Hehe Cwaniaczek

mysza87

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
... daleeeeko :)
heh, ja kupiłam tylko mp3 na allegro i Irde do fona :) i jestem zadowolona nie moge powiedzieć, a sama dopiero zaczynam ( a właściwie mój tata ) nio ale mam już kilka pozytywów i żadnych negatywów :) ale super sprzedawcą chyba nigdy nie zostane :p bo właściwie to nic jeszcze nie sprzedałam hihi :) pozdro :) o i zapomniałam dodać że mój tata kupił raz samochód z aukcji ( tzn. pojechał obejzał, uzgodnił cene i kupił , jednak zawiódł sie strasznie bo samochód miał fatalną blacharke :/ i był odpicowany tylko do sprzedarzy :( ) po sprzedarzy tego pechowego samochodu ( oczywiscie sprzedany był tak że przyszły właściciel wiedział jaką ma blacharke, co jest nie tak i tak dalej, koleś miał swój warsztat wiec powiedział ze moze sie pobawić i kupił ) tata zaryzykował jeszcze raz i tym razem zadzwonił do gościa do Gniezna, autkiem jeździmy do dzisiaj, i jesteśmy SUPER SUPER zadowoleni ( tfu.. zeby nie zapeszyć :) ) Pozdrówka :)
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Niestety są tacy oszuści co chcą się szybko wzbogacić i oszukują psują opinię innym, uczciwym.
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
A chciałbyś, aby to ciebie oszukano?
Nie?
To się nie wyśmiewaj.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Ale HardCore ...w życiu nie widziałam droższych kartofli. Ale na serio że tacy :cenzura: ludzie łażą po tym świecie ! Ciesze sie że jestem nieufna
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
kartofle za 2250 zł :D
nigdy nie kupuje od allegrowiczow nowych z zerowym kontem komentarzy :p
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
To jak ci użytkownicy mają zdobyć komentarze, jak nikt nie kupuje od nich?
 

Hakeryk2

Meblujdom
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
690
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ostatni komentarz jest najlepszy :lol: ... i jak tu na allekradną kupować?
 

Paulp

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
55
Punkty reakcji
0
Najłatwiej sprzedawać przedmioty o małej wartości aby sie dorobic komentarzy. Sam mam zasade że towary powyzej 200zł zawsze szukam w swojej okolicy i odbieram osobiscie:)
 

grass

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
5
Punkty reakcji
0
szkoda zemu frytek nie zrobił hehh bo to polska anie elegancja francja proste :bag:
 

fluxbar

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Ja zostałem okradziony na 930 zł :/ Wpłaciłem kasę i miał mi wysłać kurierem telefon... Ale kicha ! Żadnego telefonu ! NIC ! :bag: Sprawa jest na policji, ale nasza policja taka szybka, że już 3 miesiąc, żadnego kontaktu, żadnego listu, nie wiadomo co się dzieje... Jestem pewien że tego nie odzyskam... Mam na szczęście dane gościa... Sprawdzałem je i są prawdziwe... O tyle dobrze... Ale gościu wyparował chyba za granicę... Pewnie wróci za jakiś czas... To wtedy pojadę do niego, wykopię dół i zabiję własnoręcznie :bije: :bije: :evil:
Żadnych zakupów już nie robię ! Ani na allegro ani na ebayu, ani na żadnym innym "gównie" !!! Jestem wkur**** i nie popuszczę takim draniom ! Niech ja tylko jeszcze jakichś znajdę ,to tak im złoję tą du** że się nie ruszą przez pół roku !! I przestanie im się chcieć wykorzystywać niewinnych i biednych ludzi !
Teraz jak coś chcę to kupuję to w sklepach.... Od razu widzę stan itd.
Dajcie namiary na jakichś gości, to już nie żyją! :bije:
I żadnych komentarzy na moją niekorzyść ! Bo się wkurzę i powyzywam jeszcze wszystkich (od razu informuję), czego bym nie chciał !
 

zielka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
838
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.::Dobrze mi tu::.
o ile pamiętam to na allegro nie ma możliwości wystawienia takiego długiego komentarza jak np ten pierwszy - tam jest jeszcze przerwa z jedna linijką w dodatku
 

ich_will

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Miasto
Londyn-UK
Mój tata często kupował na Allegro ale teraz kupuje tylko na www.amazon.com .Nie ma oszustów!A poza tym jest o 9 razy taniej niż w sklepie.Nigdy nikt nas nie oszukał,może dlatego,że mój tata to DJ?
 
Do góry