Happysad

Szczurowa

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2008
Posty
85
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Ciechanów
Punk to nie jest, za wolne. Pop też nie, za mało komercyjne i ogólnie za fajne.
Ogólnie- oni sami się nie szufladkują, to też tego nei róbcie ;) . Ważne, że grają kawał dobrej muzyki, mają świetne teksty i poruszają ludzi na koncertach. I za to im chwała :lol:
 

freya

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
263
Punkty reakcji
0
Miasto
z piwnicy
Happy sad jest chujowy, happysad mi sie nie podoba z tego wzglęgu, zę wszystkie piosenki, no dobpra prawie wszystkie są Happy, a jesli nie są happy to są wykonane i wydają sie słodkie, więc happy sad jest CH*jowy
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
A więc po pierwsze:

Freya, rozumiem, że możesz nie lubieć happysadu, bo ja też go nie lubię, ale chociażbyś nie przeklinała, jeszcze raz i dostaniesz ostrzeżenie. A poza tym to zaznajom się chociażby z kilkoma piosenkami happysadu, bo mimo, że melodyjki często są wesołe, to teksty wręcz przeciwnie.

Fasolka, co w nich fajnego?
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
32
Miasto
Kaer Morhen
freya, widzę, że nawet nie wiesz jak się poprawnie pisze nazwę tego zespołu. :] Jeśli chodzi o ich piosenki - ktoś tu chyba nawet wcześniej pisał, że ostatnia płyta jest zdecydowanie bardziej sad niż happy, więc nie wiem o co Ci chodzi. Btw., czy to źle, że ktoś śpiewa o szczęściu? Może lepiej żyć w społeczeństwie ogarniętym wiecznym smutkiem? :bag:
 

Kapciuszek

niepoprawna optymistka.
VIP
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
5 363
Punkty reakcji
79
Miasto
kraina baśni
Btw., czy to źle, że ktoś śpiewa o szczęściu? Może lepiej żyć w społeczeństwie ogarniętym wiecznym smutkiem? bag.gif

dokładnie
ile można słuchać piosenek w stylu "świat jest szary i zły, mam doła i jestem smutny" xD

lepsze są te o szczęściu ;)

i prrrroszę
nie oceniajcie zespołu po przesłuchaniu 3 piosenek
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
dokładnie
ile można słuchać piosenek w stylu "świat jest szary i zły, mam doła i jestem smutny" xD

lepsze są te o szczęściu
Proponuję zapoznać się z twórczością Dezertera :) Ich uważam za wirtuozów polskiego punka, a bynajmniej radosnych tekstów nie mają ;)
 

dziubek6

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2008
Posty
212
Punkty reakcji
1
Wiek
113
Miasto
skads xD
A mi sie z ich ostatniej plyty podoba tylko jedna czy dwie piosenki, starsze plytki sa lepsze ;p A ta jedna piosenka to Dluga droga w dol...
 

alti.noema

Zbanowany
Dołączył
8 Czerwiec 2008
Posty
91
Punkty reakcji
0
są świetni, ale ostatnia płyta 'nieprzygoda' trochę nie pasuje do nich, jest strasznie wolna, a jak wiadomo hpsd tworzy muzykę do pogo i nastawiania ludzi pozytywnie do świata.
trochę się zawiodłam na ostatniej płycie, ale ogólnie nie jest źle.

najlepsza piosenka to - psychologa!!!
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
a jak wiadomo hpsd tworzy muzykę do pogo
:lol:
Happysad? Pogo? Jakie to jest pogo na happysadzie? 10 dzieciaków podskakujących w jednym tępie i raz na pół minuty obijająca się barkami? Chyba dawno pogo nie widziałaś :D
 
Do góry