Harry Poter I Radjo Maryja

...:::ruda:::...

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
349
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
Nidzica
tak teraz wlasnie mysle ze w sumie "kolega-chodzacy slownik" nie zaprezentowal zbytnio swojego zdanie w kwestii ktorej ten temat dotyczy skupil sie na krytykowaniu innych i pokazywaniu swoich zdaolnosci(watpliwych)jezykowych, no i jeczsze zastanawia mnie tez sam sposob wypowiedzi Cassai Wentona odwala tu jaks popisowe a na bank jestem przekonana ze nie "blyszczy" tak przy konwersacji oko w oko; przyznam ze w jego wypowiedzi pojawily sie terminy sprawiajace mi pewna trudnosc ale cos mis ie wydaje ze nie tylko mnie to dotyczy :]
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Cassai, przypominasz mi Taboretixa - obydwoje mnie wkurzacie swoją głupotą.

A co do przeszkadzania ludziom na forum, to można by zrobić sondę, kto bardziej przeszkadza, ja czy Ty.
Osoby mające argumenty na swoje racje są dla Ciebie glupie.... a może to Ty jesteś głupi, nie potrawisz nawet zrpzumieć o czym sie pisze :) ... a jednynym argumentem kiedy już wszystko zawodzi jest poprostu obrażanie innych, bo pozatym to i tak nic nie zdziałasz :) ... Pozdro :D

Rapid ... podobnie przypomnianasz mi Berialsa ... tak samo zamiknięty na świat :) i egoista .
Pozdro :D
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Drogi Taboretixie, nie zauważyłeś, że próbowałem zwrócić uwage "kolegi - chodzącego słownika" na to że popełnia offtopic i jak zauważyła Ruda to on zaczął pierwszy nas obrażać, więc zamiast biec po słownik wyrazów obcych wole napisać kilka przykrych słów.

Nazywając mnie egoistą masz racje. Ale dla Twojej wiadomości, nie jestem zamknięty na świat, w przeciwieństwie do Ciebie - zamknąłeś się w świecie zwanym "Kościół i jego doktryna".
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Drogi Taboretixie, nie zauważyłeś, że próbowałem zwrócić uwage "kolegi - chodzącego słownika" na to że popełnia offtopic i jak zauważyła Ruda to on zaczął pierwszy nas obrażać, więc zamiast biec po słownik wyrazów obcych wole napisać kilka przykrych słów.

Nazywając mnie egoistą masz racje. Ale dla Twojej wiadomości, nie jestem zamknięty na świat, w przeciwieństwie do Ciebie - zamknąłeś się w świecie zwanym "Kościół i jego doktryna".
Oki, Skoro poczułeś sie obrażony to masz prawo to napisać. A skoro przyznaleś że jesteś egoistą, to jesteś zamknięty na świat, bo z tym również wiąże sie egoizm ...

No ale na temat nie gadamy.... Zastanawiam sie czemu maiał służyć tan tytuł. ??
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Taboretix:

Po pierwsze, o jaki tytuł Ci chodzi?
Po drugie, egoizm nie implikuje zamknięcia na świat.
 

ukson17

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Skądkolwiek zawsze z Polski...
Cassai, przypominasz mi Taboretixa - obydwoje mnie wkurzacie swoją głupotą.

A co do przeszkadzania ludziom na forum, to można by zrobić sondę, kto bardziej przeszkadza, ja czy Ty.

To jets ta wasza wolnośc słowa. Kto nie zgadza sie z poglądami wbitym wam przez mediia itd. jest głupkiem, idiotą itp. Mówicie o tolerancji, szacuknu dla poglądów innych, a sami dajecie temu najlepszy przykłąd :lol:
Uczepiliście sie jednej wypowiedzi Kościoła na temat HP i wielką afere robicie. Rapidek gubi sie i sam sobie przeczy, umieszca żałosne prowokacje, Berialss to samo :] nie wiem, czy sie śmiać czy płakać przy waszych postach B) Jak ktoś przeciwstawia sie wam, i nie macie na jego wypowiedzi argumentów odrazu lecą tego typu wypowiedzi poziomem mojej 3-letniej siostrzyczki. Co do egoizmu to jest zamknięcie na świat, weście pod uwage skutki dla sołeczeństwa z rozluźniania z zanadrza pasa w wychowaniu. Ale i tak sie nie zrozumiemy bo wy myslicie aby jak najwięcej dla siebie.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Zacytuj mi zdania, które pokazują to że przecze sam sobie.

Co do żałosnych prowokacji, jak mówie, ten Cassai zaczął pierwszy, mam prawo się bronić, niezależnie od sposobu. Co do braku argumentów, próbowałem mu wytłumaczyć że mówi nie na temat - on dalej swoje i zaczął prawić mi morały, więc pozostaje sięgnąć po kamienie.

A co do egoizmu, to jest taki temat gdzieś na forum, to po pierwsze, po drugie, zamykanie się na świat, określiłbym raczej jako ignorancja, gdybym był zamknięty na świat to przecież nie udzielałbym się na forum, nie sądzisz?

Myślac, że poglądy wbiły mi media to się grubo mylisz. A co do kościoła, to czepiam się wszystkiego czego tylko moge, sprawia mi to przyjemność, byle głupota byle szczegół, ale i tak zapewne się nie zrozumiemy.
 

ukson17

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Skądkolwiek zawsze z Polski...
Co do przecznia sam sobie miałem na wypowiedź Rapida w innym temacie.

Jak Cassai zaczął?, że zareagował na głupoty typu kościół coraz bardziej odchodzi od swego powołania? Kościół jest bliżej swego powołania niż kiedykolwiek wcześniejm z wyjątkiem samych początków.

Zamknięcie na świat może mieć różne formy, sam w kolejnym akapicie to udowodniłeś.
A co do kościoła, to czepiam się wszystkiego czego tylko moge, sprawia mi to przyjemność, byle głupota byle szczegół, ale i tak zapewne się nie zrozumiemy.

I co chcesz tym osiągnąć??? Czepianiem sie każdego szczegółu i wywyższanie go do rangi bardzo poważnych "wykroczeń" wykazujesz własną głupotę. To nie ma nic wspólnego z konstruktywną krytyką.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Eh, obrońca ucieśnionych się znalazł, ale pokonwersujmy zanim zamkną ten temat za offtopic.

Widze że stoisz stanowczo za kościołem - czyli jestem spokrewniony z Taboretixem (przynajmniej w kwestiach wiary). Czyli nie znajdziemy wspólnego języka.

Hmm, o ile się nie myle, to ja nie wywyższam szczegółów do rangi poważnych "wykroczeń", a co do tego "co mi to daje" to już Ci o tym pisałem.

A co do tego jak Cassai zaczął, to przeczytaj kilka razy jego posty i wczuj się we mnie, nie sądzisz iż egoista mógłby poczuć się urażony?
 

ukson17

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Skądkolwiek zawsze z Polski...
No i właśnie to co ci to daje świadczy o twoim ograniczeniu, dokładać komus byle dołożyć , a przeważających zdecydowanie pozytywów sie nie dostrzegasz.
Mogłeś nIe na tyle urażony żeby odrazu kamienie wyciągac, przeczyrtałem i sie zgadzam z tym chodź nie do końca co Cassai napisał, a wy wyjeżdzacie odrazu z prostackich tekstów, że ten post żałosny, a to bla bla bla :]
 

...:::ruda:::...

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
349
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
Nidzica
O rany!! No i co Wy robicie?? Po co te bezsensowne posty,warto sie teraz wyklocac co kto powiedzial,czemu tak zrobil, jakich srodkow uzyl do osiagniecia zamierzonego celu?? Ukson czepiasz sie Berialsa wytykajac mu ze naskoczyl na Cassiego a sam go atakujesz,moze nie w obrazliwy sposb ale fakt jest faktem. No i co jest prostackiego w okresleniu ze jakis "post jest zalosny" ?? ktora literka Ci sie nie podoba?? Skoro tak uwazalam,a uwazalam to uzylam takieg okreslenia ale nie sadze aby bylo ono prostackie!
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
Osoby mające argumenty na swoje racje są dla Ciebie glupie.... a może to Ty jesteś głupi, nie potrawisz nawet zrpzumieć o czym sie pisze :) ... a jednynym argumentem kiedy już wszystko zawodzi jest poprostu obrażanie innych, bo pozatym to i tak nic nie zdziałasz :) ... Pozdro :D

Rapid ... podobnie przypomnianasz mi Berialsa ... tak samo zamiknięty na świat :) i egoista .
Pozdro :D

A ja myślałam , że to ty tak robisz.. a co do 2 części to ja się w ogóle nie zgadzam ażeby oni byli "zamknięci na świat"


Oki, Skoro poczułeś sie obrażony to masz prawo to napisać. A skoro przyznaleś że jesteś egoistą, to jesteś zamknięty na świat, bo z tym również wiąże sie egoizm ...

Każdy jest egoistą.

A co do tematu to HP trafi do zbioru ksiąg zakazanych dzięki takim oszołomom.. :hahaha:
 

Rapid

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2005
Posty
1 190
Punkty reakcji
21
Potykano się tu o mnie kilka razy więc pozwolę sobie na stwierdzenie, że rozmowa z Taboretixem, Uksonem i jeszcze kilkoma innymi osobami przypomina rozmowę "ze ślepym o kolorach". Od razu uprzedzam, że mam pełną świadomość niestosowności tego powiedzonka ale akurat ono najlepiej oddaje klimat dyskusji.
Proponuje powrót do przekonywania się argumentami a nie inwektywami. To jest w końcu tylko forum dyskusyjne a nie arena.
 
Do góry