Homoseksualizm i związane z nim kontrowersje

Związki homoseksualne i adopcja dzieci

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
:D Ty jestes niemozliwa :lol: ha ha
zouza, ja tylko zwróciłam uwage, ze "ja o chlebie, ty o niebie", rozumiesz mnie?
odwracasz na kazdym kroku kota ogonem i tak motasz, by wyszło na Twoje :D
za obraze sorry, bo i nie o to mi chodziło.
co do mojej wypowiedzi - Tobie trzeba osobno tłumaczyc kazde zdanie, a na to nie mam czasu :papa:
 

zouza

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
924
Punkty reakcji
12
Miasto
wawa
:D Ty jestes niemozliwa :lol: ha ha
zouza, ja tylko zwróciłam uwage, ze "ja o chlebie, ty o niebie", rozumiesz mnie?
odwracasz na kazdym kroku kota ogonem i tak motasz, by wyszło na Twoje :D
za obraze sorry, bo i nie o to mi chodziło.
co do mojej wypowiedzi - Tobie trzeba osobno tłumaczyc kazde zdanie, a na to nie mam czasu :papa:

nie przepraszaj bo mnie to ani ziebi ani grzeje
nie motam sie tylko przedstawiam swoje zdanie, jesli masz problem z przedstawieniem swojego zrozumiale to pocwicz gdzies :/
chodzi o szerszy kontekst, najwyrazniej nie lapiesz calosci :papa:
 

Nastempca Firera

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2008
Posty
421
Punkty reakcji
7
Wiek
33
Miasto
Vor dem Polen ;P
Prawo naturalne - czyli zaspokojenie potrzeb fizjologicznych, wynikających z naturalnej potrzeby przedłużenia gatunku. Na pozostałe podpunkty nie odpowiedziałaś, ciekawe dlaczego?
 

homik87

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2008
Posty
460
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Najświętsza Panienko, co tu się wogóle dzieje! :skrzywiony: Przeczytałem te ostatnie 6 stron zalegających mi od ostatniej wizyty i muszę przyznać że jestem w szoku: obrzucanie się łajnem stało się na porządku dziennym! Mniejsza z tym że się wyzywacie od głupków, dupków i idiotów, ale widzę że już nawet bitki ustawiacie nie wyłączając nawet strzelaniny! Przyznam się, że już nic z tego nie rozumiem. A gdzie w tym wszystkim jest Miłość? Nikt jej już nie broni?

Wogóle to mam wrażenie że tego tematu już chyba nikt nie moderuje. Kiedyś pamiętam to się dostawało warna za byle bzdurę, a teraz - wolna amerykanka.

Wiem że i tak zaraz polecą kilofy w moją stronę, ale trudno - com napisał napisałem :)
 

TenebrosuS

Narodowy Liberał
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
1 020
Punkty reakcji
12
Miasto
Polesie / Magna Corona Regni Poloniæ
Najświętsza Panienko, co tu się wogóle dzieje! confused.gif Przeczytałem te ostatnie 6 stron zalegających mi od ostatniej wizyty i muszę przyznać że jestem w szoku: obrzucanie się łajnem stało się na porządku dziennym! Mniejsza z tym że się wyzywacie od głupków, dupków i idiotów, ale widzę że już nawet bitki ustawiacie nie wyłączając nawet strzelaniny! Przyznam się, że już nic z tego nie rozumiem. A gdzie w tym wszystkim jest Miłość? Nikt jej już nie broni?
Wojnę rozpętał jeden z was :)
 

Concini

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2008
Posty
206
Punkty reakcji
2
Prawo naturalne - czyli zaspokojenie potrzeb fizjologicznych, wynikających z naturalnej potrzeby przedłużenia gatunku.

Pierwsze słyszę. A ja byłam przekonana, że prawo naturalne, bądź też moralne, czy jeszcze inaczej - nakazy rozumu to "coś", co każdy ma w sobie, dzięki czemu wie, że postępuje dobrze lub źle; ponikąd twór społeczeństwa, w jakim żyje, po części jego własne. Niewiele raczej ma to wspólnego z "zaspokajaniem potrzeb fizjologicznych", jak nazwałeś przedłużanie gatunku...

Czyli, w Twoim rozumieniu, ludzie łączą się w pary tylko po to, żeby gatunek nie wyginął? A co z uczuciami, o których tak często Homik wspomina? Wiesz, dla niektórych "fizyczność" w związku jest sprawą drugo- czy "jeszczeniżejrzędną". Myślę, że takie osoby nie chadzają na marsze i parady przedstawiane na zdjęciach, które tak lubicie tu wstawiać; nie rozumiem już, jakich wartości bronicie.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Ja nie do aktualnego wątku, lecz chce odpowiedzieć na post z innego tematu. A więc:
wedlug aktualnych norm medycznych i prawnych homoseksuazlim nie jest uznawany za patologie.. czy sie myle ?

Lobo2007 o ile kojarze lubisz sie powolywac na autorytety naukowe hee ??

Pokaz mi seksuologa ktory twierdzi ze homoseksulazim to patologia
W tym temacie sporo się opisałem co sadzę na ten temat, więc już sobie daruje, bo nie o to chodziło. A chodziło mi o polityczną poprawność i zamieszanie ze słowem "pederasta". To słowo to starszy synonim słowa gej, męski odpowiednik lesbijki. Jeżeli nie wierzysz odesłałem Cię przecież do wydawnictw oraz Jan.K.Niegłowicz wkleił Ci definicje z Kopalińskiego, który to słownik jest uznawany za wybitne opracowanie w kwestii wyrazów obcych. Otóż jeżeli w książce starszej trochę, choćby z poprzedniego wieku spotkasz słowo pederasta to będzie to homoseksualista. Potem to słowo stało się mniej popularne. Nie jest naukowym wprowadzać w błąd, jak to robi Wikipedia, że pederasta to określenie homoseksualisty pedofila, a rozszerzenie tego pojęcia na wszystkich homoseksualistów, jest potoczne i błędne. Rzeczywiście etymologia tego słowa by na to wskazywała, ale czy mam podawać przykłady takich słów w których pierwotna semantyka się zienia? Tym zajmuje się etymologia. Jest to kolejny przykład kiedy nauka kłania się przed ideologią i jest to przykre. Oczywiście przoduje Wikipedia, która choć jako ciekawy eksperyment bywa przydatna, bywa też bardzo nierzetelna.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
nie wiem, moze ciemny jestem ale dla mnie slowo "pederasta" w tej chwili ma znaczenie jednoznaczne i odnosi sie do osoby patologicznie chorej a mianowicie doroslego ktory lubije sie w obocwaniu seksualnym z dziecmi.. wedlug prawa i medycyny rowniez jest to tak traktowane o ile sie nie myle.. no ale moze sie myle nie wiem...

w zadnej wikipedii w tej kwesti nie szukalem info
 

homik87

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2008
Posty
460
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Tak, abstrahując od tego o czym mówicie, czy może mi ktoś wytłumaczyć co tu się stało na tym forum? Wszystko po angielsku, cytaty zlewają się z treścią, nie wiadomo gdzie szukać swoich tematów, itd. Kto miał tak beznadziejny pomysł żeby zrobić takie "ulepszenia"?

Wiem że to nie na temat ale musiałem :)
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
nie wiem, moze ciemny jestem ale dla mnie slowo "pederasta" w tej chwili ma znaczenie jednoznaczne i odnosi sie do osoby patologicznie chorej a mianowicie doroslego ktory lubije sie w obocwaniu seksualnym z dziecmi.. wedlug prawa i medycyny rowniez jest to tak traktowane o ile sie nie myle.. no ale moze sie myle nie wiem...

w zadnej wikipedii w tej kwesti nie szukalem info
A to pomyliło Ci się ze słowem pedofil. Zdarza się.


Homik. Trzeba się będzie przyzwyczaić. Co mają powiedzieć konserwatyści? ;)
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Homik zjedz na sam dół strony, po lewej stronie w dolnym rogu masz ustawienia, zamiast English (USA) ustaw polski i już ;)
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
jak mi sie pomylilo to moj blad :]

Homik. Trzeba się będzie przyzwyczaić. Co mają powiedzieć konserwatyści?

pewnie podniosa larum i zawiarza konfederacje w imie obrony polskiego jezyka.. jak to tak po angielsku ?! to jezyk tych zepsutych europejczykow !
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
jak mi sie pomylilo to moj blad :]



pewnie podniosa larum i zawiarza konfederacje w imie obrony polskiego jezyka.. jak to tak po angielsku ?! to jezyk tych zepsutych europejczykow !
To jeszcze nic. Przy profilu jest kategoria nie płeć, nie sex, a gender. :) ;)
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
dobrze, że nie ma sexual preferences
smile.gif
a wiiiidzisz :D a to by akurat było dobre :lol:

Nastempca, to co napisałeś to szczera prawda i zgadzam się z Tobą w 100% uff...:eek:k:
 
Do góry