HEY

ryoku

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
dla mnie Kasia Nosowska najlepszą polską wkolistka ROCKOWĄ! Co sądzicie o HEY?
 

cień_marci

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2007
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Landsberg :]
Nie chcę używać słowa najlepsza, ale fakt jest świetna. Ten jej głos rozbrajający :). Jej najnowsza solówka w sumie nie powala mnie na kolana (oprócz dwóch kawałków), ale tak czy siak jest ona DOBRA. Ba w końcu złota :D
Hey'a płytki mam wszystkie (po przeliczeniu, chyba jednak nie do konca ;)) i uważam, że jeżeli ktoś umie i chce ich słuchać , to potrafi ich pokochać :zakochany:
 

scarletrose

uzależniona...
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
1 129
Punkty reakcji
0
Lestat- to jego sprawa co mu sie podoba i nie musisz twierdzić że nie ma gustu. hmm..zapewne ja też nie mam gustu bo Chylińską lubię czasem posłuchać...
Nosowska-->nie nie nie :buuu:
 

goszka

[.już - cóż.] kobieta niezależna
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
1 322
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Police/Tilburg
lubię. bardzo nawet. za głos, za teksty, za muzykę. szanuję. a przy ja sowa zawsze się rozklejam. ach.
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Chylinska udowodnila jak jest mocna w solowej plycie, ktora w zasadzie byla slaba i nie udana. Ale to temat o Hey a jesli chcemy pogadac o Chylinskiej to niech ktos otworzy temat o O.N.A, zespole, ktory jeszcze dalo sie posluchac.
 

gosiaak

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
....
jest kilka piosenek, które wprowadzają mnie w dobry nastroj np. "zazdrość", "moja i twoja nadzieja", "list" albo "teksański" :)
ale w sumie to zespół Hey nie ma zbyt wielu fajnych piosenek.. oczywiście to tylko moje zdanie;p
 

Katasza

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
193
Punkty reakcji
0
O Hey mogłabym mówić i mówić Kocham kocham i ubóstwiam:):) Zawsze marzyłam aby zjawić sie na ich koncercie 2szanse przepadły i co? załamka Ale los potrafi rozpieścić:):) :D :p :p Byłam na Unplugged :) Genialnie Jeśli ktoś lubi i Kasie i Agnieszkę Chylińską To to był dobry moment aby zobaczyć je razem By posłuchać jak te dwa fantastyczne głosy rozbrzmiewają na jednej scenie w tym samym utworze:) Kto był ten wie jaka to magia:)
 

Tangerine

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
197
Punkty reakcji
0
O Hey mogłabym mówić i mówić Kocham kocham i ubóstwiam:):) Zawsze marzyłam aby zjawić sie na ich koncercie 2szanse przepadły i co? załamka Ale los potrafi rozpieścić:):) :D :p :p Byłam na Unplugged :) Genialnie Jeśli ktoś lubi i Kasie i Agnieszkę Chylińską To to był dobry moment aby zobaczyć je razem By posłuchać jak te dwa fantastyczne głosy rozbrzmiewają na jednej scenie w tym samym utworze:) Kto był ten wie jaka to magia:)
Ja niestety nie byłam, ale oglądałam i bardzo mi sie podobało, szczególnie duet Chylińska Nosowska w "Angelene" (nota bene świetna piosenka). A Kaśka jest taka naturalna, ma naprawde świetny głos i pisze takie psychodeliczne teksty ;)
 

Katasza

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
193
Punkty reakcji
0
Ooo tak! Teksty rozwalają mnie! (w pozytywnym znaczeniu) Co do koncertu był magiczny Nie miałam okazji zobaczyć w mtv, tylko jedynie teksański w sieci Realnie przeżyłam wprost niebywale Pierwszy mój koncert Heya i aż taki :) Cudownie! Teraz czekać na płytę :D
 

311bastek311

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2006
Posty
592
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Śląsk
HEY jest legendą.A Nosowska ma świetny głos.Czy takiego tematu już nie było hmmm... a nie wiem.
 

Jopa66

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
625
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Zabrze
Najwspanialszy głos spośród polskich wokalistek! Nie mówię, że jest jakaś wszech wspaniała, ale śpiewać umie i robi to z pasją.
 

Katasza

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
193
Punkty reakcji
0
Każdy wokalista powinien śpiewać z pasją i miłością. Owszem Nosowska taka jest. Jej głos jest naprawdę świetny, począwszy na wspaniałym darciu sie na początku Heya a kończąc na tym mocnym brzmieniu w ostatnich płytach. Oby nie zabrakło takiego głosu w świecie polskiego rocka:)
 

Tangerine

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
197
Punkty reakcji
0
A Nosowska i Chylińska w Angelene to już jest w ogóle mieszanka wybitna, one sie dopełniaja ;]
 

Katasza

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
193
Punkty reakcji
0
to mało powiedziane:) To co tam sie działo to szok:) Ludzie zachwyceni Mnie to zamurowało gdy Chylińską zobaczyłam A co dopiero gdy zaśpiewały:) Z budyniem też bardzo fajnie:) Więcej takich duetów, więcej więcej :D :D :D :D
 

Woiitek

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
Widziałem na Mtv .. Mtv unplugged Hey ... widać było że panuje tam wspaniała atmosfera a w połączeniu z cudownym głosem Nosowskiej mieszanka wybuchowa. Jestem raczej fanem ostrzejszej muzyki ale ten koncert jak najbardziej mnie ujął.
 

magd.o!

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2007
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
34
uwielbiam !

za teksty, za muzykę, za głos.
A nowa płyta unplugged - <3
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Nosowska nalezy tez pochwalic za to, ze sie bawi muzyka, eksperementuje i nie jest zamknieta w jednym konkretnym nurcie muzycznym.
 

Marzena Grunau

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
178
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z wielkopolski
Oklaski dla pani Nosowskiej i zespołu HEY za twórczość artystyczną :) Ale i tak wolę Agnieszkę Chylińską...
Oby dwie wyżej wymienione panie w duecie stworzyły niepowtarzalną rzecz.
Co dwie głowy to nie jedna :)
 
Do góry