Homoseksualizm i związane z nim kontrowersje

Związki homoseksualne i adopcja dzieci

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
Przez zachowanie homoseksualistów na tym forum potem wszyscy wrzucają ich do jednego worka a nie oceniają osobno każdego człowieka. Przestańcie się tak rzucać i wykłócać bo tworzycie taki idiotyczny obraz homoseksualistów ,że to są jacyś ludzie nienormalni i psychiczni ,których celem jest walczenie o wszystko a zarazem o nic.
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
Przez zachowanie homoseksualistów na tym forum potem wszyscy wrzucają ich do jednego worka a nie oceniają osobno każdego człowieka. Przestańcie się tak rzucać i wykłócać bo tworzycie taki idiotyczny obraz homoseksualistów ,że to są jacyś ludzie nienormalni i psychiczni ,których celem jest walczenie o wszystko a zarazem o nic.

spokojnie, jest tu wielu ludzi, którzy rozgraniczają "normalnych" homosiów, którzy trzymają swoją intymną sprawę dla siebie a nie dla innych i zdają sobie sprawę ze swej odmienności, od lewicowo socjalistycznych pachołków krzykaczy, którzy domagają się rewolty obyczajowo kulturalnej stawiającej naszą kulturę na głowie :) nie mniej istnieje widmo zagrożenia, że większość społeczeństwa odniesie w końcu wrażenie, że homoś to zagrożenie i znajdzie się Adolf 2 tym razem antyhomosiowy i się wtedy zacznie :bag:
 

Concini

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2008
Posty
206
Punkty reakcji
2
To może ci "normalni" homosie powinni krzyczeć do tych drugich, żeby siedzieli cicho? ;)
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Poison, tu się nikt nie rzuca i nie zniekszałca obrazu homoseksualistów. Oni sami to robią. Parady równosci, manifestacje...co to jest?
Czy normalni ludzie to robią? :mruga:
Są psychiczni i koniec.
Albo_albo, taki Adolf prędzej czy póżniej się znajdzie. I powie: "do komory" - a ja go poprę :*
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
Poison, tu się nikt nie rzuca i nie zniekszałca obrazu homoseksualistów. Oni sami to robią. Parady równosci, manifestacje...co to jest?
Czy normalni ludzie to robią? :mruga:
Są psychiczni i koniec.
Albo_albo, taki Adolf prędzej czy póżniej się znajdzie. I powie: "do komory" - a ja go poprę :*


Przecież wyraźnie napisałam ,że to homoseksualiści niszczą swój własny wizerunek. I potem wszyscy myślą ,że każdy homoseksualista jest nienormalny i potrafi tylko udawać jaki to jest pokrzywdzony przez los.

Więc homoseksualiści ogarnijcie się i przynajmniej nie niszczcie innym w miarę dobrego wizerunku. Nic wam to nie da a tylko sami wbijacie sobie gwoździe do własnej trumny.
 

zouza

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
924
Punkty reakcji
12
Miasto
wawa
Poison, tu się nikt nie rzuca i nie zniekszałca obrazu homoseksualistów. Oni sami to robią. Parady równosci, manifestacje...co to jest?
Czy normalni ludzie to robią? :mruga:
Są psychiczni i koniec.
Albo_albo, taki Adolf prędzej czy póżniej się znajdzie. I powie: "do komory" - a ja go poprę :*
rozumiem ze manifestacje pielegniarek, gornikow i innych popapranaych zwiazkowcow ci nie przeszkadzaja oraz demolowanie miast przez nich?
wedlug ciebie to chyba normalni tzn heteroseksualni ludzie

powiedz mi czy ty masz 15 lat czy po prostu nie wyroslas z tego wieku czy moze lubisz prowokowac? tak jak te bezbozne homiki na paradach

poison pijesz do kogos konkretnego na forum czy tak sobie po prostu krzyczysz?
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
poison pijesz do kogos konkretnego na forum czy tak sobie po prostu krzyczysz?

Nie krzyczę staram się wam wytłumaczyć ,że niszczycie reputacje innym homoseksualistom ,którzy zachowują się normalnie i nie chcą całego świata zmieniać po swojemu ...

Tak mam konkretne osoby na myśli (czyli te ,które krzyczą 'najgłośniej' i z przesadą )
 

zouza

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
924
Punkty reakcji
12
Miasto
wawa
Nie krzyczę staram się wam wytłumaczyć ,że niszczycie reputacje innym homoseksualistom ,którzy zachowują się normalnie i nie chcą całego świata zmieniać po swojemu ...

Tak mam konkretne osoby na myśli (czyli te ,które krzyczą 'najgłośniej' i z przesadą )

innym tzn tym ktorzy zgadzaja sie na to co im nasze wspaniale spoleczenstwo daje czyli pozwolimy wam egzystowac jak was nie bedzie widac, najlepiej zamknijcie sie w domu, klamcie na temat swojej orientacji, zeby was nie bylo widac na ulicy, bo przeciez dwie dziewczyny idace za reke to "sodomia i gomoria"
my nie chcemy wam zmieniac swiata, jest w nim miejsce i dla was i dla nas

a to homiki maja reputacje ktora mozna zniszczyc?

czy moglabys wskazac palcem tych krzykaczy?
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
innym tzn tym ktorzy zgadzaja sie na to co im nasze wspaniale spoleczenstwo daje czyli pozwolimy wam egzystowac jak was nie bedzie widac, najlepiej zamknijcie sie w domu, klamcie na temat swojej orientacji, zeby was nie bylo widac na ulicy, bo przeciez dwie dziewczyny idace za reke to "sodomia i gomoria"
my nie chcemy wam zmieniac swiata, jest w nim miejsce i dla was i dla nas

a to homiki maja reputacje ktora mozna zniszczyc?

czy moglabys wskazac palcem tych krzykaczy?

Nie wydaje mi się ,żeby ktoś zabraniał chodzenia za rękę homoseksualistom i kazał im zamykać się w domu! A już na pewno nikt nie każe kłamać na temat własnej orientacji. Jeśli jakiś homoseksualista kłamie na temat swojej orientacji to znaczy ,że się wstydzi a nie ,że ktoś mu tego nakazuje.
A jeśli ktoś obraża kogoś z powodu orientacji to jest indywidualna sprawa tej osoby ,która po prostu jest niekulturalna i nie umie się zachować.

Nie będę 'palcem' wskazywać. Ale jak jesteś tak ciekawa to i o Ciebie mi chodzi.
 

zouza

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
924
Punkty reakcji
12
Miasto
wawa
Nie wydaje mi się ,żeby ktoś zabraniał chodzenia za rękę homoseksualistom i kazał im zamykać się w domu! A już na pewno nikt nie każe kłamać na temat własnej orientacji. Jeśli jakiś homoseksualista kłamie na temat swojej orientacji to znaczy ,że się wstydzi a nie ,że ktoś mu tego nakazuje.
A jeśli ktoś obraża kogoś z powodu orientacji to jest indywidualna sprawa tej osoby ,która po prostu jest niekulturalna i nie umie się zachować.

Nie będę 'palcem' wskazywać. Ale jak jesteś tak ciekawa to i o Ciebie mi chodzi.

a chodzenie za reke, mowienie otwarcie o swojej orientacji to nie promowanie zachowan homoseksualnych?
poza tym w co drugim poscie czytamy jak beda robic to co robia w domu bedzie dobrze, tzn co? bo przeciez nie bzykamy sie na ulicy, to o co chodzi?
jesli klamie to pewnie sie wstydzi i czuje sie gorszy a dlatego tak sie czuje bo spoleczenstwo jest jakie jest i wie co go czeka po coming outcie
a co cie tak w moich postach zbulwersowalo?
i co niszczy reputacje dobrym homoseksualistom?
to ze domagam sie pewnych praw dla siebie?
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
a chodzenie za reke, mowienie otwarcie o swojej orientacji to nie promowanie zachowan homoseksualnych?
poza tym w co drugim poscie czytamy jak beda robic to co robia w domu bedzie dobrze, tzn co? bo przeciez nie bzykamy sie na ulicy, to o co chodzi?
jesli klamie to pewnie sie wstydzi i czuje sie gorszy a dlatego tak sie czuje bo spoleczenstwo jest jakie jest i wie co go czeka po coming outcie
a co cie tak w moich postach zbulwersowalo?
i co niszczy reputacje dobrym homoseksualistom?
to ze domagam sie pewnych praw dla siebie?

Chodzenie za rękę to nie promowanie a jeśli to komuś nie odpowiada to jest jego problem i powinnaś to olać a nie wchodzić w dyskusje bez sensu bo każdy i tak będzie upierał się przy swoim.
Jak ktoś pisze ,że homoseksualiści powinni siedzieć w domu i tak by było najlepiej nie ma racji ale on Cię do tego zmusić nie może! To tylko jego zdanie ,które nie powinno Cię nic obchodzić.
Niestety ludzie są nietolerancyjni ale to nie powód by chować się po kontach co nie znaczy ,że trzeba od razu organizować parady żeby wszyscy widzieli jacy to homoseksualiści są biedni i pokrzywdzeni. Niech sobie chodzą dwie dziewczyny za rękę po ulicy nikt im tego nie zabroni a jak ktoś tego nie toleruje to nie jego sprawa i olać to.

Domagasz się niemożliwego w naszym kraju więc dyskusja (kłótnia) jest bez sensu rzucasz się jak ryba bez wody obrażając przy tym innych zamiast to olać. Niedługo wszyscy hetero będą zdania ,że homoseksualiści potrafią tylko domagać się praw dla siebie. Przy tym homoseksualiści zapominają co jest ważne ,że liczy się to co ich łączy i cały świat nie musi ich akceptować ,żeby robili to co chcą.

Myślisz ,że wykłócając się na forum admin da Ci prawo do zawierania związków homoseksualnych? ...otóż nie przyszłaś się tu wykrzyczeć.
 

Nastempca Firera

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2008
Posty
421
Punkty reakcji
7
Wiek
33
Miasto
Vor dem Polen ;P
rozumiem ze manifestacje pielegniarek, gornikow i innych popapranaych zwiazkowcow ci nie przeszkadzaja oraz demolowanie miast przez nich?
wedlug ciebie to chyba normalni tzn heteroseksualni ludzie

powiedz mi czy ty masz 15 lat czy po prostu nie wyroslas z tego wieku czy moze lubisz prowokowac? tak jak te bezbozne homiki na paradach

poison pijesz do kogos konkretnego na forum czy tak sobie po prostu krzyczysz?

A przepraszam oni walczą o to by móc robić coś niezgodnego z prawem, naturą i gatunkiem ludzkim? Oni chcą mieć pracę i żyć w normalnych warunkach. A, że atakowani przez policję, lub podburzani przez prowokatorów czasami doprowadzą do jakiejś rozróby to już trzeba potępiać w czambuł? Oni walczą o normalne życie, dla siebie i co najważniejsze swoich rodzin. Wy zaś "walczycie" o to co wam te wasze spedalone mózgi podsuną. Oni są normalni - wy nie. Musisz się z tym pogodzić. W demokracji większość ma zawsze rację, a jeśli nie ma racji to patrz punkt pierwszy. Większość nie chce związków partnerskich, adopcji dzieci przez pedałów, i w ogóle nie akceptuje zboczeńców. Mówi się trudno - demokracja rządzi.
 

zouza

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
924
Punkty reakcji
12
Miasto
wawa
Chodzenie za rękę to nie promowanie a jeśli to komuś nie odpowiada to jest jego problem i powinnaś to olać a nie wchodzić w dyskusje bez sensu bo każdy i tak będzie upierał się przy swoim.
Jak ktoś pisze ,że homoseksualiści powinni siedzieć w domu i tak by było najlepiej nie ma racji ale on Cię do tego zmusić nie może! To tylko jego zdanie ,które nie powinno Cię nic obchodzić.
Niestety ludzie są nietolerancyjni ale to nie powód by chować się po kontach co nie znaczy ,że trzeba od razu organizować parady żeby wszyscy widzieli jacy to homoseksualiści są biedni i pokrzywdzeni. Niech sobie chodzą dwie dziewczyny za rękę po ulicy nikt im tego nie zabroni a jak ktoś tego nie toleruje to nie jego sprawa i olać to.

Domagasz się niemożliwego w naszym kraju więc dyskusja (kłótnia) jest bez sensu rzucasz się jak ryba bez wody obrażając przy tym innych zamiast to olać. Niedługo wszyscy hetero będą zdania ,że homoseksualiści potrafią tylko domagać się praw dla siebie. Przy tym homoseksualiści zapominają co jest ważne ,że liczy się to co ich łączy i cały świat nie musi ich akceptować ,żeby robili to co chcą.

Myślisz ,że wykłócając się na forum admin da Ci prawo do zawierania związków homoseksualnych? ...otóż nie przyszłaś się tu wykrzyczeć.
chyba mnie nie rozumiesz ja tu nie chce nikogo zmieniac, nie mam zamiaru przekonywac do swoich racji i olewam te wszystkie durne posty oraz ich wlascicieli, natomiast nie podoba mi sie to ze ci madrzy wlasciciele jak ten nizej np wyglaszaja swoje madre racje nie znajac ani jednego homika, tym bardziej pary homikow, ich zwyczajow, normalnego zycia.
ja obrazam kogos na tym forum?
bo czytajac wypowiedzi naszych ksenofobow patriotow nacjonalistow odnosze zgola inne wrazenie
nie czytasz chyba moich postow, nie wiem ile razy pisalam ze nie szukam akceptacji u nikogo, wiem co mnie laczy z moja partnerka i dlatego chcialabym to usankcjonowac tylko przez takie "madrale" jak ta nizej jest to niemozliwe
A przepraszam oni walczą o to by móc robić coś niezgodnego z prawem, naturą i gatunkiem ludzkim? Oni chcą mieć pracę i żyć w normalnych warunkach. A, że atakowani przez policję, lub podburzani przez prowokatorów czasami doprowadzą do jakiejś rozróby to już trzeba potępiać w czambuł? Oni walczą o normalne życie, dla siebie i co najważniejsze swoich rodzin. Wy zaś "walczycie" o to co wam te wasze spedalone mózgi podsuną. Oni są normalni - wy nie. Musisz się z tym pogodzić. W demokracji większość ma zawsze rację, a jeśli nie ma racji to patrz punkt pierwszy. Większość nie chce związków partnerskich, adopcji dzieci przez pedałów, i w ogóle nie akceptuje zboczeńców. Mówi się trudno - demokracja rządzi.
my tez walczymy o normalne zycie ale twoj ograniczony mozg tego nie ogarnia
patrzac na to co soba reprezentujesz dalsza dyskusja z toba jest zbedna.
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
my tez walczymy o normalne zycie ale twoj ograniczony mozg tego nie ogarnia
patrzac na to co soba reprezentujesz dalsza dyskusja z toba jest zbedna.

oo widzę, że koleżance brakło już nie tylko argumentów merytorycznych, których było od początku jak na lekarstwo w tym temacie ale także "krzykaczowe" argumenty też się wyczerpały przechodzimy więc do inwektyw, czyli jaki jest każdy pospolity gej zawadiaka walczący o zalegalizowanie sodomii każdy widzi :D
 

zouza

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
924
Punkty reakcji
12
Miasto
wawa
oo widzę, że koleżance brakło już nie tylko argumentów merytorycznych, których było od początku jak na lekarstwo w tym temacie ale także "krzykaczowe" argumenty też się wyczerpały przechodzimy więc do inwektyw, czyli jaki jest każdy pospolity gej zawadiaka walczący o zalegalizowanie sodomii każdy widzi :D
a moze kolega spojrzy na swoje posty :)
mam sie powtarzac jak stara plyta czyli jak Codreanu, po co.
poza tym nie bede sie znizala do poziomu firera.
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
a moze kolega spojrzy na swoje posty :)
mam sie powtarzac jak stara plyta czyli jak Codreanu, po co.
poza tym nie bede sie znizala do poziomu firera.

ja homosiów nie obrażam tylko piszę prawdę. homo to zboczenie i nienormalna sytuacja i tyle. jakbym pisał, że ktoś jest głupi.. choć aż ciśnie się na klawiaturę czasami .. :D
 

Nastempca Firera

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2008
Posty
421
Punkty reakcji
7
Wiek
33
Miasto
Vor dem Polen ;P
Zouzo - normalne czytaj godne życie. Jeszcze nie słyszałem, żeby pedzio, albo inna lesba była bezrobotna, albo pracowała w stoczni czy innej kopalni. Wam wolno kopulować na oczach ludzi, zaś inni gdy chcą domagać się respektowania swoich umów o pracę to są już do wywalenia? Leczcie się homoseksualiści, bo pora najwyższa.
 
Do góry