Happysad

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
o tak Czarna... hm, wypiasanie ich piosenek od tych, które najbardziej zachodza Ci w pamięc, czymś się jednak różni, nie sądzisz?

rock, reggae, punk. oczywiście jesteś zdolna do wysmiania mnie, a równocześnie innemu forumowiczowi przyznania racji i nawet chęci wytłumaczenia, że jednak się z tym nie zgadzasz o_O.

A co ma B. Marley do naszego Habakuka? Owszem, muzyka jest podobna, ale nie jest idealnie taka sama, te same dźwięki, te same texty? nie sądzę. a hs to domieszka reggae w rocku i punku, rocku zreszta i punku, lekkim.

Trwające jakieś czas uwielbienie hs minęło. Lubię ich, bo lubię do tego wracać, posłuchać ab und zu, ale ich miejsce zajęły zespoły, jak Akurat, Farbeni, i z innej bezki, Myslovitz ;).
 

michal90

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2006
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Toruń
Ja ich uwielbiam!! Poznałam przypadkiem: przez koleżankę, której jestem dozgonnie wdzięczna. Są świetni! <-- nic dodać, nic ująć.

przykre... zart :) ja ich nie lubie kwestia gustu no ale w punk rocku siedze pare lat wiec troche sie znam no ale nie o tym mowa happiszit mi nie podchodzi wole AKURAT (SKA) polecam wszystkim:)

PS wiem ze akurat i happysad to nie punk ale jakos nie lubie tego drugiego takie babskie;p
 

fehcram

j-lover
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
1 220
Punkty reakcji
0
Miasto
Wonderland
Nie lubie happysad. Muzyka jakaś taka.. hmm.. teksty? Za dużo o miłości...
I kojarzy mi się z nastolatkami :lol:
 

merkaba69

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2007
Posty
217
Punkty reakcji
0
Wiek
34
ja tez nie cierpię tego shitu z tym czerstwym wokalem, ale jestem zmuszona słuchać tego syfu codziennie bo moja siostra jest "punkówą" :przewraca: i takich punkowych przebojów słucha
 

deenes

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
zach-pom
nie no happysad bardzo punkowy zespol hehehe ;)
kiedys sluchalem i nawet sporo, ale naszczescie przeszlo.
 

Papa Smerf

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Katowice
Kurcze mam taki problem. Miannowicie nie moge znalesc piosenek go i drzefko w jakiejs normalnej wersjii. Wszedzie tylko wersje live i to dos marnej jakosci :/ I czy w ogole bylo to wydane na jakis plytkach czy cos??
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
no Akuraci ;), wspominałam, teraz.
Happysad to takie lekkie wprowadzenie... ale na koncercei mi się podobało ;).
i lubię ich czasami posłuchać.
Strachów i Farbenów częściej też słucham ;)
 

esencja

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
704
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Krakau.
Smerfie, z tego co się orientuję, są to niewydane piosenki (;

A ja już "wyrosłam" z hepisedów.
 

deenes

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
zach-pom
widzisz, widocznie jeszcze nie odkryles w sobie przewrazliwionej nastolatki hehe :p
 

esencja

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
704
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Krakau.
No niestety wiem :( Czemu mowisz ze wyroslas?? I tak w ogole dlaczego wiele osob uwaza ze to muza dla przewrazliwionych nastolatek? :/

Nie powiedziałam, ze muzyka jest dla przerważliwionych nastolatek (;
Kiedyś szalenie słuchałam muzyki happysadu i głosy Kuby, ale dopóki nie wydadzą tej trzeciej płyty, która niebawem się pojawi, rzadko ich słucham. Znudzili mi się, co nie wyklucza że kompletnie zniknęli z mojej plejlisty. Dowód? Lastfm, link niżej ;P

A co do przerważliwionych nastolatek - bo one lepią się do wszystkiego gdzie jest smęcenie o miłości (;
 

czarna

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
199
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
skądinąd
ten tego.
ja mam takie wrażenie, że HS to miał być zespół na imprezy studenckie.
juvenalia, kluby a akademikach... tak mi się kojarzy.
nawet na forum HS w ankietach dot. wieku słuchaczy częśto spotyka się odpowiedzi 20-22...
ale szeroki dostęp do muzyki <internet> spowodował, że gimnazjalistkom sie spodobało.

co do koncertów: właśnie te różowe darkpinczery, które twierdzą, że HS słuchają, nie chodzą na koncerty, więc Nostress.

ale faktycznie, może się znudzić, i wtedy ludzie mówią, że wyrosli...
ja nie wyrosłam. mam 18 i czuję, że prawdziwe hepisadowanie się jeszcze zacznie, na studiach. chyba :eek:

czekamy na płytę.
nostress tour 2006 niezapomnane.
 

esencja

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
704
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Krakau.
ja byłam na koncercie i było świetnie :)


chyba źle to napisałam, bo mi po prostu przez pewien czas chce się rzygać słysząc o miłości i to może dlatego narazie ich nie słucham ^^
ale podróże z i pod prąd mam kupione ;D
 

*Ktosik:D

rozhuśtywacz brzóz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
NeverLand
ten tego.
ja mam takie wrażenie, że HS to miał być zespół na imprezy studenckie.
juvenalia, kluby a akademikach... tak mi się kojarzy.
nawet na forum HS w ankietach dot. wieku słuchaczy częśto spotyka się odpowiedzi 20-22...
ja nie wyrosłam. mam 18 i czuję, że prawdziwe hepisadowanie się jeszcze zacznie, na studiach. chyba :eek:
otóż to.. , też mi sie wydaje, że to dobry zespół na klubowe koncerty studenckie (popularny jest też zespół Akurat..a tamta muza ma jeszcze specyficzniejszą formę :)..a mimo to byłem na ich koncercie )
ja byłam na koncercie i było świetnie :)
chyba źle to napisałam, bo mi po prostu przez pewien czas chce się rzygać słysząc o miłości i to może dlatego narazie ich nie słucham ^^
ale podróże z i pod prąd mam kupione ;D
na szczęscie nie mają samych tekstów o miłości, bo też mnie już ten motyw w muzyce irytuje . Lubie Happysad, bo ich muzyka jest po prostu rytmiczna..ciekawe tony :eek:k:
 

Emhyr Var Emreis

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2006
Posty
23
Punkty reakcji
0
Mało zespołów tego typu mi się podoba..Happysad mi się podoba.. Miejmy nadzieję, że się wybije tylko bardziej :D
 

Heroin

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Agrh, nie-e. Nie mogę już słuchać kapel pokroju Happysad, Pidżama czy Strachy. No po prostu straszne.

Z pokrwenych brzmień zniosę tylko Analogsów, ewentualnie Kazika.
 

iguaanaa

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2006
Posty
376
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
bezdomna !
hahaha happysad to chyba jakis zart aha rozumiem was dzieci "panks not ded" :lol:

co za pusty komentarz! wiesz każdy ma swój gust i nie każdy kto ma inne preferencje muzycze od Ciebie i np. lubi Happysad jest dzieckiem, zresztą ten zespół nie jest kapelą punk rockową to jest rock alternatywny, punk to np. KSU. Więc jeżeli nie masz wiadomości na dany temat to lepiej się nie wypowiadaj ...

a co do zespołu lubie go...ma ciekawe teksty i muzyke :D
 
Do góry