In Flames

qruk

load your head, blow it up, feeling good baby...
Dołączył
1 Styczeń 2007
Posty
1 075
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
mazury
szczerze mowiac to straszne :cenzura: ale nie jestem przeciez krytykiem muzycznym :]
melodia moze i jest ale prymitywna
jedyne co szanuje w tym gatunku muzyczny i zespole o ktorym jest temat to to ze cholernie dobrze graja pod wzgledem technicznym, sam gram i ciezko powtorzyc niektore partie
ale jak juz pisalem to straszne...:]
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Najnowsza piosenka niby kopie tyłek, ale niestety tylko do połowy jej zawartości. Później robi się nudno. Ze starszych klimatów to nie ma jak Clayman-w szczególności Pinball Map i tytułowy utwór.
 

Flisu

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2008
Posty
160
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kutno
Zespol gra swietnie, jak to Szwedzi :D. Jeden z moich ulubionych zespolow. Ulubionych piosenek nie mam, ale przy Come Clarity i Dead End malo sie nie poplacze :p. W kazdym razie najlepsza jest moim zdaniem plyta Come Clarity i Soundtrack To Your Escape.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Mam kilka plyt zespolu ale do wokalu sie nie moge przyzwyczaic. Jest malo... wyrazny :)
wyraźny w jakim sensie? że w pamięć się nie wbija? czy że gitara top łomot? In flames ma pare piosenek które nawet tym co mają zastrzeżenia co podałem wbiją się w pamieć jeśli tylko zechcą posłuchać i lubią te strony muzyczne.
 

Flisu

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2008
Posty
160
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kutno
In Flames z nowym tytułem
Grupa In Flames wybrała już tytuł swojego nowego albumu. "A Sense Of Purpose" ukaże się 4 kwietnia, nakładem wytwórni Nuclear Blast.

Czekam z niecierpliwością!!!


Co do wokalu, to może chodzi o to, że gra zespół, a Friden wtrąca swój tekst (coś jak progressive).
 

Nocturnus

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
535
Punkty reakcji
0
Miasto
Z Bagien i Lasów spowitych legend mgłą.
Ach:)
Pamiętam ten dzień.
Ojciec kupił mi ich płytę pewnego zimowego popołudnia:)
Soundtrack of Your Escape się zwała(moja ulubiona:p)
I tak zacząłem przygodę z Metalem cięższym niż heavy:p
Teraz może i włączam sobie In Flames dla smaczku,ale będe o nich pamiętał do końca życia.
Mam sentyment do tej kapeli:p
A i przez rok miałem takie same włosy jak Anders Friden;]
Lestacie to jest growl,a i powiem Ci,że wokal jest bardzo wyraźny:p
Posłuchaj sobie jakiegoś grindu,to zobaczysz,a raczej posłuchasz co to niewyraźny wokal :p
 

Abnormal

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2007
Posty
134
Punkty reakcji
0
Bardzo dobry zespół. Moim zdaniem płyta "Lunar strain" jest najlepsza w ich całym dorobku. Same hiciory na niej są BB)
 

Candyman666

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2007
Posty
265
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Warszawa
slyszalem tylko album Come Clarity i jestem pelen podziwu :)
swietna plytka a zwlaszcza podobaja mi sie kawalki:
Our Infinite Struggle, Crawl Through Knives, Reflect The Storm i Take This Life
pozostale plytki tez sa takie dobre?
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Zależy co lubisz. Come Clarity jest trochę inne, lżejsze jednak myślę że reszta powinna także Ci się podobać.
 

Flisu

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2008
Posty
160
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kutno
@up
Nie ma takiego kawałka na Come Clarity, który by mi się nie podobał (choć tytułowy jest trochę zbyt lightowy).

@candyman666
Tak jak mówiłem Soundtrack To Your Escape i Clayman też są za:cenzura:iste. Od płyty Colony ich granie zaczęło się zmieniać, jedni mówią że na lepsze (w tym ja), inni że na gorsze.
 

Jopa66

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
625
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Zabrze
Za:cenzura:isty zespół :D
Może nie mogę powiedzieć, że od nich zaczynałem, ale naprawdę znam ich twórczość i bardzo mi się ona podoba. Nie będę mówił o ulubionym ich kawałku, bo pewnie bym musiał wymienić którąś tam całą płytę :p
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
w regulamienie powinien sie pojawic zakaz gadania o lp w tym dziale, do tego jest dzial powyzej
 

Tymah

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2008
Posty
82
Punkty reakcji
0
Miasto
Toruń
"Whoracle" to jedna z moich ulubionych płyt w ogóle. Świetnie zagrali też "The Jester Race", potem niestety coraz gorzej. Chociaż nie wzgardzę ani "Colony", ani "Claymanem" ani "Reroute to Remain". Za to "Soundtrack..." to moim zdaniem beznadziejna płyta. "Come Clarity" to lekki powrót w dawne klimaty, choć już nie tak udany jak pierwsze płyty.
A ulubiony utwór - Dialogue with the stars z "Whoracle"
 
Do góry