bede mial dwie dziewczyny w tym samym czasie.. niech zobaczy jak to jest i niech sie oduczy takiej zabawy na przyszlosc. a co wy o tym myslicie?

pozdr.


Olej ją. Nie czyń drugiemu co Tobie nie miłe. Nie okazuj więcej zainteresowania nią. Ona postąpiła źle, a to nie znaczy, że ty też musisz :) .
 
Do góry