Homoseksualizm i związane z nim kontrowersje

Związki homoseksualne i adopcja dzieci

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

piecia330

Łał! butiq
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
4 445
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Miasto
Gołdap
chcialam rowniez dodac ze przeciez nikt nie broni gejom sie leczyc jesli chca, (...) poza tym gdyby taka terapia skutkowala nie byloby homoseksualnych duchownych.


Idąc tym tokiem myślenia pedofilię też można uznać za normalną, bo przecież są duchowni pedofile... Aha, ksiądz, pastor, czy pop, to też człowiek. Grzeszny...
 

damianek19

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2008
Posty
472
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
LEGNICA, dolny śląsk, PL
Sorry, ale to Ty karzesz Braveowi udowodnic, że dziecko jest heteroseksualne, i obruszyłeś się, na stwierdzenie, że nie ma homoseksualizmu od urodzenia.

To było do Damianka oczywiście.
skoro Brave twierdzi, że nie ma homoseksualizumu od urodzenia, to niech udowodni, że dziecko rodzi się heteroseksualne ...

Idąc tym tokiem myślenia pedofilię też można uznać za normalną, bo przecież są duchowni pedofile... Aha, ksiądz, pastor, czy pop, to też człowiek. Grzeszny...

nie, ty ten tok myślenia mocno naciągasz
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Jak świat światem dwóch facetów robiących sobie kuku było odchyleniem od normy i oto my mamy udowadniać coś oczywistego
Nie dajmy zrobić Holandii bis .Słówko homofobia robi karierę ,a dewianci usiłują wmówić nam że brak tolerancji dla ich obyczajów jest nienormalny
 

zouza

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
924
Punkty reakcji
12
Miasto
wawa
A nawet jak można być homoseksualistą od urodzenia, to co z tego ??? To wtedy homoseksualizm nie jest chory ??? A czy jak ktoś urodzi się ślepy to ślepota jest zdrowa ???
piecia tak jak nie mamy wplywu np na brak inteligencji tak i nie mamy wplywu na to czy ktos sie stanie\urodzi lub nie homikiem, znam osoby z rodzin patologicznych ktore sa hetero i znam osoby z "normalnych" rodzin ktore sa homikami.

Idąc tym tokiem myślenia pedofilię też można uznać za normalną, bo przecież są duchowni pedofile... Aha, ksiądz, pastor, czy pop, to też człowiek. Grzeszny...

mowilam o wyleczeniu z homoseksualizmu poprzez przyjecie jezusa a jak wiadomo duchowni sa najblizej niego, chyba
piecia dalej nie widzisz prostej roznicy pomiedzy pedofilem a gejem, zalosne :)
 

piecia330

Łał! butiq
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
4 445
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Miasto
Gołdap
piecia tak jak nie mamy wplywu np na brak inteligencji tak i nie mamy wplywu na to czy ktos sie stanie\urodzi lub nie homikiem, znam osoby z rodzin patologicznych ktore sa hetero i znam osoby z "normalnych" rodzin ktore sa homikami.
Zgoda, to niczego co napisałem nie obala...


mowilam o wyleczeniu z homoseksualizmu poprzez przyjecie jezusa a jak wiadomo duchowni sa najblizej niego, chyba
piecia dalej nie widzisz prostej roznicy pomiedzy pedofilem a gejem, zalosne :)
Twierdzisz że taka terapia nie skutkuje bo wśród księży, którzy są grzesznymi ludźmi, tak samo jak działacze LGBT czy członkowie UPRu, zdarzają się przypadki pedofilii. Nie od razu - że tak powiem - Jezus pomaga i leczy w 100% z pedofilii, ale nie każdy lek na grypę jest wystarczający dla każdego. Niektórzy aby się wyleczyć potrzebują hospitalizacji zamiast syropu z cebuli i tabletek... Dostrzegam różnicę miedzy pedofilem a homoseksualistą tak samo jak dostrzegam różnicę między chorym na padaczkę a chorym na hemofilię... Zajrzyj do poprzednich postów i zastanów się o jaki tok myślenia mi chodziło, bo do niego piłem, zresztą Ty wyciągając jako argument za swoją tezą księży "też nie postąpiłaś "miło""...
 
N

Nieprzenikniona

Guest
skąd wiesz, że nie zna ?
Jestem ciekaw jak określic u 5 latka, czy jest homoseksualistą czy nie ...
Jesteś w stanie udowodnic, że absolutnie na pewno, w tej chwili jest hetero?
Przecież, patrząc na 5-letniego brzdąca nie stwierdzisz jakiej jest orientacji, litości. Czy, jeżeli mała dziewczynka podnosi spódniczki swoim koleżankom, oznacza to, że jest homoseksualistką? Pewnie, że nie... Jak poznasz 5-letniego homoseksualistę? Orientacja kształtuje się wraz z wiekiem dorastania, stawiałabym na okres podstawówki, aczkolwiek klas 5-6 lub gimnazjum.
 

piecia330

Łał! butiq
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
4 445
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Miasto
Gołdap
Do gimnazjum w zasadzie "dziefczyny są gupie", dopiero potem pojawia się zainteresowanie erotyczno-miłosne niemi. A te bierze się z rozwiniętej lub rozwijającej się płciowości.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Ciekawe, że ostatnio obserwując młodzież zauważam, że dziewczyny już nie "są głupie" dla chłopaków w pewnym wieku, w którym dawniej były. Dla mnie to raczej objaw, że dzieci wychowują się teraz przy mniejszym wpływie męskich wzorców niż dawniej. Ktoś to też zaobserwował?
 

damianek19

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2008
Posty
472
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
LEGNICA, dolny śląsk, PL
Przecież, patrząc na 5-letniego brzdąca nie stwierdzisz jakiej jest orientacji, litości. Czy, jeżeli mała dziewczynka podnosi spódniczki swoim koleżankom, oznacza to, że jest homoseksualistką? Pewnie, że nie... Jak poznasz 5-letniego homoseksualistę? Orientacja kształtuje się wraz z wiekiem dorastania, stawiałabym na okres podstawówki, aczkolwiek klas 5-6 lub gimnazjum.

Gdybys przeczytała to zobaczyłabyś, że Brave twierdzi inaczej

zbychu nauka nie zna jeszcze przypadku homoseksualizmu od urodzenia

nie mam zamiaru udowadniac, ze dziecko rodzi się z określoną orientacją. chodzi mi raczej o samo naciąganie teorii przez Brave'a
 

INT3L

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
524
Punkty reakcji
13
Miasto
Wielkopolska
Zawsze mnie zastanawia czemu homoseksualizm budzi tyle kontrowersji.
Czy to przez naukę religijną, czy brak tolerancji społeczeństwa?
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Nie załamuj mnie damianek. Widzę, ze jesteś na bakier z logiką. Ale wytłumaczę Ci jak pastuch krowie. To, że Brave twierdzi, że nikt nie rodzi się homo, nie znaczy automatycznie, że twierdzi, że każdy rodzi się hetero. Dotarło wreszcie? Bo prościej juz nie można.
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Gdybys przeczytała to zobaczyłabyś, że Brave twierdzi inaczej
Chwila... rozmawiamy o Bravie, czy o homoseksualistach? Nie? To się odczep od przykładnego użytkownika i wróć do tematu.

Ciekawe, że ostatnio obserwując młodzież zauważam, że dziewczyny już nie "są głupie" dla chłopaków w pewnym wieku, w którym dawniej były.
Co masz na myśli?

Do gimnazjum w zasadzie "dziefczyny są gupie", dopiero potem pojawia się zainteresowanie erotyczno-miłosne niemi. A te bierze się z rozwiniętej lub rozwijającej się płciowości.
A co z "chodzeniami" w szkole podstawowej? Jakkolwiek to brzmi. Myślę, że dzieci w wieku , w którym się chodzi już do podstawówki nie są sobą obojętne, chodzi mi oczywiście o relacje dziewczynka- chłopak.
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
A co z "chodzeniami" w szkole podstawowej? Jakkolwiek to brzmi. Myślę, że dzieci w wieku , w którym się chodzi już do podstawówki nie są sobą obojętne, chodzi mi oczywiście o relacje dziewczynka- chłopak.
Zależy o jakich czasach mówimy. Ja mam 23 lata i "za moich czasów" chodzenie ze sobą w podstawówce można było na palcach 1 ręki policzyć (i parę by ich jeszcze zostało).

Z tego co wiem, to za czasów mojego ojca - było to sporadyczne jeszcze w późniejszym wieku. Więc chyba coś jest na rzeczy w tym co Lobo pisze.
 
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
627
Punkty reakcji
38
Wiek
31
Miasto
There's a hole in the world like a great black pit
Dobra to pora na moją opinię. Nie czytałem tematu, ponieważ 392 strony to zbyt wiele.

Ja mówię tak: homoseksualistów toleruję - nienawidzę gejów.
Nie wiecie o co mi chodzi? To patrzcie:

Homoseksualiści to dla mnie osoby, który mają błędnie zaprogramowaną w mózgu orientację seksualną. Jeżeli taka osoba żyje sobie w spokoju i nic więcej z tym nie robi to niech sobie żyje. Takie osoby były zawsze i nawet poszczególne kościoły głosiły, że nie należy ich piętnować, lecz nawet pomagać im żyć jak normalny człowiek.

Geje, to osoby, które się upubliczniają i popisują, żeby tylko pokazać jacy to oni nie są odmienni. Domagają się możliwości zawierania związków małżeńskich i opieki nad dziećmi - takich nienawidzę i świadomie nawołuję do tępienia ich (oczywiście nie fizycznego - chodzi mi o tępienie, w formie nieakceptowania ich).

Małżeństwo to związek osób PŁCI PRZECIWNYCH, a nie tych samych płci. Nie powinno się legalizować małżeństw homoseksualnych.
Opieka nad dziećmi - w żadnym wypadku nie powinno się takowej umożliwiać osobom homoseksualnym. Dziecko jako osoba niedojrzała psychicznie powinna posiadać dwójkę rodziców płci przeciwnej, tak jak nakazuje nam natura. Jeżeli będzie inaczej, może to negatywnie wpłynąć na rozwój jej psychiki. Nie powinno się umożliwiać wychowywania dzieci osobom homoseksualnym.
 

damianek19

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2008
Posty
472
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
LEGNICA, dolny śląsk, PL
Dobra to pora na moją opinię. Nie czytałem tematu, ponieważ 392 strony to zbyt wiele.

Ja mówię tak: homoseksualistów toleruję - nienawidzę gejów.
Nie wiecie o co mi chodzi? To patrzcie:
na początku pomyślałem, że lubisz tylko lesbijki :p

Homoseksualiści to dla mnie osoby, który mają błędnie zaprogramowaną w mózgu orientację seksualną. Jeżeli taka osoba żyje sobie w spokoju i nic więcej z tym nie robi to niech sobie żyje. Takie osoby były zawsze i nawet poszczególne kościoły głosiły, że nie należy ich piętnować, lecz nawet pomagać im żyć jak normalny człowiek.
Geje, to osoby, które się upubliczniają i popisują, żeby tylko pokazać jacy to oni nie są odmienni. Domagają się możliwości zawierania związków małżeńskich i opieki nad dziećmi - takich nienawidzę i świadomie nawołuję do tępienia ich (oczywiście nie fizycznego - chodzi mi o tępienie, w formie nieakceptowania ich).
dziwna terminologia.
Dlaczego niby homoseksualiśnie nie mogliby się ujawniac? Możliwe, że dla ciebie każdy gej, który się ujawni automatycznie sie popisuje albo lansuje. Czym niby mogłoby byc to popisywanie ? Można to mocno naginac ponieważ dla jednych sam fakt, że ktoś będzie wspominał o "swoim chłopaku" będzie wystaczającym popisem. Mógłbys sprecyzowac.
Jeśli chodzi o tych co nawołują do prawa do opieki nad dziecmi nie znam. Ty pewnie też. ( z imienia i nazwiska)
A związki partnerskie ? Co z nimi ?
Słowo "tępienie" nie powinno byc użytę ponieważ wyjaśnianie tego, po co go użyłes zajęło ci połowe zdania.

Opieka nad dziećmi - w żadnym wypadku nie powinno się takowej umożliwiać osobom homoseksualnym. Dziecko jako osoba niedojrzała psychicznie powinna posiadać dwójkę rodziców płci przeciwnej, tak jak nakazuje nam natura. Jeżeli będzie inaczej, może to negatywnie wpłynąć na rozwój jej psychiki. Nie powinno się umożliwiać wychowywania dzieci osobom homoseksualnym.

Czy ja wiem. Czytałem kiedyś taki artykuł w którym analizowano co sie działo z dziecmi, które wychowywało pary homoseksualne. Okazywało się, że większośc dzieci była w późniejszym okresie heteroseksualistami. Tylko gdyby ktoś cos wiedział na ten temat wiecej to proszę o info.
 
Do góry