Happysad

Atka

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2006
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Na początku Happysad taki był obojętny dla mnie.
Później jak dostałam płytke spodobało mi się.
Obydwie płytki podobają mi sie
Moich naj jest troche duzo
 

Maggot

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2006
Posty
215
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Sandomierz
A ja jakoś nie lubię ... Ostatnio był koncert u mnie w mieście.Teksty mi się nie podobają i w ogóle całokształt ... :)
 

k_asia91

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
Happysad wymiata ! :) Słucham od w sumie niedługiego czasu i baaardzo mi się podoba :) Ale ulubionej piosenki chyba nie potrafię wskazać... :) Pozdro ;)
 

x_x

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
40
Punkty reakcji
0
oni są boscy! nie mówię, ze każdemu maja sie onie podobać, ale mnie się podoba, i to bardzo. dla mnie oni sa genialni.
 

michau

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
428
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
jesteś ?
Dla mnie HAPPYSAD rzadzi :D moglbym ich sluchac doslownie 24/h !!:D
A najepsza piosenka to raczej Z PAMIETNIKA MLODEJ ZIELARKI i PARTYZANT K :)
happysadlogo1.jpg

pozdrawiam :)
 

x_x

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
40
Punkty reakcji
0
no ja tez ich lubie, ale wkurza mnie ajk na bis spiewaja często "zanim pójde" :/ ale tak ogólnie to sa spox ;)
 

czarna

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
199
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
skądinąd
Bo "Zanim Pójdę" to jest ich znak rozpoznawczy, chyba taka pierwsza miłość każdego z fanów. Większość z nas zaczęła od Zanim Pójdę. Ludzie którzy nie słuchają Happysad'u też kochają tę piosenkę.
A kolesie grają tę piosenkę, zanim pójdą, więc chyba dobrze umiejscawiają...

Choć faktycznie, to możę wkurzać. Jak dla mnie to każda piosenka Happysad wymiata, to dzięki genialnemu wokalowi Kuby Kawalca.

Pozdro dla fanów!
 

x_x

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
40
Punkty reakcji
0
Większość z nas zaczęła od Zanim Pójdę. Ludzie którzy nie słuchają Happysad'u też kochają tę piosenkę.
no fakt <_<

ale pierwsza ich piosenką jaka usłyszałam było "wszystko jedno", aczkolwiek kiedy zaczełąm ich słuchać byłam zakochana w "zanim pójde" :p , więc przyznaje racje ;)

ale koniec bo się offtop robi ;)
 

czarna

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
199
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
skądinąd
Ale nam sie inteligentna rozmowa wywiązałą :p

Bo niektórzy chcieli wykrakać offtopa.

A jak ma być ciekawie, to ja zadam pytanko:
Którą płytę Happysad wolicie?
Wrócimy tu jeszcze czy Podróże z i pod prąd?
A może coś o piosnekach, które nie znalazły się na płytach? Np. Wolę marihuanę...?
 

malinowysok

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wrócimy tu jeszcze - plyta bardziej spokojna, swietna muzyka

Podróże z i pod prąd - plyta bardziej rockowa, swietne teksty

nie mozna ich porownywac, są zupelnie inne. . .
 

serfer

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
148
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Niektorzy mowia ze Happysad to muzyka dla zbuntowanych nastolatek :D
ale ja tez i ch bradz lubie :p :p i rowniez trudno bylobymi wskazac ulubiony utwor
 

x_x

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
40
Punkty reakcji
0
O tak! "Wolę marichuane" jest genialnym utworem... To jest takie ponure, ale takie realistyczne, eh...
A co do płyt to sama nie wiem... rzeczywiście sa różne... trudno mi je porównac, to zalezy od nastroju :)
 

michau

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
428
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
jesteś ?
ja lubie obydwie plytki, ale ze wskazaniem na "podroze i pod prad" bo teksty bardzo fajne :]
 

czarna

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
199
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
skądinąd
Zgadzam się z wami całkowicie. Nie da się wyróżnić lepszej płytki. Obie genialne.
Przy "Wszystko jedno" sobie skaczę, śpiwam razem z Kubą, którego głos działa na mnie jak narkotyk...
A przy "Podróżach" to jakoś tak lżej... Człowiek się zatapia w tych słowach, w tym genialnym głosie...

Hmmm, to chyba dobrze, że obie płytki są takie kapitalne...
Oby tak dalej...

A Wolę Marihuanę... Zakochuję się w Happysadzie zawsze od nowa dzięki tej piosence.
Kiedy jej słucham, zastanawiam się, jak można mówieć, że Happysad ma denne teksty... No jak?? Zresztą przy wszystkich kawałkach tak myślę...

A właśnie, kolejne pytanko: Którą piosenkęnajczęściej nuca fani Happysad'u? Które słowa cały czas mruczycie? Który kawałek najczęsciej leci u was na Winampie? Wiem, ze to się zmienia, ale teraz...

U mnie to jest "Od kiedy ropą" i "Bakteryja" -> piosenki, których dawniej nienawidziłam, teraz są moje. Moje. Nie wiedziałm, że będzie istnieł jakiś zespół, który w każdym calu będzie tak do mnie trafiał i tak mnie zachwycał...

Uwielbiam Happysad.
 

x_x

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
40
Punkty reakcji
0
A właśnie, kolejne pytanko: Którą piosenkęnajczęściej nuca fani Happysad'u? Które słowa cały czas mruczycie? Który kawałek najczęsciej leci u was na Winampie? Wiem, ze to się zmienia, ale teraz...
Ja najczęsciej "śpiewam" "Ja do Ciebie",bo tam jest mój ulubiony kawałek: "kiedyś kupie nóż i powyrzynam wszystkich", który czesto pasuje do mojego nastroju :sexy:
 
Do góry