Homoseksualizm i związane z nim kontrowersje

Związki homoseksualne i adopcja dzieci

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Małżeństwo zarezerwowane jest dla kobiety i mężczyzny tylko i wyłącznie z tego powodu. To, że w kościele mówią jakieś bzdury o przeznaczeniu, wartości rodziny itp to nie jest żaden wyznacznik. Złośliwie nie chcesz im dać prawa do ślubu cywilnego - a my w państwie żyjemy wszyscy - nie tylko katolicy wiesz ? i ja prawdę mówiąc waszego boga, wasze wartości i wasze autorytety mam w głębokim poważaniu tak jak wy nasze. Opluwacie jeszcze Owsiaka za to że ma dobre serce, że tyle pomaga, ale o pedofilach w kościołach to się milczy bo wstyd nie ? gdyby nie prasa to słowemn by to od was nie wyszło.
Znowu powoli odlatujesz. Często łączysz ze sobą fakty, między którymi nie ma (wbrew pozorom) aż tak wielkiej korelacji.
W każdym razie - małżeństwo jest jakie jest (kobieta + mężczyzna) nie bez powodu bo spełnia istotne funkcje społeczne. Pomijając kwestie indywidualne samych ludzi w nim żyjących to małżeństwo to też rodzenie i wychowywanie dzieci a bez tego nie ma społeczeństwa tzn społeczeństwa z jakąś przyszłością.
Pewnie spytasz a co z homo? Otóż skoro mają takie a nie inne upodobania to niech sobie żyją w związku z inną osobą tej samej płci (sprawa prywatna), niech spiszą testament (sprawa prywatna), niech wezmą razem kredyt (sprawa prywatna), niech sobie spiszą umowę współwłasności mieszkania (sprawa prywatna), niech wypiszą odpowiednie upoważnienie (sprawa prywatna). I zobacz wszystko mogą sobie mieć i to jeszcze z jaką swobodą mogą kształtować własną sytuację majątkową.


@art85
Nie jest to małżeństwo w stanach bo ludzie pozastąjący w takim związku mają mniejsze prawa.
A jakież to środki odkryłeś na homoseksualizm? i skąd wiesz że są skuteczne?
Szafa bez drzwi to nadal szafa prawda?
 

Odwet

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
23
Wiek
21
Miasto
Ojczyzna Orlich Gniazd
co było przekoloryzowane ? tortury ? Niestety jedynym moim źródłem wiedzy to książki historyczne i publikacje w internecie. Nawet na wp.pl kiedyś pokazywali 10 wymyślnych tortur stosowanych przez św inkwizycję - więc mój skrzywiony i przekoloryzowany obraz nie bardzo się pokrywa z tym czym piszesz. No chyba że ja się nie znam, na wp piszą bzdury, książki od historii też się mylą i tysiące publikacji w internecie skrzywiają obraz zacnej i dobrej św inkwizycji. Może faktycznie ja się nie znam xD


Inkwizycja tylko sądziła. Wypełnianiem wyroków i torturami zajmowały się zakony.
 

Paladin

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2009
Posty
60
Punkty reakcji
2
ART85 no raczej że nie trafione przecież to banda kretynów.

Argument typu: zabijanie zwierząt w rzeźni zaraz będzie skutkować zabijaniem ludzi.


ODWET - co mnie obchodzi kto? ludzie wierzący - to wystarczy a czy to sam papież, zakon czy poboczny klecha to co za różnica?
 

zouza

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
924
Punkty reakcji
12
Miasto
wawa
Zouza proszę cię. Wiem że internet jest anonimowy, ale dla własnego poczucia posiadania jakiejś inteligencji mogłabyś pomyśleć nim napiszesz. Już o tym mówiliśmy nie tak dawno!
Jedi mind tricks, pamiętasz?
mam sie nie powtarzac? :niepewny:
a ja dalej chce tego samego
A zawrzyj sobie. Co to kogo obchodzi? Nie wiem z czym masz problem?
Lobo powiedz tylko ktory urzad?
A to jego wypaczenie. Zouzo, jeżeli jesteś homoseksualistką, to wierz mi, można się z tego wyleczyć. Są ośrodki pomagające ludziom z tym schorzeniem, i to z bardzo dobrymi skutkami. Zanim zaczniecie walczyć o jakieś prawa i przywileje przebadajcie się.
a skad wiesz ze mozna? bo ja wiem ze np biseksa mozna ukierunkowac ale zeby homoseksualiste wyleczyc? hmm
czy w twoim rozumowaniu wyleczyc to przyjac boga i pozostac czystym?
 

Codreanu

Zaściankowiec
Dołączył
22 Luty 2009
Posty
1 875
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
znienacka :)
Homiki dalej wpierają że są normalne i wysuwają absurdalne żądania nic w tym temacie się nie zmienia. :)
Póki co w Polsce dominuje zdrowy światopogląd.
 

Gwynbleidd

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
a co to komu przeszkadza ze ktos lubi / kocha inaczej ?
mi osobiscie to nic nie przeszkadza

Mi też to nie przeszkadza... dopóki ktoś nie manifestuje swojej orientacji pod moim oknem. Ja nie pcham się z moimi sprawami łóżkowymi na mównicę i oczekuję tego samego od innych. Homoseksualizmu raczej leczyć nie można, ale gdy słyszę/ czytam wypowiedzi homików skłaniam się ku zdaniu, że homoseksualizm jednak jest chorobą.
 

Nastempca Firera

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2008
Posty
421
Punkty reakcji
7
Wiek
33
Miasto
Vor dem Polen ;P
Mi też to nie przeszkadza... dopóki ktoś nie manifestuje swojej orientacji pod moim oknem. Ja nie pcham się z moimi sprawami łóżkowymi na mównicę i oczekuję tego samego od innych. Homoseksualizmu raczej leczyć nie można, ale gdy słyszę/ czytam wypowiedzi homików skłaniam się ku zdaniu, że homoseksualizm jednak jest chorobą.

Bardzo słusznie. Niestety homosie tego nie rozumieją i manifestują - razem z komuchami.
 
Do góry