ILE ZARABIACIE?

MarasDH

Stary wyga
Dołączył
25 Lipiec 2006
Posty
551
Punkty reakcji
4
Wiek
39
Miasto
Szczecin
Mniej niż 2000 zł, więcej niż 1000 zł-domyśleć się można. Prawda jak zwykle leży pośrodku. Powiem tylko tyle że jest mi MAŁO!!!
 

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
niestety ten kraj jest na tyle dziwny że nie płacą za lenistwo!
a posłowie w Sejmie to za co dostają wypłatę? przecież przez całe obrady smacznie śpią... :D
 

gumas

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
21
Miasto
z łona matki
"a wracając do tematu, ile można zarobić w Polsce? max 1000zł...
na szczęście niedługo się stąd wynoszę :D"

Locke, nie opuszczaj nas ;(
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Ja za leniwy byłem żeby do jakiejś normalnej roboty pójść w wakacje więc zostałem stażystą w urzędzie gminy :lol2:
Ponieważ tam ordynarnie i bezczelnie od roboty sie wykręcałem więc do biblioteki mnie skierowali (caly dzień na necie i jeszcze 500 zl za to mi dawali :D)

PS
Wstyd na budowie robić :D
 

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
Ja za leniwy byłem żeby do jakiejś normalnej roboty pójść w wakacje więc zostałem stażystą w urzędzie gminy
Ponieważ tam ordynarnie i bezczelnie od roboty sie wykręcałem więc do biblioteki mnie skierowali (caly dzień na necie i jeszcze 500 zl za to mi dawali
typowy przykład nieróbstwa

Wstyd na budowie robić
no ależ oczywiście, przecież wielmożny Pan hrabia, łopaty do ręki nie weźmie... <_<

zapamiętaj sobie: Żadna praca nie hańbi...

I przypominam, że to temat o wysokości zarobków indywidualnych jednostek...
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
eee leżeć do góry brzuchem to jest to!

Kto wymyslil wogole te staze? Ale poznalem przynajmniej działanie polskiego użędu od wewnątrz (np. dyrektor biblioteki zagarnoł bezczelnie żywność z pomocy społecznej (mleko,kasza,makaron itp) i rozdał je pracownikom bibliioteki (ponad 20 osób) Ku mojemu zdziwieniu wszyscy rzucili sie na te dary dla potrzebujących z karitasu z pianą w ustach. Jakie było ich zdziwienie kiedy powiedziałem im że ja tego nie wezme :/
 

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
a kto Cię namówił do bojkotu rozkradania tej żywności?
no wstyd na budowie robić... hehe... choć na budowie zarobiłem więcej niż ty w bibliotece... ale musiałem się narobić na ta kasę... hmmm... ok. 1300 PLN/miech na rękę dostawałem...
 

Gandzia666

Zbanowany
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
33
,,Żadna praca nie hańbi,ale każda męczy'' nie no ,żartuję, takie powiedzenie mi się skojarzyło :D jak narazie zarabiam 'mnij niż zero', gdyż jestem bezrobotna,a mym jedynym zajęciem jest S.Z.K.O.Ł.A. :) Jednak jeśli dobrze pójdzie,to może 250 zł miesięcznie ?? ;> BB) :D
 

alakhi

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2007
Posty
153
Punkty reakcji
0
Miasto
Środkowa Polska
Ja za prace 9 godzin/dziennie (ogolnie czas nienormowany, czasem soboty czasem niedziele) słuzbowe wyjazdy itd. udaje mi sie wyciagnac miedzy 2500-3200/mc. Ale tyram nieziemsko... moja prace oceniam na wartosc 5000-6000zlotych. Dodam ze pracuje w handlu jako kierownik/specjalista mam 5 ludzi.
 

jellylike

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
I tu jak widac jest przepasc pomiedzy Zachodem a Polska. Masz naprawde odpowiedzialne stanowisko, kilku ludzi pod soba, tyrasz jak głupi, a kasa jest taka ze wystarcza - nic ponad to. . . Tragedia
 

alakhi

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2007
Posty
153
Punkty reakcji
0
Miasto
Środkowa Polska
żyjemy w świecie wyzysku i nic na to nie można poradzić... każdy pracodawca myśli że po co ma dać pracownikowi zarobić jak woli sam dla siebie pule zgarnąć.... ale tyrać trzeba... jestem na zwolnieniu - w zasadzie na zaległym urlopie 2 dzien mam 35 dni za dwa lata i co dzisiaj było może 15 telefonow moze 20 na moja sluzbowke :/ taki life....
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Sorry, ale wszystko przez koszty pracy. Zobaczcie ile z pensji brutto kradnie ZUS i inne pierdoły. Tu jest potrzebna reforma!
 
Do góry