Homoseksualizm i związane z nim kontrowersje

Związki homoseksualne i adopcja dzieci

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

madd1

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
KPH i reszta tych sterowanych pajaców zmonopolizowało reprezentowanie wszystkich homoseksualistów. Biedroń i s-ka występują wszędzie gdzie się da i propaguje swoje wypaczone poglądy. Do tego tez służą parady. Ci którzy chcą żyć normalnie i spokojnie bez rozgłosu raczej nie są reprezentowani w mediach.
No nie są niestety pokazywani światu, dlatego jest tak dużo stereotypów o homoseksualistach.

A niestety wiele homoseksualistów, przez ogólną nienawiść społeczeństwa i traktowania tego jako choroba, nie ujawnia się tylko zakładają normalną rodzinę, żenią się. No a jak można żyć z kobietą, oszukując ją? W końcu po wpisaniu w google "mój mąż..." pozycja 'jest gejem' jest wyżej, niż 'mnie zdradza' ;)
No ale próbując zwalczać homoseksualizm, nadal geje i lesbijki będą się bały ujawnienia swojej orientacji, i nie tylko oni będą przez to nieszczęśliwi.
Dlatego pewnie kilka(naście) czy nawet więcej lat temu nie było różnych manifestacji i parad, bo żyli w ukryciu raniąc nie tylko siebie. Więc chyba lepiej, żeby żyli w zgodzie ze sobą, niż żeby na siłę byli leczeni po czym się żenili? Bo nie da się tego wyleczyć. W końcu czy Wy zmienilibyście swoją orientację? Nie da się.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Po pierwsze leczenie jest dobrowolne i w wielu przypadkach skuteczne. Po drugie pewnych granic się nie przekracza, a współczucie nie ma nic do rzeczy. Małżeństwo to zwiazek kobiety i mężczyzny i od tego wara. Związki partnerskie niech zawierają w innej formie. Po trzecie my nie musimy zmieniać naszej orientacji bo jest normalna. Odstępstwo od normy czyli homoseksualizm jest nienaturalny więc nie ma tu znaku równości.

A teraz inna sprawa. Śląski raper Bas Tajpan wypuścił właśnie nowy singiel. Pojawiają się w nim strofy nawołujące do nienawiści i przemocy wobec osób homoseksualnych. Przesłuchałem faktycznie poszedł po bandzie.

Bas Tajpan - Chwasty
Bas Tajpan Bas mówi
 

Ugarte

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2008
Posty
368
Punkty reakcji
10
Nadchodzi sezon na obnoszenie się ze swoimi problemami na ulicach. Już jutro 14 maja ulicami Łodzi przejdzie 'marsz równości'. Tydzień później wątpliwa przyjemność obserwowania podobnego spędu przypadnie mieszkańcom Krakowa. Warszawiakom natomiast - 11 czerwca.

Pojawia się więc okazja żeby swój sprzeciw pokazać w rzeczywistości, a nie tylko spinać się w internecie. I tak:

Łodź 14.05

lodzpedaly.jpg


Kraków 21.05

banner_marsz_krakow.gif


Warszawa 11.06

"11 czerwca (sobota) o godzinie 11.00 odbędzie się manifestacja sprzeciwu tęczowej fladze która ma zawisnąć na ratuszu .
Spotkamy się na stacji metra Ursynów i przemaszerujemy aleją.Komisji Edukacji Narodowej pod Urząd Gminy Warszawa-Ursynów "
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Teatr Polski chce, żeby podczas Europejskiego Kongresu Kultury we Wrocławiu został rozegrany mecz piłkarski: geje vs. reprezentacja narodowa.
http://www.mmwroclaw.pl/362013/2011/3/10/czy-geje-zagraja-we-wroclawiu-z-polska-reprezentacja?category=news
Biedroń i Legierski pewnie w ataku.
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
źródło


Postęp na uniwersytetach
Na terenie kampusu Uniwersytetu Missouri kolportowana jest ulotka „Straight But Not Narrow: How to Be an Ally to Gay, Lesbian, Bisexual, and Transgender People”. Oto jej treść po przetłumaczeniu:



– Używaj słów „gej” i „lesbijka” zamiast „homoseksualista”. Przytłaczająca większość gejów i lesbijek nie identyfikuje się z tym słowem lub go nie używa, by siebie opisać.



– Używaj neutralnego płciowo języka. Pytaj „Spotykasz się z kimś?” czy „Jesteś w związku?”, zamiast „Masz chłopaka/dziewczynę?” czy „Jesteś w związku małżeńskim?” Używaj słowa „partner” lub „znacząca osoba”, zamiast „chłopak/dziewczyna” czy „mąż/żona”.



– Nie zakładaj orientacji seksualnej innej osoby, nawet jeśli ta osoba jest w związku czy w małżeństwie. Wiele osób biseksualnych, a nawet część gejów i lesbijek, jest w związkach heteroseksualnych. I nie zakładaj, że ktoś, kto jest transgenderowy jest gejem lub że ta osoba będzie starała się zostać heteroseksualna.



– Nie zakładaj, że gej, lesbijka czy osoba biseksualna czuje pociąg do ciebie, tylko dlatego, że nie ujawniła swojej tożsamości seksualnej. Jeśli jakiekolwiek zainteresowanie jest okazane, bądź miły, nie zdenerwowany. Traktuj każde zainteresowanie, które ktoś może ci okazać, tak jakby ono pochodziło ze strony osoby heteroseksualnej.



– Zmierz się ze swoimi własnymi wyobrażeniami dotyczącymi zasad i zachowań właściwych dla danej płci. Nie oczekuj od ludzi, że dostosują się do przekonań społeczeństwa na temat „kobiet” i „mężczyzn”.



– Potwierdzaj ludzką ekspresję płciową. Na przykład, jeśli osoba urodziła się mężczyzną, ale określa siebie jako kobietę, to zwracaj się do niej per „ona” i po wybranym przez nią imieniu. Jeśli nie jesteś pewien, jak odnosić się do płci danej osoby, po prostu zapytaj się tej osoby.



– Wypowiadaj się przeciwko oświadczeniom i żartom, które atakują osoby LGBT. Dawanie innym znać, że znalazłeś oświadczenia oraz obraźliwe i niedopuszczalne dowcipy anty-LGBT, może być bardzo pomocne w redukcji homofobii.



– Ucz się o historii, kulturze i sprawach LGBT. Czytaj publikacje LGBT, takie jak uniwersytecki shOUT Magazine, The Advocate czy Out Magazine. Zobacz filmy, które są o osobach LGBT i są przez nie nakręcone.



– Podnoś kwestie, sprawy i doświadczenia LGBT w swojej rodzinie, pracy, szkole, wspólnocie religijnej i okolicy. Ucz dzieci o rodzinach z dwiema mamami i dwoma tatami. Wspieraj działania, by Uniwersytet Missouri oferował pełne benefity partnerskie. Ustanów komitet powitalny LGBT w swojej wspólnocie religijnej.




Indoktrynacja pełną gębą. Podobnie jest też na innych uczelniach:



– „Straight But Not Narrow: How to Be an Ally to Gay, Lesbian, Bisexual, Transgender, and Questioning People” na Uniwersytecie Illinois w Springfield



– „How to Be an Ally to LGBT People” na Uniwersytecie Massachusetts Amherst



– „HOW TO BE AN ALLY” na Uniwersytecie Binghamton



– „Suggestions for Combating Heterosexism and Homophobia” na Uniwersytecie Teksańskim w Austin



– „Deciphering LGBT Alphabet Soup: Introduction to Ally Development” na Uniwersytecie Stanowym Południowo-Wschodniego Missouri



Lewica ma obsesję na punkcie homoseksualizmu i wywraca świat do góry nogami w imię „tolerancji”. Ciekawe, kiedy dojdzie do wniosku, że heteroseksualizm to „homofobiczna” orientacja seksualna?


skrajny lewacki debilizm ...
 

MacPhisto

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2011
Posty
24
Punkty reakcji
0
Jestem za dobrowolnym leczeniem psychiatrycznym homoseksualistów, podkreslam dobrowolny - jeśli ktoś czuję taka potrzebę mógłby się zgłosić i odbyć leczenie

Dlaczego uważam, że homoseksualizm jest chorobą ?
1) został wykreślony z listy zaburze psychicznych w latach '70 XX wieku nie z powodu nowych odkryć naukowych a ponownego głosowania eksperckiego w którym opcja ,,nie jest" zwycieżyła minimalną przewagą
2) rzecz podstawowa - budowa narządów płciowych człowieka, chyba nie muszę mówić jak jesteśmy stworzeni i do czego dane narządy służą, argument oczywisty i nie do podważenia
 

Vesemirus

Christopheros
Dołączył
1 Marzec 2010
Posty
1 855
Punkty reakcji
38
Jestem daleki od popierania homoseksualizmu, ale argument numer 2 niestety leży na całej rozciągłości - trzeba rozróżnić seks od reprodukcji. Jeśli np. pieszczę się z dziewczyną i nie dojdzie do pełnego stosunku to nasz seks jest niefizjologiczny :p ? "Stosunek seksualny (łac. actus sexuales) – zespół czynności i zachowań seksualnych, w trakcie których dochodzi do fizycznego zbliżenia z użyciem narządów płciowych. Może dojść do tego w różnej formie."

Jeśli chodzi o leczenie to trzeba najpierw zmienić sposób myślenia lekarzy i psychologów. Na naszej Alma Mater głoszone są poglądy zgodne z definicją WHO (czyli, że homoseksualizm nie jest chorobą), niektórzy asystenci nieoficjalnie nie zgadzają się z tym twierdzeniem, ale zastrzegają, że jest to ich osobiste zdanie i nie będą postępować zgodnie z nim w swojej pracy - skoro homoseksualiści lansują, że bycie gejem jest wrodzone (pisze lansują bo nie mają twardych dowodów) to my powinniśmy promować inne teorie.
 

Norad

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
1 243
Punkty reakcji
29
Mogą się leczyć chociaż wątpię żeby było zapotrzebowanie na takie ośrodki i lekarzy.
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Mogą się leczyć,ale nie chca.Gdy się za mocno lansują w niektórych przypadkach moga pomóc środki przymusu bezpośredniego


http://www.cda.pl/video/1169098/Polskie-gej-party-_-kilku-skinow
 

Norad

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
1 243
Punkty reakcji
29
Ludzie tacy stanowią od 0.5 do 1,5% populacji czyli to marginalna sprawa można ich zostawić w spokoju niech robią co chcą byle żeby nie szkodzili drugiemu człowiekowi. A jak będą szukać pomocy to zapewne ją znajdą, jeżeli jednak nie chcą to nic mi do tego.
 

Vesemirus

Christopheros
Dołączył
1 Marzec 2010
Posty
1 855
Punkty reakcji
38
Oj mylisz się - homoseksualiści to 2-5% (oczywiście nie 10 jak propaguje TVN...), więc to nie jest taki margines.

A co do środków przymusu bezpośredniego to tych skinów bym raczej wysłał na przymusową terapie... Takich typków należy się obawiać i resocjalizować. A co do tych homoseksualistów - policje wezwać i niech posiedzą nago w areszcie z paroma innymi więźniami - ta noc + mandat skutecznie oduczą takich wygłupów...
 
H

hajer

Guest
to juz moj ktorys wpis w tym temacie, nie pamietam ktory, to ze homoseksualizm jest choroba jest oczywiste dla kazdego kto poswiecil troche wysilku na studia tego problemu i okolicznosci w ktorych APA a pozniej WHO oglosilo ze niby homoseksualizm nie jest choroba, wowczas to bylo absolutna kompromitacja naukowcow, nie wspominajac juz o tym ze APA i WHO decyzje podjelo nie w wyniku rzetelnych badan naukowych (no bo co niby mieli udowadniac? ze odbyt sluzy do rozmanzania?)tylko w wyniku glosowania, co juz dyskwalifikuje ich decyzje ze wzgledow merytorycznych, poza tym lobby gejowskie tez zrobilo swoje, (np. slynny manifest w latach 80 w jednej z gejowskich gazetek). przejdzmy do rzeczy - to czy homosie chca sie leczyc to ich wylaczna sprawa, tutaj dzialaja prawa rynku - jest popyt homosiow ktorzy uwazaja sie za chorych i jest podaz lekarzy ktorzy ich lecza, decyzje politykow, pseudonaukowcow itp. nie graja zadnej roli, oczywiscie socjalisci nazywanie dzisiaj demokratami wola usunac homoseksualizm z listy chorb by nie placic za leczenie takich ludzi osoba ktora chce homosiow leczyc sila lub osoba ktora nie pozwala homosiom na leczenie w ogole to przykłady skrajnego debilizmu intelektualnego, powtarzam tutaj rynek decyduje
 

rmarduk

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2010
Posty
66
Punkty reakcji
1
to juz moj ktorys wpis w tym temacie, nie pamietam ktory, to ze homoseksualizm jest choroba jest oczywiste dla kazdego kto poswiecil troche wysilku na studia tego problemu i okolicznosci w ktorych APA a pozniej WHO oglosilo ze niby homoseksualizm nie jest choroba, wowczas to bylo absolutna kompromitacja naukowcow, nie wspominajac juz o tym ze APA i WHO decyzje podjelo nie w wyniku rzetelnych badan naukowych (no bo co niby mieli udowadniac? ze odbyt sluzy do rozmanzania?)tylko w wyniku glosowania, co juz dyskwalifikuje ich decyzje ze wzgledow merytorycznych, poza tym lobby gejowskie tez zrobilo swoje, (np. slynny manifest w latach 80 w jednej z gejowskich gazetek). przejdzmy do rzeczy - to czy homosie chca sie leczyc to ich wylaczna sprawa, tutaj dzialaja prawa rynku - jest popyt homosiow ktorzy uwazaja sie za chorych i jest podaz lekarzy ktorzy ich lecza, decyzje politykow, pseudonaukowcow itp. nie graja zadnej roli, oczywiscie socjalisci nazywanie dzisiaj demokratami wola usunac homoseksualizm z listy chorb by nie placic za leczenie takich ludzi osoba ktora chce homosiow leczyc sila lub osoba ktora nie pozwala homosiom na leczenie w ogole to przykłady skrajnego debilizmu intelektualnego, powtarzam tutaj rynek decyduje

Masz bardzo agresywne poglądy. Proszę o przytoczenie, linki do artykułów, że homoseksualizm to choroba.
Z chęcią rozpatrzę twój argument. Ponieważ w swojej wypowiedzi bardzo mocno atakujesz, natomiast
nie dajesz żadnych argumentów poświadczających twoje przemyślenia, chodzi mi tutaj że homoseksualizm
jest chorobą.
 

harey.k

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
Sama nie wiem c napisać. Trochę martwią mnie pogląd niektórych moich przedmówców. Homo? Hetero? Czy mam prawo zaglądać komuś do łóżka? A na dokładkę ‘dewiacje’ (odnoszę się tu do tego pięknego plakatu kilka postów temu). Powierzchownie seks można postrzegać jako fizjologię, kobietę jako inkubator, a mężczyznę jako fabrykę plemników. Ignorant może zapytać – po co się kochać, jeśli można się.. nie wiem jakiego słowa użyć, żeby nadal było ‘ładnie’. Innymi słowy seks to nie tylko kontakt cielesny i pobudzanie się w określonych miejscach – ale przede wszystkim umysł. Mówi się, że to tylko kobieta kocha się ‘mózgiem’, ja myślę, że obie płcie potrzebują bodźca emocjonalnego. Jeśli ktoś tego ‘nie ogarnia’ to lepiej niech nie marnuje czasu na obrażanie innych tylko zajmie się swoim przyziemnym światem. W każdym razie – wracając do bodźców emocjonalnych. Mówi się, że wszyscy ludzie są podobnie zbudowani, (choć tak naprawdę wszyscy niesamowicie się różnimy). Podobne różnice zachodzą w obrębie naszego mózgu, sposobu w jaki odbieramy świat, naszych emocji itp. Każdego i każdą podnieca coś innego, choć czasem dwie czy więcej osób może przyznać, że lubi to samo. Są mężczyźni, którzy uwielbiają seks z kobietami, ale część kobiet pewnie też lubi kobiece piersi czy biodra itp. Są różne fantazje, nie wiem.. upodobania.. itp. Po co szufladkować? Choć najważniejsze pytanie brzmi – czy MOŻNA kwalifikować? Gdzie jest granica pomiędzy homoseksualizmem, a Bi czy hetero? Nie ma. Każdy człowiek jest inny – powinniśmy się szanować, akceptować – po prostu żyć i pozwolić żyć innym. Ja na przykład nie widzę najmniejszej różnicy czy mój znajomy jest gejem czy nie. Nie wiem czy dobrze wyjaśniłam mój punkt widzenia, ale wbrew pozorom klawiatura bardzo ogranicza, kiedy ma się natłok myśli.
Odnośnie parady równości – mi ona nie przeszkadza, a nawet jestem za o ile mogę tak powiedzieć nie wiedząc co tam tak naprawdę się dzieje, ponieważ nigdy w żadnej nie uczestniczyłam, ani nie widziałam na żywo. Jednocześnie uważam, że homoseksualiści rzeczywiście są dyskryminowani.
Jeśli chodzi o związki partnerskie – również jestem całkowicie za (choć w tym przypadku nie chodzi wyłącznie o homoseksualistów, ale o tym każdy może sobie doczytać);
Adopcja przez osoby homoseksualne – dlaczego nie? Chyba lepiej mieć dwie mamy i zapewnioną przyszłość, ciepło rodzinnego domu itp. niż dorastać w domu dziecka lub innym patologicznym. No bo jakie wartości może w takim przypadku przekazać ojciec-pijak, bijący swoją żonę na oczach dzieci? I proszę nie przytaczać mi tu bredni o ‘prawidłowym modelu rodziny’.
Ups.. chyba się rozpisałam. Przepraszam za błędy, interpunkcję, kulejącą stylistykę, ale marna ze mnie humanistka.
 

Norad

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
1 243
Punkty reakcji
29
Rodzina to Kobieta, mężczyzna i ich potomstwo nie obchodzi mnie co ludzie w domu robią ale adopcja jedynie przez osoby obojga połci jest możliwa i tak pozostać powinno w przyszłości.

P.S jeżeli pary homo chcą mieć udogodnienia prawne nic nie stoi na przeszkodzie zawiązać umowę cywilno prawną natomiast jakiekolwiek przywileje dla jakiś grup to znaczna przesada powinno być to karczowane jak monopol z wyjątkiem małżeństwa tak cywilnego jak sakralnego.
 

harey.k

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
Rodzina to Kobieta, mężczyzna i ich potomstwo nie obchodzi mnie co ludzie w domu robią ale adopcja jedynie przez osoby obojga połci jest możliwa i tak pozostać powinno w przyszłości.

P.S jeżeli pary homo chcą mieć udogodnienia prawne nic nie stoi na przeszkodzie zawiązać umowę cywilno prawną natomiast jakiekolwiek przywileje dla jakiś grup to znaczna przesada powinno być to karczowane jak monopol z wyjątkiem małżeństwa tak cywilnego jak sakralnego.

Wydajesz się zdecydowany i pewny swoich poglądów, szkoda tylko, że nie ma tu żadnych argumentów. 'Adopcja tylko przez osoby obojga płci' - dlaczego? Ponieważ tak było, tak jest i powinno być w przyszłości? Społeczeństwo niechętnie otwiera się na postęp - gdyby nie sufrażystki prawo do głosowania dla kobiet nadal wydawałoby się czym całkowicie nie na miejscu.
Przywileje? Związki partnerskie to walka z dyskryminacją i umożliwianie normalnego życia, a nie nadawanie przywilejów.
 

Norad

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
1 243
Punkty reakcji
29
Skoro taka para dzieci mieć nie może to dlaczego mam się zgodzić na adopcje? pary hetero które np w wyniku choroby nie mogą mieć dzieci powinny je adoptować a nie homosie.
Prawo Polskie jest złe ale umowy można jeszcze zawierać natomiast nie możliwe jest małżeństwo kobiet czy mężczyzn.



P.S ja bym się chyba powiesił gdybym miał dwóch tatusiów z mamusiami to co innego ;]
 
Do góry