Homoseksualizm i związane z nim kontrowersje

Związki homoseksualne i adopcja dzieci

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
No widzisz. Ja chociaż przywiązany do klasycznych definicji, chciałem pojąć wiedzę nowoczesną, i przystosować się, a Wy mi nie chcecie wytłumaczyć. Obawiam się, że aby zrozumieć wasze definicje, trzeba posiąść też nową logikę. Z tym mam największy problem. Dlam mnie to jest wyprawa ponad pół tysiąca lat wstecz jeśli chodzi o historię myśli ludzkiej.
Ba, więcej. Dużo lepsze były czasy kiedy wystarczyło: "bo tak napisał Arystoteles", dziś mamy: "bo tak napisała Wikipedia"
 

ne-ko

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2009
Posty
196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Między Krakowem a Zakopanem
No widzisz. Ja chociaż przywiązany do klasycznych definicji, chciałem pojąć wiedzę nowoczesną, i przystosować się, a Wy mi nie chcecie wytłumaczyć. Obawiam się, że aby zrozumieć wasze definicje, trzeba posiąść też nową logikę. Z tym mam największy problem. Dlam mnie to jest wyprawa ponad pół tysiąca lat wstecz jeśli chodzi o historię myśli ludzkiej.
Ba, więcej. Dużo lepsze były czasy kiedy wystarczyło: "bo tak napisał Arystoteles", dziś mamy: "bo tak napisała Wikipedia"
trzymajac się twojego toku myslenia to nozem powinnismy tylko zabijac zwierzyna badz cwiartowac rozne kawałki miesa warzyw... a jednak rozsmarowywujesz tez nim masło na kromce?

czy uwazasz zoofilie na rowni zhomoseksualizmem..?
tak nie jest mam cxi to wytłumaczyc to proszę w bardzo prosty sposob:
zoofilia nie zlaezy od orientacji seksualnej osoba wykazujaca jakie kolwiek skłonnosci do parafilii moze byc homo jak i hetero
skłonnosc do parafilii nie ma nic wspolnego z orientacją seksualną bo nie wykloczają się nawzajem
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
no dobra biore zamach wale sie w klate az lomot slychac
uwielbiam kobiety z duzym biustem (moja zona)
czy jestem dewiantem? czy jestem o orientacji pro_duzo_piersiastej?
 

AQARIUS

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2008
Posty
60
Punkty reakcji
0
A no wiec zoofilia nie jest jednak dewiacją. A przepraszam nie jestem w stanie zdążyć za inwencją twórczą konstruktorów coraz to nowych definicji i terminów. Tylko dlaczego wcześniej protestowałeś? Zmyliłeś mnie tym.

Ne-ko, a gdzieś Ty sie tak douczyła, że innym nieuctwo wypominasz?

Zoofilia jest dewiacją seksualną, podobnie jak pedofilia, nekrofilia,voyeuryzm etc. Nie chcę się powtarzać, a jednak muszę...
Zwracam się do Ciebie i Tobie podobnych i mówię do Was dużymi literami: DEWIACJE SEKSUALNE DOTYCZĄ OGÓŁU LUDZKOŚCI,innymi słowy WSZYSTKICH LUDZI BEZ WZGLĘDU NA ORIENTAJĘ SEKSUALNĄ. WSZYSTKICH.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
aquarius prawie prawda gdyby nie taki psikus ze mozna byc jednoczesnie heterykiem i pedofilem i homoseksualista i pedofilem,
byc masochista i pedofilem
ale pech...
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
"Parafilia, zaburzenie preferencji seksualnych ( dawniej, "dewiacja seksualna", "zboczenie seksualne", "perwersja" ) to rodzaj zaburzenia na tle seksualnym, w którym wystąpienie pełnej satysfakcji seksualnej uzależnione jest od pojawienia się specyficznych przedmiotów, rytuałów czy sytuacji." Koniec cytatu.


Zoofilia jest dewiacją seksualną, podobnie jak pedofilia, nekrofilia,voyeuryzm etc. Nie chcę się powtarzać, a jednak muszę...
Zwracam się do Ciebie i Tobie podobnych i mówię do Was dużymi literami: DEWIACJE SEKSUALNE DOTYCZĄ OGÓŁU LUDZKOŚCI,innymi słowy WSZYSTKICH LUDZI BEZ WZGLĘDU NA ORIENTAJĘ SEKSUALNĄ. WSZYSTKICH.
Może jeszcze powinieneś mieć magiczną różdżkę, aby te dwa zdania przestały byc sprzeczne i pedofilia pasowała do Twojej definicji, bo jak na razie zaklęcia nie działają. No chyba, ze dziecko jest przedmiotem, rytuałem lub sytuacją.
 

AQARIUS

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2008
Posty
60
Punkty reakcji
0
Miłość czujesz do niego homiku, czyjesz do niego tez pociąg homoseksualny, ale to nie znaczy, że te dwie rzeczy są tożsame. Chyba, że czujesz pożądanie tylko i wyłącznie do Twojego chłopaka.



Twój sposób wnoskowania jest doprawdy niesamowity, jakimiż to pokrętnymi drogami doszedłeś do tej konkluzji, ze zdania które zacytowałeś?

Proszę nie obrażać niczyich uczuć względem drugiej osoby. Zrozum, że On kocha swojego chłopaka, jako Człowieka, Istotę Ludzką, pożądanie jest sprawą drugorzędną, acz dopełniajacą capości.
Mówiąc odwerotnie, czy u Was heteroseksualistów nie zdarza się li tylko pożądanie bez wyższych uczuć?

aquarius prawie prawda gdyby nie taki psikus ze mozna byc jednoczesnie heterykiem i pedofilem i homoseksualista i pedofilem,
byc masochista i pedofilem
ale pech...

To żaden pech, to prawda. Zgadzam się z Tobą, że można być heterykiem i pedofilem jednocześnie, ale wtedy ktoś taki jest dewiantem seksualnym. Jeżeli ktoś jest homoseksualistą i pedofilem to także jest dewiantem seksualnym. Natomiast, gady dorosły mężczyzna JEST, w pełnym tego słowa, dobrowolnie z drugim dorosłym mężczysną to znaczy,ni mniej ni więcej, że ktoś taki posiada orientację seksualną zwaną homoseksualizmem i DEWIANTEM SEKSUALNYM NIE JEST.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
jasne ze sie zdaza i jest to ludzkie
ale czy winnismy z tego czynic zasade? jako podbudowe ideolo?
 

piecia330

Łał! butiq
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
4 445
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Miasto
Gołdap
Nie mówię o 'zaklinaniu rzeczywistości', tylko o przecyzyjnym nazywaniu rzeczy po imieniu. Ażeby rozmowa była rzeczowa ustalmy raz, co to takiego 'orientacja seksualna' [ prztoczyłem wyżej definicję ], a czym jest 'dewiacja seksualna' [ definicja niżej ].

Definicję przytaczam za WIKIPEDIA Wolna Encyklopedia

"Parafilia, zaburzenie preferencji seksualnych ( dawniej, "dewiacja seksualna", "zboczenie seksualne", "perwersja" ) to rodzaj zaburzenia na tle seksualnym, w którym wystąpienie pełnej satysfakcji seksualnej uzależnione jest od pojawienia się specyficznych przedmiotów, rytuałów czy sytuacji." Koniec cytatu.

Nie trzeba być szczególnie inteligentnym, by ZROZUMIEĆ, że owa parafilia ( dewiacja ) dotyczy osób o różnej orientacji seksualnej, RÓWNIEŻ osób o orientacji heteroseksualnej.

Mam nadzieję, Szanowni Państwo, że w ciągu dalszym naszych słownych potyczek, nikt nie będzie bredził, myląc podstawowe pokęcia.

Kłanim się

AQARIUS

Seks jest dla rozmnażania, wszelkie zakłócenia tego standardowego seksu i pociągu do seksu z ładną dziewczyną/przystojnym chłopakiem to zaburzenia. Można mieć i parafilię i jakaś inną dewiację, również homoseksualną.
 

ne-ko

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2009
Posty
196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Między Krakowem a Zakopanem
Seks jest dla rozmnażania, wszelkie zakłócenia tego standardowego seksu i pociągu do seksu z ładną dziewczyną/przystojnym chłopakiem to zaburzenia. Można mieć i parafilię i jakaś inną dewiację, również homoseksualną.
a masz jakieś potwierdzenie naukowe na udowodnienie ze homoseksualizm jest dewiacją? chętnie posłucham
 

piecia330

Łał! butiq
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
4 445
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Miasto
Gołdap
Myli popęd skierowany na przedłużanie gatunku. Bo seks jest dla rozmnażania. Czy nie jest... ?
 

piecia330

Łał! butiq
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
4 445
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Miasto
Gołdap
Kobietą zadającą się z niepłodnym mężczyzną. To on jest chory a nie ona. Popęd jest do kształtów płci przeciwnej a nie do danych o stanie wewnętrznych narządów rozrodczych.
 

ne-ko

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2009
Posty
196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Między Krakowem a Zakopanem
Kobietą zadającą się z niepłodnym mężczyzną. To on jest chory a nie ona. Popęd jest do kształtów płci przeciwnej a nie do danych o stanie wewnętrznych narządów rozrodczych.
ale jest swiadoma ze nie spłodzi z nim dzieci a wiec przeczy zasadom jkaie TY dyktujesz przeczy funkcjom do ktorych została stworzona trzymajac sie twoich zasad powina zmienic partnera bez wzgledu na to czy go kocha czy nie powinna zmienic bo powinna miec dzieci!.. bo powinna uprawiac OWOCNY seks dajacy im potomka.. sprowadzanie homoseksulaizmu tylko do stosunkow seksualnych jest czystym ograniczeniem czy wy kochacie tylko dla seksu? czy kochacie aby kochac?
 

piecia330

Łał! butiq
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
4 445
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Miasto
Gołdap
ale jest swiadoma ze nie spłodzi z nim dzieci a wiec przeczy zasadom jkaie TY dyktujesz przeczy funkcjom do ktorych została stworzona trzymajac sie twoich zasad powina zmienic partnera bez wzgledu na to czy go kocha czy nie powinna zmienic bo powinna miec dzieci!.. bo powinna uprawiac OWOCNY seks dajacy im potomka.. sprowadzanie homoseksulaizmu tylko do stosunkow seksualnych jest czystym ograniczeniem czy wy kochacie tylko dla seksu? czy kochacie aby kochac?

Niechęć do posiadania potomka czy niechęć do posiadania płodnego partnera to jest pewne zaburzenie (to drugie o wiele mniejsze mniejsze) ale na innym polu niż homoseksualizm. I to co pisał Adam - przyznać się do bycia dewiantem a nie lecieć w kulki...
 

ne-ko

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2009
Posty
196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Między Krakowem a Zakopanem
Niechęć do posiadania potomka czy niechęć do posiadania płodnego partnera to jest pewne zaburzenie (to drugie o wiele mniejsze mniejsze) ale na innym polu niż homoseksualizm. I to co pisał Adam - przyznać się do bycia dewiantem a nie lecieć w kulki...

ale homoseksualisci chca miec dzieci x] to tak jakby spotkał sie niepłodny mezczyzna z kobietą czuja do siebie poped jednak nie moga spełnic "norm wyznacoznych przez matke nature"
 

piecia330

Łał! butiq
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
4 445
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Miasto
Gołdap
ale homoseksualisci chca miec dzieci x] to tak jakby spotkał sie niepłodny mezczyzna z kobietą czuja do siebie poped jednak nie moga spełnic "norm wyznacoznych przez matke nature"

Ale są chorzy na innym podłożu. To że ktoś ma grypę i nie ma kiły nie oznacza ze jest zdrowy. Czy oznacza... ???
 

AQARIUS

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2008
Posty
60
Punkty reakcji
0
Może jeszcze powinieneś mieć magiczną różdżkę, aby te dwa zdania przestały byc sprzeczne i pedofilia pasowała do Twojej definicji, bo jak na razie zaklęcia nie działają. No chyba, ze dziecko jest przedmiotem, rytuałem lub sytuacją.

Ja się zapewne domyślasz, słowo 'sytuacje' jest adekwatnym do dewijacji, o której wspomniałeś.
 
Do góry