Homoseksualizm i związane z nim kontrowersje

Związki homoseksualne i adopcja dzieci

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

TenebrosuS

Narodowy Liberał
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
1 020
Punkty reakcji
12
Miasto
Polesie / Magna Corona Regni Poloniæ
zarozumialstwa to ci nie brakuje a burakiem jesteś nieziemskim. Faktycznie, jak tak bedziemy się dopatrywać to powinniśmy również dziękować Hitlerowi za wyeliminowanie pedofili w krematoriach - w takim hurcie to na pewno się ktoś trafił.
Primo, nie mam pojęcia do jakiej części mojego posta się odnosisz. na przyszłość cytuj. Secundo, w którym miejscu proponowałem wytępienie homoseksualistów.
ja nie mówię zwierzchnikowi koscioła jak ma mówić - tylko piszę o tym, że jest zakłamanym burakiem. Więc czytanie ze zrozumieniem myślę bardziej tobie by się przydało niż mi.
Jak na moje oko, to ten fragment: "Zajmował się sprawą prezerwatyw w Afryce czy in-vitro i bzdurnymi tego typu problemami, ale nic nie zrobił, żeby pomóc biednym zwierzentom w rzeźni, gdzie w okrótnych warunkach banda degeneratów podżyna im gardła, gdzie w czasie transporu łamią im nogi i na kopach poganiając paralizatorami prądowymi zaganiają na rzeź. Mało tego - nawet o tym nie wspomiał, miał ważniejsze problemy jak UMAROALNIANIE, że prezerwatywy są złe."jest stwierdzeniem, że wiesz czym się powinien Biskup Rzymu zajmować, a czym nie. Poza tym, nie powiedziałeś mi, kiedy to kościół był taki okrutny.
Dla mnie jesteś po prostu głupi. Głupi i w dodatku zarozumiały - no ale czego tu się spodziewać po porównaniu homo do nazi - nic a nic nie zrozumiałeś z mojego przesłania więc nie będę się już produkował bo to jak do ściany.
Nie mogę wynieść coś z przesłania, jeśli go w ogóle niema. Twoje posty to stek inwektyw podsycony nienawiścią do kościoła i do mnie. To raczej ty nic nie wyniosłeś, bo jak się o czymś dyskutuje, to trzeba mieć więcej pojęcia niż własne odczucia. Mniej telewizji, więcej porządnej fachowej literatury.
 

art85

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2009
Posty
245
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Twoje posty to stek inwektyw podsycony nienawiścią do kościoła i do mnie. To raczej ty nic nie wyniosłeś, bo jak się o czymś dyskutuje, to trzeba mieć więcej pojęcia niż własne odczucia. Mniej telewizji, więcej porządnej fachowej literatury.
A jaką Ty się podpierasz fachową literaturą?
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
Ostatnio zastanowilem sie nad homosiami troche glebiej. I ich rozwiezlosc moze byc spowodowana niemoznoscia zcementowania tego zwiazku w ich codziennych rolach zyciowych a nie na odwrot.

Nie twierdze ze takie cementowanie jest dobre. Jako socjolog moge jedynie stwierdzic fakt , ze jezeli ktos WIE o twoim zwiazku zwiazek przestaje byc zwiazkiem 2-osobowym a wlicza w to grupy porownawcze. Dlatego tez o ile istnieje wiedza o takim zwiazku w kregu spolecznym oraz istnieje porownywanie sie z innymi wtedy takie zwiazki staja sie instytucjami, ktore uzyskuja jedynie formalne potwierdzenie w akcie malzenstwa. Stwierdzajac jedynie fakty nie wartosciujac, to wtedy kiedy Zwiazki partnerskie nie stanowia pary pochwalanej w ich najblizszym otoczenie wtedy nie tworza instytucji 2-osob i grup porownawczych. Z tego tez powodu ich staranie sie instytucyjna formalizacje jest mysleniem zyczeniowym - podswiadomie pragna akceptacji najblizszego otoczenia - glownie rodziny.

Dlaczego homosie pragna akceptacji formalnej a nie rzeczywistej? Prawdopodobnie istnieja podobne motywacje jak u heterykow ktorych zwiazki sa nieakceptowane przez rodzicow - mysla gdy jak formalnie sie ozenia uzyska to ich (rodzicow) aprobate.

Dlaczego 2 osoby chca akceptacji spoleczenstwa? Nie wiem. Ale jako socjolog moge powiedziec ,ze rzadko w tej sferze wystepuje motto "niech se robia co chca" bo raczej chec akceptacji i bezpieczenstwa wynika bezposrednio ze zwiazku a nie naciskow ludzi tworzacych te spoleczenstwo. Moge gdybac ,ze ludzie tworzac swoje role spoleczne wchodza w konflikty aby pogodzic jedna role np nauczyciela i ojca. Ci ludzie beda dazyc by laczyc te sfery zycia bedace w sprzecznosci i naprezeniu. Nie twierdze tutaj ,ze ich chec laczenia powinna byc akceptowana - jest cos gleboko nie wporzadku w zyciu czlowieka pragnacego uwywnetrzniac takie sprawy - ale zazwyczaj pomaga w stresie psychicznym.

To taki brief dla osob ktorym trudno zrozumiec homosi.
 

homik87

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2008
Posty
460
Punkty reakcji
0
Wiek
36
P A L A D I N, szkoda się wysilać bo do niektórych TenebrosuSów, Przemaxów, Bishopów :D i paru jeszcze innych specjałów i tak nic nie trafia. Oni nie dadzą się przekonać, "że białe jest białe a czarne jest czarne" :p Także proponuję sobie odpuścić i zaoszczędzić w ten sposób czasu i nerwów :)
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
Nie rozumiem co masz do mojego ostatniego posta? Rozumiesz ze nie jestes sam na swiecie??? swiat ma sie dostosowac do Ciebie -jak tak uwazasz to jestes na dodatek chory umyslowo kolego.

Nawet w najbardziej utalitarystycznym burdelu szwedzkim malo osob ktore tak mysla. Utalitaryzm to kit na kolkach dla slepych idiotow takie jest moje zdanie.

A zreszta czemu dzialacie destrukcyjnie na systemy instytucjonalne skoro idealne miejsca juz sa stworzone? Trudno zamowic sobie prom do szwecji? Aaaaa nie zna sie angielskiego.... to dupa :D.

Na drugi raz nie wciaskaj mi negatywnego stosunku do gejow skoro takiego nie bylo w moim poscie.

i Chcecie by was szanowac skoro
Zachować się jak ciota nabiera przy twoim bezsensownym poscie nowych szczytow.
 

Paladin

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2009
Posty
60
Punkty reakcji
2
homik 87 - to fakt - ja z postu Tenbrosusa wyniosłem, że w zasadzie to św inkwyzycji powinniśmy jeszcze podziękować bo dzięki niej mamy linię obrony czyli dzisiejszych adwokatów. Ciekawa teoria - trzeba wymordować tysiące osób by wymysleć papugi xD

Dlatego napisałem, że Hitlerowi też powinniśmy podziękować za wyeliminowanie pedofili bo w takim hurcie jakiś się pewnie trafił, złodziej też się trafił - pewnie więcej przestępców się znalazło xD

I jeszcze podaje jakąś durna książkę pewnie pod przyklaskiem Watykanu "W obronie św inkwizycji" Romana Konika. Już sam tytuł brzmi jak "W obronie Hitlera i jego szlachetnych pobudek" - słowem - zawsze znajdą się jacyś idioci xD

Sprawa wygląda tak - plujecie na homo, że niszczą model rodziny, że budzą obrzydzenie na ulicy, że się za bardzo obnoszą ze swoim zboczeniem - zgadza się - też mam polewę jak dwie cioty na ulicy się liżą, ale...co mi do tego ? chcą to niech robia, krzywdy nikomu tym nie robią.

I co z tego, że niszczą model rodziny? Ja też pluje na waszych św., na wasz model rodziny na wasze katolickie wartości i taki sam wstręt wywołuje we mnie koleś w czarnym kitlu na ulicy co dla was pedał. Czy ja musze oglądać księży ? Czy oni też muszą się obnażać ze swoją ciemnotą wszędzie? jakieś pielgrzymki itp ? czy ja muszę na to patrzeć ? Ale ja się do nich nie przywalam. Są ciemniaki niech są. Nic mi do tego. Tak samo jak idzie dwóch gejów za rękę. Fakt, że wygladają równie śmiesznie, ale...tak jak pisze. Świat jest duży. Ani pielgrzymi ani pedały nie wchodza mi do mieszkania, mam swoją prywatność i generalnie mi nie przeszkadzają. Ale jak słysze, że to źle wygląda na ulicy to się pytam jak wyglądają zacofańcy łażący na klęczkach na jasnej górze? albo facet w czarnej sukience z krzyżem gadający jakieś brednie o szatanie, przepowiedniach, klątwach i cudach? Jeszcze stwarza zagrożenie porównywalne z nazizmem xD Więc jak masz już coś porównac do zagrożenia typu nazizm to raczej podaj wiarę a nie homusiów bo kompletnie nietrafne to było xD

--------------------------------------------

Przemax cytuję:

"Dlaczego homosie pragna akceptacji formalnej a nie rzeczywistej?"

i ja mam ci to tłumaczyć ? SOCJOLOGOWI ?ty weź chłopie się lepiej za zmywanie naczyń bo socjologiem to ty nie jesteś xD
Chyba oczywiste jest, że chodzi o sprawy prawne, że jak jeden umrze, to drugi ma mieć majątek bądź mniejsze problemy z odziedziczeniem czegoś - zresztą IDENTYCZNIE jest u normalnych par mężczyzna-kobieta - też tylko i wyłącznie o to chodzi...
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
ja mam ci to tłumaczyć ? SOCJOLOGOWI ?ty weź chłopie się lepiej za zmywanie naczyń bo socjologiem to ty nie jesteś xD
Chyba oczywiste jest, że chodzi o sprawy prawne, że jak jeden umrze, to drugi ma mieć majątek bądź mniejsze problemy z odziedziczeniem czegoś - zresztą IDENTYCZNIE jest u normalnych par mężczyzna-kobieta - też tylko i wyłącznie o to chodzi...

To jak wytlumaczysz "kryzys" zaufania do isntytucji malzenskiej na przelomie tranformacji ustrojowej geniuszu! Nie obrazaj mnie nie umiejacy dedukowac cieciu!

homik 87 - to fakt - ja z postu Tenbrosusa wyniosłem, że w zasadzie to św inkwyzycji powinniśmy jeszcze podziękować bo dzięki niej mamy linię obrony czyli dzisiejszych adwokatów. Ciekawa teoria - trzeba wymordować tysiące osób by wymysleć papugi xD

W sumie KrK zawdzieczamy wyeliminowanie mitow. Nie slyszales ze nauka a w szczegolnosci historiografia kultury nie jest z definicji przekladalna przez kulturowe znaczenia dzisiejszych czasow! ale ty jestes geniuszem przeciez i w :cenzura:e masz powaznych antropologow. Tenebrous jest 10 razy bardziej wyksztalcony od Ciebie kmiotku.
 
N

Nieprzenikniona

Guest
W ankiecie zaznaczyłam dwa razy NIE. Uważam, że homoseksualiści nie powinni wychowywać dzieci, po prostu to mi się wydaje chore. Tak samo małżeństwo homoseksualistów. Nie chodzi o religię czy etykę, lecz sobie tego nie wyobrażam. Polska nie jest na tyle tolerancyjna, żeby wnieść taką ustawę. Bądźmy szczerzy- jesteśmy zacofanym krajem, w którym ludzie wolą wieszać na siebie psy {chodzi mi o politykę}. Spójrzcie na nasz rząd, to banda hipokrytów. Każdy obiecuje, że zrobi coś dobrego dla naszej ojczyzny, ale nasza polityka to jedno wielkie bagno.
Powiem uczciwie, nie interesuję się polityką i mam gdzieś, że Tusk gra w golfa, ale nie sądzę, żeby kiedykolwiek Polska zaakceptowała w pełni homoseksualistów, bardziej chodzi o gejów. Sama nie mam nic przeciwko gejom czy lesbijkom, ale nie jestem za tym, żeby tacy ludzie wychowywali dzieci lub brali ślub. Niech sobie żyją po cichu i spokojnie.
 

vicealigator

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2008
Posty
109
Punkty reakcji
1
Miasto
Bristol, UK
I jeszcze podaje jakąś durna książkę pewnie pod przyklaskiem Watykanu "W obronie św inkwizycji" Romana Konika. Już sam tytuł brzmi jak "W obronie Hitlera i jego szlachetnych pobudek" - słowem - zawsze znajdą się jacyś idioci xD


Jaki mundrus :D Nie przeczytal, a juz wie.
Koles, idz na jakis uniwerek i wez pierwsza lepsza ksiazke o historii panstwa i prawa i sprawdz co tam pisza o "procesie inkwizycyjnym"
Mozesz byc w szoku, gdy sie dowiesz, ze wbrew temu co wyniosles z filmow hollywoodzkich i tanich gazet antyklerykalnych; nauka twierdzi, ze byl to w sredniowieczu najsprawiedliwszy z procesow (m.in. obowiazek zapewnienia adwokata, domniemanie niewinnosci itd.)
 

TenebrosuS

Narodowy Liberał
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
1 020
Punkty reakcji
12
Miasto
Polesie / Magna Corona Regni Poloniæ
I jeszcze podaje jakąś durna książkę pewnie pod przyklaskiem Watykanu "W obronie św inkwizycji" Romana Konika. Już sam tytuł brzmi jak "W obronie Hitlera i jego szlachetnych pobudek" - słowem - zawsze znajdą się jacyś idioci xD
Ta książka to chyba jedyna wydana w naszym języku publikacja oparta nie o widzimisię autora, tylko o studia archiwów watykańskich o Sanctum Officium. Większość pozycji to pseudo-historyczny bełkot podsycony dawką jadu odnośnie katolicyzmu. Nawet tortury o których mówisz nie były w każdym procesie, bo wymagały zgody biskupa miejscowego, oraz nie stanowiły żadnego dowodu w postępowaniu inkwizycyjnym. Krótko mówiąc, to co oskarżony podczas nich powiedział nie miało żadnej wartości, jeśli nie powtórzył tego na sali sądowej bez przymusy fizycznego. Podczas tortur był obecny lekarz, a same tortury mogły być wykonane tylko raz i to tak aby nie spowodować śmierci, lub trwałego kalectwa. Przypominam, że takie obwarowania nie istniały w sądach państwowych. Torturowano aż ktoś się przyznał i skazywano.
Więc jak masz już coś porównac do zagrożenia typu nazizm to raczej podaj wiarę a nie homusiów bo kompletnie nietrafne to było xD
Rozumiem, że dla ciebie życie z zasadami moralnymi to coś nie wyobrażalnego, ale nie przeszkadzaj być uczciwym innym.
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
W ankiecie zaznaczyłam dwa razy NIE. Uważam, że homoseksualiści nie powinni wychowywać dzieci, po prostu to mi się wydaje chore. Tak samo małżeństwo homoseksualistów. Nie chodzi o religię czy etykę, lecz sobie tego nie wyobrażam. Polska nie jest na tyle tolerancyjna, żeby wnieść taką ustawę. Bądźmy szczerzy- jesteśmy zacofanym krajem, w którym ludzie wolą wieszać na siebie psy {chodzi mi o politykę}. Spójrzcie na nasz rząd, to banda hipokrytów. Każdy obiecuje, że zrobi coś dobrego dla naszej ojczyzny, ale nasza polityka to jedno wielkie bagno.
Powiem uczciwie, nie interesuję się polityką i mam gdzieś, że Tusk gra w golfa, ale nie sądzę, żeby kiedykolwiek Polska zaakceptowała w pełni homoseksualistów, bardziej chodzi o gejów. Sama nie mam nic przeciwko gejom czy lesbijkom, ale nie jestem za tym, żeby tacy ludzie wychowywali dzieci lub brali ślub. Niech sobie żyją po cichu i spokojnie.


Rozumiem wzburzenie na temat wychowywania dzieci przez homoseksualistów. Ale ślub co to komu przeszkadza?
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
Bo małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny? Szambo to nie perfumeria.


A dlaczego tylko i wyłącznie związek zalegalizować można tylko między kobietą a mężczyzną? Jakieś odniesienie do kościoła będzie xD
Inni też by chcieli zalegalizować swoje związki...
A Polska to zacofany kraj...
 

TenebrosuS

Narodowy Liberał
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
1 020
Punkty reakcji
12
Miasto
Polesie / Magna Corona Regni Poloniæ
A dlaczego tylko i wyłącznie związek zalegalizować można tylko między kobietą a mężczyzną? Jakieś odniesienie do kościoła będzie xD
Bo tak jest od kiedy istnieje człowiek? Dopiero w tym wieku banda popaprańców wpadła na to, że można zawierać związki między mężczyznami.
Inni też by chcieli zalegalizować swoje związki...
A Polska to zacofany kraj...
Jak się nie podoba to wypad. Nikt nikogo na siłę nie trzyma, mi w zaściankowości polskiej dobrze.
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
Bo tak jest od kiedy istnieje człowiek? Dopiero w tym wieku banda popaprańców wpadła na to, że można zawierać związki między mężczyznami.Jak się nie podoba to wypad. Nikt nikogo na siłę nie trzyma, mi w zaściankowości polskiej dobrze.


To ,że jest tak od kiedy istnieje człowiek to nie znaczy ,że nie może się to zmienić...wszystko idzie do przodu ulepsza się i zmienia. To też może.

Jesteś bezczelny i arogancki nie masz żadnych mocnych argumentów.

Geje Cię rażą a co lesbijki już nie?
 

Codreanu

Zaściankowiec
Dołączył
22 Luty 2009
Posty
1 875
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
znienacka :)
Nie jest bezczelny tylko ma rację dlaczego mamy uginać się przed żądaniami homoseksualnych dewiantów?
Podaj mocne argumenty bo to ty ich nie masz.
Najbardziej mi się podobał fragment że "inni też by chcieli zalegalizować swoje związki.
Ciekawe kto jeszcze?
 

TenebrosuS

Narodowy Liberał
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
1 020
Punkty reakcji
12
Miasto
Polesie / Magna Corona Regni Poloniæ
To ,że jest tak od kiedy istnieje człowiek to nie znaczy ,że nie może się to zmienić...wszystko idzie do przodu ulepsza się i zmienia. To też może.
Mylisz progres z regresem. Chcesz cofnięcia do czasów, gdy człowiekiem rządziły instynkty a nie mózg.
Jesteś bezczelny i arogancki nie masz żadnych mocnych argumentów.
To ty nie masz argumentów, poza mitycznym "postępem".
Geje Cię rażą a co lesbijki już nie?
Też mnie rażą. Tyle, że nie rzucają się aż tak w oczy i nie budzą od razu skojarzeń, bo w naszej kulturze to, że kobieta przytula się do kobiety, albo idzie z nią za rękę nie jest zjawiskiem dziwnym. Tak samo jak sytuacja analogiczna w przypadku mężczyzn w niektórych krajach Afryki(np Kamerun), tam z kolei dwie przytulające się kobiety są nienormalne. Wniosek? Homiki męskie do Afryki! :D
 

art85

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2009
Posty
245
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Bo tak jest od kiedy istnieje człowiek? Dopiero w tym wieku banda popaprańców wpadła na to, że można zawierać związki między mężczyznami.Jak się nie podoba to wypad. Nikt nikogo na siłę nie trzyma, mi w zaściankowości polskiej dobrze.
murzyni też nie mieli do pewnego momentu zbyt wielu praw. O nich też mówisz że to banda popaprańców?

Mylisz progres z regresem. Chcesz cofnięcia do czasów, gdy człowiekiem rządziły instynkty a nie mózg.To ty nie masz argumentów, poza mitycznym "postępem". Też mnie rażą. Tyle, że nie rzucają się aż tak w oczy i nie budzą od razu skojarzeń, bo w naszej kulturze to, że kobieta przytula się do kobiety, albo idzie z nią za rękę nie jest zjawiskiem dziwnym. Tak samo jak sytuacja analogiczna w przypadku mężczyzn w niektórych krajach Afryki(np Kamerun), tam z kolei dwie przytulające się kobiety są nienormalne. Wniosek? Homiki męskie do Afryki! :D
Ty też nie masz za mocnych argumentów. Jakoś to że "bo tak było" do mnie nie przemawia.
 

Codreanu

Zaściankowiec
Dołączył
22 Luty 2009
Posty
1 875
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
znienacka :)
O murzynach już było mówione. Nie można porównywać rasy do dewiacji seksualnej ale wy się pod wszystko podczepicie.
Do Ciebie art nic nie przemawia ale ty doskonale zdajesz sobie z tego sprawę.
 
Do góry