Intymne problemy

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
wiem, ale ciąża jest wykluczona. nie było okazji, ani nic, więc spokojnie ;)
tyle, że byłam w Hiszpanii to zmainy klimatyczne + antybiotyki.. ale już zaraz znowu wyjeżdżam i miłoby było mieć ją na samym początku.. ;>
ile tak się może spóźniać..? ;o
 

klaudus08

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
264
Punkty reakcji
0
Miasto
Podkarpacie
to nie jest okreslone jednak ile moze sie spozniac niestety hehe.. ale nie chcialabym dostac okresu na wlasnie jakims fajnym wyjezdzie :p
no ale niestety.. pare razy się juz tak zdarzyło.. / .. być kobietą :D
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
tyle że zawsze ja miałam regularny co 30-31 dni. przy antybiotykach około tygodnia, a tu dzisiaj mija jedenasty dzień.. i tak troche czuję się niekomfortowo ;pp
 

klaudus08

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
264
Punkty reakcji
0
Miasto
Podkarpacie
wiesz roznie bywa naprawde , nie ma na to rady, wiem z doswiadczenia u siostry , miala okres zawsze regularny , nigdy jej sie nie spoznial i to przez długo.. a tu nagle 3 miesiace bez miesiaczki ... ale kat :bag:
 

lejdis2607

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2009
Posty
182
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś tam w świecie :D
wiem, ale ciąża jest wykluczona. nie było okazji, ani nic, więc spokojnie ;)
tyle, że byłam w Hiszpanii to zmainy klimatyczne + antybiotyki.. ale już zaraz znowu wyjeżdżam i miłoby było mieć ją na samym początku.. ;>
ile tak się może spóźniać..? ;o

aha rozumiem no to ciaza odpada w takim razie :)
nie wiem naprawde...
 

klaudus08

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
264
Punkty reakcji
0
Miasto
Podkarpacie
zmiany klimatyczne pewnie ze przez to okres sie gubi i zostaje nieuregulowany przez jakis czas.. i nic sie nie dzieje jak sie spoznia.. bo jak gdzies wyjezdzasz to pewnie ze sie spoznia ;) tez tak mialam..
a co do antybiotyków to nie wiem , moze cos sie w organizmie zmienia :)
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
przy antybiotykach zawsze miałam lekkie przesunięcia, ale aż takie..? ;p
poza tym miałam po 2 tygodniach od okresu plamienia dwudniowe..
nie wiem, plączę się juz w tym wszystkim, bo naprawdę różnie ze mną bywało, ale aż tak to naprawdę jeszcze nigdy.. ;> i teraz to taki lekki szok. ;pp

lejdis, ciąża na 100% odpada ^_^
chyba że jestem wiatropylna.. ;o
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
czekaj spokojnie a jak bedzie dluzej sie opoznial to idz do lekarza czasami duza torbiel czy cysta moze blokowac cykl.
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
to tak inni pisali zespol napiecia przedmiesiaczkowego, ja np jestem wtedy nerwowa nic mi sie w sobie nie podoba, wlosy sie nie ukladaja itp, bola mnie piersi mam jakby wzdety brzuch i wogole jestem do kitu nic mi sie nie chce najchetniej schowalabym sie pod koldra i nie wylazila z wyra.Takze to norma przy napieciu przedmiesiaczkowym.
 

oliwka1022

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2007
Posty
360
Punkty reakcji
0
Wiek
33
tez to mam tyle ze nei 3 dni przed tylko tydzien przed ;/ wkurza mnie to...
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
tu kolejny problem, bo jutro wyjeżdżam znowu.. i kolejne zmiany klimatyczne i kolejne przyczyny..
a tak w ogóle skojarzyłam sobie wczoraj, że po dwóch tygodniach od okresu miałam lekkie dwudniowe plamienia. i to było akurat w drodze powrtonej do domu. i to też może mieć jakiś wpływ? że te plamienia to zamiast, albo że spóźni się jakiś czas.?
w sumie aż zaczynam głupio pisać i pytać, ale zestreswałam się tym wszystkim, haha. wybaczcie ;p
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
trudno co kolwiek powiedziec jesli mialas plamienia to moze faktycznie podroz cie rozstroila oblicz sobie w takim razie po ilu dniach od tych plamien powinnas miec miesiaczke i zaczekaj do tej daty a esli nadal nie wystapi to idz sie zbadac do ginekologa.
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
nie no, to na pewno. wracam w okolicach 22 sierpnia, jeśli do tego czasu się nic nie zmieni to nie ma opcji i jak najszybciej się wybiorę do ginekologa, bo to aż dziwne się powoli zaczyna robić. tym bardziej, że równie bywało ze mną. i po antybiotykach mi się okres spóźniał.. i przez zmianę klimatu też.. ale w ciągu tygodnia się regulowało..
 

justyna89

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
108
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
dalleko...
a mnie sie na kilka dni przed wlacza agresor, robie sie strasznie nerwowa i za byle co robie awantury...
 

Glossiness

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2009
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
31
a ja mam wtedy ogromny apetyt na słodycze... dziś 3-ci dzień i pewnie 3 kilo więcej ;/
 

jetfemme

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2009
Posty
43
Punkty reakcji
0
Miasto
### zdrap to się dowiesz
Mnie już 2 tygodnie przed zaczynają boleć piersi, tydzień przed brzuch czym bliżej do okresu tym bardziej boli, dużo jem i to niekoniecznie muszą być słodycze byleby coś jeść. no i te moje zmienne nastroje. uhh :skrzywiony:
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
a mnie sie na kilka dni przed wlacza agresor, robie sie strasznie nerwowa i za byle co robie awantury...
u mnie to samo...do tego obżarstwo...najgorsze jest to, ze wtedy mnie nosi i lepiej, zeby mi nikt w droge nie wchodził ;) heh cierpi na tym zazwyczaj wscibska sasiadka.
 
Do góry