Homoseksualizm i związane z nim kontrowersje

Związki homoseksualne i adopcja dzieci

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

zouza

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
924
Punkty reakcji
12
Miasto
wawa
ja homosiów nie obrażam tylko piszę prawdę. homo to zboczenie i nienormalna sytuacja i tyle. jakbym pisał, że ktoś jest głupi.. choć aż ciśnie się na klawiaturę czasami .. :D
ja homofobow, ksenofobow, rasistow tez nie obrazam tylko mowie prawde
poza tym widze ze palamy podobnym uczuciem do siebie :D

Zouzo - normalne czytaj godne życie. Jeszcze nie słyszałem, żeby pedzio, albo inna lesba była bezrobotna, albo pracowała w stoczni czy innej kopalni. Wam wolno kopulować na oczach ludzi, zaś inni gdy chcą domagać się respektowania swoich umów o pracę to są już do wywalenia? Leczcie się homoseksualiści, bo pora najwyższa.

a to wina homikow ze inni sa bezrobotni?
poza tym uspokoj sie z tym kopulowaniem publlicznym bo widze ze tylko to ci w glowie
twierdzisz ze moje zycie nie jest godne? ciekawe skad te twoje madre refleksje?
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
ja homofobow, ksenofobow, rasistow tez nie obrazam tylko mowie prawde

homofob to o ile się nie mylę jest człowiek, który się boi panicznie homosiów a ja się nie boję homosiów tylko ich nie akceptuję a to różnica.

jeśli rasista to jest człowiek, który pokazuje różnice między rasowe i mówi prawdę to cóż możesz mnie za takiego uznać

jeśli ksenofob to człowiek, który nie chce aby zbyt duża ilość obcych nacji zdematerializowała jego kulturę to ok mogę nim być

poza tym widze ze palamy podobnym uczuciem do siebie :D

nie znam Cię, jesteś mi obojętna, nie mam względem ciebie żadnych uczuć ai negatywnych ani pozytywnych, dyskutujemy ;)
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
rozumiem ze manifestacje pielegniarek, gornikow i innych popapranaych zwiazkowcow ci nie przeszkadzaja oraz demolowanie miast przez nich?
wedlug ciebie to chyba normalni tzn heteroseksualni ludzie

powiedz mi czy ty masz 15 lat czy po prostu nie wyroslas z tego wieku czy moze lubisz prowokowac? tak jak te bezbozne homiki na paradach

Zouza, dobrze się czujesz? :mruga:
Porównałaś zboczonych dewiantów do ludzi, którzy walczą o godne zarobki za pracę, jaką wykonują?! Zouza, a co Wy robicie takiego,ze masz czelność porównywać siebie do domagającej się podwyższenia płac pielęgniarki?! Śmiech na sali :lol: Nie ma znaczenia czy są homo czy hetero. Nie walczą o przyzwolenie na kopulację gdzie popadnie z partnerem tej samej czy odmiennej płci, tylko całkiem o inne sprawy, nie rozbawiaj mnie.
Związkowców nazywasz popapranymi, a Wy co jesteście :D

co do wieku to zostawię bez komentarza, bo jeszcze się zdziwisz. Nie prowokuję - wyrażam swoje zdanie. To Ty jesteś tu po to, by prowokować - nie zapominaj.
 

zouza

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
924
Punkty reakcji
12
Miasto
wawa
Zouza, dobrze się czujesz? :mruga:
Porównałaś zboczonych dewiantów do ludzi, którzy walczą o godne zarobki za pracę, jaką wykonują?! Zouza, a co Wy robicie takiego,ze masz czelność porównywać siebie do domagającej się podwyższenia płac pielęgniarki?! Śmiech na sali :lol: Nie ma znaczenia czy są homo czy hetero. Nie walczą o przyzwolenie na kopulację gdzie popadnie z partnerem tej samej czy odmiennej płci, tylko całkiem o inne sprawy, nie rozbawiaj mnie.
Związkowców nazywasz popapranymi, a Wy co jesteście :D

co do wieku to zostawię bez komentarza, bo jeszcze się zdziwisz. Nie prowokuję - wyrażam swoje zdanie. To Ty jesteś tu po to, by prowokować - nie zapominaj.


czytaj ze zrozumieniem, mowilam o manifestacjach, a nie o powodach tej manifestacji, zyjemy w demokracji a co za tym idzie kazdy moze wyjsc na ulice i walczyc o to co jest dla niego wazne
jesli nie prowokujesz to pozostawie to bez komentarza, nie uzywasz za duzo emotek? przez to posty wydaja sie jeszcze bardziej dziecinne
i prosilabym abys nie nazywala mnie zboczonym dewiantem a moje prawa sa dla mnie tak samo wazne jak prawa pielegniarek wiec tak mam czelnosc porownywac sie do nich
jesli juz mowisz na jakis temat upewnij sie ze wiesz o czym mowisz

jakbym pisał, że ktoś jest głupi.. choć aż ciśnie się na klawiaturę czasami ..
nie znam Cię, jesteś mi obojętna, nie mam względem ciebie żadnych uczuć ai negatywnych ani pozytywnych, dyskutujemy ;)
chyba nie mowiles tego o sobie ;)
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
zouza, kiedy ktoś nie jest śmieszny - emotek w moich postach też nie ma.
Kobieto zastanów się jak wyglądają manifestacje górników a jak homoseksualistów. Czy górnik ubiera różowe lateksowe spodnie i liże się z kolegą ze związku?! Ja wiem o czym mówię, w przeciwieństwie do Ciebie, Ty się za to chwytasz tak bezsensownych i tak idiotycznych porównań, ze emotka :lol: sama wskakuje.
 

zouza

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
924
Punkty reakcji
12
Miasto
wawa
zouza, kiedy ktoś nie jest śmieszny - emotek w moich postach też nie ma.
Kobieto zastanów się jak wyglądają manifestacje górników a jak homoseksualistów. Czy górnik ubiera różowe lateksowe spodnie i liże się z kolegą ze związku?! Ja wiem o czym mówię, w przeciwieństwie do Ciebie, Ty się za to chwytasz tak bezsensownych i tak idiotycznych porównań, ze emotka :lol: sama wskakuje.

homiki ubieraja sie na kolorowo (ach te kolory), sa pokojowo nastawieni, nie pala opon, nie walcza z policja, nie demoluja miasta, uczestnicza w nich rowniez heterycy, wiec tak wlasnie wygladaja takie manify.
wy wszyscy macie jedno w glowie, niesamowite
a i emotki nie zalatwia sprawy jesli z riposta cienko u ciebie
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Hoho widzę,że mi pojechałaś po reputacji , to odwet ?! haha :lol: ANGEL, TOŚ TERAZ NAWYCZYNIAŁ Z TĄ REPUTACJĄ, PÓJDĘ I SIĘ POTNĘ, BO MI WOJUJĄCA LESBIJKA DAŁA MINUSA ;( halo, wielki bracie :lol:
Za to Ty jak widać, jesteś mistrzynią ciętej riposty - kiedy brak Ci argumentów czepiasz się wieku, niedojrzalosci, emotek... slaba linia obrony. Lepiej idź, popracuj nad argumentami i wybroń się z tego porównania normalnych pracujacych ludzi do manifestujących swoje preferencje seksualne homosiów... eh...
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
Rosalie przesadzasz. Mam wrażenie ,że jesteś źle nastawiona do wszystkich homoseksualistów a nie tylko do tych ,których znasz i możesz się wypowiedzieć na ich temat.
 

zouza

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
924
Punkty reakcji
12
Miasto
wawa
Hoho widzę,że mi pojechałaś po reputacji , to odwet ?! haha :lol: ANGEL, TOŚ TERAZ NAWYCZYNIAŁ Z TĄ REPUTACJĄ, PÓJDĘ I SIĘ POTNĘ, BO MI WOJUJĄCA LESBIJKA DAŁA MINUSA ;( halo, wielki bracie :lol:
Za to Ty jak widać, jesteś mistrzynią ciętej riposty - kiedy brak Ci argumentów czepiasz się wieku, niedojrzalosci, emotek... slaba linia obrony. Lepiej idź, popracuj nad argumentami i wybroń się z tego porównania normalnych pracujacych ludzi do manifestujących swoje preferencje seksualne homosiów... eh...

nie dalam ci zadnego minusa, szukaj dalej

zdaje sobie sprawe ze dzielisz ludzi na dwie kategorie, tych lepszych i gorszych, ci lepsi moga protestowac i walczyc o swoje prawa ci gorsi nie, nie ma chyba sensu probowac unaocznić ci ze generalnie nie powinno byc takiego podzialu. tak jak oni nie manifestuja swojej agresji tak my nie manifestujemy swojej orientacji, kazdy dazy do celu innymi srodkami, czy kolorowe parady sa gorsze od demolowania miasta nie mnie oceniac.
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
chyba nie mowiles tego o sobie ;)

Zouza po raz kolejny nie rozumiesz słowa pisanego albo nie chcesz albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem więc wyjaśniam, określając kogoś głupim nie mówię tego powodując się uczuciami lecz określam stan umysłu czysto i chłodnie a to, że czasami jest barwna dyskusja to co innego nie mniej uczucia me względem ciebie nie istnieją co ewentualnie mogę się czasami zaśmiać bądź wkurzyć do danej WYPOWIEDZI, jednakże nie osoby.
 

zouza

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
924
Punkty reakcji
12
Miasto
wawa
Zouza po raz kolejny nie rozumiesz słowa pisanego albo nie chcesz albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem więc wyjaśniam, określając kogoś głupim nie mówię tego powodując się uczuciami lecz określam stan umysłu czysto i chłodnie a to, że czasami jest barwna dyskusja to co innego nie mniej uczucia me względem ciebie nie istnieją co ewentualnie mogę się czasami zaśmiać bądź wkurzyć do danej WYPOWIEDZI, jednakże nie osoby.

Albo chcesz powiedziec ze odbierasz moje posty jako glupie natomiast w zadnen sposob nie laczy sie to z twoja chlodna i negatywna ocena mojej osoby? uproscilam wczesniejszy post.
 

Concini

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2008
Posty
206
Punkty reakcji
2
(...)zboczonych dewiantów(...)

Masło maślane, Rosalie ;)

Hm... Takiego ładnego, neutralnego, grzecznego posta o manifestacjach naprodukowałam, a tu klops - forum walnęło focha i się wyłączyło. ;)

Ale spróbuję raz jeszcze: mianowicie, sugerowanie iż interesy homoseksualistów (w tym wypadku chodzi o związki partnerskie) reprezentują panowie w lateksie o nieco wykolejonym poczuciu przyzwoitości, to przesada. Ale społeczeństwo nakręca się takimi obrazkami, relacjami z zagranicznych parad, bo na pewno ogląda się to w TV ciekawiej niż te, które ja osobiście widziałam w moim mieście. Jeśli dobrze pamiętam, jedna startowała nawet o rzut beretem od mojego domu. I najbardziej rzucającą się w oczy (i uszy) grupą byli ci właśnie, którzy przyszli manifestujących homosiów poobrzucać inwektywami, mało wybrednymi określeniami, i nie tylko. Jajka chyba też w ruch poszły. I to głównie tymi ludźmi zająć się musiała policja.
Ale cóż, każdy widzi to, co chce widzieć.
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
Albo chcesz powiedziec ze odbierasz moje posty jako glupie natomiast w zadnen sposob nie laczy sie to z twoja chlodna i negatywna ocena mojej osoby? uproscilam wczesniejszy post.

ktoś może być inteligentny a na dany temat gadać głupio to chyba możliwe prawda ? ja nie ustosunkowuję się do Twojej osoby bo Cię nie znam, natomiast ustosunkowuję się do Twoich poglądów a to, że czasami mam emocje w dyskusji to tak nie mniej one nie tyle są interpersonalne co skierowane na konkretne poglądy (inaczej nie ma znaczenia kto to napisze czy np. Ty czy homik). poza tym nie pisałem, że uważam, że piszesz głupio owszem często ci się zdarza a jeszcze częściej piszesz nie tyle odpowiedzi na moje posty co zaczynasz nowe wątki ewentualnie się czepiam, że w twoich wypowiedziach nie ma merytorycznych argumentów a to różnica.
 

zouza

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
924
Punkty reakcji
12
Miasto
wawa
ktoś może być inteligentny a na dany temat gadać głupio to chyba możliwe prawda ? ja nie ustosunkowuję się do Twojej osoby bo Cię nie znam, natomiast ustosunkowuję się do Twoich poglądów a to, że czasami mam emocje w dyskusji to tak nie mniej one nie tyle są interpersonalne co skierowane na konkretne poglądy (inaczej nie ma znaczenia kto to napisze czy np. Ty czy homik). poza tym nie pisałem, że uważam, że piszesz głupio owszem często ci się zdarza a jeszcze częściej piszesz nie tyle odpowiedzi na moje posty co zaczynasz nowe wątki ewentualnie się czepiam, że w twoich wypowiedziach nie ma merytorycznych argumentów a to różnica.
a czy merytorycznym mozna nazwac jestescie zoboczeni, to niezgodne z natura, nie przedluzacie gatunku, zwiazek to kobieta i mezczyzna, jestescie chorzy czy kopulujecie publicznie, to sa te merytoryczne argumenty? jak mozna sie ustosunkowac do takich argumentow?
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
Chcialem dodac od siebie cos.

Jezeli homos jeden z drugim chce byc widziany przez przymat "to ten z manify" to prosze bardzo bo nic innego nie uzyska popierajac durne akcje.

Poza tym jezeli homos jeden z drugim chce niszczyc steroetypy niech wpierw je zrozumie. Niech zrozumie ze w zyciu innych ludzi jest to potrzebne uproszczenie. Uproszczenie ktore pozwala nie myslec jak homos jeden z drugim to robi czy wchodzi w niego dobrze czy nie. Po co?! Taki homos jeden z drugim powinien wpierw tolerowac steroetypy zanim zacznie zadac tolerancji dla siebie! Inaczej bedzie jedynie malym hipokrytycznym zwyrodnialcem. Nie bede wytykal palcami kto sie pod ta definicje podpasowuje - domyslcie sie sami.
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
a czy merytorycznym mozna nazwac jestescie zoboczeni, to niezgodne z natura, nie przedluzacie gatunku, zwiazek to kobieta i mezczyzna, jestescie chorzy czy kopulujecie publicznie, to sa te merytoryczne argumenty? jak mozna sie ustosunkowac do takich argumentow?

jeśli ktoś pisze jesteś zboczony bo i to uzasadnia to tak to jest wypowiedź merytoryczna

argument, że coś jest niezgodne z naturą to też uważam za argument merytoryczny bo odnoszący się bezpośrednio do jakichś praw czy relacji

związek może być dowolny natomiast MAŁŻEŃSTWO to związek kobiety i mężczyzny z definicji

na koniec Zouza ustosunkować się zawsze możesz jak ci serce i rozum podpowiada nie miej z tego jesteś później w jakiś sposób rozliczana i traktowana.

btw Przemax świetne resume tematu.
 

Concini

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2008
Posty
206
Punkty reakcji
2
Czyli, że w kwestii małżeństwa, schodzimy tylko do kwestii nazewnictwa, tak? I w tym cały problem?
Nie ma sprawy, mogę sobie kiedyś żyć w "żeńżeństwie" ( ;) ), jeśli komuś z tym wygodniej. I tak będzie to związek, mniejsza o nazwę.

Stereotyp może być i dobry, i zły. Złe stereotypy łatwo ewoluują w uprzedzenie i dyskryminację, więc po co się do nich ustosunkowywać? Nie jest to może 'wygodniejsze', ale lepiej wyrobić sobie własny punkt widzenia oparty o własne doświadczenia i obserwację niż upraszczać i płynąć z prądem.
 

zouza

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
924
Punkty reakcji
12
Miasto
wawa
jedyne co w tym temacie mozna uzasadnic to wasz stosunek do nas ktory sie bierze ze stereotypow
swiat sie zmienia niektorzy to dostrzegaja inni nie, jesli ktos chce mi wmowic ze jestem zboczona tylko dlatego ze mam inna orientacje i uzasadnia to tradycja, kultura i wartosciami rodzinnymi to nie jest to dla mnie argument, my nie stanowimy zagrozenia dla was i waszych wartosci, tylko chcemy zyc obok tak jak umiemy, jesli ktos utozsamia wszystkich homikow z panem w lateksie z parad to jest to chyba za daleko idące uproszczenie naszego zycia.
zastanawiam sie czy ktos z was zna pare homikow czy wyglaszacie swoje opinie wlasnie w oparciu o lateksowego pana

przemax jak stereotyp o panach w lateksie pozwala ci upraszczac sobie zycie?
Uproszczenie ktore pozwala nie myslec jak homos jeden z drugim to robi czy wchodzi w niego
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
Czyli, że w kwestii małżeństwa, schodzimy tylko do kwestii nazewnictwa, tak? I w tym cały problem?

tylko albo aż, związek dwóch homosiów może sobie istnieć w postaci umów cywilnych itd. nie mniej nadawanie im statusu taki jaki ma małżeństwo dla społeczeństwa jest nie przyjęcia nie sądzisz ?

Nie ma sprawy, mogę sobie kiedyś żyć w "żeńżeństwie" ( ;) ), jeśli komuś z tym wygodniej. I tak będzie to związek, mniejsza o nazwę.

ja uważam, że intymne sprawy winny takie pozostać i z kim sobie żyjesz i jak to Twoja prywatna sprawa i nic do tego komu

Stereotyp może być i dobry, i zły. Złe stereotypy łatwo ewoluują w uprzedzenie i dyskryminację, więc po co się do nich ustosunkowywać? Nie jest to może 'wygodniejsze', ale lepiej wyrobić sobie własny punkt widzenia oparty o własne doświadczenia i obserwację niż upraszczać i płynąć z prądem.

stereotypy czasem są dobre czasem złe jedno jest pewne nie wzięły się znikąd najlogiczniejszym jest za każdym razem indywidualnie podchodzić do sprawy nie mniej do oceny można stereotypy też brać pod uwagę
 

homik87

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2008
Posty
460
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Pomiędzy jednym "homoseksualistą" a drugim nie dochodzi do żadnego uczucia. Obie strony w wyniku zaburzeń psychiki mają do siebie "pociąg" i to jest wszystko.

Oh tak, doprawdy? A co ty o tym wiesz? Na jakiej podstawie chcesz oceniać miłość innych ludzi?

Więc homoseksualiści ogarnijcie się i przynajmniej nie niszczcie innym w miarę dobrego wizerunku. Nic wam to nie da a tylko sami wbijacie sobie gwoździe do własnej trumny.

Jakiej trumny? Ja tam wolę kremację :D
A o swoje trzeba walczyć bo dość już tego "siedzenia cicho".

ja homosiów nie obrażam tylko piszę prawdę. homo to zboczenie i nienormalna sytuacja i tyle. jakbym pisał, że ktoś jest głupi.. choć aż ciśnie się na klawiaturę czasami .. :D

Mam dobrą radę: otwórz notatnik i sobie tam poużywaj xD

P.S. Czy może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tymi plusikami i minusikami?
 
Do góry