In Flames

azi07

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
HELL xD
Słucha któś tego szweckiego zespołu????
Osobiście bardzo lubie ten melodyjny death metal który grają :D
Ogólnie chłopaki z In Flames są super, zreszta przez te 16 lat swojej kariery, dalej grają extra kawałki :) Macie jakieś ulubione??
 

warli

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
139
Punkty reakcji
0
Wiek
36
slyszalem tylko kawalki z nowej plyty Come Clarity i bardzo mi sie podobaly :p

szczegole Crawl Through Knives, Versus Terminus i Dead End ale cala plytka jest ogolnie bardzo dobra
 

azi07

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
HELL xD
cała płyta Come Clarity jest poprostu wypasiona :D zresztą inne kawałki tez są super
 

sylvia-c

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2006
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Horyniec-Zdrój
The Quiet Place, Cloud Connected, Moonshield, Only For The Weak, The Jester Race
najlepsze utwory tego zespołu, dla mnie oczywiście
teledysk do The Quiet Place jest zarąbisty :eek:k:
 

Hammerheart

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
344
Punkty reakcji
1
Wiek
116
Miasto
Kraków
a tam chuja sie zancie :p
In flames byli spoko do "Clayman" a potem zaczeli grać tkai szit jak teraz posłuchajcie sobie starych albumów NP: Colony to jest "melodyjny death ",a to co graja teraz to szkoda gadać.......
 

Hammerheart

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
344
Punkty reakcji
1
Wiek
116
Miasto
Kraków
kawałek sie nazywa "WORLD OF PROMISES"
z płyty "Clayman"
płyta jest z 2000 wiec bez p4roblemu dostaniesz w każdym bistro :p
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
33
nie, nie :D ja tą płyte mam z...emula :p całą dyskografie...ale na złość wiele utworów nie ma nazw :p dzięki ;)
 

OmniumGatherum

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2006
Posty
149
Punkty reakcji
0
Miasto
Białystok
In flames było pierwszą kapelą jakiej zaczęłam sluchać zaczynając swedish metal -kultowej nazwy dla szwedzkich zespołów metalowych. In flames zagościł na chwilę ,bo jak dla mnie żadna rewelacja juz bardziej wracam do Dark Tranquillity gdzie śpiewał Andreas. Jednakże bóg zapłać za Ordinary Story i The Quiet Place -często do nich wracam. Polecam SoilWork też melodyczny death metal na czele z wokalem Speed'a niekiedy porównywany do In flames.ołje
 

Maggot

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2006
Posty
215
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Sandomierz
O tak nareszcie jest jakaś osoba , która lubi ten zespół :). Jest cudowny... :) ... No i trochę już grają :). Mój ulubiony kawałek to "My Sweet Shadow" :).Pozdrawiam
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
a tam chuja sie zancie :p
In flames byli spoko do "Clayman" a potem zaczeli grać tkai szit jak teraz posłuchajcie sobie starych albumów NP: Colony to jest "melodyjny death ",a to co graja teraz to szkoda gadać.......
Taaa.. "Colony" to :cenzura:ista płytka. Niestety nie mam porównania z pozostałymi płytami, gdyż takowych nie posiadam. Oprócz tego mam tylko 2 inne utworki :]
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Fajna kapela, najbardziej mi sie jak dotąd podoba kawałek "My sweet shadows".
 

Jopa66

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
625
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Zabrze
Bardzo fajna kapela, wspaniałe melodie i wypasiony wokal! Serdecznie polecam, jednak te starsze płytki wg. mnie były lepsze...
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Mam kilka plyt zespolu ale do wokalu sie nie moge przyzwyczaic. Jest malo... wyrazny :)
 
Do góry