Homoseksualizm i związane z nim kontrowersje

Związki homoseksualne i adopcja dzieci

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
wrócę jak się poziom poprawi bo nie chcę dostać kolejnego bana. szkoda czasu na dyskusję z pół mózgiem.

co do homosiów, to problem został stworzony sztucznie przez garstkę lewicowych aktywistów i teraz większość normalnych homosiów ma bonusa w postaci niechęci większości społeczeństwa.

czy dla ciebie nie zgadzac sie z argumentami to znaczy zakrzyczec kogos? bo nikt tu nie krzyczy no moze poza piecia ale on ma problemy emocjonalne
ty masz chyba podwojna morlanosc.

nie zgadzać się ale odpowiadać kontrargumentami to jedno a nie zgadzać się "bo nie" to inna sprawa, bardziej popularna wśród was.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Zouza, mnie to nie interesuje, o ile nie wychodzisz potem na ulicę i nie krzyczysz,ze właśnie skończyłyście, to uwierz,ze ani mnie to nie ziębi ani nie parzy.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
skąd tacy prymitywi na forum, jak Ty Paladin. Powinni Ci nick zmienić, bo to obraza dla tego słowa.. Zouza, widać mało masz latek, bo eutanazja, to pierwszy krok do pozbywania się problemu zwanego starzy ludzie. Eutanazja to ułatwia. Jak życie jest za trudne to można się samemu zabić. jak potrzeba do tego eutanazji to jest się naprawdę nieudacznikiem.
 

zouza

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
924
Punkty reakcji
12
Miasto
wawa
Zouza, mnie to nie interesuje, o ile nie wychodzisz potem na ulicę i nie krzyczysz,ze właśnie skończyłyście, to uwierz,ze ani mnie to nie ziębi ani nie parzy.
wydaje mi sie ze nikt przy zdrowych zmyslach tak nie robi bez wzgledu na orientacje, kolejny sterotyp
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
mysle ze dla niektorych z was to swego rodzaju wyzwanie :D
Podobno w pilotowaniu samolotu najtrudniejsze jest schodzenie w dół ;)
a czy tylko praktyki homoseksualne wiara chrzescijanska pietnuje? czy je sobie jakos specjalnie upodobaliscie do pietnowania, zreszta bylo juz tutaj na ten temat
Nie nie tylko. Rozumem że znowu dążysz do tego że Biblia jest przestarzała itd ale tak jak pisałem wcześniej to nie ten dział inna sprawa jest taka że Biblia stanowi uniwersalny drogowskaz w sensie jej przekazu a nie tyle dosłownego tłumaczenia.

Nie. W jaki sposób przeszkadzałem tobie i twojej partnerce w poznaniu się, zamieszkaniu razem itd?


najwyrazniej mamy inne spojrzenie na wiele kwestii co sie jak najbardziej laczy z subiektywna ocena
Tylko że w racjonalność raczej ciężko nazwać subiektywną.

w przenosi nasze spoleczenstwo
zwiazki partnerskie sa mi potrzebne a dlaczego to cie nie powinno obchodzic
Skoro robicie z tego temat dyskusji publicznej to ma prawo mnie obchodzić. Pamiętam wasze argumenty szczególnie dotyczące kwestii prawnych, ale one zostały podważone. Odpowiedz brakowało. Chyba że odpowiedzią ma być "bo chcemy".
powiem tyle oni generalnie nie wychodza poza regulki, definicje, utarte schematy, szkoda tylko ze to nasza polska mlodziez ktora ma oczy szeroko zamnkiete na wszystko co jest rozne od niej
Zouza nie odlatuj :)
 

zouza

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
924
Punkty reakcji
12
Miasto
wawa
skąd tacy prymitywi na forum, jak Ty Paladin. Powinni Ci nick zmienić, bo to obraza dla tego słowa.. Zouza, widać mało masz latek, bo eutanazja, to pierwszy krok do pozbywania się problemu zwanego starzy ludzie. Eutanazja to ułatwia. Jak życie jest za trudne to można się samemu zabić. jak potrzeba do tego eutanazji to jest się naprawdę nieudacznikiem.
nie bedziemy sie na wiosenki licytowac
kolejny sterotyp a kto ci tak powiedzial ze to rozwiazenie problemu starych ludzi? w tv?
druga sprawa zostawcie innych w spokoju, nie twoja broszka co kto chce robic ze swoim zyciem, znowu sie ladujcie z buciorami w prywatne sprawy
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Nie stereotyp. Już to kiedyś tu pisałam. Różnica między heteroseksualizmem a homoseksualizmem wynika z przewagi liczebnej. To tak jak w podstawówce, kiedy w klasie mamy 70% dzieci bogatych i 30% biednych. Biedni będą poniewierani. dzieci są okrutne, a wynika to z nieświadomości, która jest krokiem do nietolerancji. Walka o byt i równość, ba, nawet bym powiedziala o wyzszosc i nadrzedne miejsce jest naturalna. Ale po co w taki sposób? Po co się afiszować, obnosić z orientacją i krzyczeć wszem i wobec: "Jestem homo, jestem normalny, dajcie mi dziecko na wychowanie, zaakceptujcie mój związek". To jak krzyk dziecka-emo. Nikt mnie nie chce, nikt mnie nie kocha, nie toleruje, nie szanuje, itp - to będę się wyróżniać.
Daje Wam to szczęście czy przynosi więcej przykrosci? MNie sie wydaje,że raczej to drugie. Zouza, moze wyższe wartości i uczucia są ważniejsze niż akceptacja innych?
Co do eutanazji - głownym problemem stałby sie spektakularny upadek moralnosci, człowieczeństwa, itp. Zero ludzkich odruchów, totalna znieczulica. dajmy na to - zachoruje ci matka, będzie rośliną, a Ty zamiast poświęcic sie jej tak jak ona poswiecala sie tobie, gdy byles maly, powiesz: dajemy zastrzyk smierci, a ja idę robic karierę zawodową, bo to jest dla mnie teraz wazniejsze niz moja własna chora i cierpiaca matka. Prawa czlowieka o ktore tak walczycie są destruktywne.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
nie bedziemy sie na wiosenki licytowac
kolejny sterotyp a kto ci tak powiedzial ze to rozwiazenie problemu starych ludzi? w tv?
druga sprawa zostawcie innych w spokoju, nie twoja broszka co kto chce robic ze swoim zyciem, znowu sie ladujcie z buciorami w prywatne sprawy
a Tobie w TV powiedzieli, że wszystko będzie dobrze?
właśnie, ich sprawa, ich prywatna, niech się prywatnie zabijają jak chcą, a nie robią z tego szum i żądają eutanazji.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
BTW, zouza, oto Wasze 'zdrowe zmysły':

homo-praktyki-1.jpg

:bag:
 

Concini

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2008
Posty
206
Punkty reakcji
2
Rosalie, moim zdaniem to raczej panowie ze zdjęcia mają coś z głową, nie odnoś tego zaraz do wszystkich homików - do Zouzy tym bardziej (choćby dlatego, że to nie facet ;) )

Hetero wcale nie zachowują się mądrzej na codzień, tylko nikt tego nie wywleka, bo to "normalne".

A Paladin... Cóż, "fajnie", że ktoś tu homików "broni", ale w jaki sposób... Atakując i obrzucając inwektywami każdego, kto tu się wypowie - żal.
 

Codreanu

Zaściankowiec
Dołączył
22 Luty 2009
Posty
1 875
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
znienacka :)
Paladin nie wiem jak załatwiasz sprawy w swojej rodzinie ale tutaj cywilizowani ludzie nie latają z nożami. :)
Problem z homikami jest taki że na siłę chcą wszystkim wkręcić że to jest normalne bo oni "tak sądzą".
Na siłę chcą zmieniać mentalność ludzi a jeśli to nie pomoże to walą w nich kodeksem karnym.
Wolność Tomku w swoim domku, mogą robić co im się żywnie podoba.
Ale żeby zaraz twierdzić że to normalne?
 

zouza

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
924
Punkty reakcji
12
Miasto
wawa
Nie stereotyp. Już to kiedyś tu pisałam. Różnica między heteroseksualizmem a homoseksualizmem wynika z przewagi liczebnej. To tak jak w podstawówce, kiedy w klasie mamy 70% dzieci bogatych i 30% biednych. Biedni będą poniewierani. dzieci są okrutne, a wynika to z nieświadomości, która jest krokiem do nietolerancji. Walka o byt i równość, ba, nawet bym powiedziala o wyzszosc i nadrzedne miejsce jest naturalna. Ale po co w taki sposób? Po co się afiszować, obnosić z orientacją i krzyczeć wszem i wobec: "Jestem homo, jestem normalny, dajcie mi dziecko na wychowanie, zaakceptujcie mój związek". To jak krzyk dziecka-emo. Nikt mnie nie chce, nikt mnie nie kocha, nie toleruje, nie szanuje, itp - to będę się wyróżniać.
Daje Wam to szczęście czy przynosi więcej przykrosci? MNie sie wydaje,że raczej to drugie. Zouza, moze wyższe wartości i uczucia są ważniejsze niż akceptacja innych?
Co do eutanazji - głownym problemem stałby sie spektakularny upadek moralnosci, człowieczeństwa, itp. Zero ludzkich odruchów, totalna znieczulica. dajmy na to - zachoruje ci matka, będzie rośliną, a Ty zamiast poświęcic sie jej tak jak ona poswiecala sie tobie, gdy byles maly, powiesz: dajemy zastrzyk smierci, a ja idę robic karierę zawodową, bo to jest dla mnie teraz wazniejsze niz moja własna chora i cierpiaca matka. Prawa czlowieka o ktore tak walczycie są destruktywne.
super ze zdajesz sobie sprawe z wlasnego zachowania i jeszcze tlumaczysz to nieswiadomoscia, ktora jest krokiem do nietolerancji
homoseksualisci wychowuja dzieci, pod kazdym wzgledem poza orietntacja sa tacy sami jak heterycy i nie chca waszej akceptacji
nie macie prawa mowic mi ze zyjac iles lat z kobieta nie moge z nia isc do urzedu i wyjsc z papierkiem
jakie wyzsze wartosci? mowienie do homika ty pedale bo tak w biblii jest?
eutanazja tak jak aborcja to prywatna sprawa kazdego czlowieka, jeden sie na to decyduje drugi nie ale nie mi o tym decydowac tak samo jak nie wam, nie zbawicie ludzi zabraniajac im czegos w imie waszych wyzszych wartosci a ludzenie sie ze jak sie nie powie czegos na glos to to nie instnieje nie rozwiaze waszego problemu
a marsze tolerancji to co niby ?
to marsze tolerancji jak sama nazwa wskazuje wiem ze masz problem z ta definicja
Paladin nie wiem jak załatwiasz sprawy w swojej rodzinie ale tutaj cywilizowani ludzie nie latają z nożami. :)
Problem z homikami jest taki że na siłę chcą wszystkim wkręcić że to jest normalne bo oni "tak sądzą".
Na siłę chcą zmieniać mentalność ludzi a jeśli to nie pomoże to walą w nich kodeksem karnym.
Wolność Tomku w swoim domku, mogą robić co im się żywnie podoba.
Ale żeby zaraz twierdzić że to normalne?
Codreanu jestes jak zdarta plyta :D
 

Nastempca Firera

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2008
Posty
421
Punkty reakcji
7
Wiek
33
Miasto
Vor dem Polen ;P
super ze zdajesz sobie sprawe z wlasnego zachowania i jeszcze tlumaczysz to nieswiadomoscia, ktora jest krokiem do nietolerancji
homoseksualisci wychowuja dzieci, pod kazdym wzgledem poza orietntacja sa tacy sami jak heterycy i nie chca waszej akceptacji
nie macie prawa mowic mi ze zyjac iles lat z kobieta nie moge z nia isc do urzedu i wyjsc z papierkiem
jakie wyzsze wartosci? mowienie do homika ty pedale bo tak w biblii jest?
eutanazja tak jak aborcja to prywatna sprawa kazdego czlowieka, jeden sie na to decyduje drugi nie ale nie mi o tym decydowac tak samo jak nie wam, nie zbawicie ludzi zabraniajac im czegos w imie waszych wyzszych wartosci a ludzenie sie ze jak sie nie powie czegos na glos to to nie instnieje nie rozwiaze waszego problemu

to marsze tolerancji jak sama nazwa wskazuje wiem ze masz problem z ta definicja

Codreanu jestes jak zdarta plyta :D

Codrenau mówi prawdę. A ta jak wiadomo w oczy kole.

Odnośnie słów P A L A D I N 'a, na temat tego, że mamy 21 wiek, a niektórzy "wciąż żyją w XV" to powiem Ci tak - jeśli przeszkadza Ci to, że ktoś wierzy, nikt nie zabrania Ci wpakować się Twoją czarną BMK-ą w słup i pozbawić nas wątpliwej przyjemoności oglądania twojej łysej łepetyny.

Zouzo, nie możesz iść do urzędu z jakąś kobietą i wyjść z papierkiem, ponieważ
a) to przeczy prawu naturalnemu, które mówi iż każdy ZDROWY człowiek czuje pociąg do osób innej płci.

b) Pedalstwo, nie jest akceptowane w żadnym kraju. Nawet w USA geje i lesby dostają wciry. Zwłaszcza w armii

c) Eutanazja i aborcja to nie prywatna sprawa każdego człowieka. Skąd bowiem, wiesz, że człowiek, który leży X lat w śpiączce nie chce jeszcze sobie pożyć? Tak samo aborcja - czy to co się urodzi nie będzie człowiekiem? Słyszałaś kiedyś, żeby kobieta urodziła krowę, albo wołu?

d) Nic nie stoi na przeszkodzie byś opuściła ten kraj wraz ze swoją nałożnicą.

e) marsz tolerancji? Buahaha - może jeszcze powiesz, że homole propagują "wartości rodzinne". A przepraszam dać wam dzieci, to która z was będzie matką, a która ojcem? Chcę by moje dzieci mogły mówić do mnie w przyszłości "tato", a do mojej żony/partnerki/etc. "mamo", a nie per "rodzicu A, rodzicu B".
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
to marsze tolerancji jak sama nazwa wskazuje wiem ze masz problem z ta definicja

to, że jak pokazuje powyższe choćby zdjęcie z tolerancją mają one mało wspólnego czyli z samą nazwą a pokazują się raczej jako marsz dewiacji i obnoszenia się ze swoją innością.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
super ze zdajesz sobie sprawe z wlasnego zachowania i jeszcze tlumaczysz to nieswiadomoscia, ktora jest krokiem do nietolerancji
homoseksualisci wychowuja dzieci, pod kazdym wzgledem poza orietntacja sa tacy sami jak heterycy i nie chca waszej akceptacji
nie macie prawa mowic mi ze zyjac iles lat z kobieta nie moge z nia isc do urzedu i wyjsc z papierkiem
jakie wyzsze wartosci? mowienie do homika ty pedale bo tak w biblii jest?
eutanazja tak jak aborcja to prywatna sprawa kazdego czlowieka, jeden sie na to decyduje drugi nie ale nie mi o tym decydowac tak samo jak nie wam, nie zbawicie ludzi zabraniajac im czegos w imie waszych wyzszych wartosci a ludzenie sie ze jak sie nie powie czegos na glos to to nie instnieje nie rozwiaze waszego problemu
zouza, zastanawiam sie czy Ty naprawdę jesteś taka tępa czy po prostu nie chcesz rozumieć czytanego tekstu.
 

zouza

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
924
Punkty reakcji
12
Miasto
wawa
zouza, zastanawiam sie czy Ty naprawdę jesteś taka tępa czy po prostu nie chcesz rozumieć czytanego tekstu.
ja rozumiem co do mnie piszesz gorsze jest to ze ty sama nie rozumiesz tego piszesz a pozniej obrazasz mnie bo ci wytykam te glupte, ale nie przejmuj sie ludzie glupi nie zdaja sobie sprawy ze swojej glupoty :D
 
Do góry