Intymne problemy

Speedy

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
273
Punkty reakcji
1
Wiek
116
Miasto
Troojmiasto
.. Zawsze jakieś 2-3 dni przed okresem czuje się fatalnie , nie chodzi tu o objawy typu ból brzucha , ale o samopoczucie.
W tych dniach czuję się wyjątkowo mało atrakcyjnie , makijaż mi nie wychodzi,.Co bym nie założyła ,czuję się po prostu w tym źle .Najchętniej nie wychodziłabym z domu.Cy Wy też czujecie się tak tragicznie przed okresem ?.. Jestem ciekawa ,czy wszystkie to przeżywamy :p ...?


Nie zawsze, ale często tak mam. Dochodzą jeszcze takie dziwne bulgotanie w podbrzuszu no i czasem bóle. To normalne :)
 

afrodytka0831

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
62
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Gdynia
Okres miewałam dotąd w miarę regularnie. W tym miesiącu spóźnił mi się 4 dni, mam od dwóch dni tylko lekkie plamienie. Bardzo mało. Tylko odrobinę. Dziwne, bo miesiączki mam zawsze dość obfite w pierwszych dniach. Co to może znaczyć? Dodam że nie mam żadnych innych objawów. Czy to może być ciąża? A może jakieś zaburzenia..? Dziewczyny, proszę o radę.
 

Lady...

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
205
Punkty reakcji
4
No przyczyn może być bardzo wiele, począwszy od rzeczywiście jakichś niebezpiecznych wahań hormonalnych, poprzez ciążę aż po jakieś zupełnie niegrożne przejściowe zaburzenia.. Ciężko jednoznacznie stwierdzić.
 

afrodytka0831

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
62
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Gdynia
Od 13 nastego roku życia mam obfite miesiączki. Teraz mam 20 lat. Dodam że trzy miesiące temu odstawiłam pigułki Yasminelle, ale dwa cykle były regularne i wszystko było ok.
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
Jeśli plamienie minie i nie zwiększy się ilość wydalanej krwi oraz nie zabezpieczałaś się podczas seksu- możliwe, że powinnaś mieć obawy odnośnie ciąży... Ale bardziej wygląda mi to na nadżerkę, lepiej nie zwlekaj z tą sprawą i leć do lekarza
 

imaginationx3

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
z wyobraźni.
Mnie wydaje się,że jest to plamienie przed okresem. 4 dni spóźnienia to nie jest tak dużo, ale jeżeli wciąż nie będziesz go dostawała zgłoś się z tym do ginekologa. Możliwa ciąża.
 

oliwka7711

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Miasto
kuj.-pom.
a od ilu lat/miesiecy masz miesiaczke? bo ja mam od ok 6 miesiecy i od ok 2 ostatnich miesiaczek mam skompe krwawienie a zawsze bylo dosc intensywne, ale ja mysle ze to od tego ze mam mniej ruchu w wakacje ;p
 

Descent

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
85
Punkty reakcji
0
To może być ZNP.
Też to mam. Z reguły rośnie mnie apetyt na słodycze. Z reguły pojawiają się bóle brzucha, które zaleczam buscopanem.
Dodatkowo lepiej mnie nie denerwowwac wtedy
 

DiamondLady

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2009
Posty
389
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
zmc city
ja tak mam ze tak średnio raz w miesiącu ze ryczę bez powodu :D
no i do tego w tym czasie agresja, złośliwość i wogóle lepiej mi nie dokuczać wtedy i nie wchodzić w drogę :D
piszecie o bólu piersi itp a mnie bolą lydki podczas okresu :( czy jeszcze któraś z was tak ma?
 

DiamondLady

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2009
Posty
389
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
zmc city
a mnie właśnie zawsze łydki, cóż widać każda ma inaczej :p i w ciągu cyklu zmienia mi się odczuwanie bólu np podczas wyduszania krostek, są dni ze zdanego bólu nie czuje, a innych wszystko :mruga: czemu to na wszystko ma wpływ, ehh <_<
 

gazowana

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
Mnie juz 2 tyg przed zaczyna nerwa łapać, nawet 3 rozmiary większe ciuchy muszę nosić bo tak puchnę :/ i oczywiście ból brzucha i mdłości a do tego wilczy apetyt wszystko bym zjadła a zaraz mi niedobrze. POdobno na ZNP olej z wiesiołka pomaga, próbowałyście?
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Przed okresem puchną mi piersi, co nie jest wcale przyjemnym doświadczeniem. Do tego dochodzi senność i obżarstwo, mogłabym zjeść konia z kopytami i docisnąć czymś jeszcze. Do tego dochodzi nadwrażliwość i bóle brzucha. Dwa razy mnie strasznie jajniki bolały, ech, to było najmniej przyjemne i najbardziej bolało.
 

wiktoria2006

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
To może być ZNP.
Też to mam. Z reguły rośnie mnie apetyt na słodycze. Z reguły pojawiają się bóle brzucha, które zaleczam buscopanem.
Dodatkowo lepiej mnie nie denerwowwac wtedy

to te piguleczki sa na Te kobiece spraw rowniez?? mi moj gin polecil je po zalozeniu wkladki i rzeczywiscie bardzo sie przydaly. inne rozkurczowe na mnie nigdy nie dzialaly. ale chyba musze uwazniej przeczytac ulotke, bo moze sa jeszcze inne wskazania..
 
N

Nieprzenikniona

Guest
A po co Ci opóźniać? Wystarczy założyć tampon i będziesz się czuć komfortowo. Nawet pływać możesz w tym. Poza tym, nie zmieniaj natury na własną rękę, bo może się to skończyć źle. Lepiej nie ryzykować.
Nat, wyjaśniła się sprawa z okresem?
 

Sssylwusia

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Też mam problem:( Okres mi się spóźnia już ponad miesiąc:( Nie, nie współżyję z chłopakiem. Może to przez stres, albo źle się odżywiam. Ale teraz pojawiła się u mnie jakaś dziwna wydzielina.. jakby brązowa, w bardzo małych ilościach. Co to może być??
 

monia12128

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Mam okrs już cały rok. Chciałabym spróbowac tamponów lecz trochę sie ich obawiam. Jakie beda dla mnie najlepsze na pierwsza próbe z nimi? Jakie mi polecacie? Okresy mam średnio lub słabo obfite. Z góry dzięki za odpowiedz.
 
Do góry