Herbatoholicy całego świata...

K

kfiatushekk

Guest
Ostatnio odrkyłam herbate Tetley Orange and Guaranna. i musze przynać ze jest świetna, tylko trudno ją dostac.
 

sebog

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2007
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Najlepsza jest zwykła czarna cherbatka:p nie sypan a w torbach jak sobie na dzień nie wypije 3-4 z dwóch toreb to mnie głowencja boli z lekka :/
 
B

blooz

Guest
ja uwielbiam zwykla czarna herbate pije sage :D notorycznie jak nie wypije ze 2-3 to sie zle czuje caly dzien ;]
 

ddevil

pożeracz drożdżówek
Dołączył
23 Październik 2006
Posty
618
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
nie chcesz wiedzieć
od jakiegos roku pije Sage owocowa (wszystkie rodzaje - ulubiona jablkowa), a jak nie to Sage czarna bez cukru (przewaznie). no i Ice Tea brzoskwiniowa (ale inne tez lubie).
 

Jolene

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
324
Punkty reakcji
0
Miasto
zewszond.
Tez pije sage, ale zwykla nie lubie tych wszystkich owocowych herbat. Jak jestem w domu to zdaza mi sie wypijac ok. 2 herbat na godzine.
 

maryo

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2008
Posty
30
Punkty reakcji
0
Miasto
POŁUDNIE
herbata wymiata :D ide sie napic bo starsza zrobila caly dzbanek pzdro dla NarkoAlkoGramofonoHaszoLagoHerbatoholikow :D
 

psyh0

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2008
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
ślONsk.
nałóg ;)
z paniami w sklepie z herbatą w moim mieści jestem już na ty. :D

z torebkowych to dla mnie najlepsza Dilmah cynamonowa i Magic moments z Teekanne, a sypanych za dużo by wymieniać ;)
 

dziubek6

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2008
Posty
212
Punkty reakcji
1
Wiek
113
Miasto
skads xD
ja do niedawna pilam po ok 10 herbat dziennie ale na szczescie sie juz ograniczyla do 2-3 ;p a pije zwykla herbate z cukrem i cytryna => pysna xD
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
39
Miasto
Dark side of the Moon
Herbatę w torebkach pijam tylko u kogoś, w domu wyłącznie sypaną, parzoną w dzbankach.
Zwykle mam w domu kilkanaście gatunków kilku rodzajów herbat. (Kilkanaście w sumie, nie kilkanaście każdego rodzaju).
Poznałam w życiu pewnie ok setki gatunków. (Gatunków czyli np. sencha, bancha, a nie Saga, Tetley - to są marki ;) )

Picie herbaty, wina, palenie cygar - to wszystko dla mnie sztuka.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Herbata, mmm ;)
Jak nie zacznę dnia kubkiem gorącej herbaty, to mam ochotę zabijać i jestem strasznie przewrażliwiony (tak samo nie mogę spać jak nie wypiję na wieczór). Mój przepis:
W kubku 0,6 (chyba, duzy jest) dwie torebki herbaty Lipton Yellow Label, zaparzyć aż się zrobi czarna (najlepiej pod przykryciem), odsączyć torebki, około 10 łyżeczek cukru i trochę cytryny. Jedyne co potrafi mnie postawić na nogi: Duża dawka mocnej herbaty i sporo sacharozy :D
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
W kubku 0,6 (chyba, duzy jest) dwie torebki herbaty Lipton Yellow Label, zaparzyć aż się zrobi czarna (najlepiej pod przykryciem), odsączyć torebki, około 10 łyżeczek cukru i trochę cytryny. Jedyne co potrafi mnie postawić na nogi: Duża dawka mocnej herbaty i sporo sacharozy biggrin.gif
O w morde po takiej ilości cukru to bym chyba zwymiotował :D
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
39
Miasto
Dark side of the Moon
Szczerze mówiąc ja słodzę herbatę tylko wtedy, jeśli bez cukru nie jestem w stanie jej wypić, bo jest taka niesmaczna ^^
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Ja dziennie pije około 6-7 herbat. Przeważnie gorzka. Nazwa Junan bodajże. To mój główny spożywany płyn ;).
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
Jak dla mnie herbatka musi być słodzona... Bo inaczej nie wypiję ;)
A dziennie wypijam jej bardzo dużo... Piję zamiast kawy x]
 
Do góry