ile wazycie ?? boj a..

Nivcia

(= *Skromna duszyczka* =)
Dołączył
29 Październik 2005
Posty
300
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
ze ślicznej wioski :P
hihi..ja mam 15 latek, 173 cm wzrostu i 53 kg wagi :p i z wykresy wynika ze mam idealna wage...no i ja sie sobie tez podobam :) i to jest najwazniejsze ;]
 

ewusia

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Wazysz bardzo malo jak na swoj wzrost!!! Ja mierze 172cm i waze ok 60 kg i wygladam w normie. Czyli Ty pewnie jestes chodzacym skzieletorem, ale moze sie myle.. pozdroffki
nie jestem chodzącym szkieletorem!!!!!!! A może ty jesteś chodzącym grubasem!!!!!!!;/ mam tylko troche niedowagi i co stego wypowiedziałam sie ile waże a ty mnie krytykujesz poczytaj sobie ten temat niechodzi oto żeby kogoś przezywać nara... :/
 

Ewa 2

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
95
Punkty reakcji
0
A ja mam 13 lat, 162 cm wzrostu i 47 kg wagi i wydaje mi się że to jest w normie ale nie miałabym nic przeciwko gdybym jeszcze troche przytyła.
 

zielka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
838
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.::Dobrze mi tu::.
a ja jeszcze kilka dni temu uważałam, że jestem za chuda, ale teraz myśle, że powinnam 'schudnąć' :p nie...nie chce sie odchudzac, bo to brzmi jak oczątek anoreksji przy moim wyglądzie ... ale może znacie jakiś sposób -ćwiczenia albo cosik na posladki :>?
 

ewusia

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
33
ja bym też mogła przytyć jem dużo słodyczy i tak waga m i sie nie zmienia caly czas waże 45 przy wzroście 165 nie wyglądam jak szkieletor jak jedna uznała...
 

Krwawa Mary

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
359
Punkty reakcji
1
Wiek
35
ja bym też mogła przytyć jem dużo słodyczy i tak waga m i sie nie zmienia caly czas waże 45 przy wzroście 165 nie wyglądam jak szkieletor jak jedna uznała...
Z wiekiem pewnie sama przytyjesz, bo jak miałam 14 lat to też byłam za chuda i chciałam przytyć ;) Dziewczyny zawsze mówiły, że chciałyby jeść tyle co ja i tyle ważyć, ale mnie to strasznie denerwowało, jednak z czasem przytyłam i raczej nie była to zasługa batoników a teraz jestem całkowicie zadowolona ;)

... ale może znacie jakiś sposób -ćwiczenia albo cosik na posladki :>?
Hmmm... rowerek? ;) Albo basen, ogólnie na wszystko jest dobry :)
 

ewusia

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
33
'Krwawa Mary' date='3.11.2005, 15:15' post='122992']
Z wiekiem pewnie sama przytyjesz, bo jak miałam 14 lat to też byłam za chuda i chciałam przytyć ;) Dziewczyny zawsze mówiły, że chciałyby jeść tyle co ja i tyle ważyć, ale mnie to strasznie denerwowało, jednak z czasem przytyłam i raczej nie była to zasługa batoników a teraz jestem całkowicie zadowolona ;)
Hmmm... rowerek? ;) Albo basen, ogólnie na wszystko jest dobry :)

wiem tylko niektóre dziewczyny mnie wkurzają mówią że mam anoreksje jak ja wyglądam tak cały czas!!
 

ewusia

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Nie przejmuj się, same pewnie też chciałyby tak wyglądać :)
thnx:* no właśnie mam taką jedną kumpele kiedyś sie z nią przyjaźniłam i teraz już nie jest grubsza ma troche nadwagi i mi mówi że jestem nienormalna taka za chuda i że zemną nie gada a ja myśle że mi zazdrości że nie jest szczupła bo ja nie wyglądam jak szkielet tylko jestem z drobniejszej kości i to wszystko a ona sie ciepie jakby to była moja wina i jakbym ja decydowała o moim wyglądzie
 

Krwawa Mary

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
359
Punkty reakcji
1
Wiek
35
thnx:* no właśnie mam taką jedną kumpele kiedyś sie z nią przyjaźniłam i teraz już nie jest grubsza ma troche nadwagi i mi mówi że jestem nienormalna taka za chuda i że zemną nie gada a ja myśle że mi zazdrości że nie jest szczupła bo ja nie wyglądam jak szkielet tylko jestem z drobniejszej kości i to wszystko a ona sie ciepie jakby to była moja wina i jakbym ja decydowała o moim wyglądzie
Zazdrosna jest i musi jakoś się dowartościować po prostu :) Widocznie chciałaby, żeby inni też mieli jakieś kompleksy, by tym samym pozbyć się swoich :) Bo ona wcale nie uważa Cię za przesadnie chudą, ale chciałaby, żeby tak było :) A że nie miała się czego uczepić uczepiła się właśnie tego ;)
 

ewusia

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Zazdrosna jest i musi jakoś się dowartościować po prostu :) Widocznie chciałaby, żeby inni też mieli jakieś kompleksy, by tym samym pozbyć się swoich :) Bo ona wcale nie uważa Cię za przesadnie chudą, ale chciałaby, żeby tak było :) A że nie miała się czego uczepić uczepiła się właśnie tego ;)
dokładnie cały czas nażeka że jesst gruba a jak jej mówie żeby sie odchudzała to niechce więc ona niewie czdego sama chce
 

Krwawa Mary

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
359
Punkty reakcji
1
Wiek
35
dokładnie cały czas nażeka że jesst gruba a jak jej mówie żeby sie odchudzała to niechce więc ona niewie czdego sama chce
Mojej kumpeli taka jedna zawsze użalała się nad sobą, jaka to ona brzydka, a gdy raz usłyszała odpowiedź inną nić chciała to od tamtej pory zamknęła się ;) Może w przypadku Twojej koleżanki jest tak samo :p Warto spróbować ;)
 

nadia

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2005
Posty
212
Punkty reakcji
0
Wiek
35
około 173cm i 59kg. Jest ok. Bądz co bądz mi się podoba :)
i nie wyglądan jak wieszak!!!! :D
 

ewusia

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Mojej kumpeli taka jedna zawsze użalała się nad sobą, jaka to ona brzydka, a gdy raz usłyszała odpowiedź inną nić chciała to od tamtej pory zamknęła się ;) Może w przypadku Twojej koleżanki jest tak samo :p Warto spróbować ;)
być może masz racje :) wogule ona mnie przezywa to ja jej powiem że jest gruba i sie uciszy choć na chwile z tym kto jak wygląda wydaje mi sie że ma bzika na tym punkcie :mruga:
 

zielka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
838
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.::Dobrze mi tu::.
Niedawno znowu sie zważyłam i zmierzyłam -
166 cm a waga ok.50 kg (czasem 49, 51 , zależy...)
No, wiec nie jestem aż taka chuda jak myslałam :p
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
właśnie zeszłam z wagi !!!!!!!!!! ratunku waże 52 troche za duzo a moj wzrost to okolo 163 ja nie chce byc takim malutkim pulpecikiem ;(
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ja też właśnie zeszłam z wagi..
Strasznie się bałam..
Bo myslalam, że dużo przytułam..
A waże tak jak wtedy - 46kg :)
 
Do góry