Homoseksualizm i związane z nim kontrowersje

Związki homoseksualne i adopcja dzieci

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
Uważam że homoseksualiści to normalni ludzie, a orientacja absolutnie nie decyduje o wartości człowieka. Dlatego nienawidzę nietolerancji, a szczególnie gówniarzy nie tolerujących "dla zasady" albo ludzi próbujących wmówić innym że homoseksualizm to choroba/dewiacja, co jest sprzeczne z nauką i logiką.
Co do małżeństw i adopcji to jestem jak najbardziej za. Po części rozumiem ludzi którzy mówią że dziecko powinno mieć ojca i matką, ale uwierzcie mi że dzieci z bidula oddały by wszystko żeby mieć kochającą rodzinę, nie ważne jakiej płci A pytania w stylu: "Chciał/a byś mieć dwóch ojców/matki?" są bezsensowne bo nikt nie ma zamiaru odbierać dzieci rodzicom. Jeśli dzieci są adoptowane w bardzo młodym wieku(a tak się zwykle dzieje) uczone są normalności od początku. Pomimo tego uważam że na adopcję w Polsce jest jeszcze za wcześnie przez zacofane społeczeństwo, które gnębiło by to dziecko i jego rodziców.
Co do parad (nie)tolerancji to uważam je za głupotę bo przez nie ludzie mają homoseksualistów za bandę kolorowych dziwolągów w skórzanych strojach, co nijak się ma do prawdy, bo na parady chodzi na prawdę niewielki odsetek homoseksualistów, a większość z nich to normalni nie wyróżniający się zachowaniem czy wyglądem ludzie.
Pozdro dla normalnych, trzeźwo myślących ludzi.
info dla trzezwo myslacych
wg badan 40% homoseksualistow jest jednoczesnie pedofilami
ergo tak bardzo zalezy ci na tym aby dzieci pozyskiwaly mlodziencze doswiadczenia seksualne?
zawsze trzezwy sie podpisal
 

homik87

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2008
Posty
460
Punkty reakcji
0
Wiek
37
witam!
jestem z krakowa i miałem ostatnio nieprzyjemność oglądać marsz tolerancji..

Skoro to taka nieprzyjemność to po co oglądałeś? Ja bym na twoim miejscu przesiedział sobie wygodnie w domku ;)

Oprócz tego nie przedstawiłaś ani jednego argumentu na poparcie swoich tez poza ogólnikami, które już były wielokrotnie odrzucane.

Podobnie jak twoje, ale jakoś ciągle to do ciebie nie dociera.

Akurat na poparcie tej tezy nie potrzebuję żadnych argumentów, bo wśród homoseksualistów tak samo jak wśród heteroseksualistów zdarzają różni ludzi. A czytanie ze zrozumieniem prawie 300 stron tematu to lekka przesada. Myślę że kilkadziesiąt ostatnich stron wystarczy, tym bardziej że temat został zaczęty 3 lata temu i raczej z odpisywania na tamte posty nic by już nie wynikło.

Racja. W tym temacie każdy ma prawo się wypowiedzieć i wkurza mnie to, że gdy pojawia się ktoś nowy, kto chce się dołączyć do dyskusji, podzielić swoimi przemyśleniami (nie ważne z której jest strony), to wy odrazu jeżdzicie po nim jak po burym psie i wymagacie żeby czytał dziesiątki stron. A prawda jest taka, że cokolwiek by nie napisać, to wszystko już tu było i dotyczy to także was, powtarzających w kółko te same pierdoły na które mi już szkoda czasu na odpowiedź.

A co z szajką pedofilów z WB? Oni też kochali dzieci.

Kpisz czy o drogę pytasz? Ile razy mam ci powtarzać że homoseksualizm i pedofilia nie mają żadnego związku! To są dwie różne rzeczy, mało tego zdecydowanie większość pedofilów to heterycy. Więc jeśli tak, to na tej podstawie ja chcę żeby zakazali heterykom np. uczyć dzieci, bo mogą być potencjalnymi pedofilami! Nie wiem czy wyczuwasz kuriozalność takiej sytuacji. Dalej, gwałciciele są heterykami, stąd wniosek że należałoby zamykać wszystkich heteryków bo są gwałcicielami! Dotarło już że orientacja nie ma nic wspólnego z pedofilią?! Więc jeśli nie wiesz co masz tu pisać to nie pierdziel takich głupot bo aż mi się niedobrze robi!
 

upr

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2009
Posty
346
Punkty reakcji
0
Homoseksualna rodzina o ile liczy się w niej przede wszystkim miłość do dziecka jest jak najbardziej zdrowa, a płeć rodziców nie ma żadnego wpływy na orientację czy rozwój dziecka(wpisz na wikipedii "Rodzicielstwo lesbijek i gejów" i poczytaj opinie psychologów.

w 3 rzeszy powstało dziesiątki opracowań naukowych o tym, że aryjska rasa to rasa panów a Słowianie są słabsi i nadają się na niewolników i co zgadzasz się z tym ? nie powiem ile naukowych prac powstało wychwalających ZSRR :)
 

homik87

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2008
Posty
460
Punkty reakcji
0
Wiek
37
info dla trzezwo myslacych
wg badan 40% homoseksualistow jest jednoczesnie pedofilami

Drugi mądry się odezwał!
Skoro ty możesz tak, to ja tak:
info dla wszystkich
wg badań 70% heteryków jest jednocześnie zboczeńcami (gwałcicielami, ekshibicjonistami, prostytutkami, itp. dopiszcie sobie sami)!!!
 

upr

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2009
Posty
346
Punkty reakcji
0
Drugi mądry się odezwał!
Skoro ty możesz tak, to ja tak:
info dla wszystkich
wg badań 70% heteryków jest jednocześnie zboczeńcami (gwałcicielami, ekshibicjonistami, prostytutkami, itp. dopiszcie sobie sami)!!!

jak do tych heteryków zaliczymy homosiów pedofilii itd to pewnie tak :D
 
H

hajer

Guest
wg badań 70% heteryków jest jednocześnie zboczeńcami (gwałcicielami, ekshibicjonistami, prostytutkami, itp. dopiszcie sobie sami)!!!

Idź się lecz pedale, i skończ wypisywać takie brednie. Ciekawe skąd masz takie dziwaczne dane na ten temat? Za dużo czytania blogu p. Senyszyn czy jakieś pedalskie pisemko?
 

Walt_Kowalski

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2009
Posty
386
Punkty reakcji
1
Podobnie jak twoje, ale jakoś ciągle to do ciebie nie dociera.
Racja. W tym temacie każdy ma prawo się wypowiedzieć i wkurza mnie to, że gdy pojawia się ktoś nowy, kto chce się dołączyć do dyskusji, podzielić swoimi przemyśleniami (nie ważne z której jest strony), to wy odrazu jeżdzicie po nim jak po burym psie i wymagacie żeby czytał dziesiątki stron. A prawda jest taka, że cokolwiek by nie napisać, to wszystko już tu było i dotyczy to także was, powtarzających w kółko te same pierdoły na które mi już szkoda czasu na odpowiedź.

Nie możesz mi zarzucić brak argumentów, np. przypomnij sobie rozmowę o homosiach w starożytnym Rzymie, jedynie co się do tego odniosłeś to, to że nie podałem nr strony w książce z której podawałem informacji (w sumie mogłem jakiś zmyślić bo i tak byś nie zajrzał).

Każdy może pisać co chce, ale czy musi? Zwłaszcza jeśli to stek bzdur i dyrdymałów.

Kpisz czy o drogę pytasz? Ile razy mam ci powtarzać że homoseksualizm i pedofilia nie mają żadnego związku! To są dwie różne rzeczy, mało tego zdecydowanie większość pedofilów to heterycy. Więc jeśli tak, to na tej podstawie ja chcę żeby zakazali heterykom np. uczyć dzieci, bo mogą być potencjalnymi pedofilami! Nie wiem czy wyczuwasz kuriozalność takiej sytuacji. Dalej, gwałciciele są heterykami, stąd wniosek że należałoby zamykać wszystkich heteryków bo są gwałcicielami! Dotarło już że orientacja nie ma nic wspólnego z pedofilią?! Więc jeśli nie wiesz co masz tu pisać to nie pierdziel takich głupot bo aż mi się niedobrze robi!

Pytam o drogę, o drogę jaką będzie szedł nasz kraj, czy będziemy poddawać się dyktatowi dewiantów biegających na swoich paradach w sukienkach z pomponami, czy zaczniemy promować zdrowy model rodziny. Statystycznie i tak wychodzi że stosunkowy odsetek pedofilów jest większy u homo, nie potrafisz interpretować badań statystycznych.


Drugi mądry się odezwał!
Skoro ty możesz tak, to ja tak:
info dla wszystkich
wg badań 70% heteryków jest jednocześnie zboczeńcami (gwałcicielami, ekshibicjonistami, prostytutkami, itp. dopiszcie sobie sami)!!!

100% homo to dewianci.
 

homik87

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2008
Posty
460
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Idź się lecz pedale, i skończ wypisywać takie brednie. Ciekawe skąd masz takie dziwaczne dane na ten temat?

A skąd wy macie takie dziwaczne dane na nasz temat? Może za dużo słuchacie Radyja albo za często się kumacie z Młodzieżą Wschechprostaków.

100% homo to dewianci.

Możemy się tak bezsensownie licytować, tylko powiedz mi po co?
 

Walt_Kowalski

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2009
Posty
386
Punkty reakcji
1
A skąd wy macie takie dziwaczne dane na nasz temat? Może za dużo słuchacie Radyja albo za często się kumacie z Młodzieżą Wschechprostaków.
Te dane podawała nawet zouza (odnośnie zakażenia wirusem HIV) , a ją trudno oskarżać o homofobie.
Możemy się tak bezsensownie licytować, tylko powiedz mi po co?
Po to żebyś wreszcie przejrzał na oczy.

Na resztę mojego postanie odpowiesz.
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
Kiedys jak bylem w okresie przednaukowym i przedracjonalnym uslyszalem definicje slownikową (powtarzam slownikową) ktora twierdzila ze pederastia to pociag do "chlopcow" poprzez zle ukierunkowanie milosci wlasnej na zewnatrz. Definicja nie zaprzecza ze Ci chlopcy moga byc niepelnoletni co czesto pewnie tak wlasnie wyglada.

Bylo to moze 10 lat temu albo cos w tym rodzaju.... Przerazajace jak bardzo pederasci sie rozpanoszyli od tego czasu - chca by ich nazywa homoniewiadomo a nie tak za pomoca polskich okreslen jak pederasta i lesbijka.

Przecież tacy młodzi panowie, jak tylko który podrośnie, zaraz się poświęca karierze politycznej, a kiedy który jest już dojrzałym mężczyzną, poświęca się wówczas pederastii, niewiele dbając o żonę i o robienie dzieci. W celibacie żyje każdy, a jeden drugiemu wystarcza. Otóż tak w ogólności pederastia i czuła przyjaźń z mężczyznami powstaje w nas na tle przywiązania do tego, co jest nam samym pokrewne. ”
— Platon, "Uczta"[23]
„ W Jonii natomiast i wielu innych stronach uważają to [miłość homoseksualną] za zbrodnię: tam, gdzie barbarzyńskie ludy mieszkają. Naturalnie, dla barbarzyńców to jest zbrodnia, podobnie jak filozofia. (...) Tak więc gdzie prawo uważa oddawanie się miłośnikom za występek, tam to prawo stoi tylko dzięki nieposkromionej żądzy panowania rządzących i dzięki tchórzostwu rządzonych. ”
— Platon, "Uczta"[24]

Platon o grekach.... Obrzydliwe - czy chcemy na to pozwolic?
 

upr

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2009
Posty
346
Punkty reakcji
0
Bylo to moze 10 lat temu albo cos w tym rodzaju.... Przerazajace jak bardzo pederasci sie rozpanoszyli od tego czasu - chca by ich nazywa homoniewiadomo a nie tak za pomoca polskich okreslen jak pederasta i lesbijka.

nie jestem pewien ale mi się wydaje, że pederastia to oznacza pewien rodzaj homosiów, dokładniej rzecz biorąc forma homoseksualizmu męskiego, polegającą na związkach erotycznych lub kontaktach seksualnych dojrzałych mężczyzn z młodzieńcami lub dojrzewającymi chłopcami ale nie dziećmi, występującą w kulturze starożytnej Grecji.
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
Sorry platon nie pisal o innym homoseksualizmie. Sadze ze to pochodna zpedalenia... czyli kiedy facet przestaje byc facetem zaczyna "dawac dupy" skad niby to sie powiedzenie wzielo?

Dlatego nie sadze zeby ten co daje dupy byl na rowni z tym co nigdy sie tym nie splamil.
 

upr

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2009
Posty
346
Punkty reakcji
0
Sorry platon nie pisal o innym homoseksualizmie. Sadze ze to pochodna zpedalenia... czyli kiedy facet przestaje byc facetem zaczyna "dawac dupy" skad niby to sie powiedzenie wzielo?

Dlatego nie sadze zeby ten co daje dupy byl na rowni z tym co nigdy sie tym nie splamil.

fakt aczkolwiek mi nie o genezę zjawiska chodziło a o etymologię tego słowa
 

zouza

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
924
Punkty reakcji
12
Miasto
wawa
nie jestem pewien ale mi się wydaje, że pederastia to oznacza pewien rodzaj homosiów, dokładniej rzecz biorąc forma homoseksualizmu męskiego, polegającą na związkach erotycznych lub kontaktach seksualnych dojrzałych z młodzieńcami lub dojrzewającymi chłopcami ale nie dziećmi, występującą w kulturze starożytnej Grecji.
ale jestes pewnien ze z wikipedii wziales te definicji? :D
 

zouza

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
924
Punkty reakcji
12
Miasto
wawa

upr

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2009
Posty
346
Punkty reakcji
0
ale jestes pewnien ze z wikipedii wziales te definicji? :D

dokładnie tak wiesz nie mam czasu w pracy za bardzo szukać poza tym to, że z Wikipedii nie oznacza, że od razu musi być bzdura bez przesady. Mi tylko chodzi aby nie posiłkować się czasami w dyskusjach tylko Wikipedią a wszystko inne odrzucać. ;)
 
Do góry