i co ja teraz mam zrobic? ;(

meg17

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
heh można było sie domyślić, wymyśliła jakąś bajeczke, zeby zerwać ;/

Trzymaj sie :) Napewno znajdziesz kogoś kto jest Ciebie wart i Cię nie oszuka.
 

zielona15

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
466
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łódź
no własnie bracie :) jeden krok jest od zakochania do nienawiści..przykro mi ale cóż...nie Twoja wina w tym jest...tylko jej ;/ .... układaj sobie życie na nowo ;*
 

paszko3

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2005
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Warszawa
Stary nie przejmuj sie. W takich chwilach lepiej zapomniec, isc z kumplami na piwo, zajac sie czyms innymi, najlepiej przestac o niej myslec...

A podobno to faceci dranie, zdradzaja, sa be i w ogole... szkoda gadac :/

Pozdrawiam i trzymam za Ciebie kciuki :) bedzie dobrze
 

311bastek311

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2006
Posty
592
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Śląsk
Ja niestety zostawiłbym tą laske.Poszła na impreze i się nie pilnowała.Może faktycznie miała pecha.Ale jak chciałeś z nią żyć na stałe.Razem mieszkać to nie wiem czy to jest odpowiednia osoba do życia.Moim zdaniem ona też może ściemniać że przypadkiem, że ją upili itp.
 

Lord Viqux

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2005
Posty
65
Punkty reakcji
0
a mnie sprawa od początku wydawała się dziwna.. bo przepraszam, ale co to za figura "specjalnie ją zalał alkoholem do nieprzytomności" ?
przecież wiadomo, że alkohol w dużych ilościach powoduje ochotę na sex, a jeśli ona się miałaby tak zalać w obecności obcych ludzi, no to świadczy tylko o tym jak się szanuje..
tak czy siak wyszło szydło z worka ;)
na podsumowanie: zwykła szmata.

pozdrawiam
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
40
Miasto
Dark side of the Moon
Pozwolę sobie poruszyć wątek poboczny, bo główny jest chyba wyczerpany - to zła kobieta była.

Na siłę alkoholu w nią raczej nie wlewał...
Więc sama sobie może być winna...
Zawsze niezmiernie mnie dziwią takie stwierdzenia, szczególnie wychodzące od kobiet.
Słuchajcie, dziewczyna może być pijana, ubrana w totalną mini - ba! naga! i nikt nie ma prawa jej tknąć! Jeśli ją ktoś zgwałci, to nie jest to jej winą, zgwałcona kobieta zawsze jest ofiarą. Zawsze.

Marzeno, wiesz, że to właśnie takie podejście procentuje faktem, że tak wiele kobiet gwałt woli przemilczeć, a wręcz obwiniają o niego siebie wynajdując czasami absurdalne "dowody" (jakbym poszła inną drogą, to bym go nie spotkała) winy i tym samym niszczą sobie życie?

W razie czego proszę moderatora o umieszczenie tego w nowym wątku, z góry dziękuję.
 

Tard

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2007
Posty
219
Punkty reakcji
0
Miasto
nie wiem :P
wali mnie teraz ona, moze miec te dziecko z kim chce, moze sama sie puscila, moze cos innego, nie obchodzi mnie to, niech sobie urodzi te dziecko, a moze nastepne bedzie miec z nastepnym sąsiadem? a moze z listonoszem? nie wiem i nie chce wiedziec, teraz ona jest dla mnie nikim

dzieki za wypowiedzi :D
 

Tymeras

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
202
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Poznań
i juz po nas, nie ma nas, ona urodzi, powiedziala ze sama wychowa, po jednym takim czyms cale plany na przyszlosc mi sie poszly :cenzura:ac ;(

W tym momencie już było pewne, że jest fałszywa ;]

Nie dtrąciłaby Ciebie i Twojej pomocy gdyby tam nie miała innego. Znalazła sobie faceta a Ciebie zrobiła w uja ;] I tyle. Olej ją, jest zwykłą szmatą.
 
Do góry