HEY

Katasza

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
193
Punkty reakcji
0
Przecież już stworzyły :D Jak dla mnie to i tak bardzo wiele ;p
 

JoY :)

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2007
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
ZG
Co do tego zespołu mam raczej pozytywne odczucia ;)
Niektóre teksty są naprawdę dobre. Wokalistka ma ciekawy głos, a muzyka także jest przyjemna dla ucha.
 
K

kfiatushekk

Guest
Cóż, zespół nie powala na kolana ( przynamniej mnie) ale szczerze musze stwierdzić, że takich zespołów jak Hey powinno być jak najwięcej. To jest kapela z pomysłem, dobre teksty, ciekawa barwa Nosowskiej, utwory wpadają w ucho. Każda płyta jest dobra, ale nie mogę powiedzieć, że rewelacyjna. To za duże słowo. Pozdrawiam
 

trent

Błąd w Matrixie
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
755
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Mezopotamia
Nigdy nie lubiłem tego zespołu, ale musze przyznać, że Nosowsa to jedna z niewielu polskich muzyków (obok Ciechowskiego i Staszewskiego m.in) któa umie pisać bardzo dobre teksty. Plus dla niej.
 

Lillian

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Zgadzam się - jej teksty są naprawdę dobre. Nigdy jakoś specjalnie nie przepadałam za jej muzyką, ale ostatnio byłam na koncercie i spodobało mi się :D
Teraz ciągle słucham jej piosenek ... szczególnie podoba mi się - 'sic' i ' a ty '
 

alti.noema

Zbanowany
Dołączył
8 Czerwiec 2008
Posty
91
Punkty reakcji
0
ma to coś ^^ czasem na koncertach jest denerwujące jak po każdej piosence mówi "dziękuję", ale to jakoś dodaje jej uroku. no i głos ^^ świetny.
 

Kasia_na

tajemnica
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
1 609
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z Dalekiego Wschodu
głos rewelacyjny, ale mam zastrzeżenia co do wypowiedzi Nosowskiej.Nie chodzi o to co mówi a jak mówi. Czasem mówi tak prosto, a wręcz prostacko.Nie wiem skąd się to bierze, bo przecież ma ciekawe poglądy.
 

kamil0993

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2009
Posty
363
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
się biorą dzieci?
jak dla mnie jeden z najlepszych polskich rockowych zespołów. Wolę twórczość Hey'a za czasów kiedy grał jeszcze Piotr Banach, muzyka była wtedy taka inna... Nowszych płyt też lubię posłuchać, ale bardziej przywiązałem się do tych pierwszych. Ulubionych piosenek mam ok. 30 więc nie będę wypisywał tytułów.

Kaśka śpiewa fajnie, ma ten swój charakterystyczny głos którym operuje na płytach Heya i na płytach solowych. Unplugged można słuchać godzinami :) a szczeólnie "Fate" :) tylko gitara w ręke i Fate unplugged i można godzinę grać :D
 

..Wind..

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Kasia i Hey... Znam jednego ich maniaka.
Ja ich niezmiernie szanuje za teksty, poglady i to co soba reprezentuja. W czasach oglupienia spoleczenstwa i tego co sie teraz dzieje na polskiej scenie muz. oni jako nieliczni trzymaja forme.
 

inga119

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Poznań
Dla mnie Hey to jeden z najlepszych polskich zes połów rockowych i podobnych do Hey'a zespołów- z naprawdę dobrymi tekstami, z ciekawym wokalem, z mądrością jest w Polsce niewiele.

A już nie mówię nawet jakie mają koncerty - naprawdę świetne. Cieszę sie że bedę ich mogła znowu posłuchać na Szczecin Rock Festiwal. Teraz tylko pogoda musi dopisać:)
 

pawelzamazonki

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Nie chcę używać słowa najlepsza, ale fakt jest świetna. Ten jej głos rozbrajający :). Jej najnowsza solówka w sumie nie powala mnie na kolana (oprócz dwóch kawałków), ale tak czy siak jest ona DOBRA. Ba w końcu złota :D
Hey'a płytki mam wszystkie (po przeliczeniu, chyba jednak nie do konca ;)) i uważam, że jeżeli ktoś umie i chce ich słuchać , to potrafi ich pokochać :zakochany:
Zgodzę się z większością umieszczanych tu wpisów - Katarzyna Nosowska jest jedną z najbardziej oryginalnych i charyzmatycznych polskich wokalistek. 23 października wychodzi nowa płyta Hey, w której za realizację, miks i produkcję odpowiedzialny jest Marcin Bors. Nosowska miała już okazję pracować z Borsem przy swoich dwóch ostatnich solowych albumach: "Unisexblues" i "Osiecka". Myślicie, że ta współpraca przyniesie zespołowi nowe brzmienie?
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Mam wrażenie, że Kasia Nosowska jest wprost upychana do tych wszystkich konkursów muzycznych. Może być cicho cały rok, ale i tak jest nominowana. Czyżby Polska nie miała innych, równie dobrych gwiazd?
 

gijorg

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2009
Posty
83
Punkty reakcji
1
Wiek
28
Miasto
Gdańsk
nową płytę Heya lubię bardzo, 'Echosystem' i 'Fire' też są niczego sobie. Jednak za najlepszą polską wokalistkę Nosowskiej nie uważam :) . Wolę Chylińską (kiedyś grała rocka, mam nadzieję, że do niego wróci...) i Bartosiewicz.
 
Do góry