ILE ZARABIACIE?

Johnny Avocado

Czytacz zawodowy.
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
888
Punkty reakcji
0
Normalnie nie rozumiem twojego myslenia. Auta politycy powinni miec sprawne i w miare przyzwoite. To przeciez przedstawiciele naszego narodu i wymieniaja te auta co kilka lat, a nie co rok. Pozatym czemu jestes takim zazdrosnikiem - nikt ci nie zabrania zostac politykiem.
PS. Odnosnie tematu to zarabiam w przeliczeniu na zlotowki okolo 28 na godz :)
Nie musisz wszystkiego rozumieć :D
No wiesz... Przyzwoity samochód można kupić za o wiele mniej niż 100 tys. :p
Chodzi mi o to, że może gdyby politycy mniej zarabiali za obijanie się starczyłoby na inne ważne rzeczy :p
Przecież przeciętny Polak pracuje i pracuje a w życiu nie dorobi się takiego samochodu... Pomijając wygraną w totka :lol:
A co do mojej przyszłości to zawód "polityk" absolutnie nie wchodzi w grę.
Pozdrawiam.
 

SlaVa

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
Podatki, podatki i jeszcze raz podatki :/ Niestety płacić trzeba. Jeżeli chcecie płacić mniejsze podatki np. na ZUS to zacznijcie robić dzieci ;)Emeryci i renciści z czegoś muszą mieć swoje pieniądze. Niestety państwo nie może sobie od tak wydrukować kilkudziesięciu mln zł bo jest potrzebne, więc ściągają z tych co pracują. Pracujący, można powiedzieć, płacą na emerytów/rencistów. Jeżeli nadal przyrost naturalny będzie taki jak teraz, to niedługo będziemy płacić większe podatki.

A ja ile zarabiam, żeby nie był czysty EOT? 10PLN/h na zlecenie w PZU na infolini, tak zwanej TelePrzemocy ;) Czasem jest tak, że na przerwę nie mogę wyjść bo tyle roboty, a czasem jest tak, że dosłownie usypiam, bo nie ma co robić ;) Staram się wyrabiać ok etatu miesięcznie, więc jest to ok 150-160 h/miesiąc. Więc łatwo policzyć ;) Od tego trzeba odjąć jakieś 32% podatków, składek itp :)
 

Siwiczek108

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ja zarabiam piękne 4 zł za godzine na myjni samochodowej, jako nieletni :)
Pracuje około 4 do 8 godzin dziennie zalezy czy to weekend.... Wiadomo mam 17 lat ucze się
Jestem w Technikum Logistyczym, mam nadzieje że Centrum Polski i Europy, da mi ułatwienie w stosunku do zawodu...
 

ar2r

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2007
Posty
78
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z odmętów piekła :)
srednia stawka ( a nawet spora) dla osoby np. swiezo po maturze to jest 5 zl na reke przy stalej pracy. oczywiscie wiecej mozna zarobic na promocjach itp, ale nie robi sie tego codziennie, tylko raz na jakis czas. ogolnie to pozytywnie siViero ze zarabiasz chociaz te 4 zl, bo przynajmniej cos robisz i sie nie :cenzura:sz. gratuluje :)
 

liwus

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2007
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
-=OLSZTYN=-
5,12 zł/h lub 5,50 zł/h w zależności od entuzjazmu do pracy + premia za sprzedaż usługi..
 

conversion

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2007
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Poznań
Ok. 1500
I tak twierdze, że za mało, ale lubię swoją pracę, więc się w niej trzymam.
Pracuję na poczcie :)
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Gdybyście mogli podawajcie czy to są wartości netto czy brutto :)
 

slonikart

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2007
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Zielona Góra
ja dostaje mniej wiecej 1300-1600zl na reke...
robie w agencji reklamowej.
niemam jakos okreslone ile godzin dziennie, raz siedze 12h a czasami 4h :D
ogolnie nie jest zle! :D
 

mafia

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kraków
900 zł/mc na 3 miesięcznej próbie
+ dodatki za artykuły
+ dodatki za 1 miejsce w biurowym konkursie
+ dodatki za kolejne akcje i researche
potem będzie 1200 podstawy
a jak pójdę wyżej, to więcej.
To z jednej pracy

z drugiej mam 300 zł na 2 tyg (około) raz na 2 miesiące.

z kolejnych mam różnie, ale genrealnie wychodzę na 2000/mc
 

saviola_13

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
637
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Krk
ja teraz pracuje na wykopaliskach (tzn. związane z archeologią) ,10h dziennie więc mozna się urypać, ale ogolnie nie jest źle stawka 4.5-6.0zl...brutto tyle że (jak wiecie albo i nie) osoby uczące mają zwracany podatek brutto pozdro dla wszyskich ktorzy zapieprzają na wakacjach...:D
 
Do góry