Hehe Cwaniaczek

piotr99900

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2005
Posty
275
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z nieba =)
Mojemu kumplowi zamias teleofnu dali kartofle :) no i koles mieszkał jakies 100km od niego. noi zabral mala ekipke pojechali tam kupili na lepek 1kg kartofli i poszli do kolesia. Koles dzwi otworzyl i zostal obrzucony kartoflami potem lekko go sklepali. A potem koels zrobil im herbatke i dal telefon :)
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
to ja słyszałam że ktoś mydło wysyłał zamiast telefonu :D
Ale kartofel lepszy :p
 

dragon_472

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2006
Posty
81
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Wałbrzych
Mojemu kumplowi zamias teleofnu dali kartofle smile.gif no i koles mieszkał jakies 100km od niego. noi zabral mala ekipke pojechali tam kupili na lepek 1kg kartofli i poszli do kolesia. Koles dzwi otworzyl i zostal obrzucony kartoflami potem lekko go sklepali. A potem koels zrobil im herbatke i dal telefon smile.gif
Tylko 1 kg powinnienen kupic jakis worek 50 kg :D wtedy by byla jazda :D
 

Cinkers

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2006
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Tacy ludzie zdazaja sie wszedzie... I tu nie chodzi tylko o Allegro... Ja kupuje na Allegro i jeszcze nigdy sie nie nacialem... Przede wszystkim trzeba kupowac od userów ktorzy maja duzo pozytywow. I nie rozumiem troche tych ludzi co kupowali od niego po pierwszym komencie... Ja bym w zyciu nie kupil czegos od kolesia, ktory ma tylko jeden komentarz i to do tego jaki !! Takze Ci ludzie sa sami sobie winni (moze oprocz tego pierwszego ktory nie wiedzial w co sie pakuje). Proste... A co do osoby ktora ich oszukala - brak mi slow na takich ludzi... Sadza, ze cwaniactwem ustawia sobie zycie... Ale w koncu i im powinie sie noga.
 

kaczor200

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2005
Posty
67
Punkty reakcji
0
Miasto
trójmiasto
na allegro mozna spoko kupowac ale takie rzeczy do 50zł, bo ja juz cena jest wyzsza no to troche sie boje... ale kupuje juz od 3 lat i nigdy sie nie nacielem... trzeba uwaznie sprawdzac sprzedawcow :) allegro RLZ bo ebay i aukcje24 odpadaja :D
 

souL_

Be my very own constellation... =*
Dołączył
18 Styczeń 2006
Posty
877
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Tarnów
uffffffffffffffffffff!!!!!!!!!!!
dobrze ze mam juz zakupione ziemniaki...
i telefon tez moze byc wiec taki przypal sie nie zdarzy :D :D :D :D

A musztarde masz??:pP

kaczor200 a jakich sprzedawców polecasZ?? Bo może bym zaczęła kupowac...=)
 

qwerty12345

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
85
Punkty reakcji
0
Głupota ludzka nie zna granic. Co za id**** kupuje u osoby bez komentarzy towar za taką cenę?? Sami sobie są winni. Trochę kupuja na allegro, ale jeszcze nigdy mnie nie oszukano:)

Jak kupujesz coś, to popatz na te komentarze, i wiesz że jak ktoś ma 2000 pkt, nie może być złodziejem. A jak ktoś ma 0, i sprzedaje towar, do tego super promocja, to niema huja - coś nie tak.

Ludzie mówią że allegro jest niebezpieczne - nie prawda. To ludzie są debile.
 

wosl

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2006
Posty
163
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Underground
qwert12345 dokładnie masz racje. Ja znam typa co pogonił ziemniaki zamiast telefonu na allegro. ogulnie to sprzedał tak dwa telefony a wczesniej mial tylko jednego komenta pozytywnego i to jeszcze jako kupujacy za jakies badziewie za 10 zł, ja od kogos takiego nigdy na allegro bym nie kupił no chyba ze gdzies kolomnie i mozliwy byl by odbior osobisty a jak paczka to tylko duzo komentow pozytywnych albo super sprzedawca
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
A co mają zrobić ci którzy są uczciwi, a dopiero zaczynają?
 

kaczor200

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2005
Posty
67
Punkty reakcji
0
Miasto
trójmiasto
najpierw kupowac a potem dopiero sprzedawac.. a jak kupujesz i masz 0 komentarzy to raczej musisz zrobic przelew bo za pobraniem ci nie wysle...
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Kupowałem kilka razy na allegro i ebayu i kazali mi robić przelewy.
Nie zgodziłem się i usprawiedliwiłem to faktem braku konta oraz wysoką prowizją. Wysłali mi za pobraniem. Najpierw otworzyłem paczkę i sprawdziłem co przysłali (zamówiłem menorę). Ponieważ byłem niezadowolony z jej wyglądu odesłałem ją na koszt sprzedawcy spowrotem ;)
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
A ciekawe czy te ziemniaki były świeże... Chociaż pewnie tak bo nic nie pisali, że były zgniłe :D Ale to się nazywa "najdroższy ziemniak" zaszczyt go kopnął... Chociaż ja tam wolę spożywczak... Za kilka złotych mam 3 kilogramy :D :D :D
 
Do góry