Internat/bursa w Krakowie

gossiek004

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2009
Posty
36
Punkty reakcji
0
Zancie jakieś fajne internaty albo bursy w Krakowie? Fajne to zanczy takie, w których nie trzeba będzie chodzić spać o 22 i bedzie można wyjść na impreze (to oczywiśie z karteczką od rodziców) ;] i jeszcze dobrze żeby było to niedaleko centrum ;)
 

luczjan

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
Znam dwie: na ul. Focha i Felicjanek na ul.Smoleńsk.
U sióstr z tego, co wyczytałam na ich stronie jest tak, że nawet godziny "modlitwy wspólnotowej" masz wyznaczone, więc o imprezach możesz pomarzyć. :hahaha: Zaletą jest cena i położenie (bliziutko Rynku), ale chyba nie warto się aż tak poświęcać.
Na Focha ludzkie warunki.
A nie myślałaś o jakiejś bursie koedukacyjnej? Wydaje mi się, że tam luz mają największy... Koleżanka mieszka na Ułanów i jest zadowolona.
 

gossiek004

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2009
Posty
36
Punkty reakcji
0
Ja myślałam, tylko moja mama nie chce się zgodzić ;/ mówi, że w tym wieku chłopcy mają bardzo różne pomysły...
i raczej nie ma szansy żeby ją przekonać
 

luczjan

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
To się ciesz przynajmniej, że Cię nie chce wysłać do Felicjanek. Moja miała taki pomysł, ale w końcu przekonałam ją do Focha ;)
A tak wgl do do której szkoły się wybierasz?
 

gossiek004

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2009
Posty
36
Punkty reakcji
0
Do V na biolchem ;) a Ty?

Opcja z Felicjankami też była, ale na szczęście wybiłam jej to z głowy. Ja jeszcze mogłabym mieszkać u znajomych, ale mama ich nie zna w ogóle nie mamy o czym rozmawiać. No cóż...
A wiesz ile płaci się za miesiąc na focha? I jeszcze najważniejsze można tam zostać na weekend?
 

luczjan

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
Ale jaja! Wiesz, może będziemy w jednej klasie :D :D :D z er-zetem zapewne. Ja jeszcze się waham tylko między biol-chemem a mat-chem-fizem, ale chyba wybiorę biol-chem.
Co do opłat to trzysta coś na miesiąc. Jeśli chcesz wiedzieć ile dokładnie, to poszukaj strony bursy, wszystko tam jest. Na weekendy na szczęście można zostawać. Głupio by było tak co piątek przymusowo emigrować do domu, zwłaszcza jak ktoś ma daleko.
A właśnie, skąd jesteś, jeśli to nie tajemnica?
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
luczjan: ale w V są dwie klasy biol-chem :D poza tym raczej się nie dostanę.
 

gossiek004

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2009
Posty
36
Punkty reakcji
0
er-zet czemu zakładsz, że się nie dostaniesz? ;) ile masz punktów?

a ja z Zawiercia ;]
 

luczjan

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
eee tam... trzeba myśleć pozytywnie. :D Po co się martwić na zapas?

Ja z Olkusza ;)

A tak wgl, to "luczjan" się odmienia. Mówi się "Luczjanie", ewentualnie "Luczjanku" :D :D :D
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Nie wiem ile będę miał punktów, ale jakby był próg jak w zeszłym roku to nie mam szans się dostać :)
 

gossiek004

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2009
Posty
36
Punkty reakcji
0
Ale może się obniżyć. Z tego, co wiem to np. Norwid w Częstochowie w porównaniu z zeszłym rokiem obniżył ten 'przypuszczalny' próg o 10 ptk ;)
 

karolina_zak13

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Idziesz do V na biol-chem ? To prawdopodobinie się tam spotkamy we wrzesniu :D:p do klasy F?
Ja tez pewnie bede mieszkac na Focha -mieszkam 2 h jazdy od krakowa i troche sie boje bo ide tam sama - nikt z moich znajomych sie nie dostał :(
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Ja też idę sam, ale się nawet cieszę ;p fajnie będzie zacząć wszystko od nowa :)
 

gossiek004

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2009
Posty
36
Punkty reakcji
0
Ja z jednej strony się ciesze bo od dawna chciałam iść do szkoły, gdzie nie będę nikogo znała, ale z drugiej to im bliżej końca szkoły tym bardziej nie chcę rozstawać sie z niektórymi ludźmi...
No ale trzeba to będzie jokoś przeżyć ;D
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Z tymi kilkoma osobami z którymi się przyjaźnię kontakt i tak będę utrzymywał a do reszty jakoś się nie przywiązałem za bardzo, dlatego mi jakoś nie jest szkoda.
 

suu

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Polecam internat na Ułanów 9 przy Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji. Internat jest koedukacyjny, pokoje 3-4 osobowe, bezpłatny dostęp do internetu w pokoju - wystarczy, że masz swój komputer:) Koszt to 40 zł + wyżywienie.
Pozdrawiam!
 

suu

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Do rynku można dojechać tramwajem albo autobusem i zajmuje to 10 - 15 minut.
Co do warunków - jak w placówkach publicznych, ale np. za odmalowanie pokoju, czy remont można zostać zwolnionym z opłat.
Pozdrawiam!!
 
Do góry